PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : atv haber

ozangüney
27-02-10, 20:20
arkadaşlar biliyorum bu konu çok uzadı ama şimdi atv haberde izlediğim haberi siznle paylaşmak istedim habere göre kokain kullandığını itiraf eden tarkan pişman olduğunu defalarca bırakmayı denediğini ama başaramadığını ama bırakmayı istediğini polislere sölemiş tabiki sağlık kontrolü sonuçlanmadan bişey diyemeyiz ama torbacılar yani satıcılarda tarkanın evinden çıkmış yapcak bişe yok demekki kullanmış ama tarkanın ağzından duymadan inanmam yaptıysada çok önemli bişey değil bırakır yine yaşamına devam eder bu olay inşallah fazla abartılmazz

kevser
27-02-10, 20:28
ewet bende izledim show tv de onun soruşturması bitmiş ama diğer 10 kişinin soruşturması sürdüğünden o da hala orda eğer tarkanın ismini verirlerse o zaman kötü işte

_trkn_
27-02-10, 20:34
Uyuşturucu kullansaydı pazartesi günü serberst kalamazdı !! akıllı düşünün biraz.

Tarkan'ın kan sonucunda uyuşturucu kullanmadığı ortaya çıkacak.
O zaman hepiniz bu yorumlardan pişman olacaksınız !

Tarkan gerçekten uyuşturucu kullandığını söyleseydi; polise değil, basın muhabirine söylerdi !

Yalan haberlerden bıktık artık :16:

nedjohnlansen
27-02-10, 20:38
pazartesi serbest kalacağını kim söyledi? 10 kişiyle birlikte adliyeye gideceklermiş. serbest kalmasını umuyoruz diye serbest kalacak değil.

start_the_fire
27-02-10, 22:11
tarkanın ağzından duymadan hic bir habere inanmayacağım

jetaime
27-02-10, 22:20
evet bende onun agzindan duymak istiyorummmm