PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan gözaltina alindi... Flaş flaş flaş!!!

mage
26-02-10, 03:02
http://img304.yukle.tc/images/3307Adsiz.jpg (http://www.yukle.tc)

Sanat dünyasında bir şok daha.. Şarkıcı Tarkan'ın da aralarında bulunduğu 10 kişi narkotik polisi tarafından gözaltına alındı. Şüphelilerin İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorguları devam ediyor. Geçtiğimiz yıl ünlü şarkıcı Deniz Seki de bir süre uyuşturucudan tutuklu kalmıştı.

NARKOTİK polisinin düzenlediği ve sanatçı Tarkan Tevetoğlu'nun da aralarında bulunduğu 10 kişinin sorgusu devam ediyor. Bu kişilerden 2'sinin torbacı denilen uyuşturucu satıcısı diğer 8'inin ise, içici olduğu öğrenildi. Operasyonda kokain içicisi olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Tarkan'ın evinde 12.5 gram esrar ele geçirildiği öğrenildi.Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 6 ay süren teknik takibin ardından dün gece tespit ettiği adreslere operasyon düzenledi. Baskınlarda aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu 10 kişi gözaltına alındı.

Emniyete götürülen Tarkan Tevetoğlu, iki magazinci, ünlü bir işadamının oğlulları Tarık ve Ömer Faruk M. kardeşler, işadamı Gökhan Y., ünlü bir tekstil firmasının sahiplerinden Murat E., Güler E.' sorguya alındı. Bu isimlerin dışındaki Selman Güngör Ş, ile Abdülmelik G.'nin torbacı diye tabir edilen uyuşturucu satıcıları olduğu belirtildi. Bu iki kişinin daha önce de aynı suçtan kayıtlarının bulunduğu, kokain ve esrar sattıkları belirtildi. Operasyonlar sırasında Tarkan Tevetoğlu'nun evinde yapılan aramada 12.5 gram esrar ele geçirildiği öğrenildi. Teknik takip sırasında uyuşturucu satıcılarının telefon görüşmelerinde Tarkan'ın adını net bir şekilde kullandığı öğrenildi. Tarkan'ın da bu kişilerle iletişimi olduğu ve kokain kullandığı öne sürüldü. Ancak operasyonda evde kokain yerine, esrar çıkması şaşırttı. Gözaltındaki Tarkan ve diğerlerinin ifadelerinin tamamlanmasının ardından savcılığın talimatı doğrultusunda Beşiktaş'taki İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'ne sevk edileceği belirtildi.Bu arada ünlü işadamı F.M'ın oğlu Ömer Faruk M, iki ay önce de 300 gram esrarla yakalanmıştı.

AJANDA ELE GEÇİRİLDİ

Baskınlarda yapılan aramalarda ajanda ele geçirildi. İddiaya göre ajandada bazı ünlü isimlere rastlandı. Soruşturmayı derinleştiren narkotik polisleri isimleri tespit edilen şüphelilere yönelik ikinci baskını düzenledi. Alınan arama kararları ile birlikte şüphelilerin adreslerine gidildi.

AĞABEYİ GÖRÜŞEMEDEN EMNİYETTEN AYRILDI

Tarkan'ın gözaltına alınması haberi üzerine ağabeyi Hakan Tevetoğlu, emniyete geldi. Kafeteryada bir süre kardeşiyle görüşmeyi bekleyen Tevetoğlu, Tarkan ile görüşemeden emniyetten ayrıldı. Hakan Tevetoğlu, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

İŞLEMLERİ SÜRÜYOR

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı operasyonda gözaltına alınan aralarında şarkıcı Tarkan'ın bulunduğu 10 kişinin işlemleri sürüyor. Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerince dün akşam gözaltına alınan Tarkan'ın evinde bir miktar esrar ele geçirildiği ve Tarkan'ın aynı zamanda kokain kullanıcısı olduğunun tespit edildiği ileri sürüldü. İki uyuşturucu torbacısı ile 8 uyuşturucu kullanıcısının gözaltına alındığı operasyonun teknik- takip sonucu gerçekleştirildiği belirtildi. Telefon deşifrelerinde ünlü şarkıcı için kod kullanılmadığı ve "Tarkan" olarak geçtiği öğrenildi. Henüz ifadesine başlanmayan Tarkan'ın iki avukatı Narkotik Şube Müdürlüğü'ne resmi ifade için yeni çağrıldı. İfadenin tamamlanmasının ardından savcılığın talimatı doğrultusunda Tarkan'ın İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'ne sevk edileceği belirtildi.

SARIGÖL'E ŞAFAK OPERASYONU

Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, çevik kuvvet desteğiyle, sabah saatlerinde Sarıgöl Mahallesi'nde uyuşturucu satıcılarına yönelik baskın düzenledi. Baskında 5 kişi gözaltına alındı. Yaklaşık 200 polisin katıldığı baskın, saat 05.30 sıralarında Sarıgöl Mahallesi'nde daha önceden belirlenen 11 ayrı adrese yapıldı. Savcılık izni ile yapılan baskınlarda polis, bazı evlere kapıları kırarak girdi. Evlerde yapılan aramalarda, paketlenmiş ve satışa hazır halde yaklaşık 40 gram esrar ile 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele giçirildi. Gözaltına alınan 5 kişi sorgulanmak üzere emniyet mürdürlüğüne götürüldü.

TARKAN'IN GÖZALTINDAYKEN ÇEKİLMİŞ BİR FOTOĞRAFI
http://img309.yukle.tc/images/999h1.jpg (http://www.yukle.tc)

HABERİN VİDEOSU (http://www.sacitaslan.com/video/mega-star-tarkan-uyusturucudan-gozaltina-alindi_2_5449.html)

kaynak : Dha (http://www.dha.com.tr/n.php?n=tarkan-gozaltina-alindi-2010-02-26) - Sacit Aslan

hhcatak
26-02-10, 03:14
şaka mı bu yaaaaa?

bounce
26-02-10, 03:21
bende ekşi sözlük ve bi bayan arkadaş sayesinde gördüm. hemen yazmayalım bakalım nedir ne değildir. bu tarz bi adam değil Tarkan en azından bunu söyleyebilirim şimdilik.

Sevgi_Kelebeği
26-02-10, 03:22
Tarkan'a hiç yakıştıramadım. Umarım uyuşturucu ile uzaktan yakından alakası yoktur.

zilli
26-02-10, 03:23
inşallah yanlış anlaşılmıştır

badboyserkan
26-02-10, 03:24
Yapılan duyumlara göre Tarkanin omerli'deki evinde bir miktar kokain bulunmuş. Şaşırtıcı bir haber olarak tüm internet haber portalları ve haber bültenleri bu durumu son dakika haber olarak geçiyor..

Sevgi_Kelebeği
26-02-10, 03:26
Geçmiş olsun vatana millete. Böyle birşey gerçekse...

MEGASTAR
26-02-10, 03:26
Ya evet ya bende, is yerinde gordum ve Hala soktaym, umarim Bi yanlis anlasilma vardir...

Sevgi_Kelebeği
26-02-10, 03:27
Peki ya gerçekse... Tavrınız ne olur ?

Ganador
26-02-10, 03:41
Haber dogrumu? Buyuk ihtimalle dogrudur gecen haber ajansi saglam.

mage
26-02-10, 03:57
Öğreneli kaç saat oldu hala şoktayım ben ya:SS

Buzlukahve
26-02-10, 04:00
tavrım olmaz, sanatçılar genelde sorunlu oluyor psikolojik olarak, her sene ayrı bir stres bizim gibi değiller ön planda olan insanlar, yaşlılık psikolojisi, ününü kaybetme korkusu, vs vs, unutmak ve mutlu olucağını düşünmek adına bu tarz şeylere yöneliyorlar ama umarım tarkanla alakası yoktur bunun yani kullanmamıştır,kullanmışsada inşallah bırakır kurtulur ona yakıştıramam....herkes kendi hayatından sorumludur bana karışmak düşmez sadece başarı dilemek düşer...

uniqe
26-02-10, 05:00
Birilerinin ayağına basmıştır. Kimse kolay kolay Tarkan ayarıda bir adamı evinden alamaz bu şekilde, işin içinde başka işler vardır. Aktivist ve vatanını seven her vatandaşın basına boyle komplolar gelir zaman zaman. Uyanık olun.

günışığım
26-02-10, 06:38
bir zamanlar buna benzer bir olay daha yasamisti Tarkan bunuda atlaticaktir. fotograf olayini hatirlasaniza herkes tarkanin yanindaydi bundada sevenleri onu yalniz birakmiyacaktir eminim baska tarkanimiz yok arkadaslar sahip cikalim hatalariyla da dogrulariyla da o bizim biricik tarkanimiz. bu ve bunun gibi olaylar kalbimdeki tarkan sevgisinden hicbisey goturmeyecek.

tarkaseksüel
26-02-10, 08:45
benuhaberlere duydum buraya koştum hemen.... hayırlısı bakalım tarkan yapmaz olesey..

au13
26-02-10, 08:55
kesinlikle olamaz boyle bishey inanmiyorum yalnishalnamadir sadece kalbim durdu shokdayim bu ne? InshaALLAH haber yalandir.:5::5::5:

devilmaycry11
26-02-10, 09:08
gerçek olduğu kesinleşirse eğer, hayallerimin yıkıldığı anı tahmin edebiliyorum...

özge
26-02-10, 09:13
halen inanmıyorıum ama hiç bir şekilde tavrım olmz böyle saçma soru mu olur biz onu koşulsuz seviyoruz çünkü Tarkan dışardan biri değil benim ailemden sonra gelen en önemli kişi bütün tarkanfanlar da eminim öyle düşünüyordur insan ailesinden birinin böle durumu olsa hayal kırıklığına tabiki uğrar ama hiç bir şekilde kalbte kötü bir düşünce olmaz..her ne olursa olsun ne yaprsa yapsın arkasındayım

badboyserkan
26-02-10, 09:48
İstanbul'da uyuşturucu satıcılarını takibe alan Narkotik Şube Müdürlüğü polisleri soruşturmayı derinleştirdi. Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından şarkıcı Tarkan'ın evine baskın düzenlendi. Tarkan'ın İstanbul Ömerli'deki çiftliğinde yapılan aramada bir miktar kokain ele geçirildi. Tarkan gözaltına alınarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Soruşturma kapsamında ararında işadamı, ve eski bir milletvekilinin oğlunun da bulunduğu toplam 10 kişinin sorgusuna devam ediliyor. Gözaltına alınanlar arasında Murat E., Eski DYP Milletvekili Rıfat Y.'nin oğlu Gökhan Y. işadamı Fuat M.'nin oğulları Ömer Faruk M. ve Tarık M.'de bulunuyor.

Tarkan'ın gözaltına alınması haberi üzerine ağabeyi Hakan Tevetoğlu, emniyete geldi. Kafeteryada bir süre kardeşiyle görüşmeyi bekleyen Tevetoğlu, Tarkan ile görüşemeden emniyetten ayrıldı. Hakan Tevetoğlu, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.Sanatci Tarkan Geceye Emniyette gecirdi ve bugun zanlilar adliyeye sevkedilecekler.

Haberin Videosu;
http://www.sacitaslan.com/video/mega-star-tarkan-uyusturucudan-gozaltina-alindi_2_5449.html

Hürriyet / Sacitaslan

fenerbahçe
26-02-10, 09:51
ya var bu işin içinde bisey diorum

anakha26
26-02-10, 10:00
hiç şoka felan girmeyin bence. Yine TArkan'ın ismini karıştırmaya çalışıyorlar saçma sapan haberlere. Her zamanki yıpratma politikası. Yinr kaçıracaklar adamı Amerikaya.... Sizce Tarkan uyuşturucu kullanmaya cesaret edebilir mi? Bütün diktiği duvarları yıkması demek bu... Sanat hayatına inen bir balyoz demek... Hiç te beni ilgilendirmez demeyin kardeşim. Bu özel hayat meselesi değil... Bırak satmayı, eğer kullandığı bile ispatlanırsa (ki bence yok öyle birşey) kazanacağı değil kaybedeceği çok şey var Tarkanın ve dolayısıyla biz hayranlarının ....

fenerbahçe
26-02-10, 10:01
ntv yi açın

Pamela_beyazgul
26-02-10, 10:03
inanamiyorummmmmmmmmmmmm

MassConfusion
26-02-10, 10:03
İnanamam...

özlemmis
26-02-10, 10:04
haberi duyunca şoka girdim. Umarım gerçek değildir yoksa tarkanın işi çok zor.Ya tutuklanırsa çok üzgünüm çok

İZMİRLİ
26-02-10, 10:09
Bu ne ya şaka gibi Tarkanın ne işi olur kokainle !

babeface2
26-02-10, 10:10
gerçekten yazık ....

fenerbahçe
26-02-10, 10:15
bi kullanıcı olsaydı simdiye kadar ortaya çıkardı bence biseyler var ama şimdilik komplo teorilerimi kendime saklıyorum

badboyserkan
26-02-10, 10:20
CNN Türk’ün haberine göre aralarında Tarkan’ın da bulunduğu bazı kişiler uyuşturucu nedeniyle gözaltına alındı. NTVMSNBC Tarkan’ın villasında bir miktar uyuşturucu bulunduğunun öne sürüldüğünü vurgularken Akşam Gazetesi, Tarkan’ın evinde uyuşturucu bulunmadığını, teknik takibe takıldğını yazıyor.

Sabah Gazetesi, haberi, “Torbacılardan Kokain Temin Ediyormuş”, “Tarkan’a Kokain Balyozu” gibi başlıklar eşliğinde kullanıyor. Gazetenin haberinde daha çok iddialar göze çarpıor; Tarkan’ın torbacılardan zaman zaman kokakin aldığı, Tarkan’ın adının bir satıcının ajandasında çıktığı gibi iddialar.

Öte yandan, Associated Press de haberi dünyaya duyurdu. Henüz bir tutuklama yapılmadığı vurgulanan haberde Tarkan’ın 1998 yılında Fransız müzik listelerinde zirveye çıkmasından da bahsedildi. Haberi yayınlayan yabancı gazeteler arasında The Guardian, New York Times ve Chicago Tribune da bulunuyor.

Tarkan'ın gözaltına alınması haberi üzerine ağabeyi Hakan Tevetoğlu, emniyete geldi. Kafeteryada bir süre kardeşiyle görüşmeyi bekleyen Tevetoğlu, Tarkan ile görüşemeden emniyetten ayrıldı. Hakan Tevetoğlu, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

Sinan BİLGİLİ Erhan TEKTEN / İSTANBUL DHA

istanbul 1453
26-02-10, 10:21
pepsi ilkbaharda sponsorluk anlaşması yapcaktı büyük çaplı,bu haber doğruysa iptal edebilirler,bi yanlış anlaşılma vardır umarım..

Tugcee
26-02-10, 10:21
ya sok oldum ya :( biri sanki saka yapio :( nie daa once hic duymadik simdi ortaya cikti :( yalan atiolar suc atiolar :( o yapmaz ole sey.... ama eer yaptiysa gercekten cok uzuldm yeni album hazirliklari fln ne gusel hersey yolunda giderken bole bi sey acaip etkiler ya :( her ne olursa olsn seviorum onu hemde coookkk :(

fenerbahçe
26-02-10, 10:26
satıcı deil ki ben anlamıyorum içen bisürü insan var (eğer kullanıyorsa ki inanmam) onları alsınlar

hulya_trkn
26-02-10, 10:28
ya yalan bu inanmayın ya offfffffffffffff

cakir_ts
26-02-10, 10:33
bence kendını heerkesın gozunde kuculmesıne neden olcak bı davranıs cok uzuldum umarım ercek deıldır:(((

kartales26
26-02-10, 10:44
haber gerçek yada yalan olsa bile tarkan her zaman bir numara olarak kalacaktır dünyada da her zaman en büyük starların başına böyle şeyler geldi ki içinde bu yüzden hayatlarını kaybedenler de oldu ama hiç bir zaman büyüklüklerinden bir şey kaybetmediler.

M-Yildiz
26-02-10, 10:52
Bu olay ne yazikki Tarkanin kariyerini biraz bozacak gibime geliyor, insallah olmaz ama albumu belki erteleyebilir..

cansu06
26-02-10, 11:19
İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ünlü kişilere kokain temin ettiği tespit edilen 10 torbacıyı teknik ve fiziki takibe aldı. Teknik takipte megastar Tarkan'ın da torbacılardan uyuşturucu temin ettiği belirlendi. Dün akşam operasyon düzenleyen ekipler, aralarında Tarkan Tevetoğlu'nun da bulunduğu 15 kişiyi gözaltına aldı.

Gözaltına alınan zanlılar Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Bu arada, evinde ve üzerinde arama yapılan Tarkan'da uyuşturucu maddeye rastlanmazken, polisin teknik takibi sonucu ünlü şarkıcının belirli aralıklarla satıcılardan kokain aldığı iddia edildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi'nde sorgulanan şüphelilerle ilgili geniş çaplı araştırmanın devam ettiği öğrenildi. Gözaltı sayısının artabileceği belirtildi. Zanlıların bugün adliyeye çıkarılması bekleniyor.

the_answer3535
26-02-10, 11:27
Hasankeyf ile akp yi karşısına alan Tarkan ın başına bu veya benzeri bir şey geleceğini tahmin ediyordum.Klasik Akp işte.Ayrıca da çoğu sitede hiç diğer gözaltına alınanların isimleri söylenmiyor bi Tarkanın adı zikediliyor.Bu da çok entersan.Tabi Tayyip in kahvaltısına da katılamamsı bardağı taşıran son damla olmuştur.Gündemi değiştirecekler ya.Bu sefer kurban Tarkan.

ezel1710
26-02-10, 11:27
bende baska bir yerde okudum az önce hemen burayya girdim .
saskinim diyyecek bir sözüm yok .
ayrica o susyadan nezaman döndü ki?
hayirlisi allahtan.

SESA
26-02-10, 11:28
Tarkanın böyle bi haberde adının geçmesi çok üzücü şaka gibi bi haber değil tüm haber bültenlerinde adı geçiyor
Şu zamanda bu haberin çıkması onu çok yıpratacak

hulya_trkn
26-02-10, 11:32
ya lütfen sayın tarkan seven arkadaşlarım hemen kabullenmeyin ben inanmıyorum olamaz yanlışık var ya şimdi nerde benm aşkm ya of

berkan
26-02-10, 11:34
arkadaslar herkezin sorunları var tarkanında kullanıosa kendine zararı ama baskalarınında bulmasına yardımcı oluyosa o yakısmaz tarkana bakalım bekleyıp gorucez.

samurai_55
26-02-10, 11:40
bu nasıl bişey yaaaa

start_the_fire
26-02-10, 11:43
Ben şoktayım şoktayım şoktayım diyecek bir kelime bir söz bir ifade bir yorum kullanamıyorum gözlerim kıpkırmızı oldu sinir krizleri gecirdim ya nasıl olur biri bana acıklasın lütfen

Ganador
26-02-10, 11:47
Evinde esrar bulunmus simdi haberlerde muhabirler soyledi.Bugun adliyeye sevk edilicek.
Kariyeri buyuk yara alir bundan sonra zor gunler bekliyor Tarkani.Gecmis olsun

kartales26
26-02-10, 11:57
ben kariyerinin yara alacağına falan inanmıyorum.Bu esrarı satmadıktan sonra kime ne ister içer ister başka bişey yapar.O zaman içki içen sigara içenlerin de kariyeri zarar mı görecek yani...

M-Yildiz
26-02-10, 12:06
Hasankeyf ile akp yi karşısına alan Tarkan ın başına bu veya benzeri bir şey geleceğini tahmin ediyordum.Klasik Akp işte.Ayrıca da çoğu sitede hiç diğer gözaltına alınanların isimleri söylenmiyor bi Tarkanın adı zikediliyor.Bu da çok entersan.Tabi Tayyip in kahvaltısına da katılamamsı bardağı taşıran son damla olmuştur.Gündemi değiştirecekler ya.Bu sefer kurban Tarkan.

politikayla ne alakasi var allah askina ??

Zaten türkiyede yasanan her olayi politika'ya ceviriyorlar, ve sonunda da istemedigimiz olaylar meydana geliyor..

Tarkan'a kisisel olarak yapilan bir saldiri degildir diye düsünüyorum..

Bu olayin üstünden Tarkan kalkar kalkmasinada albumu biraz erteler..

haluk seki
26-02-10, 12:09
nee deniz den sonra tarkan da göz altına alındı bari o kurtulsun
ah tarkan ah ah.....

_trkn_
26-02-10, 12:10
:11:Konuya bakarken gözlerime inanamadım, birden şok oldum yani :9:

Ama Tarkan öyle biri değil gerçekten..

Uyuşturucu kullanan insanın gözü morarır, dudakları sürekli çatlar..

Evinede arkadaşları falan koymuştur, durun bakalım yakında kesin bilgi gelir :11:

ece**
26-02-10, 12:14
:6::6::6::6:az önce uyurken telefonla aldım bu haberi yataktan nasıl kalktıımı bilmiorum .. haberi okuyunca gözyaşlarıma hakim olamadım susturamıorum kendimi... biliyorum gerçek değil eminim hatta,yani olmamalı süper kahramanım tarkan benim,olmaz olamaz bi yanlış anlaşılma war biliorum...ama şuan damdan düşmüşten farksızım şoktayım kendimde değilim şaka gibi inanamıorum :(( Gecede rüyamda tarkanı çok kötü görmmüştüm :(( ALLAHIM SANA YALWARIRIM DOĞRU OLMASIN ,ADI KÖTÜ ŞEYLERE KARIŞMASIN !! YALWARIYORUMM !!!! :6::6::6::6:

kevser
26-02-10, 12:23
ben gerçek olmamasını diliyorum umarım yoktur öyle bişey ben güveniyorum ona yoktur öyle bişey umarım aslında emniyete gitmeyi bile düşündüm ama abisini almayanlar beni mi alacak:(:(/

mordum
26-02-10, 12:28
Tarkan'ın bu tarz bişi yapacağını düşünmüyorum.öğleden sonra çok güzel haberler çıkacak hiç endişe etmeyin...

trkntrkn89
26-02-10, 12:31
yakışır tarkanıma rahat olun serbest bırakırlar koskoca tarkanın hapiste ne işi var,ayrıca bence yakışıyor uyuşturucu böyle starlara kendi kendine içiyorsa içsin...

megastar_mert
26-02-10, 12:35
bir sokak satıcısı yakalanmış üzerinden çıkan ajandada tarkanında adı varmış.. teknik takip sonucunda narkotik timleri evinde kokain olduğunu belirleyip.. çiftlik evine baskın yapılmış.. 12 gram kokain ele geçirilmiş 2 gibi şubeye getirilmiş.. kan, saç ve idrar örnekleri alınmış.. kokain kullanıyormuş..
tarkanın yanında çalışan 7 kişi, yakın koruması ve bir çok arkadaşı gözaltında.. gözaltı sayısı şu an için 17..
NARKOTİK timleri bu satıcıyı 6 aydır göz hapsinde tutup yakın takibe almışlar.. adam kokaini tarkanın adamına satıyormuş yapılan takipte tarkanın adamı kokainini çiftlik evine götüroyor... yani hepsi delilli olarak belgelenmiş
şimdi bir çok tanınmış kişi gözaltına alınacakmıştarkanın evinde düzenlendiği ileri sürülen partiye katılan ve kokain kullanan çok kişi listede..

Bir gazetenin narkotik haber bölüm müdüründen alıındı bilgiler.. dikkatinize..

_trkn_
26-02-10, 12:35
yakışır tarkanıma rahat olun serbest bırakırlar koskoca tarkanın hapiste ne işi var,ayrıca bence yakışıyor uyuşturucu böyle starlara kendi kendine içiyorsa içsin...

Saçmalama, uyuşturucunun neyi yakışır :13:

Zaten Tarkan uyuşturucu kullanmıyor, Tarkan'da öyle bir tip yok..

SEA
26-02-10, 12:48
Çok Üzücü :6::6:
Ama insan bir an için acaba mı diyor ???
Tarkan'la birlikte gözaltına alınanları görünce gerçek mi acaba diye düşünmeden edemiyorum.Zira Murat Erdoğan ve Tarık Miras Tarkan'ın en samimi arkadaşları !!!

kevser
26-02-10, 12:50
bir sokak satıcısı yakalanmış üzerinden çıkan ajandada tarkanında adı varmış.. teknik takip sonucunda narkotik timleri evinde kokain olduğunu belirleyip.. çiftlik evine baskın yapılmış.. 12 gram kokain ele geçirilmiş 2 gibi şubeye getirilmiş.. kan, saç ve idrar örnekleri alınmış.. kokain kullanıyormuş..
tarkanın yanında çalışan 7 kişi, yakın koruması ve bir çok arkadaşı gözaltında.. gözaltı sayısı şu an için 17..
NARKOTİK timleri bu satıcıyı 6 aydır göz hapsinde tutup yakın takibe almışlar.. adam kokaini tarkanın adamına satıyormuş yapılan takipte tarkanın adamı kokainini çiftlik evine götüroyor... yani hepsi delilli olarak belgelenmiş
şimdi bir çok tanınmış kişi gözaltına alınacakmıştarkanın evinde düzenlendiği ileri sürülen partiye katılan ve kokain kullanan çok kişi listede..

Bir gazetenin narkotik haber bölüm müdüründen alıındı bilgiler.. dikkatinize..

ciddimisn yaaa ne kadar berbat bi günnn bugün yaa inanamıyorum bunaa tarkan bunu kendine yapacak kadar saf olamazzz yaaa:(:(:(

zwolkan
26-02-10, 12:51
akp karşisindaki komutanlarin ardindan, hasankeyf karşiti tarkan da gözaltinda. çok ilginç

megastar_mert
26-02-10, 12:52
çk ama çk üzücü arkadaşlar................................ :(

zwolkan
26-02-10, 12:52
akp karşiti komutanlarin ardindan, hasankeyf karşiti tarkan da gözaltinda ! Ilginç

HURRICANE
26-02-10, 12:56
Yani inşallah doğru değildir diyeceğim ama evindede kokain bulunduysa haber malesef doğru.Birçok starın kokain kullandığını biliyordum sezen aksu,mazhar alanson en başta gelen isimlerdendi ama TARKAN sporunu yapan sigara dahi içmeyen sağlığa dair önemli mesajlar veren bir insandı!Bence arkadaş kurbanı oldu:(Kokain temininde başkalarına aracılık ettiğini sanmam bu yuzden mutlaka serbest kalacaktır!Ama bu durum onun imajına kötü bir leke olarak yapışacaktır.Tarkanın murat denen sahışla olan arkadaşlığını bir an önce sonlandırması gerekıyor bence;)

xurush'nine
26-02-10, 12:56
Birilerinin ayağına basmıştır. Kimse kolay kolay Tarkan ayarıda bir adamı evinden alamaz bu şekilde, işin içinde başka işler vardır. Aktivist ve vatanını seven her vatandaşın basına boyle komplolar gelir zaman zaman. Uyanık olun.
Tesekkur ederim,arkadas,dusuncelerime tercuman olmusun.Bence de..

Benim bi huyum var cok uzakan bile olsa sevdiklerimle ilgili olaylari hiss ederim.Huyum batsin da iki gecedir uyuyamiyordum.Hatta bir onceki gece durup dururken hungur hungur agladim.Sabaha dogru uyudugumda da ruyamda onu gordum,basim agriyor dedi,bir taksiye binip gitti..Hatte kalktigimda yardimcima da anlattim,boyle boyle.. Buymus be..
Gecmis olsun,yildizlarin en harikasi,hic bi guc seni gozumuzde dusuremez!
muhakkak bir aciklamasi vardir olayin,ve sonuc her ne olursa olsun,sevenlerinin dualari seninile!Hur dogdun ,Hur yasa.Yakistiramam sana o karanliklari.Amin!!!

ece**
26-02-10, 13:01
cnn açin !

tarkan_mania
26-02-10, 13:07
İnanamıyorum...

cansu06
26-02-10, 13:08
star haberde gösterdiler şimdi bugün ifadesi yetişmemiş yarın adliyeye sevk edilcekmiş.

badboyserkan
26-02-10, 13:09
- Bu durumun yalan olmayacagi gercek gibi gozukuyor.Cunku uyusturucu operasyonlari kolay kolay pesinin birakilmayacagi turden bir suc seklini temsil etmekte. Tarkan'inda bu gibi durumun icersinde yer almasi hatta gercekdisi olsa bile adinin basinda bu sekilde yer almasi basinda artik tarkana negatif bir etki yapilmasini doguracaktir.
Seneler Once tarkanin gay olduguna dair soylentileri dillerde halen gazeteciler ve basinda gundemde ve Halende gunumuzde konusulur bu olay. Tarkan icin bu durum ilk olaydi.

- Ikinci olayda bu uyusturcu operasyonu olsa gerek. Artik tarkan bu durumdan serbest kalsa bile basinda yogun bir sıkıştırma yasayacak. Ki serbest kalmamasi durumunda hapis istemine yada ceza olayina gelmesinde olusan olaylari dusunmek cok korkutucu.Ayrica tarkanin bu durumu yurtdisi basininada yansimis bulunmakta ne yazik ki !

- Bu nedenle yeni 2. bir donem basliyor Tarkan icin. Tam bir sanatci adi ve marka imaji icin Kriz Iletisimi.

- Ilerleyen zamanlarda neler olacagini hepberaber gorecegiz ama zorlu bir surec baslayacak Tarkan icin. Herkesin dilinde bu olay olacak halkın,medyanın vs. Bu durum ne yazik ki Tarkan'nın iş durumunu,marka imajini,sanatcı adini zedelemek dogrultusunda bir cikmayan leke olarak kalacaktir.

emre_emre
26-02-10, 13:13
bu tarkan için çok kötü birşey herşey bir kenara insanların gözündeki degeri kesinlikle azalacak gerçekten üzüldüm

kevser
26-02-10, 13:16
ne vardı cnn de göremedim ben

kartales26
26-02-10, 13:19
bu olay bence çok önceden biliniyordu.çünkü operasyon 6 ay önceden başlamış.Klasik akp taktiği,Tarkan'ın akp karşıtı olduğu aşikar bir de tayyibin davetine de gitmedi.sinir olmuştur tayyip tarkan'a...Operasyon kararı çıkartmışlardır kesin

_trkn_
26-02-10, 13:20
Bu durumu kelimelerle anlatmak çok zor:6:

umarım uyuşturucu tedavisini kabul eder, vücudu temizlenir, bir daha uyuşturucu kullanmaz :22:

Ama ortada kesin bir haber yok. Evinde bulunan uyuştucular başkasınındır inşallah..

İZMİRLİ
26-02-10, 13:23
Eğer haber doğruysa Tarkan'ın kariyeri çok büyük darbe alır. Tam yeni albüm yeni imaj geriye dönüyor derken çok kötü oldu bu haber.

SEA
26-02-10, 13:26
Kullanıyor olmasından ziyade "Temin ettiği" konuşuluyor dua edelim de bu doğru çıkmasın yoksa olay çok daha vahim sonuçlar doğurur.

start_the_fire
26-02-10, 13:33
sabahtan beri cnn turk izliyorum starı izliyorum ya biri bana rüya olduğunu söylesin bir hayal olduğunu söylesin nasıl ya allahım yarebbim inanamıyorum ya nasıl böyle birşey olur tarkanımın böyle birşey yapacağına asla ve asla inanmıyorum arkadaş kurbanı kesinlikle tarkan siyasi işlerle işi olmaz akpnin tarkana karsı böyle birşey yapması cok şok edici bir olay off ya

kevser
26-02-10, 13:40
kariyeri için çok büyük bi leke olduu doğru ama sağlığı ve özgürlüğü kariyerinden daha önemli o yüzden kullanmaması daha daha önemli ama bizim bişeyler yapıp onun her durumda yanında olduğumuzu ona iletmemiz lazım..

MEGASTARİX
26-02-10, 13:42
Hasankeyf ile akp yi karşısına alan Tarkan ın başına bu veya benzeri bir şey geleceğini tahmin ediyordum.Klasik Akp işte.Ayrıca da çoğu sitede hiç diğer gözaltına alınanların isimleri söylenmiyor bi Tarkanın adı zikediliyor.Bu da çok entersan.Tabi Tayyip in kahvaltısına da katılamamsı bardağı taşıran son damla olmuştur.Gündemi değiştirecekler ya.Bu sefer kurban Tarkan saçmalama arkadaşım yha ne alakası var tayyiple yada ak partiyle olabilir kullanmış olabilir insanlık hali her insan hata yapabilir yani bunuda ak partiye bağladınız yha helal olsun. ayrıca böle bişey doğruysa bile tarkan dan fazla birşey götüreceğini zannetmiyorum

fincan
26-02-10, 13:45
ne olursa olsun çok üzgünüm kendi ağzından açıklama duymak istiyorum bir an önce

eLiF
26-02-10, 13:49
nolur doğru olmasın :6: hala inanamıyorum uyuşturucuyla ne işi olur onun ya

zeynepobruklu
26-02-10, 13:58
Böyle bi haberin çıktığına en önemliside "Tarkan kokainden gözaltına alındı" şeklindeki haberlere çok üzüldüm bu haber ne kadar doğru olup olmasada biz hayranlarını son derece üzdüğünden eminim..
Tarkan biz hayranları için ailemizden biri gibi..Onun hakkında iyi bir haber duyduğumuzda seviniyor,kötü bir haber duyduğumuzda ise üzülüyoruz..
Umarım bu haber doğru değildir,umarım Tarkan'ı yıpratmak için böyle bir haber atılmamıştır ortaya..
Yine de her ne olursa olsun biz Tarkan'ın herzaman yanında,herzaman arkasındayız..
Yeterki o bu haberlerden sonra kendini bizlerden uzaklaştırmasın,aksine yeni albümünü biranevvel yapsın ve herkesin ağzını kapatsın!!

Seni çok seviyorum..

mage
26-02-10, 14:11
Arkadaşlar biliyorum şuan ben gibi herkez büyük bir üzüntü içerisinde ama İnsan oğluyuz sonunda elbetde belikde hata yapmıştır. her şeye hazırlıklı olmalıyız kötü sonuçlar gibi... :(

ece**
26-02-10, 14:13
narkotiğin 6.katındaymış canım benimm :(( birazdan ifadesi alıncakmış :(( tel. kayıtları falam warmış ya şimdi kanal d we show haberde izledim :(( bitanem benim nasıl gergindir şimdi :((

simgem__
26-02-10, 14:14
yapmaz tarkan öyle bişey yapamaz ya umarım doğru değildirrr umarımmm.... bu çook ağır bişey tarkan neden kendi adını lekelesinki ... uffff umarım doğru değildirrrr:6:

devilscream
26-02-10, 14:14
Gerçekten kullaniyor olmasini bi yana birakalim adinin böyle
bir sorusturmada geçmesi bile onun adina,sanatina,imajına büyük
bir darbe getirecektir ve halk artik daha farkli bir gözle bakacaktir
Ama şöyle bir durum da var,George Michael eşcinsel olduğunu acikladiginda
sanatsal anlamda bir sıkıntı yasamadi,albümleri yine satti
Michael Jackson'da kendisiyle ilgili olan cirkin iddialara rağmen
"Popun Krali" ünvanini korudu
Tarkan da ayni sekilde sahip olduğu konumu koruyacaktir...

love_speak
26-02-10, 14:21
inananmıyorum tarkan ve uyuşturucu!! şoktayım konuşamıyorum yazamıyorum nedir bu yalan haber desem değil.belgeler var ortada yazdık kariyeri için çok derin darbe alacak üstelik yeni albüm çıkmak üzereyken inş yara almadan sıyrılır bu işten.benim anlamadığım adam sigara kullanmıyo uyuşturucu nie kullansın.ya da adam bütün herşeyi tatmıştır ya merak duygusu ya da sölemek bile istemiyorum sürekli kulanan bağımlı. . sen sen değilsin tarkan kendine gel!!!!!

HURRICANE
26-02-10, 14:24
Arkadaşlar uzgunum ama bu bir komplo falan değil.Tarkandan alınan sac telı ve kan örneklerının sonuçları pozitif çıktı!:(Yani kokoin kullanıcısı Tarkan!Yanlız Tarkan ın kokain kullanmış olmasıda dünyanın sonu değil sonuç olarak onca stresi kaldırabılmek her yıgıdın harcı degıldı demekkı TARKAN da kaldıramadı!Ben bunun başka bır acıklamasını bulamadım.

ozangüney
26-02-10, 14:26
inşş yalandur tarkan yapmaz ya yapamaz böle bişe yaptıysa bu onun sonu olurr :(:(

SEA
26-02-10, 14:30
Arkadaşlar uzgunum ama bu bir komplo falan değil.Tarkandan alınan sac telı ve kan örneklerının sonuçları pozitif çıktı!:(Yani kokoin kullanıcısı Tarkan!Yanlız Tarkan ın kokain kullanmış olmasıda dünyanın sonu değil sonuç olarak onca stresi kaldırabılmek her yıgıdın harcı degıldı demekkı TARKAN da kaldıramadı!Ben bunun başka bır acıklamasını bulamadım.

Yazık hemde çok yazık :6::6::6:
Çok kötü bi etiket oldu bu TARKAN'a

love_speak
26-02-10, 14:31
stres diyoruz ama kokain baside alacağımız bişey değil ki.madem stresli sigara içsin neden kokain.şimdi nolcak peki kariyeri nolcak herkes yüzüne vurmucak mı bunu zaten düşmanları çok iken iice üstüne gidecekler ve yine stresli olcak yine mi kullancak kokaini yazık diyorum ben kendine yaptı.tarkan seni hala çok seviyorum nasıl kurtarcaksın paçanı Allah yardımcın olsun ne diyim bu saatten sonra!!!!

badboyserkan
26-02-10, 14:38
Tarkan ifadesini kendi ozeL 2 avukati esliginde verecekmis. Ifadelerden sonra ya nobetci mahkemeye yada pazartesi gunu Besiktas adliyesinde olan DGM'ye sevkedilceklermis.

ece**
26-02-10, 14:38
ya tutukalnırsa :6: artık beynim çalışmıo durdu !:6:

TheLastAirBender
26-02-10, 14:44
hiçbişe olmaz amy winehouse , britney .. .. .. .. vs vs ..vs vs hepsi kullandı halada kullanıyolardır hiçbirinin karizmasında bişe yok deniz sekide girdi çıktı , bitti gitti olay birine deniz seki dediginizde haaa o uyusturucu kullanan kadınmı diye tepki alıyomusunuz yok almıosunuz tabikide? tarkanın ne içtigi ne yedigi kendini ilgilendirir bu kadar stresin ,yenmiş kötü damganın, önyargının önünde ne içecekdi coca colamı içecekdi ? hapse falan girecegide belli degil zaten ne olacagını zaman gösterecek nası mutlu oluyorsa öyle yapmasını dilerim ama içmesini tabiki istemem tabi eger içiyorsa daha içtiginin bi kanıtıda yok ortada.

_trkn_
26-02-10, 14:49
Arkadaşlar cnn türk haber Tarkan'la ilgili bilgiler verdi;

Deniz Seki hem uyuşturucu içiyormuş, hem satıyormuş bunun cezası 25 yıldan başlıyormuş.
Ama bir yolunu bulup 3 sene içinde çıkmış..

Tarkan sadece kendi kullandığı için bunun cezası da 3 yıldan başlıyormuş.

yeni albüm falan herşey ertelendi..

M-Yildiz
26-02-10, 14:55
Tarkan bir yolunu bulup bu isin altindan cikacaktir..Biz Tarkani böyle biliyoruz. En kötü zamanlarinda, fotograf olayi olsun, askerlik olayi olsun hep dimdik ayakta..

starzu
26-02-10, 14:57
ya ne olur biri bunun erken yapılab 1 nisan şakası falan oduğunu söylesin:7:inanmak istemiyorum çünki:6:

trknmania
26-02-10, 15:01
TARKAAAAANNNN !!!! dün gece bir saniye bile uyumadımmm..sen ordayken nasıl uyuyabilirdim kiii Sonuna kadar ARKANDAYIZ VE HİÇBİRİMİZ İNANMIYORUZ BÖYLE BİR SAÇMALIĞA.!!!!! her zaman yanında olacağız ve yarın herşey çok güzel olacak...SENİ ÇOOOOKKKK AMA ÇOOOKKKKK SEVİYORUZ..HEM DE TAHMİN BİLE EDEMEYECEĞİN KADAR ÇOOKKKK!!!!!! VE HEPİMİZ DUA EDİYORUZ HERŞEYİN GÜZEL OLMASI İÇİN....:'(:'(:'(:':'(:'(

nedjohnlansen
26-02-10, 15:06
tarkan naptın ya...

anakha26
26-02-10, 15:07
Duyurular bölümünde İstanbullu fanların toplanma çağrısı var. İşi olmayan İstanbullu arkadaşlar emniyetin önünde hayranlarının ona destek olduğunu gösterme çağrısı bu... Biz orada değiliz ama hayranlarının orda olduğunu bilmek onu da rahatlatacaktır 6. katta bile olsa.... Ben istanbulda değilim ama dediğim gibi işi olmayan arkadaşlar böyle bir toplanma yaparlarsa süper olur...

arda_sirius
26-02-10, 15:13
Arkadaşlar; herkesi zorda olsa sakin olmaya davet ediyorum...Öncelikle konu bir an önce aydınlatılmalı...Tarkanı bu hale düşürmek için yıllardır uğraşan insanların ekmeğine yağ sürmeyin lütfen...Bakın onlar salvolara başladı bile...neymiş Tarkanın adı bir sokak satıcısının ajandasında çıkmış...bunun gibi bir sürü laf dolanıyor...Tarkanı seven insanlar olarak öncelikle bizler sakin ve sağlam durmalıyız...Tarkan daha önceki yıllarda olan o olayda da dimdik durmuştu...şimdi de bunu yapacağına olan inancım tam...

özlemmis
26-02-10, 15:15
Bazi yerlerde evde uyuşturucuya rastlanmadi diyor arkadaşlar

anakha26
26-02-10, 15:20
Malzeme Tarkan ya artık aazı olan konuşur. abartıldıkça abartılır.... O yüzden Tarkan çok yara alcak demiştim... :(:(:(

leyla
26-02-10, 15:22
cok uzuldum insallah dogru degildir

Ozz
26-02-10, 15:25
Şaşırtıcı mı ? hayır.
Can sıkıcı mı? EVET... :(

hulya_trkn
26-02-10, 15:27
inanmayın canlarım lütfn kanında fln yokkk

cafer
26-02-10, 15:32
umarım altından başka birisi çıkar.tarkandan böle şey hayatta beklemem.

Yakisikli89
26-02-10, 15:48
Gözlerime inanamiyorum...
Bu dogru olamaz?
Dogru ise Tarkana hic ve hic yakistiramadim ve benim icin cok büyük bir darbe olur.
Nasil olur ya ...
Aksama haberlere bakicagim.

serennn
kesinlikle inanmıyorum ben böyle bişeyee kesinliklee hemde TARKANIM YAPMAZ böyle birşeyyy..her zaman arkandayızzzz bitanemm benimm üzülmee sakınn keşke elimizden buraya yazmak dışında başka şeyler de gelsee ama maleseff seni çokk seviyoruzzzzzzzzz Tarkanımm arkandayızzzz..

Samet
Saka mi bu yaa
ne olur biri bana bunun bir esek sakasi oldugunu soylesin

anakha26

Sonuçların pozitif çıktığı bilgisi nerden geliyor acaba... Herhangi bir haber ajansında böyle bir bilgi yok...

love_speak
26-02-10, 15:50
nasıl kanıt yok ya belgeler war:kan ve saç örneği alınmış ve içtiği kanıtlanmıştır.
ama tarkan herkes değildi kimse beklemiyordu böle bişeyi:(

Yakisikli89
26-02-10, 15:51
pepsi ilkbaharda sponsorluk anlaşması yapcaktı büyük çaplı,bu haber doğruysa iptal edebilirler,bi yanlış anlaşılma vardır umarım..

onu birak albüm bile cikmaz.
türkiye'de fena halde elestiriye maruz kalir
tarkan hayrani tarkana destek olmak demektir ama bu mevzularda ne yazikki destek veremiyecegim. ön yargilida olmak istemiyorum. belki yalan haberdir, umuyorum ki öyledir, cünkü hic ve hic yakistramadim.

love_speak
26-02-10, 15:55
eet albümde artık hikaye oldu artık herkes tarkanın üstüne gelcek her fırsatta yüzüne vuracaklar.gay muhabbeti 1,uyuşturucu 2.
yazık tarkan çok yazık

anakha26
26-02-10, 15:57
nasıl kanıt yok ya belgeler war:kan ve saç örneği alınmış ve içtiği kanıtlanmıştır.
ama tarkan herkes değildi kimse beklemiyordu böle bişeyi:(

Sen gördün mü belgeleri... gaztede mi yazıyo? internet haberi mi? Tv demi gösterdi? şu an tv seyredemiyorum ama gaztelerin hiçbirinde yada internette kanıtlandığına dair bir bilgi yok....

badboyserkan
26-02-10, 15:57
Son dakika olarak durum sundan ibaret;

Su ana dek gözaltına alınan kişilerin yakalanan isimlerden yola çıkarılarak yakalandığı öğrenildi. Yakalanan torbacılar daha bu sabah konuşturulmuş..

Torbacılar Tarkan dışında herkesin yakından tanıdığı sanatçıların da polise isimlerini vermişler..Torbacılar ismi geçen sanatçıların uyuşturucu satıcısı değil yalnızca içici olduklarını söylemişler.

Oncelikle Polis 6 ay boyunca unlu magazin yazari Bekir sacar'i teknik takibe almislar.Ardindan torbaciyida ulasarak yakalanmis. Es zamanli olarakta 15 kisinin evine baskin yapilmis. Bu durum tabi ki yakalinan kisilerlerde iletisimde oldugu gercek ki Tarkana kadar goturmus bu operasyonu, sonra tarkanin evine gidilerek apartopar goturmusler ve Tarkanin evindede arama yapilarak bir miktar kokain bulunmus

_trkn_
26-02-10, 16:00
saç ve kan sonuçlarının bugün çıkması imkansız birşey..
denemeler bugün yapılmıştı zaten. Sonuçlar 1-2 gün sonra açıklanır.

mage
26-02-10, 16:01
Ilk sayfadaki haber güncellenmiştir: Ilk sayfadan son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

love_speak
26-02-10, 16:01
belgeler varmış kanıtlanmış üzülerek söylüyorum kanıtlanmış

mage
26-02-10, 16:18
EVET ARKADASLAR ARTIK KANITLANDI DİYEBİLİRİZ TARKAN KULLANICIYMIŞ. 12,5 Gram esrar ele geçirilmiş evinde.. oFyaaaa :S:SS

denizmavisi
26-02-10, 16:56
inanmam ya Tarkan böyle bişey yapmaz yapmamalı...

trknmania
26-02-10, 16:58
NARKOTİK polisinin düzenlediği ve sanatçı Tarkan Tevetoğlu'nun da aralarında bulunduğu 10 kişinin sorgusu devam ediyor.

Bu kişilerden 2'sinin torbacı denilen uyuşturucu satıcısı diğer 8'inin ise, içici olduğu öğrenildi. Operasyonda kokain içicisi olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Tarkan'ın evinde 12.5 gram esrar ele geçirildiği öğrenildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 6 ay süren teknik takibin ardından dün gece tespit ettiği adreslere operasyon düzenledi. Baskınlarda aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu 10 kişi gözaltına alındı. Emniyete götürülen Tarkan Tevetoğlu, iki magazinci, ünlü bir işadamının oğlulları Tarık ve Ömer Faruk M. kardeşler, işadamı Gökhan Y., ünlü bir tekstil firmasının sahiplerinden Murat E., Güler E.' sorguya alındı. Bu isimlerin dışındaki Selman Güngör Ş, ile Abdülmelik G.'nin torbacı diye tabir edilen uyuşturucu satıcıları olduğu belirtildi. Bu iki kişinin daha önce de aynı suçtan kayıtlarının bulunduğu, kokain ve esrar sattıkları belirtildi. Operasyonlar sırasında Tarkan Tevetoğlu'nun evinde yapılan aramada 12.5 gram esrar ele geçirildiği öğrenildi.

Teknik takip sırasında uyuşturucu satıcılarının telefon görüşmelerinde Tarkan'ın adını net bir şekilde kullandığı öğrenildi. Tarkan'ın da bu kişilerle iletişimi olduğu ve kokain kullandığı öne sürüldü. Ancak operasyonda evde kokain yerine, esrar çıkması şaşırttı. Gözaltındaki Tarkan ve diğerlerinin ifadelerinin tamamlanmasının ardından savcılığın talimatı doğrultusunda Beşiktaş'taki İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’ne sevk edileceği belirtildi.
Bu arada ünlü işadamı F.M'ın oğlu Ömer Faruk M, iki ay önce de 300 gram esrarla yakalanmıştı.

İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRÜ ÇAPKIN'DAN AÇIKLAMA

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, sanatçı Tarkan Tevetoğlu'nun da aralarında bulunduğu bazı kişilere yönelik uyuşturucu operasyonunun, polisin planlı bir operasyonu olduğunu belirterek, “Adliyeye intikal edecek bir konu” dedi.

Çapkın, gazeteci Ahmet Vardar'ın Fatih Camisi'ndeki cenaze töreni sonrasında gazetecilerin sorusu üzerine, sanatçı Tarkan'ın da aralarında bulunduğu bazı kişilere yönelik uyuşturucu operasyonunun, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı planlı bir operasyon olduğunu kaydetti.

Operasyonu “Polisin yaptığı herhangi bir çalışma” diye niteleyen Çapkın, “Söyleyebileceğim şey şimdilik bu kadar. Adliyeye intikal edecek bir konu” diye konuştu.

Bir gazetecinin “Tarkan'ın ismine nasıl ulaşıldı? İsmi, bulunan bir listede mi vardı?” sorusunu Çapkın, “Hayır, ayrıntıya girmiyoruz. Özeti, polisin planlı bir operasyonu” diye yanıtladı.

Çapkın, operasyonların devam edip etmeyeceğine yönelik soru üzerine “Hayır. Ne zaman düğmeye basma zamanı gelirse o zaman basılıyor” dedi.

VALİ GÜLER: "SORUŞTURMA SÜRÜYOR"

Şarkıcı Tarkan'ın İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğünün yaptığı operasyonda gözaltına alınmasıyla ilgili olarak İstanbul Valisi Muammer Güler basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Operasyonla ilgili bilgi veren Güler, “Narkotik Şube Müdürlüğünün yaptığı bir operasyon var projeli bir operasyon daha önce teknik ve fiziki takip yapılmış. Bir kısım kişilerin bu işin içinde satıcılığını veya içiciliğini yaptıkları yurt dışıyla irtibatları oldukları bilgisi var. Tabiki şahıslar bazında söylemiyorum şahıslar bazında ne olup olmadığı soruşturma sonunda ortaya çıkacak" dedi.

Tarkan'ın soruşturmasının sürdüğünü belirten Vali Güler “Şu anda gözaltına alındı savcılık talimatıyla. Soruşturması sürdürülüyor savcının talimatıyla mahkemeye çıkarılacak. Adli bir işlemdir bundan sonra söyleyeceğim bir şey yoktur, adli safha olduğu içinde yetkililer bakacak' diye konuştu.

AĞABEYİ EMNİYET'TE

Tarkan'ın ağabeyi Hakan Tevetoğlu, bilgi alabilmek için emniyete geldi. Hakan Tevetoğlu basın mensuplarının sorularına, “Şu an ifadesi alınıyor. Konuyla ilgili açıklama yapmak istemiyorum” dedi.

GÖZALTI SAYISI ARTABİLİR

Öte yandan operasyonda gözaltı sayısının artabileceği belirtildi.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/13938611.asp?gid=229

smh
26-02-10, 17:02
evet ama 12.5 gram çok düşük bi miktar muhtemelen kanında da düşük çıkarsa para cezasıyla kurtulabilir şimdilik tutuksuz yargılanacağını düşünüyorum hapse girmez yani

arda_sirius
26-02-10, 17:04
Burada herkesin sorması gereken konu bu olayın neden şimdi patlatıldığı ve neden Tarkan olduğudur...Bu mereti kullanan (özellikle magazin camiasında) bin tane insan varken, neden Tarkanın üzerine gidildiğinin bir anlamı olduğunu düşünüyorum...Tarkan bu illete bulaşmış olabilir malesef, ama ister kullansın ister alakası olmasın ( ki ben böyle olmadığını düşünmek isteyenlerdenim ) bizlerin derdi onu suçlamak olmamalıdır. Biz yaptığı işle, güzel şarkılarıyla, duyarlılığıyla ilgilenmeliyiz...Nedenlerini bilmeden yorum yapmak bizlere yakışmaz...

ece**
26-02-10, 17:04
bence yanında çalışanladan biri koydu o eroini ewe..

_trkn_
26-02-10, 17:05
Hala Tarkan'ın başarısını çekemedikleri için iftira atıyorlar diye düşünüyorum..

Uyuşturucu kullanıyorsa bile, tedavisine başlayıp bırakabilir.

neyse yeni albümün çıkmasına az bir zaman kalmıştı, aslında bu haberler iyi oldu.
Tarkan'ın daha çok gündemde kalmasını sağladı. Herkes Tarkan'ı konuşmaya başladı..
Reklamın iyisi kötüsü olmaz :20:

RaSKaS
26-02-10, 17:10
Haberi görünce baya şaşırdım.İlk başta yine asparagas bir haberdir dedim.Haber sitelerindeki haberleri ve videoları izleyince şaşkınlığım bir nebze daha arttı.Eğer ki doğru ise Tarkan'ın böyle maddelere niye ihtiyaç duyduğunu anlayamıyorum, anlam veremiyorum.Bu haber beni şaşırttığı kadar sinirlendide. Hala bir yanlış anlamadan kaynaklanan bir gözaltı olmasını bekliyorum. Tarkan'ın o maddeyi kullandığı kanıtlansa bile bu benim 16-17 yıllık hayranlığımı azaltacak değil.Ancak bu kadar insanların gözü önünde olmasından dolayı bir çok eleştiri ve karalama kampanyalarına maruz kalacak ve kamuoyunun saygısını ve desteğini bir nebze de olsa kaybedecek.Eğer doğru ise Tarkan yanlış yapmıştır.

starzu
26-02-10, 17:11
arkadaşlar gazeteyede yazın yorumlarımızı herkez duysun böylede destek olalım tarkana:7:

özge
26-02-10, 17:27
arkadaşlar gazeteyede yazın yorumlarımızı herkez duysun böylede destek olalım tarkana:7:

aynenn katılıyorummm bazı insanlara karalama kapmanyası yapanlara fırsat vermeyelim tüm sitelere yorumumuzu yapalım

eskalen
26-02-10, 17:27
Hala Tarkan'ın başarısını çekemedikleri için iftira atıyorlar diye düşünüyorum..

Uyuşturucu kullanıyorsa bile, tedavisine başlayıp bırakabilir.

neyse yeni albümün çıkmasına az bir zaman kalmıştı, aslında bu haberler iyi oldu.
Tarkan'ın daha çok gündemde kalmasını sağladı. Herkes Tarkan'ı konuşmaya başladı..
Reklamın iyisi kötüsü olmaz :20:

Sahsen Soylediklerine kesinlikle karsi cikiyorum..Reklamin kotusu bal gibi olur... Tarkan'in cikaracagi yeni albumun uzerine bir gundem yaratma olamaz bu, insan kendi niye atese atsin? Soylediklerini tasvip etmiyorum!

denizmavisi
26-02-10, 17:43
bu olayı bile nasıl albüm reklamı olarak değerlendirebiliyorsunuz hayret yani eğer hapis olayı olursa allah korusun ama Tarkan kendini zor toparlar zaten milletin gözünde düşüşte bu olay da üstüne tuzu biberi olur umarım öyle bişey olmaz

tarkaseksüel
26-02-10, 17:46
süreklı gundem değiştirmeye açkışıtyorlar bı askerıyeye bulaştılar olmadı şimdi sanacılara bulaşıyorlar...
ne olcak bakalım turkıyenın halı ılerde hayırlısı...

trknmania
26-02-10, 17:48
süreklı gundem değiştirmeye açkışıtyorlar bı askerıyeye bulaştılar olmadı şimdi sanacılara bulaşıyorlar...
ne olcak bakalım turkıyenın halı ılerde hayırlısı...

tarkanımın yakasından düşsünler de sonra ne halleri varsa görsünler:'(

eskalen
26-02-10, 17:49
Sabah haberleri gorunce sasirdim sok gecirdim...Gazeteler adeta tam sayfasinda Tarkan'in haberleri...Isin asli astari nedir tam bilinmiyor ama bir aciklama yapilmasi lazim...Tarkan gercekten kullandi mi? yoksa kullanildi mi? Ne olacak bilmiyoruz? Ki polis planli bir baskin oldugunu soyluyor...
Tarkan icin cok ciddi bir kriz...Bunun altindan nasil kalkacak? Medya cok uzerine gider... Bir basin aciklamasi sart Tarkan merkezinden...Eger Agir Ceza Mahkemesine sevk edilirse durum vahim...Umarim haber dogru degildir...Umit ediyorum Tarkan serbest birakilir..Yoksa ikinci bir Deniz Seki vakasi yasanmasin! Bu ikinci isim de Tarkan olursa gundemden hic dusmez...Tarkan'in itibar yerle bir olur... Insallah iddialar gercek degildir...

_trkn_
26-02-10, 17:52
Sahsen Soylediklerine kesinlikle karsi cikiyorum..Reklamin kotusu bal gibi olur... Tarkan'in cikaracagi yeni albumun uzerine bir gundem yaratma olamaz bu, insan kendi niye atese atsin? Soylediklerini tasvip etmiyorum!

Benim fikrim böyle =) herkesin düşüncesi farklıdır. Senin katılman için yazmadım mesajımı.
katılmasanda olur, senin fikrin bu :14:

KelebeQ
26-02-10, 18:04
eger dogru ise bunun ona zarar verme ihtimalidir beni düşündüren ve üzen. bekleyelim bakalım.

bounce
26-02-10, 18:15
nedir bu ya iki dakikada sattınız adamı! hepinize söylüyorum.
yok efendim kariyeri gidermiş yok anlaşmalar iptal olurmuş albüm gecikirmiş.su asıl şeyi göremiyorsunuz.neden Tarkan kokain kullanıyor(Tarkan'ın ağzından duymadığım sürece inanmam). demek ki halledemediği sorunları var ve bunların üstünden gelemediği için bu yola başvurmuş.ve şu an gözaltında. hukuk da bi söz vardır''suçluluğu ispatlanana kadar herkes masumdur''
Tarkan serbest bırakılsın da isterse albümü geç çıksın,anlaşmalar iptal edilsin felan..yeter ki Tarkan iyi olsun. eğer Tarkan kokain kullandı diye de Tarkan'dan soğuyanlar olacaksa da defolsun gitsinler. sanki sizler çok mu masumsunuz.hiç mi hata yapmadınız.
hem sanatçı size herşeyiyle örnek olacak diye bişey yok ki. arz talep meselesi. başka izahı yok.
hem Tarkan kendisi demiyor mu''hangimiz kusursuz mükemmeliz ki''... ben Tarkan'ı çok seviyorum.böyle bişey yapmışsa da üzülürüm demek ki sorunları var diye.
istanbul'daki arkadaşlardan da ricam 1 kişi ya da 10 kişi toplanıp gitmek lazım.zor durumlarda insan kimin ne olduğu görürmüş.en azından Tarkan'ı bir nebze olsa da rahatlatabilirsiniz.

Bounce21
26-02-10, 18:19
ben bu haberi duydugumda cok kotu oldum. Hemen buraya geldim ama ben bunun gercek olduguna inanmiyorum. Kesin birileri onu tuzak kurmusdur.. hep ugrasirlar zaten onunla, ilk defa mi boyle seyler oluyor.. olduysa bile boyle birsey benim ona karsi olan sevgim asla ve asla azalmaz.. o da insandir robot degildir. dunya unlu bir insan o.. kim bilir ne sorunlari vardir canim benim yaa :( ama Insallah gercek degildir.. her zaman seninleyiz TARKANIMMMM...

anakha26
26-02-10, 18:29
nedir bu ya iki dakikada sattınız adamı! hepinize söylüyorum.
yok efendim kariyeri gidermiş yok anlaşmalar iptal olurmuş albüm gecikirmiş.su asıl şeyi göremiyorsunuz.neden Tarkan kokain kullanıyor(Tarkan'ın ağzından duymadığım sürece inanmam). demek ki halledemediği sorunları var ve bunların üstünden gelemediği için bu yola başvurmuş.ve şu an gözaltında. hukuk da bi söz vardır''suçluluğu ispatlanana kadar herkes masumdur''
Tarkan serbest bırakılsın da isterse albümü geç çıksın,anlaşmalar iptal edilsin felan..yeter ki Tarkan iyi olsun. eğer Tarkan kokain kullandı diye de Tarkan'dan soğuyanlar olacaksa da defolsun gitsinler. sanki sizler çok mu masumsunuz.hiç mi hata yapmadınız.
hem sanatçı size herşeyiyle örnek olacak diye bişey yok ki. arz talep meselesi. başka izahı yok.
hem Tarkan kendisi demiyor mu''hangimiz kusursuz mükemmeliz ki''... ben Tarkan'ı çok seviyorum.böyle bişey yapmışsa da üzülürüm demek ki sorunları var diye.
istanbul'daki arkadaşlardan da ricam 1 kişi ya da 10 kişi toplanıp gitmek lazım.zor durumlarda insan kimin ne olduğu görürmüş.en azından Tarkan'ı bir nebze olsa da rahatlatabilirsiniz.

Kesinlikle katılıyorum... İnternet gazetelerindeki yorumlarda da aynı tenkit edici muhabettler dönüyor. Daha ne olduğunu bile bilmeden "yazıklar olsun" gibisinden sözler sarfediliyor. Asıl bunları görünce daha çok üzülüyorum... :(

Yakisikli89
26-02-10, 18:29
Tarkan'ın İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğünün yaptığı operasyonda gözaltına alınmasıyla ilgili olarak İstanbul Valisi Muammer Güler basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Operasyonla ilgili bilgi veren Güler, “Narkotik Şube Müdürlüğünün yaptığı bir operasyon var projeli bir operasyon daha önce teknik ve fiziki takip yapılmış. Bir kısım kişilerin bu işin içinde satıcılığını veya içiciliğini yaptıkları yurt dışıyla irtibatları oldukları bilgisi var. Tabiki şahıslar bazında söylemiyorum şahıslar bazında ne olup olmadığı soruşturma sonunda ortaya çıkacak" dedi.

Tarkan'ın soruşturmasının sürdüğünü belirten Vali Güler “Şu anda gözaltına alındı savcılık talimatıyla. Soruşturması sürdürülüyor savcının talimatıyla mahkemeye çıkarılacak. Adli bir işlemdir bundan sonra söyleyeceğim bir şey yoktur, adli safha olduğu içinde yetkililer bakacak' diye konuştu.

Bu arada Operasyonda kokain içicisi olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Tarkan'ın evinde 12.5 gram esrar ele geçirildiği öğrenildi.

Tarkan, arkadaşlarına uyuşturucu madde temin etmekle suçlanıyor.

http://www.ucankus.com/detay/59251/flas-istanbul-valisi-muammer-guler-gozaltina-alinan-tarkanla-ilgili-aciklama-yapti-guler-neler

berkan
26-02-10, 18:37
yalan arkadaslar inanmayın ( hop hop ) anlayana .

_trkn_
26-02-10, 18:38
Tarkan uyuşturucu nedeniyle gözaltına alındı. Hala içerde tutuluyor. Vali Güler Tarkan'la ilgili şu açıklamayı yaptı.

İstanbul'daki narkotik operasyonunda gözaltına alınan Şarkıcı Tarkan, arkadaşlarına uyuşturucu madde temin etmekle suçlanıyor. Tarkan'ın pazartesi günü adliyeye sevk edilmesi bekleniyor

Şarkıcı Tarkan'ın İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğünün yaptığı operasyonda gözaltına alınmasıyla ilgili olarak İstanbul Valisi Muammer Güler basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Operasyonla ilgili bilgi veren Güler, “Narkotik Şube Müdürlüğünün yaptığı bir operasyon var projeli bir operasyon daha önce teknik ve fiziki takip yapılmış. Bir kısım kişilerin bu işin içinde satıcılığını veya içiciliğini yaptıkları yurt dışıyla irtibatları oldukları bilgisi var. Tabiki şahıslar bazında söylemiyorum şahıslar bazında ne olup olmadığı soruşturma sonunda ortaya çıkacak" dedi.

http://www.internethaber.com/vali-gulerden-tarkan-aciklamasi-233719h.htm?interstitial=true

SESA
26-02-10, 18:42
inşallah güzel bi sonuçla kurtulur bu sıkıntıdan

SESA
26-02-10, 18:43
Tarkan dan böyle bişey beklemiyorum

zwolkan
26-02-10, 18:57
offffffffff

TheLastAirBender
26-02-10, 18:59
12.5 gramı kim ne yapsın yaw yuh vallaha yuh insan utanır bunu söylemeye .bi sigara izmaritinde var o kadar gram pes dogrusu.12 gram için hapis cezası çektirirlerse yazıklar olsun bu ülkeye.

vuralakbulut
26-02-10, 19:41
Arkadaslar haber buldum ve burada kisa goruntu var Tarkanin abisi gorunuyor
Tarkan henuz konu hakkinda konusmamiz.

http://www.haber3.com/tarkana-uyusturucu-soku-554051h.htm

hsaex123
26-02-10, 19:44
12.5 gramı kim ne yapsın yaw yuh vallaha yuh insan utanır bunu söylemeye .bi sigara izmaritinde var o kadar gram pes dogrusu.12 gram için hapis cezası çektirirlerse yazıklar olsun bu ülkeye.

öyle deme arkadasım eger bu kokaını tarkan gercekten de arkadaslarına verıyorsa bu suçtur..Bu olayı kım yaparsa yapsın cezasını ceker..Tarkandan boyle bırsey beklenemez tabıkı sonuclar bır cıksında gorecez..Tarkan pazarlamıyordur hıc sanmıyorum gercekten oyle bısı yapmaz

Bamboo
26-02-10, 19:50
sabah duydum bende o zamanda n beri doğru düzgün yemek bile yiyemedim ve o kadar üzgünüm ki anlatamam.. allah yardımcı olsun ama aklansa bile tarkan bu çamurdana asla kurtulamz bence.. =( ahh meleğim naptın sen yaa..

HURRICANE
26-02-10, 19:54
uyusturucuyu temın etmekten degıl.yer- mekan temın etmekten sorgulanıyor

sarıpapatya
26-02-10, 20:05
yaa ne sinir bozucu bi olay yaa off içim iicee kasıldı

Bamboo
26-02-10, 20:12
kanında tespit edilmiş öylemi....=(

uniqe
26-02-10, 20:16
Nedense hep kraliçe! ile çalışan insanlar bu illete bulaşıyor. Ama kraliçe barona hiç birşey olmuyor cunku o iktidarla arasını her zaman iyi tutuyor. Bu camianin içinde hemen herkes kullanıyor ama neden Tarkan? Biraz kafanızı çalıştırın. Hasankeyf, Rize de santral, kahvaltıya gitmemesi... Tarkan vatansever bir aileden geliyor, genlerinde var. Uyusturucu kullanıyorsa bu onun kişisel tercihi, kimseyi ilgilendırmez. Ama birilerinin ayagına basıp karsısında durursa birileri zaaflarını ortaya serer ve seni pasifize etmeye calısır.
Okuyun, araştırın, öğrenin.. UYANIK OLUN !

Blg
26-02-10, 20:22
Arkadaşlar sağlam bir kaynaktan aldığım habere göre Tarkan kokain kullandığını sorgusunda kendisi itiraf etmiş; Kanında çıkması gibi bir durum yok, kendisi beyanda bulunmuş. Aynı zamanda 12,5 gramlık esrarın şöförüne ait olduğunu söylemiş ki bu da haber bültenlerinde dönmeye başladı. Pazartesi günü savcılığa sevkedilecek ve büyük ihtimalle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılacak.

siboss1992
26-02-10, 20:24
Sokdayim millet..
Hayatda böyle birsey tarkandan beklemiyorum..
Yapmamistir aslaa

Sevgi_Kelebeği
26-02-10, 20:25
İnşallahhhhhbh

The One
26-02-10, 20:26
Arkadaşlar sağlam bir kaynaktan aldığım habere göre Tarkan kokain kullandığını sorgusunda kendisi itiraf etmiş; Kanında çıkması gibi bir durum yok, kendisi beyanda bulunmuş. Aynı zamanda 12,5 gramlık esrarın şöförüne ait olduğunu söylemiş ki bu da haber bültenlerinde dönmeye başladı. Pazartesi günü savcılığa sevkedilecek ve büyük ihtimalle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılacak.

Evet bu haber doğru show tv'de izLedim biraz önce...

emrecoll
bence bu haberle kariyer iflasını tescillemiştir..bu kadar halka mal olmuş bir insanın yapmamsı gereken bir hareket doğruysa tüm yaptı işler çöpe gider akılda hep bu haber kalır yazık oldu emeklerine..umarız artık halka mal olmul sanatcılar böylesine hata artık yapmaz.. :16:

Bamboo

işallah dediğin doğrudur arkadaşım en azından tutuksuz yargılansın..

Slyozi_Angela
26-02-10, 20:40
inwallah bi yalniw anlawilma vardir.TARKAN oyle biri deyil...olamaz bu.duydugumdan beri wokdayim...bence yalniw nasil olur ya

Slyozi_Angela
26-02-10, 20:54
bir zamanlar buna benzer bir olay daha yasamisti Tarkan bunuda atlaticaktir. fotograf olayini hatirlasaniza herkes tarkanin yanindaydi bundada sevenleri onu yalniz birakmiyacaktir eminim baska tarkanimiz yok arkadaslar sahip cikalim hatalariyla da dogrulariyla da o bizim biricik tarkanimiz. bu ve bunun gibi olaylar kalbimdeki tarkan sevgisinden hicbisey goturmeyecek.

aynen katiliyorum.haydi arkadaslar TARKANA tam destek.ONAolan sevgimizi gostermemizin tam zamani.iyi gununde yaninda oldugumuz gibi simdide olmaliyiz...

Blg
26-02-10, 21:20
Tarkan'a hiçbişey olmaz. İster kullanır, ister kullanmaz. Avrupa'da Amerika'da böyle şeylerin lafı bile olmuyor. Ünlüler sürekli rehabilitasyon merkezlerinde... Türkiye'deki ünlülerin %90'ı kullanırken 20 yıldır sigara ile bile 5 tane görüntüsünü bulamayacağımız Tarkan'ı 1 günde kokainman yaptılar.

Gözaltına alınan 10 kişi, ismi açıklanan bir tek Tarkan! Nerde Kubilay Keskin, Bekir Saçar? Magazinciler neden yazmıyor bunların isimlerini? Neden diğerlerinin ismi sadece A.O B.S şeklinde verilirken bir tek Tarkan'ın ki açık açık yazılıyor. Hepsi pislik başka birşey değil...

pare pare
26-02-10, 21:22
Bu haberi simdi duydum ve hemen foruma girdim dogrumu bunlar ?????? ((((((((

_trkn_
26-02-10, 21:25
bence bu haberle kariyer iflasını tescillemiştir..bu kadar halka mal olmuş bir insanın yapmamsı gereken bir hareket doğruysa tüm yaptı işler çöpe gider akılda hep bu haber kalır yazık oldu emeklerine..umarız artık halka mal olmul sanatcılar böylesine hata artık yapmaz.. :16:

Şarkıcıların çoğu uyuşturucu kullanıyor.

Bu, Tarkan'ın kariyerinin biteceği anlamına gelmez.

Fazlalık yapan hayranları silinir o kadar. (anlayan anlamıştır)

Tarkan'ın hayatı bizi ilgilendirmez.

Psikolojik bulanımda olduğu için uyuşturucu kullanmak zorunda kalmış yoksa Tarkan'da böyle olmasını istemezdi.

Böyle bir zamanda Tarkan'a moral vermemiz, destek olmamız gerekiyor.

asd1234
26-02-10, 21:54
Bu haberi ilk duyduğumda tam anlamıyla sarsıldım,çünkü her ne kadar bu gibi bir durum Türkiye'de en önde gelen bazı sanatçılarda görülse de, Avrupa'da ya da Amerika'da normal olarak karşılanabilse de,belki de ben Tarkan'ı aşırı sahiplendiğimden,tam anlamıyla şaşkına döndüm. Ama soğukkanlı olmamız gerekiyor,Tarkan'a asıl böyle zamanlarda moral vermeyeceksek nerde kaldı bizim gerçek Tarkan hayranlığımız?! Uyuşturucu kullanmasını elbette ki desteklemiyorum,yazdıklarımdan böyle bir şey anlaşılmasını da istemem,ama her insanın hataları vardır,beşer şaşar, ve ben Tarkan'ın,özellikle kendine zarar veren bu hatasından pişmanlık duyduğunu düşünüyorum.Tabii bir de şöyle bir durum var ki bu Tarkan'ın özel hayatı. Biz onun şarkılarıyla,mesleğini iyi yapıp yapmamasıyla ilgilenmeliyiz.Meslek hayatında bu güne dek hayranlarına hep en iyisini sunmaya çalışan megastarı şimdi özel hayatındaki bu durum için "Gözümden düştün,bittin,bundan sonra Tarkan'dan hiçbir şey olmaz" şeklinde yorumlarla alçaltmamalı kimse..Ha bu durumun iş hayatına bir yansıması olacak mı,elbette olacak.İnsan duygularıyla hareket eden bir varlık çünkü,hiçbirimiz -başta da belirttiğim gibi belki onu çok sahiplenişimizden- Tarkan'a sadece şarkıcı yönüyle bakamıyoruz.Ve bu yansımanın olumsuzluklarını silmek de yine Tarkan'a ve bize düşecek ileriki günlerde.

Tarkan tavırlarıyla,şarkılarıyla ve yaptıklarıyla bu güne dek nerdeyse tüm Türkiye'nin sahiplendiği bir insan olsa da onun özel hayatını ona bırakmak,bu gibi şeyler yüzünden onu yargılamamak en doğrusu olur fikrimce. Üzüldüm,hem de çok. Çünkü her şeyi bırakın,eğer bu haberler gerçekse,herkesten her şeyden önce kendine zarar veriyor bu hareketi. Ama ben şu an Tarkan'a en çok destek olmamız gereken zamandayız diye düşünüyorum. Her hatanın ilki affedilebilirdir,ve ben Tarkan'ın bir daha asla böyle bir şey yapmayacağını düşünüyorum.bu yüzden de bu yaz çıkacak albümü daha bir sabırsızlıkla bekliyorum artık.

Ben hala Tarkan'ı çok seviyorum,bu haberler beni gerçekten çok üzdü,ama bu durum hayranlığımı engellemez ya da bu hatasını başarılarına,iş hayatına bulaştırmamı,onları karalamamı gerektirmez!..

İnşallah durum ağır cezaya kadar gitmez , Tarkan da en tez zamanda salıverilir....

qüccin
26-02-10, 22:35
Gerçekten bu olay beni çok şaşırttı ancak bu onun Megastar Tarkan olduğu gerçeğini deiştirmıyor.. Herzaman herşekılde biz fanlar yanındayız,bu olay ona olan hayranlığımızdan ve inancımızdan bişi kaybettirmıck.. Şuan istediğim ceza gibi bi durumun olmaması.. Bakalım pazrtesi neyin ne oldğunu görücez..

trkntrkn89
26-02-10, 22:44
türkçe albümü unutun star haberde tarkanın pazartesi büyük ihtimalle serbest bırakılacaqı ve ardından amerikaya gideceği söylendi uzun bi süre de gelmez hayırlı olsun..

zaten süt çocuqu gibi megastar olmazdı bence herşey şimdi tam oturdu..

sengibisidünyayagelmez
26-02-10, 23:13
kalp rahatsızlığı çektiğim bu günlerde bu haberi almam hiç iyi olmadı, resmen sarsıldım... kullanıyor olması bence artık dünyada da türkiyede'de normal karşılanan bir şey. o camiada kullanmayan var mı Allah aşkına?? bi etrafınıza bakın arkadaşlarınızın çoğu içmiyor mu? bu, benim Tarkan'a olan sevgimi, inancımı asla eksiltmez, üstüne üstlük "meyve veren ağaç taşlanır" lafına olan güvenimi kat be kat arttırır. çok üzünüm çokk...

_trkn_
26-02-10, 23:14
Tarkan uyuşturucu kullanmıyor, ortada kesin birşey yok. Herkes farklı bir haber yapıyor. Fox haberdeki aynı muhabir bunların sadece bir iddia olduğunu söyledi. Tarkan'ın avukatıda uyuşturucu kullanmadığını açıkladı. Uyuşturucu kullansaydı pazartesi günü serbert kalamazdı zaten !

Flavia Svein
26-02-10, 23:16
Tarkan çok biz onun için bu karanlık saat dua özel bir !!!

pare_pare
26-02-10, 23:40
her koşulda onun yanındayızz.......

pare pare
27-02-10, 00:23
Tarkan yapamaz yapmaz boyle bir sey ianaimiyorum buna (((((

pare pare
27-02-10, 00:36
Inanmiyorum !!!!

trkntrkn89
27-02-10, 01:17
Inanmiyorum !!!!

Inanıyorum!!! :28:Neden olmasın içerse içsin ben tarkan olsam bende içerdim artık alcak başka zevk mi kaldı dünyada ayrıca dikkatinizi çekerim esrar bulundu para verip gayet rahat çıkabilir...

jetaime
27-02-10, 04:19
soktayim ama her zaman onunlayim
ben onun fan
paristeki en buyuk fanim
cok seviyorum sadece soktayim

sema_
28-02-10, 14:59
Arkadaşlar cnn türk haber Tarkan'la ilgili bilgiler verdi;

Deniz Seki hem uyuşturucu içiyormuş, hem satıyormuş bunun cezası 25 yıldan başlıyormuş.
Ama bir yolunu bulup 3 sene içinde çıkmış..

Tarkan sadece kendi kullandığı için bunun cezası da 3 yıldan başlıyormuş.

yeni albüm falan herşey ertelendi..

offf ama satmıyor nerden uyduruyorsun arkadaşımm!! aracı olmak satmak anlamında değill! gelelim tarkana çıkar bence çıkar içiniz rahat olsunn