PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKANla istanbuL 2o1o

ösgee
17-01-10, 13:58
İstanbul 2010 Avrupa Kültür başkenti kutlamalarında, deyim yerindeyse Tarkan döktürdü Taksim alanında bu gece..
Yoğun yağmur'a rağmen binlerce seyircinin karşısında bir kez daha dünya star'ı olduğunu gösterdi..
Kutlama etkinlikleri nedeniyle İstanbul'un yedi ayrı noktada konserler veren diğer sanatçılar bir yana, Tarkan bir yana..
Böylesine sahneyi doldurabilen, böylesine sahnenin hakkını verebilen, böylesine yorumladığı şarkıyı yaşıyormuş gibi seyirciye yansıtabilen bir sanatçı daha yok!
Yüzyıl'da bir gelebilen dünya liderleri gibi, yüzyıl'da bir gelebilen bilim adamları gibi, düşünürler gibidir Tarkan..
Tarkan Türkiye'ye dönmelidir artık..
Türkiye Tarkan'ı çok özledi..
Tarkan da Türkiye'yi özlediğini her defasında söylüyor..
Dünya mega star'ı Tarkan, bundan böyle sevenleri ile daha sık buluşmalı, daha sıcak temaslar kurmalı..
Umarım sevenlerini daha fazla özletmez.. bravo bravo
Şimdi gelelim Kültür Başkent'i konumuza..
İstanbul, almış olduğu bu ünvanıyla dünya'ya kendisini daha iyi tanıtmasına yardımcı olacağı muhakkaktır..
Bir çok medeniyetlerin yaşamış olduğu İstanbul'un Kültür-Sanat eserlerini sayı ile saymak yetersiz kalır..
İstanbul'un her semt'i, her sokağı ayrı ayrı kültür mozayıkleriyle süslüdür..
Tarih'imizle övünmekte kimselere papuc bırakmazken, keşke biraz da tarih eserlerini korumakla övünebilseydik.!
Tarihi miraslarımızı toprağa gömüp üstünü kapamaktayken iyi ki de "Kültür Başkent"i imdadımıza yetişti..
Diğer yandan; üst geçitler varken, geçitlerin altından karşıya geçme kültürümüzü, pencerelerden çamaşır asma kültürümüzü, yerlere çöp atma kültürümüzü nasıl onarım altına almalıyız hep düşünür dururum.

kaynak: milliyet.com

starzu
17-01-10, 14:26
evet daha fazla özletmesin onu çook özlemişiz konseri izleyen herkez sabah tarkanın sarhoşluğuyla uyanış gibi:10:

trknmania
17-01-10, 14:40
evet daha fazla özletmesin onu çook özlemişiz konseri izleyen herkez sabah tarkanın sarhoşluğuyla uyanış gibi:10:

eveet eveeettt tvden izlemek bile sarhoş olmamıza yettiii:)))hala atamadım o heyecanı üzerimdeennnn:10::10::10:

haber için çok teşekkürler özgecim:):29:

meryem_17
17-01-10, 14:49
O heycan bitermi yha tarkanım o yhaaaa megastarımız yhaaaaaa gerçkten herkez onu çok özlemiş hadi tarkanım çıkar şu albümünü doyamıyoruz Megastarımızın kendisne we şarkılarına :29::29::29:

Rumeli59
17-01-10, 15:10
:10:is:54:anbul
:35:
:52:
:30:
:35:
:48:

devilmaycry11
17-01-10, 15:28
konser güzeldi ama sanki kilo almış gibi geldi bana

siboss1992
17-01-10, 15:49
süper bir haber bu..
yazanin ellerine saglik gercekten..
Türkiye´yi özletmesin eve ama Gurbet´de olan Milletimizide unutmasin ;D

denizmavisi
17-01-10, 15:58
konser güzeldi ama sanki kilo almış gibi geldi bana

kilo mu almış:9: tam tersi daha da zayıflamış bence hem yüz ifadesinde gerçekten bi farklılık var ne olduğunu anlayamadım ama herşeye rağmen süper bir konserdi:20:

jetaime
17-01-10, 16:12
haber icin cok tsk ederim
bende konseri cok sevindimmmm

MassConfusion
17-01-10, 16:20
Allaha şükür halk konserinde herhangi bir olay çıkmadı.

Bamboo
17-01-10, 16:39
evt yaa biz tarkanı ne kadar da çok özlüyoruz yaa yazık bize ama...

twilight
17-01-10, 21:58
Yüzyıl'da bir gelebilen dünya liderleri gibi, yüzyıl'da bir gelebilen bilim adamları gibi, düşünürler gibidir Tarkan..

aynen öyle...Jackson 1900'lerin starıydı...Tarkanda bu yüz yılın... :)
Konser cidden harika idi...Gitmedim ama gitmis gibi oldum...
Videolar,resimler,izleidgim kadariyla her sey harika...

ece**
18-01-10, 18:56
Dünya mega star'ı Tarkan, bundan böyle sevenleri ile daha sık buluşmalı, daha sıcak temaslar kurmalı..
Umarım sevenlerini daha fazla özletmez..

özletme bizi tarkan daha fazla N'olurr !!? :)) hasret kaldıkkk:) doyamıyoruz hiçç:)