PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan bir başka

simgem__
29-01-10, 18:37
HÜSEYİN HATUN
TARKAN BİR BAŞKA
Yıllar geçtikçe sanatçı kariyeriyle birlikte kişiliği de bir çok sanatçıya örnek olacak şekilde gelişti tarkan'ın.
Sesinin yükseldiğini nerdeyse hiç görmedim ve duymadım. Her zaman çevresine duyarlı olmuştur tarkan. Sanat dünyasından herkesle ilişkileri düzgündür. Kendisini sevmeyen nerdeyse yok dençek kadar azdır onlarda başarısını çekemeyenler diye ikiye ayrılır bence.

Yılardan beri bende işlerini takip eder ve ropörtajlar yaparım. Her zaman kibar her zaman anlayışlıdır. Bizleri istemediği dönemlerde bile kırıcı olmamıştır. Yaptığı her işte kalite var, kalitenin olmadığı yerde de kendisi yok.

Çok çalışıyor çok emek veriyor. Para kazanmak için değil inandığı ve kaliteli işlerde oluyor.. Yılarca saçı, şarkıları, giyimi, imajı her zaman tartışıldı ve tartışılmaya devam edilecek.. En eleştirildiği dönemlerde, yerden yere vurulduğunda bile efendiliğini korudu. İnsan kırmaktansa kendisinin kırılmasına göz yumdu.

O sadece Türkiye'de değil dünyanın bir çok yerinde çok sevilen bir sanatçı. Hiçbir zaman için reklam yapacağım diye kendini küçük düşürmedi. Ama onu küçük düşürmek için çok ayak oyunları yapanlar oldu. Ülkemde tarkan'lar yok denecek kadar az sanatçı var ne yazık ki.

Kendini sanatçı sanan çok insan var yine ne yazık ki.. Onlar şöhretin ve paranın kişiliğine bürünmüş zavallılar. Zaten bir çok gün ne kadar basit olduklarını sergilemekten geri kalmıyor bunlar. Bir önceki yazımda belirttiğim gibi, 'her şey olabilirsin ama star olamazsın'.

Bence gerçek star tarkan. Boşuna 'Mega Star' dememişler. Çakma starlara güzel bir örnektir tarkan. Tabi ki Sezen Aksu ve Ajda Pekkan gibi duayenlerin yanına ve starlık adına yakışan bir isimdir tarkan.

Sevgi ve Saygıyla kalın dostlar.

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/tarkan_bir_baska.htm

ece**
29-01-10, 19:50
. Bizleri istemediği dönemlerde bile kırıcı olmamıştır. Yaptığı her işte kalite var, kalitenin olmadığı yerde de kendisi yok.

En eleştirildiği dönemlerde, yerden yere vurulduğunda bile efendiliğini korudu. İnsan kırmaktansa kendisinin kırılmasına göz yumdu.

çookk doğru.. peygamber sabrı war derler ya, tarkanımda da o war gerçekten .. :) iyiki de tarkan gibi bi adamın hayranıyım... !:41:

meryem_17
29-01-10, 20:15
Bu haber için çok teşekkürler işte gerçek gazetecilik buna nedir:20::20: çünkü herşeyi doğru düzgün we gerçekleri anlatarak yazmış.bravobravo

start_the_fire
29-01-10, 20:39
Çok güzel bir köşe yazısı yürekten kutluyorum ellerine sağlık tarkan hakkında böyle köşe yazıları görünce cok mutlu oluyorum teşekkürler Hüseyin Hatun Kalbimizden geçenleri birde sen kaleme döktün

trknmania
29-01-10, 20:53
hüseyin beyin ellerine sağlık harika şeyler yazmış:) haber için teşekkürler:))

starzu
29-01-10, 21:05
çok doğru izlenimler ve doğru bir tahlil basında tarkanın hakkını tarkana veren malesef çok az yazar var saygıyla alkışlıyorum sizi sayın hüseyin hatunbravobravo

twilight
29-01-10, 21:48
5 puan olarak oyladim :) Gercekten dogrulari yazmis...Böyle gazeteci kalmis mi?Sasirdim...Sevindim de :)Tesekkürler.

fatihvefatih
29-01-10, 23:54
Okudukça göğsüm kabardı, Tarkan tüm bu övgüleri sonuna kadar hak ediyor, teşekkürler Hüseyin Hatun sağolasın.

hilfa
30-01-10, 00:50
:29:harikaaaaa:29:gerçekleri gören bir basın ne kadar güzellll:29:

xurush'nine
30-01-10, 07:26
HÜSEYİN HATUN
TARKAN BİR BAŞKA
Yıllar geçtikçe sanatçı kariyeriyle birlikte kişiliği de bir çok sanatçıya örnek olacak şekilde gelişti Tarkan'ın.
Sesinin yükseldiğini nerdeyse hiç görmedim ve duymadım. Her zaman çevresine duyarlı olmuştur tarkan. Sanat dünyasından herkesle ilişkileri düzgündür. Kendisini sevmeyen nerdeyse yok dençek kadar azdır onlarda başarısını çekemeyenler diye ikiye ayrılır bence.

Yılardan beri bende işlerini takip eder ve ropörtajlar yaparım. Her zaman kibar her zaman anlayışlıdır. Bizleri istemediği dönemlerde bile kırıcı olmamıştır. Yaptığı her işte kalite var, kalitenin olmadığı yerde de kendisi yok.

Çok çalışıyor çok emek veriyor. Para kazanmak için değil inandığı ve kaliteli işlerde oluyor.. Yılarca saçı, şarkıları, giyimi, imajı her zaman tartışıldı ve tartışılmaya devam edilecek.. En eleştirildiği dönemlerde, yerden yere vurulduğunda bile efendiliğini korudu. İnsan kırmaktansa kendisinin kırılmasına göz yumdu.

O sadece Türkiye'de değil dünyanın bir çok yerinde çok sevilen bir sanatçı. Hiçbir zaman için reklam yapacağım diye kendini küçük düşürmedi. Ama onu küçük düşürmek için çok ayak oyunları yapanlar oldu. Ülkemde Tarkan'lar yok denecek kadar az sanatçı var ne yazık ki.

Bence gerçek star tarkan. Boşuna 'Mega Star' dememişler. Çakma starlara güzel bir örnektir Tarkan.
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/tarkan_bir_baska.htm

Huseyn Hatun'a hakli ve guzel cumleleri icin sonsuz tesekkurler!
Harikasin,simgem.Bizi bu haberle cok mutlu ettin..Yasasin!!!

Pamela_beyazgul
30-01-10, 16:12
waaw gercekten cok guzel yazmis!!! Ellerine saglik onun!!! Cok tesekkurler!!!

Bamboo
30-01-10, 17:04
şükür yarabbim en sonunda birilerin tarkanın güzel karakterini anlaması çok hoş..

Slyozi_Angela
30-01-10, 17:12
okudukca gözlerim yaşardi.gerçektende TARKAN mükemmel biri.ONUN fani olduğum için gurur duyuyorum ve bundan çok mutlu oluyorum.
haberi okudum ve çok sevindim.demekki hala gerçek gazeteciler varmiş.bu güzel sözleri içinde Hüseyin Hatun`a teşekkür ederim!

simgem__
30-01-10, 20:42
bişey değil arkadaşlar:21:
dün bu yazıyı okuduğumda gerçekten çok mutlu oldummmm sizler gibi ve hemen paylaşmak istedimmm :21: ve burdan hüseyin hatun'a çookk teşekkür ediyorummm artık böyle yazılar gerçekten çokk azaldı ne mutlu ki hüseyin hatun TARKAN ' I unutmamış onu gerçekten çook güzell anlatmışşşbravobravo

sally
31-01-10, 20:20
Harika gercekleri yazmis bravo

veli
02-02-10, 14:47
böyle yazetecilik görmedim ya TARKAN hakkında çok güzel şeyler sölemiş ve sölediklerininde hepsi doğru..... bravo yani ne diyeyim ki..... böyle devam ededer umarım .

jetaime
04-02-10, 00:47
cok tesekkur ediyorum bu haber baska bir kelime daha soylemiyorumm
cunku cok dogru