PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan hala villada

tarkaseksüel
05-02-10, 10:15
Tarkan'ın en zor günü

Ünlü sanatçı Tarkan, kapalı kaldığı villasında en çaresiz günlerinden birini yaşıyor
Villasının çevresini bir metreyi aşkın derinlikteki sular sardı. Yardımcısını orman yollarından alışverişe göderdi ihtiyaçlarını aldırdı. Ama hala villasında mahsur Ünlü sanatçı Tarkan Tevetoğlu baraj kapaklarının açılmasından sonra Riva deresinin taştığı Bozhane köyü yakınlarındaki villasında mahsur kaldı. Tarkan'ın villasına giden yoldaki suyun 1 metreye kadar ulaştığı sanatçının bu nedenle villasından çıkamadığı öğrenildi. Köylüler villada çalışan bir görevlinin orman yolunu kullanarak alışveriş yaptığını, ünlü sanatçının halen villadan çıkamadığını söyledi.

http://www.milliyet.com.tr/Milliyet.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1194408

szr67
05-02-10, 11:58
bu akşam konseri var ne mahsur kalması yahu:28:

twilight
05-02-10, 12:05
Tarkan hala mi ? Tarkan amca deseydik bari :D
Sacma bi haber ben buna inanmiyorum koskoca Tarkan evinde,mahsur kalacak ve bir tane ucak gelip kurtaramiyacak mi?Sacma...Hem Tarkanin yardimcisi orman yolunu kullaniyor,Tarkan niye oradan gidemiyor ? :D Cok sacma di mi?

meryem_17
05-02-10, 12:52
yha şaşırdım neye inancağımı twilight arkadaşım aslında çok mantıklı sölemişsin ama ne bileim ya doğruysa haberrr :( :( yha n olur birisi tarkanım kurtuldu desinnnnn ki aslında bende hala orda mahsur kalacağını sanmıyorum ama ya ne bilim kime neye inanacağımı şaşırdım yawwww :( :(

starzu
05-02-10, 14:42
ne villası küçücük bi ev işte:28:

ece**
05-02-10, 14:47
ya inanmayın allah aşkına arkadaşlar yaaa :) komik olmayın... hem yardımcısını gönderiyo ne alametzse yardımcısı gidebiliyo ewden ama tarkan çıkamıyo bak seen ? :) çelişkiyi burdan görün... akşam konseri war ne mahsur kalması ya :)

jetaime
05-02-10, 16:03
evet bencede cok komik olmus

trknmania
05-02-10, 17:01
yalan yaaaa tarkan evinden çıkalı ohooo yıl oldu yıl:D:D

starzu
05-02-10, 17:08
yine haber olsun diye haber yapılmış bi haber:12:

Bamboo
06-02-10, 13:32
sallamışlar işte sözde haber olsun die..

siboss1992
06-02-10, 15:31
gülüncek bi haber

xurush'nine
07-02-10, 15:29
Arkadaslar,bos haber falan diyorsunuz da bir haberi olan var mi?
Evinde aciz bir durumda oldugunu ben de dusunmuyorum da,Allah korusun, belki bir hasar falan vardir,ne bileyim belki hayvanlarina falan bir sey olmusdur.Gecen gun konseri olacakti ondan da haber yok.Ya, birileri cikip bir sey soylesin,ama nedir bu belirsiz sessizlik?

trknmania
07-02-10, 20:03
Arkadaslar,bos haber falan diyorsunuz da bir haberi olan var mi?
Evinde aciz bir durumda oldugunu ben de dusunmuyorum da,Allah korusun, belki bir hasar falan vardir,ne bileyim belki hayvanlarina falan bir sey olmusdur.Gecen gun konseri olacakti ondan da haber yok.Ya, birileri cikip bir sey soylesin,ama nedir bu belirsiz sessizlik?

haberin videosunu bu linkten izleyebilirsiniz... http://www.showtvnet.com/player/index.asp?pType=3&product=/030210/omerli.wmv

videodan da anlaşılacağı üzere tarkanın villasına bir zarar gelmiş falan değil.çünkü tarkanın villasının çevresinde kocaman duvarlar var ..ve sel suları o duvarı aşmış falan değil...villanın bahçesinde birkaç parça kar var hepsi bu.... tarkan sadece ulaşım açısından sıkıntıya düşmüş o kadar ..yani o anda istanbul'da işi olmuş olsaydı dönemeyecekti..tek sorun bu yani...korkulacak bişey değil:D

geçen gün verdiği filli boya konseri de özel olduğu için sanırım elimize hiçbir fotoğraf geçemedi maalesef:(

pare pare
08-02-10, 13:49
Tarkan hala mi ? Tarkan amca deseydik bari :D
Sacma bi haber ben buna inanmiyorum koskoca Tarkan evinde,mahsur kalacak ve bir tane ucak gelip kurtaramiyacak mi?Sacma...Hem Tarkanin yardimcisi orman yolunu kullaniyor,Tarkan niye oradan gidemiyor ? :D Cok sacma di mi?

:28::28::28::28:Ne zaman kicikac bilen varmi acaba ?

starzu
08-02-10, 14:35
bu haber çok abartılmadımı:12: