PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilge öztürkün annesinden şok açıklama

ozangüney
28-02-10, 13:05
İSTANBUL - - Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan Tarkan'ın ayrıldığı 7 yıllık sevgilisi Bilge Öztürk'ün annesi Gülten Öztürk çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bugün gazetesine konuşan Öztürk, "Düştüğü durum hakkında ne bilgimiz ne de bir alakamız var. Bilge'nin de bildiği bir şey olduğunu sanmıyorum. İyi ki zamanında kurtulmuşuz. Ayrıldıktan sonra 2 sene zarfında neler oldu neler bitti bilemeyiz ki... Kızımla ilişkileri içerisinde çok düzgün çok iyi birisiydi. Sadece onun adına üzüldüğümü belirtilebilirim” diye konuştu.

http://www.haberbaz.com/haberbaz_load.asp?i=5362546&a=1&ur=http://www.netgazete.com/News/676850/tarkanin_eski_sevgilisi_bilge_ozturkun_annesinden_ sok_ifadeler_İyi_ki_ondan_kurtulmusuz.aspx

SESA
28-02-10, 13:49
Ne yani Bilge yüzündenmi bu hale geldi

Bamboo
28-02-10, 13:58
kadın destek mi köstek mi vermiş belli değil he..

dilay
28-02-10, 14:24
İyi ki zamanında kurtulmuşlar..! Küstah insanlar. Tarkan'ın sayesinde sülalelerini meşhur ettiler, bütün kızların onunla aynı fotoğraf karesinde olmak için yapmadıkları kalmıyodu. şimdi böyle oldu dimi? :13:

Ama Tarkan'da hata bizlerki onu bu denli karşılıksız ve her koşulda sevip destekliyoruz buna rağmen istediğimiz denli ona yakın değiliz, o ise nerde kendini bişey zanneden (çok afedersiniz) yalaka tipli insan var yanında tutuyo! ondan sonrada sonuç ortada..!

fatihvefatih
28-02-10, 14:37
İyi ki zamanında kurtulmuşlar..! Küstah insanlar. Tarkan'ın sayesinde sülalelerini meşhur ettiler, bütün kızların onunla aynı fotoğraf karesinde olmak için yapmadıkları kalmıyodu. şimdi böyle oldu dimi? :13:

Ama Tarkan'da hata bizlerki onu bu denli karşılıksız ve her koşulda sevip destekliyoruz buna rağmen istediğimiz denli ona yakın değiliz, o ise nerde kendini bişey zanneden (çok afedersiniz) yalaka tipli insan var yanında tutuyo! ondan sonrada sonuç ortada..!

Yerden göğe kadar haklısın Tarkan şu pis yalakalardan artık kurtulmalı, başta menajeri denilen Uygar Ataş'dan kurtulmalı, hepsine yazıklar olsun, ben bu işin içinde başka şeyler olduğunu düşünüyorum ve Uygar Ataş tanda şüpheleniyorum, hepsine yazıklar olsun! Tarkan dualarımız seninle inşallah bu iştende alnının akıyla çıkacaksın!

TheLastAirBender
28-02-10, 14:39
:18:Tarkan senin gibi kaynanası olmasın diye ayrılmıştır kesin bilgedende. Utanmadan zamanında kurtulduk demiş ya adam terörist sanki bilgeyi kötü yola düşürecek :18:

ümitcoll
28-02-10, 15:28
:18:Tarkan senin gibi kaynanası olmasın diye ayrılmıştır kesin bilgedende. Utanmadan zamanında kurtulduk demiş ya adam terörist sanki bilgeyi kötü yola düşürecek :18:

harbiden ya adam sanki insan tiraseri yapıyor tövbe ya :) dediğin gibi haklısın kadından kurtulmak için ayrılmıştır :18: ama kadına sövdüm arkadaşlar içimden ama k.bakmayın :)

MassConfusion
28-02-10, 15:31
Acaba diyorum,Tarkan olmasa ne Berna ne de Bilge ünlü olabileceklerdi.

jetaime
28-02-10, 16:25
Ne aciklama yapiyor bu kadin yaaa
allah allah sadece yuzune gazetelerde gostermek icin konusuyo

sally
28-02-10, 16:30
Gereksiz aciklama yapmis iyki zamaninida kurtulmus Tarkan sayesinde Isminis duyuldu :13:

Dark_blue
28-02-10, 16:33
Bu tür bi aciklama gercekten yaptiysa cok acimasizca olmus her acidan , vefasizlik denir buna , Tarkani bilen iyi biliyo...

flores
28-02-10, 16:44

hahahahha :))) dogru diyorsun.aynen oyle

start_the_fire
28-02-10, 16:53
buna acıkca sunu söylebiliriz kadın sağdan gösterip soldan vuruyor inanamıyorum ya inanamıyorum böyle birşey olabilir mi of konular nerelere kadar geldi off

au13
28-02-10, 16:56
bu ne ya? konushmasa daha iyi olurdu bilge cok iyi bir insan ama annesinden hic bi shey anlamadim. hem Tarkandan konushmak ona dushmez

jetaime
28-02-10, 17:03
Arkadaslar bu kadin show yapiyor
ondan sonra onun butun arkadaslara soylecek bak ben gazetelerden ciktim

trknmania
28-02-10, 17:46
bence tarkan sizden yol yakınken kurtuldu da iyi oldu..:7:.böyle bir zamanda söylenicek laf mı buu yaaaa....:14::14:.sen zamanında kızının takanla aynı evde yaşamasına izin ver sonra da kalk bu lafı söyle...:13:.allah bazen böyle zor zamanlar yaşatır ki insana çevresindeki dostunu düşmanını iyi bilsin,görsün diye.....tarkanım rusya röportajında ne demiştii....herkesin benim adım soyadım için yanımda olduğunu hissediyorum demişti..dediği de bir bir çıkıyor iştee....:6:yazık gerçekten çok ama çok yazıkkkkkk:(((((:6::6::6::6:

siboss1992
28-02-10, 17:49
(...)
Insanlar ne kadar nankör ya..
Kesin bi aralari havalara girerdir Tarkan benim kizimla birlikte diye
simdide ne diyor.. allahim sabir ver bize

Slyozi_Angela
28-02-10, 18:35
iyiki zamaninda kurtulmuşuz diyor utanmadan yaa.TARKAN sayesinde adam olub ortaya çikdiniz şimdide böylemi oldu?!bu durumdandami deyerlenim kendilerini reklam ediyorlar...yaziklar olsun.iyiki TARKANİM zamaninda sizden kurtulmuş.zaten hiç yakişmiyorlardi.bilge hiç TARKANA layik biri diildi!!!

kevser
28-02-10, 19:09
bu nasıl bi edepsizlik,nasıl bi utanmazlıktır yaa umarım doğru değildir ve medyanın uydurması olan sözlerdir.beğenmediğiniz o adam sayesinde hala hepiniz ünlüsünüz bilmem farkındamısınz hala biyerde berna gözükünce tarkanın baldızı diyolar bilmem farkındamısınız saygısızlığın alemi yok

Blg
28-02-10, 21:47
Arkadaşlar bu haberde yalan, herşeye hemen atlamayın ya!

Sertaç Bilge'nin yakın bir arkadaşı dolayısı ile annesini de tanıyor. Kendisi Twitter'da bu konu ile ilgili şöyle yazmış:

Demez öyle inanmayınız. Hatta başına silah dayasalar demez :)

Bilge ve ailesi iyi insanlar. Kadına pislik bile demişsiniz, ayıp gerçekten.

tunalı
28-02-10, 21:49
tarkanın bizim gibi destekleri oldul,kça bu köstekler yıkamıyacak onu

pare pare
28-02-10, 21:51
Zamaninda ayrilmiwiz dedi . . .

günışığım
28-02-10, 22:20
kizini tarkanla evlendiremedi simdi boyle der tabi bence sussun destek olmuyorsun bari susta kafamiz rahat etsin

jetaime
28-02-10, 22:25
evet cavid boyle soylemis
o zaman tarkan icin daha iyi olmus boyle bir kaynana olmicak

tarkaseksüel
28-02-10, 22:55
iyiki kurtuşlmuşuzzz bu nasıl bı acıklama yaaaa.. :s

ece**
01-03-10, 00:08
ay senin kızın çok mükemmeldi de tarkan kötüydü... zamanında 8 yıl niye tarkan diye yalakalık yaptınızı... daha ağır konuşşurdum aslında ama bura hiç musait değil..

aylin_23
01-03-10, 00:31
unutmasın kızı suanda tarkan sayesınde hem avukatlıkta hemde kopek cantasıyla paraları cukkalıyor allah bılır tarkan ona daha neler kazandırmıstır maddı anlamda

jetaime
01-03-10, 00:58
Onun kizi ne kadar guzel bir kiz
waouwww ahahahahahaha
irenc bir tatoo ne bilim yaaa pffff vallah bu kiza nefret ediyorum zaten ama ne zaman onun annesi dinliyorum
dusunuyorum ki tarkan sansli olmus yaa

starzu
01-03-10, 01:04
herkez döksün eteyindeki taşları tarkanda görsün kim dost kim düşman

jetaime
01-03-10, 01:23
herkez döksün eteyindeki taşları tarkanda görsün kim dost kim düşman

evet haklisin cnm
msn e gelsene ???

**MegaStarkan**
01-03-10, 01:31
Ben verilen tepkilere pek anlam veremedim... her anne bu durumda bu tepkiyi verirdi - acimasiz olsada. Evlat sevgisi ün sevgisinden üstün oldugunu kanitlamis olurdu eger haber dogru olmus olsaydi. Kendisi de suana kadar Tarkan'i kullanarak ön plana cikan biri degildi. Saygimizi koruyalim.

Konu kilitlenmistir

Asilsiz haberler yer alamaz, üyeler de tepki dozunu kacirdigi icin. Yeterince sinirler yiprandigi icin ve diger bir faktöre gerek duyulmadigi icin. Tüm gözler bizde iken cümlelerimize dikkat edelim lütfen.

TarkanColl FanClub | Kenan

asd1234
01-03-10, 01:31
Ben Tarkan'la 7-8 yıl birlikteliği olmuş,bittikten sonra da onunla arkadaş kalmış bir insanın annesinin böyle ifadeler(zamanında kurtulmuşuz v.b.) kullanacağını zannetmiyorum,yalandır..