PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu vatan için mermi atmışım ben mermi

İZMİRLİ
18-01-10, 18:21
http://galeri.hurriyetmax.com/GaleriDetay.aspx?cid=31416&p=2&rid=27022

Milletin çok sevdiği Tarkan’ı bir görelim. O beyaz jöntürklerin starı memleket meselesi için iki kelam etsin bakalım. Ben askerliğini 10 ay Tunceli’de yapmış, aylarca sivil insan yüzü görmemiş, çatışmalara girmiş bir insanım. Kimse benden daha milliyetçi olamaz. Bu vatan için mermi atmışım ben mermi!
Nihat Doğan

dudu
18-01-10, 18:36
aksine milliyetçilik böyle şeylerle gösterilmez . bence bi türk (yani milliyetçilik bunlarla sınırlandırılamaz tabiki) (sanatçı,doktor,aktör,aktrist şovmen...vs .) dünyada türklerin ne kadar samimi ne kadar iyi olduğunu yani kısaca türkleri dünyaya sevdiriyosa , anlatıyosa bize ait bazı önyargıları ortadan kaldırabiliyosa bizden onlara bişey katabiliyosa en iyi milliyetçilik budur bence. Ama aksine nihat doğan yabancıları türklerden soğutuyo(dinleyen varsa tabi) ajdarın sesi bile kaliteli şaka yapmıyorummmm ;)

ece**
18-01-10, 18:50
nihat doğansa bunu söyleyen keh keh keh diye gülüp geçeceksin :D benim ülkemin koyunu bile bi başka bakıyo demişl bi adam bu ya.. .:)kimse ciddiye almıyo bu adamı, çırpına çırpına çatlayacak bigün ya hadi hayırlısı.. :D

twilight
18-01-10, 19:13
Maalesef su askerlik konusunda birazcik kizginim Tarkan'a...Hala mi?Evet,hala.
Yil 1999,Tarkan Dünya Müzik Ödülü alıyor.Tarih bildigim kadariya,25 Nisan.
Tarkanin askere gittigi tarih ise 15 Ocak 2000."Avrupa'da kendimi temsil etmis bi' adamim"
deyip dünya müzik ödüllerini aldiktan sonra askere gitmeliydin Tarkan.8 ay nerede ne yaptin.Evet,kimse sana asker kacagi diyemez.28 gün boyunca gittin.Parali askerlikti.Sonucta tek sen yapmadin.Bir cok adam parali askerlik yapti.Ama keske vatandasliktan cikarilacak,cikariliyor,cikarildi derken dönseydin ve erken yapsaydin askerligini...ama nihat dogana düsmez bu is...

eLiF
18-01-10, 19:24
bi konuda da tarkanın adı geçmesin.. imkansız gibi bisey galiba

özge
18-01-10, 19:25
nihat doğan çok iyi oyuncu bence kendini harcatmasınn böyleee çok iyi reklam yapıyoo insanlaraa kendinii iyi göstermek için elinden geleni yapıyor çünkü seda sayan devri bitti nihat doğanda kaybolduu ne yapıcam diyee çok düşünmüşş bu oyunları bulmuş.bütün millet dalga geçiyo adamlaa ama halen anlamıyo saçma sapan vatan millet sakaryaaa naraları atmaya çalışıyo..merak etmesin bu ülkee onun savunmasınaa sevgisinee kalmadı..Tarkan kadar ülkesini birazcık sevseydii bu ülke için yararlı şeyler yapardı böyle boş konuşmaylaa olmuyo önemli olan icraat..

mage
18-01-10, 20:08
Kendi Mensup oldugu partinin reklamında başka bir şey yapmıyo!

SEN İLK ÖNCE ASKERE GİTMEMEK İÇİN 1000 TAKLA ATAN ALİŞANA DE BUNLARI BE ADAM TARKANLA NİYE UĞRAŞIYOSUN

Bamboo
18-01-10, 20:45
ayy çok ta tın yani...

bounce
18-01-10, 20:59
bazen çok doğru konuşuyor ama bu söylediği o konulardan biri değil..mesela disko kralında çok doğru bir söz söylemişti.''yeni gençlik her şeye gülen bir gençlik. bu ülkede ne zaman bişey olsa gidip YAŞAR KEMAL'e soruluyor başka aydın mı yok anasını stayım yaa felan..gençliğe biraz dokundurmuştu..çok doğru söylemişti..

hilfa
19-01-10, 00:00
:5:basit insanlar basit şeylerle uğraşır Nihat Doğan da bunlardan biri:5:Tarkanımın adını kullanarak pirim yapanlardan biri daha:14:

starzu
19-01-10, 00:28
vatan severlik sadece kurşun atmakmıdır???öyleyse cezaevleri vatan sever dolu:13:
ülkeye hizmet yada vatan severlik sadece kurşun atmakla yada sadece asker olmakla yapılmaz vatan severlik bir ömür süren ve ben türküm diyen her insanın 70 yaşındada olsan 5 yaşındada olsan içinde yüreyinde hissttiyin sonsuz aşktır yoksaki avaz avaz bağırarak yada birilerine çamur atarak vatan sever o-lun-maz
mtv rusya videosunda tarkana sorulan bir soru
kendini türk gibimi,yoksa bir dünya vatandaşı gibimi hissediyorsunuz
tarkan ben türküm dediyinde gözlerindeki aşktı vatan severliyi ve içtenliyi .
bunu diyen insan yeri geldi vatan hainliyiyle bile suçlandı en ağır eleştirileri aldı ama yinede gözlerindeki aşkı silemedi
sana gelince nihat bey senin derdin vatan severlik deyil sadece çamur atmak unutmaki güneş balçıkla sıvanmaz

denizmavisi
19-01-10, 02:04
yeni albümü çıktı ya nasıl reklam yaparım da albümüm satar diye herkesin yaptığı taktiği o da uyguluyor, Tarkan üzerinden prim yapan artistlerden işte yorum yapmaya bile değmeyecek lüzumsuz bir insan:7:

MassConfusion
19-01-10, 02:06
Arkadaşlar Nihat Doğan'ı boş verin herkez kendi yaşantısına baksın.

flores
19-01-10, 10:59
tarkan asgerliye gitsin gitmesin.o kendiliyinde vatanini dunyaya tanitmaqla yeterince isler goruyor zaten. Yillardir asger cekmis gibidir.Nihat doganin 10 ayinini milletin gozune soxmagin yeri yoxdur.

günışığım
19-01-10, 13:12
dilli duduk konussun dursun =)

start_the_fire
19-01-10, 19:51
Gülüp geçmekten başka yapacağım birşey artık bu kendini bilmez kişilerin dikkat edin sanatcı demiyorum cünkü sanatcının s harfini taşımayan bir karaktere sahip olduğu icin kendisi neyse kısa keselim tarkanın üzerinden prim yapanlardan biride bu kisi daha ne kadar neyin cabası olduğunu bilmiyorum ama nasıl medyaya görünsem ne yapsamda televizyonlara cıkcam diye düsünüyor zavallı insan

meryem_17
20-01-10, 14:09
Hıhhh pireyi deve yaptı ^^Dilli Düdük^^ kale alınmıyacak biri çokta tınddıııııı:7::7::7::7: sana kaldı tarkanın askerliği sewimsiz adam:13::13::13:

siboss1992
21-01-10, 12:34
Reklam anam Reklamm ..
Biz buna güleriz :D