PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saba Tümer(Emir'in konuk oldugu bölüm)

The One
29-01-10, 10:59
Dün Gece Saba Tümer'in programına Emir konuk oldu...
Konu zaten genelde Tarkan' ile ilgiliydi... Ancak en göze batan konu Emir'in Tarkan'ın yeni albümünün baharda çıkıcağını söylemesiydi.

bilginize... :)

onurrr
29-01-10, 12:08
ben de emırı gorunce bı durdum konu ne de olsa tarkan'a gelır dıye :D zaten nerdeyse hep tarkan konustular :D saba tumer "bi kere de tarkanın kuaförünü getirmiştik saçları nsaı dıye sormak ıcın" gibisinden espırıler yaptı :D tarkanın emıre hedıye ettıgı ayakkabıları gösterelım barı fln dıye devam ettirdi :D konu sürekli tarkana geldi konusma esnasında falan derken bitti :D

M-Yildiz
29-01-10, 12:12
Ikiside (Emri ve Tarkan) her firsatta birbirlerinin yakinligini birbirlerinin dostlugunu anlatiyor, bu tabii cok güzel bir sey..Ama bakalim 2-3 sene sonra aynisi halen gecerli olacakmi.

mage
29-01-10, 13:59
bahar gelirr yaz derler yaz gelir single yapacağız derler derler derler ... :S

start_the_fire
29-01-10, 14:00
Emirin sürekli tarkanı gündeme almasından sıkıldım artık her yerde tarkan bahsetmesini bazı kisiler yanlış tarafa çekebilir sevmiyorum ben saten emiri

tarkaseksüel
29-01-10, 14:05
Emirin sürekli tarkanı gündeme almasından sıkıldım artık her yerde tarkan bahsetmesini bazı kisiler yanlış tarafa çekebilir sevmiyorum ben saten emiri
yalnız emir tarkanı gundeme almıyorr karşıdakı kişi emir patron(tarkan) ilişkisi nedenıyle doğal olarak emir e tarkan ı soruyorlarr ki zaten bu da normal tarkan sıradan bı sanatçı olmadığı için sen bile emir i gorsen yolda tarkan ı sorarsınn...:4:

start_the_fire
29-01-10, 14:07
yalnız emir tarkanı gundeme almıyorr karşıdakı kişi emir patron(tarkan) ilişkisi nedenıyle doğal olarak emir e tarkan ı soruyorlarr ki zaten bu da normal tarkan sıradan bı sanatçı olmadığı için sen bile emir i gorsen yolda tarkan ı sorarsınn...:4:

Ama her programda arkadasım yani , doğru ben sorarım ama her gördüğümde sormam ki arkadasım

Slyozi_Angela
29-01-10, 14:14
benim emirle bir sorunum yok.TARKANLA ilgili her şeyi severim.çok kötü biride deil emir.TARKANİ kötülemiyorkii...aksine hep övüyor.ama bir kaç sene sonra ne olur bilemem.

özlemmis
29-01-10, 14:39
keşke görüntüleride olsaydı.ben izleyemedim

ece**
29-01-10, 15:01
bende izledim dün ama uçan süper çocuklar konuktu.. denk gelemedim heralde tüh :S nese bahara çıkacak inş :) bizde konserlere koşacazzz:))

jetaime
29-01-10, 21:34
benim emirle bir sorunum yok.tarkanla ilgili her şeyi severim.çok kötü biride deil emir.tarkani kötülemiyorkii...aksine hep övüyor.ama bir kaç sene sonra ne olur bilemem.

bende boyle dusunuyorum