PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5 Avukat savunacak

özlemmis
27-02-10, 12:11
Tarkan’ın gözaltı süresince sadece avukatıyla görüşmesine izin verildi. Bu arada Tarkan’ın davasıyla 5 avukatın birden ilgileneceği öğrenildi. Dün bütün gün Tarkan’ın koruması Levent Büyükağaoğlu ile menajeri Uygar Ateş Emniyet Müdürlüğü’nün önünde gelişmeleri takip etti. Tarkan’ın menajeri Ateş, “Tarkan’ı polis arkadaşlar çok iyi ağırlıyor. Şimdilik bir sorunumuz yok” dedi. Tarkan’ın avukatı, “Esrar ve kokain kullanmıyor. Gerekli açıklamayı daha sonra yapacağız” diye konuştu. Tarkan’ın gözaltına alındığını duyan kardeşi Hakan Tevetoğlu ve yeğeni ise gece yarısı Emniyet Müdürlüğü’ne koştu. Hakan Tevetoğlu, “Hiçbir şey bildiğiniz gibi değil. Gerekli açıklamayı yapacağız. Şu an ifadesi alınıyor. Konuyla ilgili açıklama yapmak istemiyorum” dedi.

dilay
27-02-10, 12:47
biran önce özgürlüğüne kavuşsun ve bu saçmalık bitsin artık.

özlemmis
27-02-10, 12:57
aynen katılıyorum

MARY JANE
27-02-10, 13:03
hakikaten bitsin artık bu saçmalık. bu bekleyiş beni çok yordu. inşallah en yakın zamanda suçsuzluğu anlaşılır.

istanbul 1453
27-02-10, 13:10
bence kokain falan kullanmıyor tarkan,kokain kullanan insan belli olur sesinden,gözlerinden falan,kesin farklı şeyler var ortada,ama yinede ne olursa olsun tarkan herzaman bu ülkenin en büyüğü olarak kalcak hiçbişey değişmicek yani..

**MegaStarkan**
27-02-10, 13:19
Umarim bildigimiz gibi degildir... bu arada kaynak belirtin lütfen.

özlemmis
27-02-10, 13:20
milliyet gazetesi yazmayı unuttum pardon.Ama inanın kendimde değilim.Ağlamaktan gözyaşlarım kurudu.

Bamboo
27-02-10, 13:34
biran önce özgürlüğüne kavuşsun ve bu saçmalık bitsin artık.

kesinlikle..

SESA
27-02-10, 13:56
Artık sonuçlanmasını diliyorum

start_the_fire
27-02-10, 14:06
Ya tarkan asla böyle birşey yapmaz asla oyuna geldi komplo kuruldu diyorum inanmayın su sacma sapan oyunlara kanmayalım görüceksiniz tarkan sapa sağlam cıkıcak ordan hic birşey olmadan ben buna cok inanıyorum ya

TorNadO
27-02-10, 14:46
Sabah haberinde

Tarkan'ı savunmak üzere 50 avukatın İstanbul Adliyesi'ne dilekçe verdiği belirtildi.

Hüli 82
27-02-10, 17:03
insallah biran önce kurtulur ve özgürlüne kavusur

jetaime
27-02-10, 18:31
bence kokain falan kullanmıyor tarkan,kokain kullanan insan belli olur sesinden,gözlerinden falan,kesin farklı şeyler var ortada,ama yinede ne olursa olsun tarkan herzaman bu ülkenin en büyüğü olarak kalcak hiçbişey değişmicek yani..

zaten kisiler ki kokain kulaniyo cok zayifliyorlar bir kac kisi taniyorum ben fransada uzaktan taniyorum bunlar ve bir kac ay da 10 kilo falan kaybolmuslar

starzu
27-02-10, 18:42
zaten kisiler ki kokain kulaniyo cok zayifliyorlar bir kac kisi taniyorum ben fransada uzaktan taniyorum bunlar ve bir kac ay da 10 kilo falan kaybolmuslar

canım yapma ya zaten haberi çıktı tarkan 1 ayda on kilo verdi diye offfbenimde içim karardı