PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan pamela anderson düeti!!!!

denizarya
13-01-10, 21:54
Albüm için yeniden biraradalar!

PETA çekimlerinde tanışan Tarkan ile Pamela Anderson, el ele verdi. Pam, Tarkan'ın yeni albümünde Megastar'la bir şarkı söyleyecek...

Hayvan hakları savunucusu PETA için ABD'ye giderek çıplak pozlar veren Tarkan, burada dünyanın en seksi yıldızlarından Pamela Anderson ile sıkı dost oldu. Son zamanlarda dünya yıldızlarıyla adı sıkça gündeme gelen megastar, bu dostluğu işe taşımak için Pam'e teklif götürdü.

KAYITLAR ABD'DE YAPILACAK

İddiaya göre; daha önce birkaç defa şarkıcılığı deneyen Pamela Anderson, Tarkan'ın yılan hikayesine dönen yeni albümünde Megastar'la düet yapacak. Pam'in seslendireceği şarkının kayıtları, ABD'de gerçekleştirilecek.

HÜRRIYET

scorpioness
13-01-10, 22:22
Yok daha neler :18:

denizarya
13-01-10, 22:45
vallah bende inanamiyorum...sasirdim hürriyet gazetesinde okudugumda

fincan
13-01-10, 22:51
Albüm için yeniden biraradalar!

PETA çekimlerinde tanışan Tarkan ile Pamela Anderson, el ele verdi. Pam, Tarkan'ın yeni albümünde Megastar'la bir şarkı söyleyecek...

Hayvan hakları savunucusu PETA için ABD'ye giderek çıplak pozlar veren Tarkan, burada dünyanın en seksi yıldızlarından Pamela Anderson ile sıkı dost oldu. Son zamanlarda dünya yıldızlarıyla adı sıkça gündeme gelen megastar, bu dostluğu işe taşımak için Pam'e teklif götürdü.

KAYITLAR ABD'DE YAPILACAK

İddiaya göre; daha önce birkaç defa şarkıcılığı deneyen Pamela Anderson, Tarkan'ın yılan hikayesine dönen yeni albümünde Megastar'la düet yapacak. Pam'in seslendireceği şarkının kayıtları, ABD'de gerçekleştirilecek.

HÜRRIYET
asparagasın bu kadarına da pes diyorumbaşka da bişey demiyorum

jetaime
13-01-10, 23:03
bu ne yaaa
pamela ile bir sarki mi
pamela dan ses var mi
allah allah
ben bu haber inamiyorum

tarkaseksüel
13-01-10, 23:04
asparagas....

TheLastAirBender
13-01-10, 23:08
bu nerden cıktı şimdi yaw :18::18:haberi yazan kişi inanmışmı bu olaya acaba..:18:

trknmania
13-01-10, 23:10
Yok daha neler :18:

hakikaten daha neler amanın daha neler yaaa:4:dünyada inanmam valla....böyle saçma bişey duymadım bu yaşıma kadar:5::5:

fatihvefatih
13-01-10, 23:48
Yalan bir haber!!

denizmavisi
14-01-10, 00:03
belki doğrudur canım çantada kekliği beraber söylerler kim bilir:18::28:

sally
14-01-10, 00:23
Daha neler :18:

twilight
14-01-10, 02:02
Hadi canim...Baska?
Brad Pitt'le de yaparlar belki ne dersiniz :14:

günışığım
14-01-10, 02:14
Sacmalamasin tarkan yaa =)

jetaime
14-01-10, 02:17
ya geoge clooney de unutu yaaaaaaaaaaa hahahahaha

starzu
14-01-10, 03:38
yapmayın arkadaşlar ne güzel gülüp eyleniyoruz işte:18::28:

meryem_17
14-01-10, 13:09
yapmayın arkadaşlar ne güzel gülüp eyleniyoruz işte:18::28: Bencede sana katılıyorum bu tür haberlere ancak gülüp geçmemiz gerekiyor. :18::18:

Yakisikli89
14-01-10, 15:49
Megastar Tarkan [...] önemli tüyolar verdi. Megastar yeni albümünün kayıtlarının bittiğini fotoğraf çalışmalarının sonuna geldiklerini söyledi ve ekledi yeni albüm yılbaşından sonra çıkacak [...].

milliyet/yaşam

Tarkan degilmiydi bunlari söyleyen?
Pamela ile duet mi. Rüyamda görsem inanmam :4:
Bence hic bir düet olmuyacak bu albümde. Hep böyle diyorlar sonra hic birsey cikmiyor ortaya. Belki Ajda Pekkan'la olur diyecegim .. ama onada bir ihtimal vermiyorum.
Istemem düet müet, yeni kayitlar ve sayri. yoksa albüm gercekten 2011'e kalir.

Edit:
Az önce bu haberi buldum :4:

December 4th, 2009 9:08am

Pamela Anderson is planning to launch a pop career - the actress is busy recording her first single. [..]

Anderson's close friend, designer Richie Rich, tells New York Post gossip column PageSix, "We are recording a pop single together. Pam says she wants to sing, but nothing too difficult, so she's just going to sing the word 'high' over and over."

starpulse.com

haber eski degil. Bi ay önceden eklenmis. Yani gercekten pop müzik dünyasina atilmak üzereymis Pamela Anderson

Korkmaya basladim.. Hadi hayirlisi :4:

jetaime
14-01-10, 17:37
tarkan degilmiydi bunlari söyleyen?
Pamela ile duet mi. Rüyamda görsem inanmam :4:
Bence hic bir düet olmuyacak bu albümde. Hep böyle diyorlar sonra hic birsey cikmiyor ortaya. Belki ajda pekkan'la olur diyecegim .. Ama onada bir ihtimal vermiyorum.
Istemem düet müet, yeni kayitlar ve sayri. Yoksa albüm gercekten 2011'e kalir.

Edit:
Az önce bu haberi buldum :4:

december 4th, 2009 9:08am

pamela anderson is planning to launch a pop career - the actress is busy recording her first single. [..]

anderson's close friend, designer richie rich, tells new york post gossip column pagesix, "we are recording a pop single together. Pam says she wants to sing, but nothing too difficult, so she's just going to sing the word 'high' over and over."

starpulse.com

haber eski degil. Bi ay önceden eklenmis. Yani gercekten pop müzik dünyasina atilmak üzereymis pamela anderson

korkmaya basladim.. Hadi hayirlisi :4:

:21::21::21::21::21:

evet korkuyorummm bende

belfü
14-01-10, 17:40
bu işler hiç belli olmaz bakalım belkide sesi düşündüğümüzden güzeldir bizim ülkemizdede hem maken hemde şarkıcı olan çok isim var

Bamboo
14-01-10, 20:23
komik ötesi yaa resmen saçmalık... :D

eLiF
15-01-10, 00:51
yok artık ya Allah korusun :4:

ece**
15-01-10, 15:42
ayyyhh ayyyy kahroldummm :))) yok daha neler yaa :) !