PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın yeni albümü ilkbaharda piyasada

simgem__
21-02-10, 22:18
Özel bir davetle Moskova'ya konser için giden Tarkan, Türkiye'ye döndü. Sanatçı havalimanında dyeni albümünün ilkbaharda piyasada olacağını söyledi.

İbrahim YILDIZ/İSTANBUL, (DHA)

SİBEL Can ile birlikte Moskova’da özel bir davette konser veren Tarkan Türkiye’ye döndü. Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla saat 16.10 sıralarında Atatürk Havalimanı’na gelen Megastar Tarkan, yeni albümünün ilkbaharda piyasada olacağını söyledi.

Hayranları yalnız bırakmadı

Atatürk Havalimanı’nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tarkan, Sibel Can ile birlikte düet yaptıklarını belirterek, “Moskova’da kar yağışı nedeniyle bembeyaz. Bembeyaz bir ortamda arkadaşım Sibel Can ile birlikte konser vermek gerçekten mükemmeldi” dedi. Yeni albüm çalışmaları hakkında da bilgi veren Tarkan, “Çok güzel bir albüm hazırladık. Bomba gibi bir albümle bu yaza damga vuracağım” diye konuştu. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Tarkan, hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi. (dha)

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetay&ArticleID=981622&CategoryID=79

jetaime
21-02-10, 23:15
bu album bekliyorummmmmmmm

Bamboo
21-02-10, 23:29
heyo heyo yaşaasınnn... =D

tarkaseksüel
21-02-10, 23:50
şükür hadi bakalım inşalahh... tarkan en son bu yıl bol şarkılı bir yıl olacak demişti o yıl olbum çıkmadı :)) belli olmaz yınede

fatihvefatih
22-02-10, 00:27
Heyecandan kalbim yerinden fırlayacak, inşallah herşey çok güzel olur.

ozinga
22-02-10, 01:05
ne patlamaz bombaymış Allah korusun elinde patlamasın da...:12:nedir bu bekleme gına geldi:12:

ezel1710
22-02-10, 11:39
inssalah hayirlisi zamanlama doru bence

meryem_17
22-02-10, 11:45
:17::17::17:hele şkür yha megastarımmmm sonunda bunu duydum ya artık ilkbaharı iple çekicemmm:10::10::10::10::10: yaşassınnnnnnn açılınnnnn kendini sanatçı sanan insanlarrr MEGASTARIMMM bommmbaaa gibii :24::24: geliyorrrrrrrr yupppiiiii.

SESA
22-02-10, 13:24
zamanlama güzel inş yaza damgasını vuracak

ece**
22-02-10, 14:04
istanbulda yaşasaydım her geliş gidişine gitmeye çalışırdım heralde.. o fırsat hiç kaçmaz walla :)) albüme çok sewiniyorum yaa gelse şu yaz artık yaa :(

Yakisikli89
22-02-10, 16:27
ne patlamaz bombaymış Allah korusun elinde patlamasın da...:12:nedir bu bekleme gına geldi:12:

:17: Katiliyorum. Ama heyecan yaratmak icin diyor hep öyle.

Ya albümü hazirladik diyor, sonra gülsen yeni bi sarki yaziyor haberleri cikiyor.
Benim aklim almiyor bu islere

denizmavisi
22-02-10, 16:52
albüm bi çıksın bi de dinleyelim ondan sonra seviniriz...

twilight
22-02-10, 17:31
Albüm öncesi özellikle Tarkan'da;artik olay "kötü bir albüm mü olacak,iyi bir albüm mü olacak"degil."Hangi ilk baharda?"adli sorudur aslinda habere verilecek güzel bir yanit!
2007 yilinda "Bayramdan sonra albüm cikacak"diyen Tarkan Ramazan Bayramindan sonra degil,Kurban Bayramindan sonra cikartmayi uygun gördü.Simdi "İlk bahara cikaricam"diyen Tarkan'a sorum su;"Bu ilk bahar olduguna emin misin"! Bu bir... :)

İkincisi;Tarkan albümlerinde herkesin en sevdigi bir sarki vardir...En sevdigi bir albüm vardir...Benim en sevdigim albüm "Karma"ydi...Forum'da yapilan ankete bakarsak ta,Karma ve Ölürüm Sana en cok sevilen albümler...Umarim ya Karma gibi "haydi biraz göbek atalim" tarzinda "Ask","Ay","Kuzu Kuzu","Hüp","Sen Baskasin" gibi Dogu sentezli;Enstrümental sarkilar olur-yada "Ölürüm Sana"gibi "Şımarık"gibi,"Bu gece"gibi,Avrupa'ya tirmanabilecek sarkilar olur..Elektronik olmaz fazla... :)

Ve son olarak... :) Albümü merakla bekliyorum... Ama...İnsallah bi' süpriz yapip,Hem Come Closer II çıkarır,hem de Türkçe albüm...Çok o albüme hala üzülüyorum...

Twlght :)

TEVETOGLU
22-02-10, 18:14
Hoşgeldin Tarkan!

smh
22-02-10, 19:06
bence zamanlama yanlış mart nisan değilde mayıs haziran arası olmalı bence.

MassConfusion
22-02-10, 19:18
Baharda ben yokum malesef ya :(

start_the_fire
22-02-10, 20:23
Mayıs diyorlardı simdi ilkbahar oldu bakalım insallah yaza damgasını vuracak tarkan

buse jira
23-02-10, 17:09
bencede spr sabırsızlıkla bekliorum tm şarkıları gibi buda spr olucak:.Xd

tarkan_mania
23-02-10, 19:06
SabırsızLıkLa bekLiyrm (:
TeşekkürLer... :1:

enrique
24-02-10, 22:48
dön be olm geri iste yine ! eskisi gibi,götür bizi eskiye senle büyüdügmüz günlere..birak petayi birak amerikayi..atvde yilbasi gecesi vazgecememi soyledigin gunlere dön..dön cünkü biz o tarkani ozledik

fatihvefatih
25-02-10, 00:59
dön be olm geri iste yine ! eskisi gibi,götür bizi eskiye senle büyüdügmüz günlere..birak petayi birak amerikayi..atvde yilbasi gecesi vazgecememi soyledigin gunlere dön..dön cünkü biz o tarkani ozledik

Siteminde yerden göğe kadar haklısın, evet biz eski Tarkan'ı çoooooooook ama çoooooooooooooooooooooooook MU çoooooooooooooooooooooooooooooooook özledik, bırak Peta'yı Amerika'yı özüne dön Tarkan özüne! Seni seven milyonlarca hayranın senden tek birşey bekliyor oda bir an önce ÖZÜNE DÖNMEN!