PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan Tarihe Uzun Boylu Geçecek.........................

belfü
12-01-10, 13:28
Kanal D'deki Medya Kralı programında konuğu müzisyen Kıraç'a takılan Bayülgen, "Ne kadar büyük kafası var değil mi?" diye konuştu.

Genelde sokakta kendisini ve şöhretli kişileri görenlerin de aynı yorumu yaptıklarını söyleyen Okan Bayülgen, daha sonra konuyu Kenan Doğulu, Yalın, Özgün gibi bir çok kısa boylu ünlüye getirdi.

Alanson'un, Kenan Doğulu'nun son fotoğraflarında boyunun photoshop yöntemiyle uzatılarak basketbolcu gibi göründüğünü söylemesi üzerine Bayülgen, "Biz uzatmalarına izin vermiyoruz işte. Biz bu photoshop'çuları sevmediğimiz için uzatmalarına izin vermiyoruz. Biz tarihe hep kısa boylu kalacağız. Kenan Doğulu, Tarkan, Yalın ve Özgün onlar uzun boylu olacaklar" dedi.

Okan Bayülgen, Hakkı Devrim'e de bir tavsiyede bulunarak esprili bir söylemle "Hakkı Abi, kaçırmayın, boyunuzu photoshop ile uzatın. Çünkü ileriki yıllara kısa boylu Hakkı olarak değil, uzun, selvi boylu Hakkı olarak kalmak elinizde" diye konuştu. (TelevizyonGazetesi.com) 12.01.2010 02:06 [1875944]

jetaime
12-01-10, 15:09
haber icin cok saol
ama tarkan o kadar kucuk degil yaaa 1.75 1.76 yaaaa

meryem_17
12-01-10, 18:43
Yine okan işte yha uraşmadan bişi demeden içi rahat etmio adamın halbuki o kadar gereksiz insan ki nie hala kaldırmıyolar onun programını anlmış deilim.Bişi dicem ayıp olcak nyse sen Tarkanımın güzlleğine boyuna pozuna kurbal ol:1::1::1::1: hem tarkanım senin kadar kısa deilki photoshopa gerek duysun.Öteki şarkıcılar photoshop yaptırıosa tarkanla ilgisi ne :7::7:inle adını söliycen dmi çatlarsın sewimsiz gereksiz insannn.Sen ilk önce milletin boyunu eleştireceğine kendi kulaklarına bak ondan sonra eleştiri yap gereksiz insan.:14::14::13::13:

ece**
12-01-10, 19:04
ben izliyodum yine programı..art niyetle söylemedi şaka yoluyla konuştu.okan dediği zaman hemen kötü anlaşılıo,başkası dese bukadar ters anlaşılmaz.ama dediğinde hiç bişey yoktu..

MassConfusion
12-01-10, 20:47
Arkadaşlar benim boyum 1.83 bakın Tarkan'la aramdaki boy farkına hem Tarkan'la resim çekinirken ayağında terlik vardı.