PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okan bu kez övdü(mü?)

mage
15-02-10, 18:24
Dün yine okan bayulgeni izledim yine tarkandan açıldı konu. Malum konuklardan biri berna öztürktü.

Okan Bayülgen '' Tarkan harbiden iyi şarkı söylüyor'' dedi. Ve ekledi ama 20 yıldır aynı sarkıları söylüyor. İnsan hiç mi kendini değiştirmez yahu diye ekledi

Okanın bu lafına kısmende olsa katılıyorum...

ece**
15-02-10, 18:27
değiştirdi de alkışlandımı sanki adam ??? metamorfoz'u çıkardı herkes çen çen konuştu durdu.... bumudur yani yıllardır aynı şarkıları sölemesi ?? tarkan alın size değişiklik dedi herkes sanki şarkılar uzaydan inmiş gibi bi muamele yaptı... adam ne yapsa tersi bekleniyo niyeyse ..tarkanda peygamber değil ya okadar sabretsin yıllardır kimseye bi cewap wermio wermedikçede yüklen babam yüklen... bi gün adam patlayacak ya ne zaman ..en çok ondan korkuyorum... sözüm okan'a değil sadece,sürekli konuşan herkese...

szr67
15-02-10, 19:49
okan iyi adamsın hoş adamsın ama bi araştır konuştuğun adamı tarkan piyasada 16 yıldır var 20 nereye sallıosun

sally
15-02-10, 19:51
Okan konusa dursun o da kac senedir ayni programi yapip duruyor neden baka bisey yapmiyor ozaman

twilight
15-02-10, 20:04
okan iyi adamsın hoş adamsın ama bi araştır konuştuğun adamı tarkan piyasada 16 yıldır var 20 nereye sallıosun

16 da değil tamı tamına 18. :)

Okan bayülgen mevzusu çok fazla uzamadı mı?Birakin kendileri ne yaparsa yapsinlar...Evet,bazen cok fazla kasiniyor ama gayet basarili bir adam,yakisikli,akilli,zengin,Tarkan'i sevmiyor diye de,bu kadar yükenilmesinin anlami ne?Piyasada yüz tane Tarkan sevmeyen adam var,(Savas Ay,Alpay Aydin,İbrahim Tatlises,Mustafa Sandal...)gidip gidip Okan bayülgene satasmanin anlami ne :)
Ayrica;

@Okan;seni seviyorum ama maalesef Tarkan 20 yildir ayni sarkialri yapmiyor...hep farkli...bizde hep farkli yapmasindan biktik ama sen kaybediyorsun :) "Dudu"yla "Kuzu Kuzu" ismi benziyor die,her şarkısında "Oooo" diyor die,her şarkısı aynı mı olacak!
"Önce git kendinle barış,sonra kalk Tarkan'la yarış,
Bu kadar ilgi senin neyine!Kaşınıyordun ha bire!"

Bamboo
15-02-10, 20:08
nası değiştirmedi yaa her albümde şarkıları birbirine benzemeyen tek isim tarkan yaa.. bakınız serdar ortaça,mustafa sanadala onlar hep aynı şarkıları söylüyor özelliklede serdar sanki sadece şarkılarınız sözlerinin yerini değiştiriyo müzikler hep aynı keza mustafada öle.. ama tarkan öle değil ki.. kuzu kuzu,dudu,şımarık,hüp,vay anam vay,dilli düdük,salına salına sinsice,bounce,start the fire,hepsi senin mi,kır zincirlerini,seviş benimle,bir oluruz yolunda,sen başkasın gibi gibi.. bunların hiç biri birbirine benzmeyen hit şarkılar be... ya slowlar gitti gideli,gün gii,asla vazgeçemem,pare pare,unutmamalı bunlara ne diyecekler bublarda hiç benzemiyolar..

tarkanın hiç bir şarkısı birbirne benzemiyo buu yapabilen tek isim tarkan bu yüzden zaten megastar.. bu okan da iiyece şaşırdı kendini hee gıcık herif yaa..

denizarya
15-02-10, 21:17

okan hakli arkadasim..1991 yilinda ciktii yani 19 yil..bi söylim sana

istanbul 1453
15-02-10, 21:18
okan:kimle anılmak sizi rahatsız edior
berna öztürk:malesef tarkanla çünkü o çok ünlü bi sanatçı
okan:artık o kadar ünlü diil ama ya
berna öztürk:ewt ama hala dvm edior bazen işte
okan:(dilli düdüğü çalıor)sesi güzel ama 20 yıldır aynı şarkıyı söylüor insan kendini hiçmi geliştirmez kardeşim
berna öztürk: (okana yağ olsun die kafasını sallıo bi havalar),ewt ya aslında çok ii şarkı söylüo ama işte öyle durum yani..

bena öztürk sen kimsin ya bi havalar bi kasıntılar,tarkan olmasa ismini bilenmi olcaktı ne mesleği yaptğn bile belli diil,teoman yatakta ii diil fazla demeyi bilirsin ancak,ne iş yaptğn da belli oluo burdan.Ayrıca okana söylicek laf bile bulamıorm,zavallı kendini komik duruma düşürüo farkında diil.

TorNadO
16-02-10, 01:10
Şarkıların hepsi farklıdır öyle olmasaydı bu kadar zamana rahmen hala bu kadar popüler olmazdı o hep fark yaptı.

Şarkıların hiç biri diğerine benzemiyor.

Not:Metamorfoz'da gördük değişiklik değişiklik diyenleri Tarkan nolur tekrar alaturka deyip durdular.
Türkiye'de müzik bir darbuka bir gitar alsana müzik .

haydi lil lili lili lili yar. dedi biri aldılar her allahın günü o şarkıyı çaldılar.

xurush'nine
17-02-10, 02:32
değiştirdi de alkışlandımı sanki adam ??? metamorfoz'u çıkardı herkes çen çen konuştu durdu.... bumudur yani yıllardır aynı şarkıları sölemesi ?? tarkan alın size değişiklik dedi herkes sanki şarkılar uzaydan inmiş gibi bi muamele yaptı... adam ne yapsa tersi bekleniyo niyeyse ..tarkanda peygamber değil ya okadar sabretsin yıllardır kimseye bi cewap wermio wermedikçede yüklen babam yüklen... bi gün adam patlayacak ya ne zaman ..en çok ondan korkuyorum... sözüm okan'a değil sadece,sürekli konuşan herkese...

Okan konusa dursun o da kac senedir ayni programi yapip duruyor neden baka bisey yapmiyor ozaman

berna öztürk sen kimsin ya bi havalar bi kasıntılar,tarkan olmasa ismini bilenmi olcaktı ne mesleği yaptğn bile belli diil,teoman yatakta ii diil fazla demeyi bilirsin ancak,ne iş yaptğn da belli oluo burdan.Ayrıca okana söylicek laf bile bulamıorm,zavallı kendini komik duruma düşürüo farkında diil.

Hay dilinize agziniza saglik, arkadaslar, be.. Aynen katiliyorum.
Ayrica yillardir ayni sarkilari soyluyorsa bile,(ki her zaman soylemiyor) bu o sarkilarin hep talep gormesine ,hit olmasina delalet eder.Kendi kendini paradoksluyorsun bayilgen efendi!Oyle ya da boyle ,ha farkli ha ayni bu bi gercek ki, Tarkan'la kiyaslanamayacak kadar cakma "kralsin"! :28: :28: :28:

Bi de "kral benim" diyordu..:18:

--JOHNSON--
17-02-10, 11:37
ooff bu ne ya ne zaman baksam okan onu dedi bunu dedi,şu adamın söylediklerini foruma taşımaya gerek yok bu gereksiz açıklamalar bizler konuşarak değer kazanıyor..

xurush'nine
17-02-10, 21:33
ooff bu ne ya ne zaman baksam okan onu dedi bunu dedi,şu adamın söylediklerini foruma taşımaya gerek yok bu gereksiz açıklamalar bizler konuşarak değer kazanıyor..

,-diyorsun da arkadasim,ve forumda okudugum kadariyla bi cok kisi de senle ayni dusuncede..
Ama adam suracikta kucuk bir kahvede, ya da bilmem, kose basinda arkadaslaryla toplanirken dedikodu yapmiyor,soylemiyor bunlari.
Bas bayagi 70 milyonun onunde yillardir anti-Tarkan propagandasi yapiyor. :11:
Bi 30 milyon da dunyadan Turkiyeyi izleyenleri ekle, ya kardesim,hep akil mantik diyoruz ama agitasyon da her alanda cok buyuk etgen,biliyorsun.

100 milyondan atiyorum, 5 milyonu izliyor mu onun programini?(He bi de adam akilli ya,cok kitap okumus(dogruya dogru),okullu,universiteli gencligin bayagi bi favorisi ya,dusuncelerine kulak veriliyor..) Ve iste o 5 milyonun en az yarim milyonunu da etkiliyor soyledikleri.Ve asagi yukari her hafta bunu yapiyorsa,demek ki kaale alicak kadar golge dusuruyor su anki generasyonun Tarkan'a ilgisine.Her kes Tarkan hayrani degil ki, canim.Ve de Turkiye yalnizca Ankara ve Istanbuladan ibaret degil..Iclerde kafa modelleri daha bir "degisik"
Turkoglu turk olaraktan cok uzuntuyle soyluyorum ki,bizler esasida iyi kalpliyiz,samimiyiz,cana yakiniz tamam da, ama cahilligimizden midir bilmem cogu zaman gercekleri ,akilla,mantikla cozmek yerine konu komsunun lafina,dedi kodusuna kulak vereriz..Hatta dun bastaci yaptigimiz birini bile baskasinin lafiyla yerden yere vura biliyoruz.. :(((((
Al sana gencligin Tarkan sevdasina karsi ciddi bir engel.

Bu yuzden ben zaman zaman ele alalim bu konulari diyorum.Tarkan mesajlarini sarkilariyla veriyor,biz hayranlari da sesimizi bu tip olaylarda yukseltelim..O bizim bi tanemiz,gozumuzde buyutuyoruz ama Tarkan da sonucda bir insan -etten ve kemikten.Bazen o bunu bizden istemese bile susmayalim be.Hatta elimizden geldikce seviyyeli bi sekilde forum disina blie tasiyalim itirazlarimizi. Mesela aklina, mantigina,Tarkan bilgisine ve sevgisine inandigimiz bir kac arkadasimizi o programa yollasak, hep sen konusuyorsun desek, ya bir kere de biz konussak,- kotu mu olur?

Ne o oyle, hep bosverelim, Tarkan bu,ona bir sey olmaz, havalari estiriyoruz?Ya insan selden hasar goruyor, merak bile etmiyoruz ne oldu diye?!Tam tersi elestiriyoruz,Tarkan bu, koskoca Tarkan coktan cikmistir,ha ha ha hala mi ,bilmem daha neler.. :16:
Yemin ederim, elimde olsa kalkip Istanbula gelirdim o villa olayinda.Ona yaklasmak,imza almak icin degil, ondan bi haber almak icin..

Tarkan buyuk bir sanatcidir,cok sukur, imkanlari da iyidir de,Tanri degil ki.Bazen onun da maneviyen bile olsa,her kes gibi destege ihtiyaci vardir.
Hayran olmak ta,yalnizca "Tarkan ,senin yesil gozlerine tapiyorum ,bilmem ,resmini yaninda gezdiriyorum"la olmaz ki ... :7: :13:

Saygilarimla, sizlerden biri

P.S. Akilli olsa, bi milyon kitap okusa ne yazar ki,insanin ici fesat olduktan sonra...

fatihvefatih
18-02-10, 01:04

Arkadaşım görüşlerine aynen katılıyorum. Bide şunu söylemek istiyorum Okan bu ne yapacağı belli olmaz, Tarkan sen onun gazına gelme, sen Karma tadında albümler yap Metamorfoz değil! Bence Okan bu sözüyle Tarkan'ın aklını karıştırmak istiyor, Tarkan eski soundlarda müzik yapmalıdır Metamorfoz tarzı yenilikler içeren albümler değil!!!!!

fatihvefatih
18-02-10, 01:08
,-diyorsun da arkadasim,ve forumda okudugum kadariyla bi cok kisi de senle ayni dusuncede..
Ama adam suracikta kucuk bir kahvede, ya da bilmem, kose basinda arkadaslaryla toplanirken dedikodu yapmiyor,soylemiyor bunlari.
Bas bayagi 70 milyonun onunde yillardir anti-Tarkan propagandasi yapiyor. :11:
Bi 30 milyon da dunyadan Turkiyeyi izleyenleri ekle, ya kardesim,hep akil mantik diyoruz ama agitasyon da her alanda cok buyuk etgen,biliyorsun.

100 milyondan atiyorum, 5 milyonu izliyor mu onun programini?(He bi de adam akilli ya,cok kitap okumus(dogruya dogru),okullu,universiteli gencligin bayagi bi favorisi ya,dusuncelerine kulak veriliyor..) Ve iste o 5 milyonun en az yarim milyonunu da etkiliyor soyledikleri.Ve asagi yukari her hafta bunu yapiyorsa,demek ki kaale alicak kadar golge dusuruyor su anki generasyonun Tarkan'a ilgisine.Her kes Tarkan hayrani degil ki, canim.Ve de Turkiye yalnizca Ankara ve Istanbuladan ibaret degil..Iclerde kafa modelleri daha bir "degisik"
Turkoglu turk olaraktan cok uzuntuyle soyluyorum ki,bizler esasida iyi kalpliyiz,samimiyiz,cana yakiniz tamam da, ama cahilligimizden midir bilmem cogu zaman gercekleri ,akilla,mantikla cozmek yerine konu komsunun lafina,dedi kodusuna kulak vereriz..Hatta dun bastaci yaptigimiz birini bile baskasinin lafiyla yerden yere vura biliyoruz.. :(((((
Al sana gencligin Tarkan sevdasina karsi ciddi bir engel.

Bu yuzden ben zaman zaman ele alalim bu konulari diyorum.Tarkan mesajlarini sarkilariyla veriyor,biz hayranlari da sesimizi bu tip olaylarda yukseltelim..O bizim bi tanemiz,gozumuzde buyutuyoruz ama Tarkan da sonucda bir insan -etten ve kemikten.Bazen o bunu bizden istemese bile susmayalim be.Hatta elimizden geldikce seviyyeli bi sekilde forum disina blie tasiyalim itirazlarimizi. Mesela aklina, mantigina,Tarkan bilgisine ve sevgisine inandigimiz bir kac arkadasimizi o programa yollasak, hep sen konusuyorsun desek, ya bir kere de biz konussak,- kotu mu olur?

Ne o oyle, hep bosverelim, Tarkan bu,ona bir sey olmaz, havalari estiriyoruz?Ya insan selden hasar goruyor, merak bile etmiyoruz ne oldu diye?!Tam tersi elestiriyoruz,Tarkan bu, koskoca Tarkan coktan cikmistir,ha ha ha hala mi ,bilmem daha neler.. :16:
Yemin ederim, elimde olsa kalkip Istanbula gelirdim o villa olayinda.Ona yaklasmak,imza almak icin degil, ondan bi haber almak icin..

Tarkan buyuk bir sanatcidir,cok sukur, imkanlari da iyidir de,Tanri degil ki.Bazen onun da maneviyen bile olsa,her kes gibi destege ihtiyaci vardir.
Hayran olmak ta,yalnizca "Tarkan ,senin yesil gozlerine tapiyorum ,bilmem ,resmini yaninda gezdiriyorum"la olmaz ki ... :7: :13:

Saygilarimla, sizlerden biri

P.S. Akilli olsa, bi milyon kitap okusa ne yazar ki,insanin ici fesat olduktan sonra...

Yazdıklarına harfiyen katılıyorum, ne kadar güzel yazmışsın teşekkürler.

princeofpersia
19-02-10, 11:55
Dün yine okan bayulgeni izledim yine tarkandan açıldı konu. Malum konuklardan biri berna öztürktü.

Okan Bayülgen '' Tarkan harbiden iyi şarkı söylüyor'' dedi. Ve ekledi ama 20 yıldır aynı sarkıları söylüyor. İnsan hiç mi kendini değiştirmez yahu diye ekledi

Okanın bu lafına kısmende olsa katılıyorum...

Kusura bakma ama ben okan bayulgenin sözlerine inanmıyorum ve katılmıyorum:16: