PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu kepazeliğe kim dur diyecek !

badboyserkan
28-02-10, 16:57
BU ÜLKEDE KOMUTANLARIN, TARKAN KADAR İTİBARI YOK MU?

MEDYAFARESİ ANALİZ- Gözaltına alınan komutanların görüntüleri gazeteleri ve televizyonları süslerken kokainden gözaltına alınan Tarkan neden çekilemiyor? BU KEPAZELİĞE KİM DUR DİYECEK !

http://img225.imageshack.us/img225/6669/gp641904i.jpg (http://img225.imageshack.us/i/gp641904i.jpg/) http://img225.imageshack.us/img225/2121/30513891.jpg (http://img225.imageshack.us/i/30513891.jpg/)

Balyoz kapsamında gözaltına alınan paşaların görüntüleri bütün Türkiye’yi şok etmişti....

Bazıları "Normalleşen Türkiye" fotoğrafı olarak değerlendirmişti o görüntüleri.

Ancak polisin, paşaların görüntülerinin alınması konusundaki tavizkar tutumu çok manidardı. Şahin marka arabalarla adli tıp kontrolüne götürülürken, sıkışan trafikte, bir dönemin kudretli komutanını görüntülemek kameramanlar için hiç te zor olmamıştı...

Adeta "Buyrun doya doya çekin" deniyordu...

Peki bir dönemin kudretli komutanların görüntüleri, gözaltıların her aşamasında rahat rahat çekilirken, 3G bağlantısında canlı canlı verilirken, nasıl oluyor da Megastar denilen Tarkan Tevetoğlu’nun bir kare bile görüntüsü çekilemiyor?.

Sağlık kontrolüne götürülüyor, arabadan bile indirilmeden doktor muayenesinden geçiyor... Tek kare görüntü yok.

Gözaltına alınıyor... Tek kare fotoğraf yok..

Yarın adliyeye sevkedilecek

Ama, emin olun ki, Tarkan diğer sanıklardan ayrı olarak siyah bir arabada, yangından mal kaçırırcasına adliyeye götürülecek, yine gazetecilerden kaçırılacak...

Diger sanıklar B blok kapısından çıkarılırken poz poz çekilecek ama Tarkan o kapıdan çıkmayacak!.....

Diğer sanıklar elleri kelepçeli olarak çıkacak ama, polis Tarkan’ı elleri kelepçesiz olarak adliyeye sevkedecek!..

Bu nasıl bir çifte standarttır?

Hani bu ülkenin savcıları nerede?

Yaşanan bu çifte standart karşısında Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın nasıl sessiz kalır?

Narkotik şubedeki 3 gününü, nezarethane koşullarında değil de emniyet amirlerinin odasında rahat rahat dinlenerek, geyik muhabbeti yaparak geçiren Tarkan’ın ne gibi bir imtiyazı olabilir? Daha doğrusu Türk ordusunun en önemli kademelerinde görev yapmış orgenerallerin, komutanların Tarkan kadar itibarı yok mudur? Onlara reva görülen muamele neden Tarkan için geçerli değildir?

Polisin bu akıl almaz çifte standartlı tutumu affedilir ve kabul edilebilir bir davranış değildir....

Hukukun üstünlüğünden bahsedenler lütfen kendini kandırmasın....

Bu memlekette hala adamına göre hukuk, adamına göre muamele uygulanıyor...

MEDYAFARESİ

start_the_fire
28-02-10, 17:06
Bu balyoz muhabbetlerinden sıkıldım artık her kanalı actığımda sacma sapan muhabbetler doğru dürüst haberler yok artık , bence suan en güncel en hakiki haber türkiyenin ilerideki sorunu ve bunu asacağını iddaa eden bazı kisilere soruyorum hergün baska yenilik yapıyorsunuz siz söylüyorsunuz bu 3G Cıkmıs millet herşeyi cok büyütüyor yok teknoloji ilerlemis ya arkadaslar japonyada 5G Kullanılıyor İngilterede 5G kullanıyor neden bahsediyorsunuz simdi en büyük sorunumuz türkiyenin en başarılı sanatcının eğer dur demezler ise yok olmasına göz yumuyoruz lütfen tarkanı kaybetmeyelim o türkiyenin en büyük starı

TheLastAirBender
28-02-10, 17:11
yok arkadasım yok komutanların tarkan kadar kıymeti yok bu ülkede , bahsedilen komutanların hepsi içeriye darbe yapmak sucundan girmişler dogru veya yanlıs bizi ilgilendirmez tarkansa uysuturucudan girmiş alakaya maydanoz bile diyemiyorum bide birmi tutacam bu adamları ben tarkanla iyice zıvanadan cıktı medya.tarkan sanki ergenekondan girdi içeriyede emniyetin odasında agırlıyolar .:7::7:

özge
28-02-10, 17:12
birileri ülkedee darbe planı yüzünden yargılanıyo Tarkan isa uyuşturucu yüzünden yargılanıyo birisi türkiyeye zarar verme planından yargılanıyo Tarkan ise kendine zarar vermekten yargılanıyoo ben iki iddanında yalan olduğunu düşünüyorum ama sonuçtaa aynı şeylerr değil hem tarkan hiç çıkmadı ki emniyettenn nasıl görüntülensinnn işte camdan görüntülemişler neyi görüntülemekk amaçları görüntüleseler neye yarar başları göğee mi ericek zaten istediklerini yazıyolar nasılsaa kalem onların elinde.. durmadann genaraller gibi ağırlandı diyee haber çıkıyo yaaa ayıptır günahtır Tarkan bu ülkenin en büyük sanatçılarından biri hattaa tek büyük o...hiç mii gözünüzde değeri yok..adam dünyada başarıyaa ulaşıncaa iştee bizim türk sanatçımızz yok bilmemnee diyee bağrınıza basıp manşetler atarsınız..kötü bir olay oluncada ondan kötüsü olmaz durmadan çamur atarsınız...bencedee biri bu kepazeliğee dur desinnn bu medyaa artık kendinee gelsinn

asd1234
28-02-10, 17:21
Tarkan'a böyle bir muamele yapılması çifte standart demek..Bu insanlar illa Tarkan rezil olduğunda, -affınıza sığınıyorum- adeta süründüğünde mutlu olacakmış gibi davranıyorlar.. Tarkan bu ülkenin milli starı yahu!Milli takıma şarkısını veren,kültür bakanlığından
ödül almış,bu ülkenin tanıtılmasında,değerlerinin korunmasında pay sahibi bir adam.Bunu da mı düşünmüyorlar? Yaşanan bunca üzüntünün üstüne bir de Tarkan'ın elleri kelepçeli görmek mi mutlu edecek onları? Milli bir değerin gözaltına alınmasının sarsıntısı yetmiyor mu?!.. Generallere yapılan muamele ile Tarkan'a yapılan muameleyi karşılaştırmak şu durumda ne kadar doğrudur,generallere yapılan kötü muameleden Tarkan mı sorumludur ya da son 48 saati perişan bir halde geçirmedi diye Tarkan'ın üstüne mi gidilmelidir?!..

Bamboo
28-02-10, 17:23
nie ki bu gözaltı sırasında boy boy tarkanın resimleri çıktı tarkan gözaltında.. ama diğerlerin isimleri anlımadı bile o zman tarkan yazık olmadı mı .. diğerlerinin adı bile alınmazken tarkan her yerde çarşaf çarşaf resimler basıldı uyuşturucu ile birlikte.. peki bunlara kim dur diecek..tarkanın kişilik hakları yok mu yaa.. bunuda yazsalar yaa.. komutanlar konusunda haklı ama birazda tarkanıda düşünsünler.

SESA
28-02-10, 17:36
Tutuklanan diğer kişilerin adları bile geçmezken Tarkan tüm dünay basınında yer aldı
Tarkanın öbürleri kadar itibarı yokmuyduda adını gizlemediler.

Slyozi_Angela
28-02-10, 18:05
TARKANI üzgün görmek bunlari mutlumu ediyor yaaa...elleri kelepçeli yada diil ne fark ederki?zaten bunlarin yüzünden şimdi TARKAN bu durumda.ONU çekemeyenler öyle çokki...ama her şey düzelecek.TARKAN yeniden dönecek ve her şeye kaldiğimiz yerden devam edeceyiz.onlarda bizi yikamadiklarini görüp kiskancliktan deli olacaklar...BUNLARİN HEPSİ GEÇECEK!!!

Bamboo
28-02-10, 18:52
off arkadaşlar show haber'in tarkan ne kadar ceza alcak die yazı geçiriyolar altan yaa.. =( ya denzi seki gibi çok ceza alırsa napçaz biz yaa.. düşüncesi bile kötü.. şu chat'i açın yaa dertleşelim biraz...

veli
01-03-10, 09:34
tarkan mı ülkesini satan ,, tarkan mı bu ülkeynin arkaından kirli işler çeviren ... tabiki hayır... işte o nun için tarkan komutanlardan daha büyük bir farkı ve ayrıcalığı var...

HURRICANE
01-03-10, 09:48
Komutanların olayı ülkeyi satmak bolmekle alakalı!TARKAN ın olayıyla bunu bir tutan medya mouse ı sen kafayımı yedın kardesım:)?Haıfıf sarhosmusun sen.

HURRICANE
01-03-10, 09:54
Tarkanın adını neden gizlesinler ki?baktılar gorduler adamı bıtıremıyolar bırde bu yoldan denıyorlar sanslarını!Bu işin arkasında sanat camıasından bır kadın yoksa kellemi keserim.o kadının yıllardır evınde esrar kokaın partılerı verdıgını cumle alem bılıyor gıtsın narkotık onun evını bassın!Yürekleri varsa gitsinler o kadınbdan kan ve sac orneklerı alsınlar kalıbımı basıyorum uyusturucu bagımlısı çıkacak!Uyanın mıllet kaç defa sıze hedef gosterdım ama anlatamadım acık acık adını yazamadım TARKAN ı bıtırmeye calısan o kadındır.Planlarınıda sinsice uyguluyor!TARKAN bu olaydan para cezasıyla sıyrılacak ama inanın bana imajı yerle bir olacak.Özellikle yurt dışındaki imajı maaf oldu.Amaç zaten onu ceza evıne sokturmak değil amaç onun imajını yerle 1 etmekti!TARKAN düşmanının bence farkında ve o dilli düdük şarkısınıda o düşmanına yazdı.Bu denli ileri gidebileceğini düşünemedi belkide ben olsam sorgulamada o şahsın ismini hiç çekinmeden verirdim!Bassınlar evinide görsun cümle alem cash kimmiş...kadın senden nefret ediyorum allah biliyor ya sen enınde sonunda hak ettiğini bulacaksın.Tarkan eğer uyşturucuyu uzun yıllardır kullanıyorsa onuda eminim ki sen alıştırdın!Seni ben Allaha havale ediyorum.

xurush'nine
01-03-10, 10:44
BU ÜLKEDE KOMUTANLARIN, TARKAN KADAR İTİBARI YOK MU?

MEDYAFARESİ ANALİZ- Gözaltına alınan komutanların görüntüleri gazeteleri ve televizyonları süslerken kokainden gözaltına alınan Tarkan neden çekilemiyor? BU KEPAZELİĞE KİM DUR DİYECEK !

http://img225.imageshack.us/img225/6669/gp641904i.jpg (http://img225.imageshack.us/i/gp641904i.jpg/) http://img225.imageshack.us/img225/2121/30513891.jpg (http://img225.imageshack.us/i/30513891.jpg/)

Balyoz kapsamında gözaltına alınan paşaların görüntüleri bütün Türkiye’yi şok etmişti....

Bazıları "Normalleşen Türkiye" fotoğrafı olarak değerlendirmişti o görüntüleri.

Ancak polisin, paşaların görüntülerinin alınması konusundaki tavizkar tutumu çok manidardı. Şahin marka arabalarla adli tıp kontrolüne götürülürken, sıkışan trafikte, bir dönemin kudretli komutanını görüntülemek kameramanlar için hiç te zor olmamıştı...

Adeta "Buyrun doya doya çekin" deniyordu...

Peki bir dönemin kudretli komutanların görüntüleri, gözaltıların her aşamasında rahat rahat çekilirken, 3G bağlantısında canlı canlı verilirken, nasıl oluyor da Megastar denilen Tarkan Tevetoğlu’nun bir kare bile görüntüsü çekilemiyor?.

Sağlık kontrolüne götürülüyor, arabadan bile indirilmeden doktor muayenesinden geçiyor... Tek kare görüntü yok.

Gözaltına alınıyor... Tek kare fotoğraf yok..

Yarın adliyeye sevkedilecek

Ama, emin olun ki, Tarkan diğer sanıklardan ayrı olarak siyah bir arabada, yangından mal kaçırırcasına adliyeye götürülecek, yine gazetecilerden kaçırılacak...

Diger sanıklar B blok kapısından çıkarılırken poz poz çekilecek ama Tarkan o kapıdan çıkmayacak!.....

Diğer sanıklar elleri kelepçeli olarak çıkacak ama, polis Tarkan’ı elleri kelepçesiz olarak adliyeye sevkedecek!..

Bu nasıl bir çifte standarttır?

Hani bu ülkenin savcıları nerede?

Yaşanan bu çifte standart karşısında Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın nasıl sessiz kalır?

Narkotik şubedeki 3 gününü, nezarethane koşullarında değil de emniyet amirlerinin odasında rahat rahat dinlenerek, geyik muhabbeti yaparak geçiren Tarkan’ın ne gibi bir imtiyazı olabilir? Daha doğrusu Türk ordusunun en önemli kademelerinde görev yapmış orgenerallerin, komutanların Tarkan kadar itibarı yok mudur? Onlara reva görülen muamele neden Tarkan için geçerli değildir?

Polisin bu akıl almaz çifte standartlı tutumu affedilir ve kabul edilebilir bir davranış değildir....

Hukukun üstünlüğünden bahsedenler lütfen kendini kandırmasın....

Bu memlekette hala adamına göre hukuk, adamına göre muamele uygulanıyor...

MEDYAFARESİ

Paylasim icin tesekkurler.Aslinda yayin organina gondermek istiyorum,cevap olarak(acaba bi mahsuru olur mu diye dusunuyorum(kendim icindegil)..),ama buraya da yazdim:

Demek ki yokmus kardesim,napalim?Demek ki yillardir komutanlar kendilerini Tarkan kadar sevdirememisler halka kardesim,napalim?Ama halkin gozu terazidir.Bu arada Tarkan bizzat terazi oldugu icin de .. :)) halkin cani gozudur,napalim? Polislerin de hepsi ustduzey yetkili degildir.Huseyn Capkin buna napsin,bu sevgiyi nasil durdursun,kardesim?
Demek kipolis bile olsalar, o soguk kanunlari kalplerinin sicak sesi bozmus ta,dayanamamislar, bi tanenemize sicak davranmislar..

Bunu yillardir sadece "sereflerini" korumakla mesqul o komutanlara sorucaksin kardesim.Bunu millete degil,onlara sorucaksin,kardesim.Iste naptiniz da pardon, napmadiniz da ki, en sart kosullarda bile kafanizda duranlar, ordu marsi degil, Dudu dinlediler?!..
Ben farketmisdim..Demek ki kenardan da bu "ayricalik" fark ediliyormus..
Siz basin mensuplariysa rahat olun,ve her firsatta "Tarkan general muamaelesi goruyor" mansetlerinden reytinqler yaparak bir yandan da birilerine gonderme yapmayin,carpilirsiniz! Kepazelikmis...
Ne kepazeligi be!
Tarkan yillardir kalp kirmak yerine milletin ruhunu oksuyor.Yalan mi?Demek ki, Tarkan da bi general,gonullerin generali,demek ki hakediyor bu "ayricaligi".bu kanunlari asan sevgiyi,napalim kardesim.. Iste kaniti..

Tarkan, en zor aninda bile dosta dusmana bunu hissettirdin ya,iste seninle ququr duyuyorum!!!

P.S. Ben bir Turkum,hem de turk oglu turkum.Turkiyede dogmadim,ve yasamiyorum.Ama tarihten nice turk serkerdeler geldi gecdi bilirim..Ama Turkiyede son general olarak Ataturku tanirim..
Neden,biliyor musunuz? Cunki su an o generallerin yerine Ataturk olsaydi,Tarkani gormek icin baska subelerden akisan o polisler imza almak,resim cekmek icin ondan once Atamiza kosarlardi,bundan eminim..

Bamboo
01-03-10, 12:19
Tarkanın adını neden gizlesinler ki?baktılar gorduler adamı bıtıremıyolar bırde bu yoldan denıyorlar sanslarını!Bu işin arkasında sanat camıasından bır kadın yoksa kellemi keserim.o kadının yıllardır evınde esrar kokaın partılerı verdıgını cumle alem bılıyor gıtsın narkotık onun evını bassın!Yürekleri varsa gitsinler o kadınbdan kan ve sac orneklerı alsınlar kalıbımı basıyorum uyusturucu bagımlısı çıkacak!Uyanın mıllet kaç defa sıze hedef gosterdım ama anlatamadım acık acık adını yazamadım TARKAN ı bıtırmeye calısan o kadındır.Planlarınıda sinsice uyguluyor!TARKAN bu olaydan para cezasıyla sıyrılacak ama inanın bana imajı yerle bir olacak.Özellikle yurt dışındaki imajı maaf oldu.Amaç zaten onu ceza evıne sokturmak değil amaç onun imajını yerle 1 etmekti!TARKAN düşmanının bence farkında ve o dilli düdük şarkısınıda o düşmanına yazdı.Bu denli ileri gidebileceğini düşünemedi belkide ben olsam sorgulamada o şahsın ismini hiç çekinmeden verirdim!Bassınlar evinide görsun cümle alem cash kimmiş...kadın senden nefret ediyorum allah biliyor ya sen enınde sonunda hak ettiğini bulacaksın.Tarkan eğer uyşturucuyu uzun yıllardır kullanıyorsa onuda eminim ki sen alıştırdın!Seni ben Allaha havale ediyorum.

bende biliyorum zannerdesem o ismi ğer aynı kişiden bahsediyorsak ki bence bahsediyorz dediğin gibi asla böle bişey olmaz evine falan basmazlar çünkü şu anki hükemete yakınlığı çok derin malesef.. korkarım ki tarkan da o yüzden bu illete bulaştı.. umarım yanılıyorumdur..

RaSKaS
01-03-10, 12:22
el insaf artık!!
Tarkan yapmaması gereken bir hata yapmış(eğer doğru ise).Kokain kullanmaktan suçlanıyor.
Diğer yanda ise bahsi geçen komutanlar darbe planları yapmak ile suçlanıyor.
Fırsatını bulmuşken, daha çok karalamak için ellerine çok fazla video, fotoğraf geçmedi diye çatlayan kesimin yaptığı bir habere benziyor.
Mesele itibar ise , kabullenin artık. Tarkan kendini dünya ya ispat etmiş, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiş. O kadar da itibarı olsun artık.

günışığım
01-03-10, 12:53
tarkani bitirmek zordur basaramiyacaklar
bu iki haberin ayni sutunda yer almasi bile hata tarkan vatan hainligi yapmiyor sadece kendi vucuduna hainlik yapiyor kimseyi ilgilendirmez adamin kendi sagligi kendi ozel hayati

tunalı
01-03-10, 12:58
tarkan devleti çökertmiyor sadece uyuşturucu kullanmış onada pek inanmıyorm ama yinede onun tercihidir kimseyi ilgilendirmez
gazetecilere malzeme çıktı yakında gündeme çıkmak için ikinci karakterlerde tarkana taş atmaya başlarlar

**MegaStarkan**
01-03-10, 13:33
Farkinda misiniz Tarkan'a yapilan haksizligi Sezen Aksu'ya da yapiyorsunuz... sanki elinizde delil varmis gibi karaliyorsunuz, elestiriyorsunuz. Yapmayin, yakismiyor spekülasyonlarinizi kendinizde tutun. Savunma mekanizmasi devreye gecmis... diger bir suclu, diger bir bahane.