PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Unlulerden Tarkan'a Destek !

badboyserkan
26-02-10, 19:00
Tarkan'in menejeri Uygar bey'den son dakika bilgisi geldi orada rahat olduklarini bizlere iyi davrandiklari soyledi.Polis dinlenme odasinda kaliyorlarmis. Ayrica tarkanin asistanlarina yoneltilen soruda Tarkanin kokain kullanmadigini.Boyle bir durumun olmadigini dile getirdiler.
Tarkan 2 tane Avukati ile Polislerin dinlenme odasinda misafir ediliyormus.

Ayrica Unlulerdende Tarkan'a yonelik Twitter'dan mesajlari;

Gulben Ergen;
Tarkan olayi yalan olsun!!Iftira olsun!!Tarkan aciklama yapsin biseyler soylesin :((

Omur Gedik;
hasankeyf için elini taşın altna koydu. hayvan hakları için çabaladı, kimsenin yapamadığını yaptı. üzüldüm tarkan için. seviyorum ben onu.

Demet Akalin;
şakamı bu yaaaaa nasıl olur alahh allhh şokdayım...geçmiş olsun tarkan

Oben Budak/Haberturk Gazete Yazari
Tarkan"a gecmis olsun bu arada, sabah sabah Amerikali bir arkadasim arayip cok uzuldugunu soyledi'ondan duydum. evrensel star...

eskalen
26-02-10, 19:05
Twitter'da bircok unlu destek mesajlarini ve duyduklari uzuntuyu dile getiriyorlar... Herkesin eli kolu bagli, beklemekten baska bir sey yok....Ayrica yapilan son haberde,Tarkan'i polis dinleme odasinda tuttuklarini ve sorusturmanin devam ettigini soylediler...

SESA
26-02-10, 19:06
beklemek hepimizi daha çok strese soktu bir sürü haber dolaşıyor etrafta

_trkn_
26-02-10, 19:07
Gerçekten çok iyi yapmışlar. Tarkan'a moral olmuştur.. Karakolda rahat olduğunuda öğrendik.

Haber için çok sağol arkadaşım :27:

zwolkan
26-02-10, 19:09
ooooooofffffffffffff içimde bi sıkıntı var

SELİN ARSLAN
26-02-10, 19:35
Tşkrler serkan.. çok sikildm sbhtan beri bi sknti içimde. Kafai yiorum burda . Sabhtan beri nolurr dualainizi eksk etmeynnn

Bamboo
26-02-10, 19:58
o kadar üzgünüm ki hiiç ii değilim hiçç.. allah yardımcımız olsun

sarıpapatya
26-02-10, 20:01
umarım sadece bukadarla kalır yaa off tarkanım yaa olurmu yaa!!!!!!!!!! :(((

ece**
26-02-10, 20:09
oooff ooofff içim sıkılıo bunalıo çatlayacam.. o adam orda oldukça ben rahat edemiyorum :( karakolda rahat olduuna çok sewindim.kuş gibi hafiefledim.. ppff tarkanım oofffff !!!!

MARY JANE
26-02-10, 21:12
gerçekten çok üzüntü verici bişey. sabahtan beri şoktayım. ama böyle bişeyinde olmadığını biliyorum. çünkü tarkan böyle karakterde biri değil. umarım bundanda hayırlısıyla kurtulacak. böyle bişeyin olmadığını söylücek ve hepimiz sevineceğiz inşallah. sabahtan beri dua ediyorum alnın akıyla, hayırlısıyla bu kötü olaydan kurtulsun diye. ama tüm hayranları olarak yanındayız bunuda her zaman bilsin.

flores
26-02-10, 21:17
gece gece bu ne haberdi ben esitdim.cok kotuyum..kimede inansam tarkana inanmaram.

start_the_fire
26-02-10, 22:10
tarkanım her zaman yanındayız kusura bakmayın bunu demekten baska elimden birşey gelmiyor :(

Ganador
27-02-10, 03:41
Tarkanin kariyeri buyuk bir yara almistir,konunun ozeti budur.Bundan sonraki surecte pek bi sey olmaz,ptesi mahkemeye cikar iciciyim der birakirlar.

Garip olan polis boyle bir operasyonu persembe yapiyor,cuma cikarmiyorlar 3 gun icerde tutuyorlar.Bilincli olarak yapilmis bir is bence,gereksiz ayni zamanda.

yigit
27-02-10, 04:11
Tarkanın kariyerine zarar vericeğini düşünmüyorum bu ülke de bununla birlikte kariyer bitiyorsa yazıklar olsun zaten bütün büyük starların mutlaka bi sansasyonu olmuştur Tarkan'ın da maalesef başına bu geldi geçmiş olsun en kısa zamanda herşey çok güzel olur umarım ....

jetaime
27-02-10, 04:26
evet bende twitter var ve bunlar messaji gordum

pare pare
27-02-10, 06:52
kimbilir bu olay tarkani nasil etkiliycekdir (((( . . .