PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'la ortak konser verebiliriz

tarkaseksüel
08-02-10, 11:41
"Tarkan'la ortak konser verebiliriz"

Kürt şarkıcı Şivan Perver en büyük özleminin Türkiye'ye dönmek olduğunu söyledi.
...

Müzik kariyeriniz boyunca Sting, Paul Simon, Tom Jones gibi ünlü isimlerle düet yaptınız. Türkiye’de kimle düet yapmak istersiniz?

Türkiye’deki sanatçılar benimle yan yana gelmemeye ve resmi ideoloji ile barışık yaşamaya çalıştılar. Yanı başlarında yaşayan Kürt kardeşlerini görmezlikten gelerek başka yabancı sanatçılarla bir araya geldiler. Son dönemlerde bu konuda bir değişimi gözlemlemek mümkün... Mesela, Tarkan’ın Hasankeyf konusundaki tavrı çok insani ve demokratik... Onunla belki ileride bir araya gelir ve ortak bir konser de verebiliriz. Ayrıca, Sezen’in duruşunda da bir değişiklik görüyorum. Daha evvel bizimle ortak platformda konser vermeye yanaşmamıştı.

Tuğrul Tunalıgil/Gazete Vatan

haberin tamamı için: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=205517&cat=190&dt=2010/02/07

starzu
08-02-10, 13:24
yapılan yorumlar haber kadar ilginç ve hararetli:7:tarkanın böyle bir projenin içinde olacağını sanmam :15:

pare pare
08-02-10, 13:47
Tarkan yalniz daha iyi ve bunu herkes boyle istiyor yalniz ben digil . . .

bounce
08-02-10, 16:28
''Tarkan'la ortak düet yapabiliriz'' ben bu cümlenin aynısını Demet Akalın'dan da duymuştum.sonra Tarkan'ın cevabı çok manidardı.''AAA,benden bekliyormuş ama teklifi''diye...
o zaman bende burdan duyuruyorum herkese Tarkan'la düet yapacağız, hatta bize gelecek üstelik gitarı o çalacak ben söyleyeceğim..(tabii Tarkan'ın bundan haberi yok)

fatihvefatih
08-02-10, 17:08
Ne işi olur Tarkan'ın bölücülerle! Eğer Tarkan'a böyle bir teklif gelirse kibarca reddetmelidir!

mage
08-02-10, 18:49
terör örgütü konserlerine çıkan biriyle tarkanın ne işi olur allah aşkınıza ya !

didar
08-02-10, 18:57
Ne işi olur Tarkan'ın bölücülerle! Eğer Tarkan'a böyle bir teklif gelirse kibarca reddetmelidir!

katılıyorum

twilight
08-02-10, 20:11
:) tarkan hayatta konser vermez öyle şeylere de katılmaz;hasankeyfe katıldı çünki tarihi bir güzelliği var;yani londrayı savunsa madonnayla mı düet yapacak ne saçmaaaa!

meryem_17
08-02-10, 20:49
bencede red etmeli bu tür insanlarla düet yapmayı bırakın yan yana gelmemeli tarkan ki gelmezde tarkan bnce.

Bamboo
08-02-10, 22:37
işallah doğru değildir..

jetaime
08-02-10, 22:52
bence cok tuaf bir haber
ben bunu inamiyorum

günışığım
09-02-10, 04:34
zaten boyle bir duet gerceklesirse tarkan cok hayranini kaybeder bunun bilincindedir tarkan politik herseyden ve kisilerden uzak durdu yillardir bunu yapmayada devam eder tarkan cok zeki biri oyunlarada asla gelmez.

fatihvefatih
09-02-10, 11:51
zaten boyle bir duet gerceklesirse tarkan cok hayranini kaybeder bunun bilincindedir tarkan politik herseyden ve kisilerden uzak durdu yillardir bunu yapmayada devam eder tarkan cok zeki biri oyunlarada asla gelmez.

Çok doğru yazmışsın tebrikler, katılıyorum.

start_the_fire
09-02-10, 13:33
Ne güzel bounce insallah dileklerin kabul olur nediyelim valla bende bir ay bekledim hitten imzalı resim almak icin ama bosuna bekledim güvenmeyeceksin kimseye

ece**
09-02-10, 14:01
akıllı adamdır tarkan hepimiz biliyoruz... girişmez böle işlere o ;) bu konudaki güwenim sonsuz...;)

MEGASTAR
10-02-10, 14:46
Insallah Olur boyke bisey de bende hayrani oldugum iki BUYUK sanatciyi bir arada dinlemis olurum...