PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook Sayfan Kadar Unlusun

hermes
30-01-10, 06:40
Turk Popunun tartismasiz krali ama ne web sitesi var ne de social media stratejisi. Bir yanlistir gidiyor...

http://cadde.milliyet.com.tr/2010/01/30/HaberDetay/1192522/FACEBOOK_SAYFAN_KADAR_UNLUSUN

start_the_fire
30-01-10, 08:02
Bu konunun Tarkan ile ne ilgisi var ben onu pek anlamış değilim doğrusunu söylemek gerekir ise , tarkana ait bir köşe yazısına raslamadım ben ama amaç nedir

hermes
30-01-10, 12:13
Demek istedigim, Tarkan gibi bir sanatcinin boyle bir haberde Turkiye sinirlari icerisinde en kotu ilk 5 e girebilmesini arzu ettigim.

ozangüney
30-01-10, 12:42
burak kutun hayran sayısı tarkanın dört katı inanamıyorum

smh
30-01-10, 15:41
öyle bişe yok tarkanın suan hayran sayısı 137.binlerde ayrıca biçoğunu toplarsak 250 binden fazla ayrıca ne olucak facede çok hayranın varsa manganın 500 bin hayrnaı var facebookta ama albümü ne kadar sattı? bunlar çok önemlı değil albümün satıyor mu konser alanını doldurabiliyor musun ben ona bakarım..;)

Bamboo
30-01-10, 17:13
kimin ne kadar hayran sayısı var bilmem ama yazıda da denildiği gibi tarkanın ne web sitesi var ne de social media stratejisi.. yabancı ünlülere bi bakın hepsinin facebook,twitter,youtube gibi en önemli mecralarda boy gösteriyolar bu şekilde gençlere daha çok ulaşıyolar.. tarkanında bunu yapması lazım ama nerde kendine ait doğru düzgün güncellenen bi web sitesi bile yok.. bu konuda tarkan ve ekibi çook geri ..

The One
30-01-10, 20:32
Evet bence de.. Albümden albüme bağlı herşey.. bu yanlış.

dudu
30-01-10, 23:55
Masa başında oturduğun yerden herşeye hayran olursun ne var ki ? Önemli olan karda kışta (örn. taksim konseri ) yada yazın akşam 21 :00 deki konsere sabahın 09:00 unda(ben kendi adıma yazdım ) gidebilmektir bunu bütün sanatçılar yaptırabiliyomu ?

MassConfusion
31-01-10, 01:55
Tarkan'la ilgili hiç bir şey yok =(

fatihvefatih
31-01-10, 13:43
öyle bişe yok tarkanın suan hayran sayısı 137.binlerde ayrıca biçoğunu toplarsak 250 binden fazla ayrıca ne olucak facede çok hayranın varsa manganın 500 bin hayrnaı var facebookta ama albümü ne kadar sattı? bunlar çok önemlı değil albümün satıyor mu konser alanını doldurabiliyor musun ben ona bakarım..;)

Alkışlıyorum seni süpersin, yorumua tamamiyle katılıyorum.

meryem_17
31-01-10, 13:50
Bence alakasız bişey bu:16::16: önemli olan Tarkanı sanal alemde deil onu herzman kalbinde yüreğinde yaşatmak we onu ölümüne sewip:10::10::10::10::10: herzaman konserlerine gidip albümlerini alarak destek olmaktır.Ne bilim ona olan sewgimi kelimelere sığdıramıyorum anlatızmaz bi duygu yani kısacası siz bu duyguyu anlayamazsınız. Tarkan sewgisi anlatılmaz yaşanırrrr.Yha böle saçma sapan şeyler yazan kişiler gerçi tmm tarkanla ilgili bişi görmedim ama üstü kapalı bi imadır bence bu.:13::13::13:

hermes
01-02-10, 00:12
Masa başında oturduğun yerden herşeye hayran olursun ne var ki ? Önemli olan karda kışta (örn. taksim konseri ) yada yazın akşam 21 :00 deki konsere sabahın 09:00 unda(ben kendi adımaz yazdım ) gidebilmektir bunun bunu bütün sanatçılar yaptırabiliyomu ?

Cok dogru diyorsun, sana katiliyorum. Ama caga ayak uydurup iletisim teknolojilerini kullanmasi gerek... Ozellikle yeni kusaklari yakalamak acisindan onemli.