PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan&Ceyda balaban

smh
23-01-10, 19:26
Milliyet Gazetesi, bu haftaki Cumartesi ekinde Tarkan’ın Taksim konserinde giydiği ve büyük beğeni toplayan ceketin tasarımcısı Ceyda Balaban ile röportaj yaptı

http://www.milliyet.com.tr/-tarkan-in-ceketine-iki-gunde-tam-6-bin-civi-caktik-/cumartesi/haberdetay/23.01.2010/1189461/default.htm?ver=22

trknmania
23-01-10, 19:31
kahretsin yaaaa tam gazete alırken milliyetmi alsam hürriyet mi alsam dedim gidip salak gibi hürriyet aldııımmmmmm:6::6::6::6: yaaa ben ağlamiim de kimler ağlasın şimdiii:6::6:
neyse sayende burdan okuyacağım artık semih:)teşekkürler paylaşım için:)

twilight
23-01-10, 19:43
(: harika bir röportaj olmus...cidden muhtesem bir kostümdü..."sereri imaji" yaratmasa da,gercekten son üc yilin en iyi Tarkan'iydi...Umrim calismaya devam ederler.
Ceyda Balaban'a da o güzel ceket icin cidden eline saglik..

TorNadO
23-01-10, 19:45
Tarkan'ın profesyonel gerçekten işini iyi bilen biriyle çalıştığı hemen nasılda belli oldu
özellikle metamorfoz'la beraber sahnede giydiği kostümler düşüşe geçmişti
sıra sahnesine el atmakta ve kendini birden fazla büyük sponsor bulup para kazanmak için yaptıgı küçük konserleri bırakmasında.

kendini sıradan yapan şeylerden umuyorum yavaş yavaş kurtulur.

start_the_fire
23-01-10, 21:36
kahretsin yaaaa tam gazete alırken milliyetmi alsam hürriyet mi alsam dedim gidip salak gibi hürriyet aldııımmmmmm:6::6::6::6: yaaa ben ağlamiim de kimler ağlasın şimdiii:6::6:
neyse sayende burdan okuyacağım artık semih:)teşekkürler paylaşım için:)

:14:Canımm kardesim ben sana Milliyet gazetesi alırdım söyleseydin ya sana fabrikasını getireyim önüne sereyim :4: :4: :4:

engobay
23-01-10, 23:51
tarkan ın taksim de giydiği ceket ve saçları harika olmuş,,bu imajla yoluna devam etmelii....ceyda balaban ın dediği gibi serseri ve salaş görünümlü tarkan dahada heyecanverici...genç ve dinamik bir duruş sergiliyor ve öylede olmalı...çünkü o bir megastaaarrrr.....

meryem_17
24-01-10, 12:49
Mükkemmel bir röportaj olmuş okumaktan büyük keyif aldım ayrıca ceyda balanban'a sonsuz teşekkürler tarkanım için okadar güzel şeyler söylediği we o şahane ceketi diktiği için.bravo bravo :20: :20: İnş tarkanım hep ceyda balabanla çalışır. Haber için ayrıca teşekkürler.

Bamboo
24-01-10, 19:21
''Zaten adam o kadar yakışıklı ki allayıp pullamaya gerek yok'' bu söz üzerine başka diecek bişey yok... teşekkürler Ceyda Balaban...

ece**
25-01-10, 14:38
ewett okudum bende..inşallah dewam ederler çalışmaya :) gerçi 1 ceketle denecek laf değil bu ama, çok güzeldi ceket ... ceketten önceki hallerinden çok çok iyiydi..yeni yeni cicilerle bekliyoruzz seni tarkaaaaaaaaaaannnnn !! :)))

fatihvefatih
25-01-10, 15:07
Ceyda Hn. Tarkan sana emanet, lütfen onu yeniden yarat! Bu sorumluluğu başka bir imaj danışmanına bırakırsak işimiz zor, Metamorfoz faciası halen daha aklımda, albümün kapağını bile görmeye tahammülüm yok, Tarkan ne kadar yakışıklı olursa olsun Takım Elbise onu sıradanlaştırmış, hafif serseri giyimli Tarkan çok hoşuma gitti, bravo size Ceyda Hn. alkışlar size! Evet sıra geldi onu sıradanlaştıran diğer işlerden de elini çekmesine, örneğin Üniversite konserlerine kesinlikle karşıyım, halk konserlerini ise yılda 2-3 kez yapmalı ama onuda önemli günlerde yapmalı, Tarkan'ın kendini kendini sıradanlaştırmaya hakkı yok! Çünkü o bir Megastar!! Bizde onun Mega Fanlarıyız!!!

SEA
28-01-10, 13:30
''Zaten adam o kadar yakışıklı ki allayıp pullamaya gerek yok'' bu söz üzerine başka diecek bişey yok... teşekkürler Ceyda Balaban...

bravobravobravo