PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir hayranın gözünden...

eskalen
17-01-10, 21:31
Milliyet blog da bir yazarin (Tarkan fan'i) Taksim konseri hakkında paylasimlarini yazmış...Rastgeldi paylaşim dedim....Bu hayranda kim çok merak ettim...Her nerdeysen ama nerdeysen Tarkandaş :D

Link burada;

Bir hayranin gozunden Taksim Tarkan Konseri!

http://blog.milliyet.com.tr/Bir_hayranin_gozunden_Taksim_Tarkan_konseri/Blog/?BlogNo=224579

jetaime
17-01-10, 21:38
cok guzel bir blog vallah paylasmak icin cok saol

twilight
17-01-10, 21:51
Ayy cok uzun okuyamicam simdi,tarkan faniysa iyi yazilar yazmistir.
Birazcik dikkat ettim ama,Alpay Aydin'da konserdeymis...İlginc :)

badboyserkan
17-01-10, 21:57
evet alpay beyde konserdeydi. Gordum. Arkadaslari ile gelmisti. Onyargisiz dusunmek lazim yinede.

twilight
17-01-10, 22:01
neyse gercekten harika bir konserdi ister Alpay aydin gitsin ister Sezen Aksu canim bana ne :) konserin güzelligi hala aklimda :21:

Bamboo
17-01-10, 22:02
evt yaa ne işi var o adamın orda tarkan için demediğini bırkamayan birinin iğrenç bi adam bence...
neyse bu yazının özeti şu tarkan hayranlığı insanı bi diyardan alır başka bi diyara götürür işte bunu sadece tarkan yapabilir...

hilfa
17-01-10, 22:31
bravoharika anlatmış bravoteşekkürler Gökhancım:29:

qüccin
17-01-10, 22:32
neyse bu yazının özeti şu tarkan hayranlığı insanı bi diyardan alır başka bi diyara götürür işte bunu sadece tarkan yapabilir...
kesınlıkle katılıorm.. Tarkan bambaşka herkezden farklı herkzden özel.. Ona duyduğmz hayranlığın en önemli noktalarından biri bu.. (: güzel yazmış ciddenbravo paylaşım için tşkler..

MassConfusion
17-01-10, 23:51
Bu arada Serpil ablacım konseri dinledi ama keşke orada olsaydın.

fatihvefatih
18-01-10, 00:19
İnanın okurken gözlerim doldu o kadar güzel anlatmış ki, evet Tarkan'la geçen yıllar öylesine güzelki... Biz hayran olmayı ondan öğrendik, o bizim akrabamız, ailemizden biri o, o canımızdan, kanımızdan biri oldu adeta, inanın duygularımı bu yazıyı yazan arkadaş kadar güzel ifade edemiyorum ama sadece şunu söylüyorum gözlerimden damla damla yaşlar akıyor bunu bilin yeter...

xurush'nine
18-01-10, 02:00
evt yaa ne işi var o adamın orda tarkan için demediğini bırkamayan birinin iğrenç bi adam bence...

Yazi icin tesekkurler, ilk firsatta okuyucagam, ama alpay aydin konusunda arkadaslara kesinlikle katiliyorum..
Gerci Tarkan buyukluk gosterip ona albumunde tesekkur etti ,fakat bence bu, sadece kotu gunlerini paylasmis birisine vefa borcundan baska bir sey degildir.(Raportajlarindan birinde bu olaylardan sonra psikolojik tedavi gordugunu anlatmisdi,kahr etsin..)
Tarkanin tercihlerine karisamayiz, ama eminim hayranlari olarak kimse kesinlikle onun alpay,reha gibilerin anlattiklari tarz biri oldugunu dusunmuyordur!Buna ragmen, kim ne derse desin, Tarkanin muzik karyerini "frenleyen" ve genellikle hayat yolunu "golgeleyen" bir kac iyrenc kisiden biridir alpay denen sahtekar!Afedersiniz,dayanamiyicaam,arsiz ve heyasizin ta kendisidir!Boyle birisi insani dunya kadar sevse sahsinin ve sevgisinin cehenneme kadar yolu vardir!Insan cok sevdigine kiyar mi ki?! Allahindan bulsun iste!
Evet ,dogrudur,o konsere geldiyse bile bunda sadece artniyet aramak lazim.
alpay aydina ve reha muhtara ve bir kac onlar gibi yaratiklara nefret ediyorum!!! Anlattiklari bal gibi iftira da bir de baska tarafdan bakalim:
Her ne kadar kurallara kafa tutsa bile Tarkan sonucta musluman-turk toplumunun bir ferdi ve bir Kara deniz erkegidir,Rizeli ailede buyumusdur .Oralarin bu konularda nasil tavir sergiledikleri malum.Tarkani gecelim, bu iftiranin onun ailesini,sevdiklerini nasil etkiledigini dusunmem bile nefretim icin cok yeterli bir neden..
Malesef dunya yukun tasiyanlara pervane olup yasamak dusuyor..Tanri Tarkanimizi kotuluklerden,kuru iftiralardan korusun!
Kusura bakmayin,o ismi duydugumda qicik oluyorum,konunun disina ciktim... :14: :11:

P.S.Yaziyi okudum.Guzel anlatmis yazan kisi , bravo
Bir tarafdan Tarkanin inanilmaz buyuleyici isigini,konserin
muhtesemligini ifade ederken ,bir tarafdan da yillardan beri ona
hayran olan birisinin duygularini kagida dokmus,ellerine saglik.
Ama alpay konusunda dusunduklerine kesinlikle katilmiyorum!

Yazidan alinti " ..Ve aslında, aklımda hep Alpay Aydın var. O, ne düşünüyor, o ne hissediyor Tarkan'ı sahnede görürken? Üzülüyor mu, gurur mu duyuyor? Bir de onun gözlerinden izlemek isterdim bu konseri. Onun içten içe Tarkan'a sitem ettiğini biliyorum, söyledikleri ele veriyor kendisini. O kadar naif ki, o kadar iyi ki, o kadar seviyor ki onu, duygularına saygı duyuyorum."

Ve ben sahsim adina yukarida yazdiklarimda israrliyim..

twilight
18-01-10, 03:10
Alpay Aydin'la az önce konustuk...Tarkan ve Alpay abi 2009 yilinda Agustos ayinda barismislar..Diyor ki,ben hic bir zaman Tarik adli kisinin Tarkan olugunu iddia etmeidm.
Ve ekliyor "Eger,Tarik'i Tarkan yerine koyuorsaniz O'dur.Eger onun yerine koymuyorsanz,
iciniz rahat olsun." :)
"Tarkan konserine beni Tarkan cagirdi.O yüzden gittim."diye de bitiriyor. ;)

xurush'nine
18-01-10, 03:30
..Diyor ki,ben hic bir zaman Tarik adli kisinin Tarkan olugunu iddia etmeidm.
Ve ekliyor "Eger,Tarik'i Tarkan yerine koyuorsaniz O'dur.Eger onun yerine koymuyorsanz,
iciniz rahat olsun." :)
"Tarkan konserine beni Tarkan cagirdi.O yüzden gittim."diye de bitiriyor. ;)

Yarin bakarsin halk konserine "ozel davetiyesini" falan da yayinlar.. ;P
Offff!!! Ne abisi be?!
..Ben zaten Tarkanin tercihine karisamayiz diyorum.Kendi dusuncemi soyledim.Varsin Tarkan onla barissin,ben yine ondan nefret ediyorum!!!
Ayrica hic mantikli gelmedi bu aciklamasi bana..

ece**
18-01-10, 18:40
walla aynen tarkan konserine gittiimde ne hissediodam onu hissetmiş bu arkadaşta :)) sanırım bütün hayranlar aynı duyguları beslioruz:))ben sadece ben we tarkan warmış hissine bürünüyorum bunlara ek olarak.. :)) bu duygu çok ayrı yaa:)) bazen ewde salondan kalkıp mutfağa gitmeye üşenirken tarkan konserinde 13 -14 saat belki ayakta durmak insanı hiç yormuyo :)) O kadar saat ayakta beklemeyi özledim bile.. :) iyiki warsı TT . . . :))