PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan uyuşturucu kullandığını itiraf etti !!

_trkn_
26-02-10, 19:41
Fox haber, Tarkan'ın uyuşturucu kullandığını itiraf ettiğini söyledi.

Ama uyuşturucuyu başkalarına satmıyormuş.

Zaten çoğu şarkıcı uyuşturucu kullanıyor..

Bu Tarkan'ın kendi hayatıdır. uyuşturucuyu kendi isteğiyle kullanıyorsa bize söz düşmez..

Tarkan en kısa zamanda uyuşturucu bırakma tedavisine başlamanı dilerim..

Yakisikli89
26-02-10, 19:46
haberler gittikce netlesiyor, bir o kadarda kötülesiyor.

HURRICANE
26-02-10, 19:48
Kokain kullandıgını ıtıraf etmiş!

Bamboo
26-02-10, 19:55
gerçek mi bu yaa... biri rüya desin..=(

denizmavisi
26-02-10, 20:37
maalesef kullandığını kabul etmiş çok yazık...

TorNadO
26-02-10, 21:11
Tarkan senin Kuzu Kuzu ile sevdim bu yüzden hiç dokunmadı bana bu haberler.
Sana sarılamadım bile en fazla ulaşabildiğim yer konser'di ve özel hayatın beni çok fazla ilgilendirmiyor.

Bu ne kadar insana zararsa bi o kadar haz malesef bunu hoş karşılamıyorum fakat asla asla yadırgamıyorum.
Ayrıca kendisini yıllardan beri lekelemeye çalışan Türk medyasına güzel bir malzeme olmuştur ki ana haberlerin hiç biri es geçmedi.

Ayrıca Show haberi kınıyorum kendileri tüm Tarkan konserlerini uluslar arası işlerini,Mega star Tarkan şurayı salladı Megastar fırtanası gibi manşetlerle izleyiciye ulaştırıyorlardı.

Bugün ki haberde şarkıcı Tarkan kokain'den gözaltında deniyor.yazık bu kadar ucuz olmamalı

Tarkan yanındayım tüm duygularımla.

trknmania
26-02-10, 21:22
arkadaşlar o izlediğiniz haberlerde bunların henüz iddia olduğunu da duymuşsunuzdur umarıımmmm!!!!!! resmi sorgu kayıtlarına dayanmıyor bu bilgiler...henüz kesinleşmiş hiçbir bilgi yookkk!!!!!!!saçma sapan haberlere inanmayın lütfen!!!!!!!!!!!!

_trkn_
26-02-10, 21:34
Evet, haber yalan olabilir. kesin bir bilgi hala açıklanmadı..

dilay
26-02-10, 21:35
buna inanmıyorum. ayrıca avukatı böyle bir itirafının olmadığını söyledi. tarkan hakkında saçma sapan karalama haberlere bukadar çabuk inanıp onu yıpratmaya hevesli ne çok insan var.! basını zaten biliyoruzda önemli olan hayranıyım diyipte bu karalamalara ortak olanlara yazık. gerçek bir ağızdan gerçek bir açıklama gelmeden tarkanı tedaviye bile yolladınızya tebrikler..!!! :13:

_trkn_
26-02-10, 21:39
buna inanmıyorum. ayrıca avukatı böyle bir itirafının olmadığını söyledi. tarkan hakkında saçma sapan karalama haberlerine bukadar çabuk inanıp onu yıpratmaya hevesli ne çok insan var.! basını zaten biliyoruzda önemli olan hayranıyım diyipte bu karalamalara ortak olanlara yazık. gerçek bir ağızdan gerçek bir açıklama gelmeden tarkanı tedaviye bile yolladınızya tebrikler..!!! :13:

Hayır, benim hiç öyle bir düşüncem olmadı. Fox haber yalan haber yapmaz diye düşündüm. Zaten basın açıklayacaktı. Tüm Tarkan hayranlarının daha çabuk öğrenmesi için açtım konuyu. Fox haberi izleyen kişilerde biliyordu zaten.. Ben Tarkan'ı sonuna kadar severim, korurum.. karalamaya falan çalışmadım.

start_the_fire
26-02-10, 22:03
Her saniye yanındayız tarkan biz senin kalbinde bitmeyecek en büyük dostlarınız

dilay
26-02-10, 22:05
Hayır, benim hiç öyle bir düşüncem olmadı. Fox haber yalan haber yapmaz diye düşündüm. Zaten basın açıklayacaktı. Tüm Tarkan hayranlarının daha çabuk öğrenmesi için açtım konuyu. Fox haberi izleyen kişilerde biliyordu zaten.. Ben Tarkan'ı sonuna kadar severim, korurum.. karalamaya falan çalışmadım.

fox haberin doğru haber yapacağının garantisini kim verebilirki? bugün çok önemli gazeteciyim diyen bir çok gazeteci geçmişte adlarını duyurmak için tarkana olmadık iftiralar atmışlardır. şuan herşey duyumlardan ibaret. star haberde avukatı böyle bir itirafın olmadığını söyledi, izleyip sizlerde kendiniz teyit edebilirsiniz. dediğim gibi gerçek bir ağızdan haber almadan (bu avukatı olur, menajeri olur) böyle yorumlar niyetiniz bu olmasada onu yıpratmaktan öteye geçmez. tarkan'ı bizden başkası anlamaz! ama bizde iftiralara, karalamalara hemen inanırsak çok üzeriz onu dimi?

trknmania
26-02-10, 22:10
fox haberin doğru haber yapacağının garantisini kim verebilirki? bugün çok önemli gazeteciyim diyen bir çok gazeteci geçmişte adlarını duyurmak için tarkana olmadık iftiralar atmışlardır. şuan herşey duyumlardan ibaret. star haberde avukatı böyle bir itirafın olmadığını söyledi, izleyip sizlerde kendiniz teyit edebilirsiniz. dediğim gibi gerçek bir ağızdan haber almadan (bu avukatı olur, menajeri olur) böyle yorumlar niyetiniz bu olmasada onu yıpratmaktan öteye geçmez. tarkan'ı bizden başkası anlamaz! ama bizde iftiralara, karalamalara hemen inanırsak çok üzeriz onu dimi?

kesinlikle katılıyoruum yetkili bir ağızdan duymadıkça inanmayın böyle zırvalıklara arkadaşlar....

MARY JANE
27-02-10, 00:41
bugünlerde herkes her yorumu yapacaktır. ama kötü eleştirilerin hiçbiri onu karalayamaz. bugünleri de atlatacak. çünkü onun bizler gibi hayranları var. yeter ki dualarımızı eksik etmeyelim.

pare pare
27-02-10, 00:50
Inanmiyorum ben buna !!!!!!!!!!

jetaime
27-02-10, 04:17
bende inanmiyorummmm

MassConfusion
27-02-10, 09:52
Kesin bilgi almadan inanmayın arkadaşlar!

anakha26
27-02-10, 15:02
Ya yutmayın bu haberleri hap gibi... yarın çıkıp basın toplantısında kullanmıyorum diye açıkladığında utanırsınız valla....

xmenon
27-02-10, 15:29
ya arkadaşlar haberlerde kendine göre haber yapıyor ve hemen vah yazıklar başladı inanmıyorum size ya bu kadarmı kolay inanmak süreci bekleyin lütfen şu ortada dolaşanların hiç bir dayanağı yok, şunuda biliyormusun intihar eden Deniz Kurmay Yarbay Ali Tatar'a ait olduğu iddia edilen suikast notundaki el yazısının Tatar'a ait olmadığı belirlendi. Ama ne kadarda yıpratılıp suçlu gibi gösterilmişti şimdi noldu olan ailesine oldu yani biz Türkler ne kadarda çabuk unutup bazı şeyleri kendimizce hüküm kesiyoruz ne yazık :(

love_speak
27-02-10, 15:47
inş bu haber gerçek değildie yoksa yıkıldığımız andır.çok kötü etkileyecek bu kariyerini ne olursa olsun yanındayız tarkan!!

_trkn_
27-02-10, 15:53
bu işini bilmeyen gazetecilerin Tarkan'dan istediği nedir ? Neden özellikle Tarkan'ın peşine düşüyorsunuz ? Çoğu şarkıcı uyuşturucu kullanıyor zaten.. Tarkan uyuşturucu kullanmadığı halde 'uyuşturucu kullandığını itiraf etti' gibi haberler yapıyorsunuz !! başka şarkıcılara böyle yapmıyosunuz ama... Tarkan'ın başarılarını çekemiyorsunuz.. Çoğu kişiyi yalnış bilgilendiriyorsunuz. Habercilik böyle olmaz efendim. Kendinize gelin !!!!

sema_
28-02-10, 14:57
Fox haber, Tarkan'ın uyuşturucu kullandığını itiraf ettiğini söyledi.

Ama Deniz Seki gibi başkalarına satmıyormuş.

Zaten çoğu şarkıcı uyuşturucu kullanıyor..

Bu Tarkan'ın kendi hayatıdır. uyuşturucuyu kendi isteğiyle kullanıyorsa bize söz düşmez..

Tarkan en kısa zamanda uyuşturucu bırakma tedavisine başlamanı dilerim..

deniz seki başkalarına zaten satmıyor lütfen doğru bilgilerle mesajını yaz! tarkan inşş çıkarsın pazartesi ordan :S