PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orası Sivridir, Bülent İyi Oturur

WILDBOYS
11-01-10, 14:45
Uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu, mahkemelik olduğu Bülent Ersoy'un Hülya Avşar'la olan tartışmasını değerlendirdi. Ünlü türkücü, Önünü kestiler. dediği için mahkemelik olduğu Bülent Ersoy'un magazin gündeminde geniş yankı bulan sözler ilişkin açıklamalar yaptı.

Sanat camiasında böyle gizemli kavgalar olur diyen Topaloğlu, Bülent Ersoy'un Ağrı dağının zirvesinde oturduğunu belirtip, Orası çok sivridir. Nereye oturursa otursun Bülent Ersoy mutlaka iyi oturur dedi.

Tarkanın Bülent Ersoy'u ziyaretine de değinen türkücü, Onlar meslektaşlar tabii ki gidecek. Onlar yoldaşlar, kardeşler. Ben herkesle barışığım, kimseyle sorunum yok. Benim dünyam insanlara açık bir dünya diye konuştu.

"Burada Tarkan Hakkında Yaptığı Yorum Dikkatimi Çekti."

English Translation;

Aliens Mustafa Topaloglu, Bulent Ersoy of litigation that the debate has assessed with Hülya Avşar. Celebrity front of the cut. Bülent Ersoy said that the litigation agenda of the magazine finds words Explanations made wide repercussions.

Art community in the fight happen at such a mysterious Topaloglu, Bulent Ersoy said it's sitting on the peak of Mount Ararat, That is very sharp. If you sit where you sit is a good seat on Bulent Ersoy said absolutely.

Also mentioned the visit of Tarkan Bülent Ersoy, they will go to colleagues, of course. Their comrades, brothers. I like peace with everyone, I have no problem with anyone. My world is open to people he spoke to the world.

My own comment;

His comment about Tarkan here my attention was Czech.

denizmavisi
11-01-10, 14:59
ne demiş ki herşeyin altında bişeyler aramayın Tarkan'a laf filan atmamış...

eLiF
11-01-10, 15:02
meslektaş oldukları doğru da yoldaş değillerdir :) ciddiye alınacak bi adam değil

twilight
11-01-10, 17:15
Mustafa topaloğlu sanatçı mı Allah aşkına..."Oooo obabama ooo obama welkam to prezi densi" gibi bi şarkısı olan adam sanatçı demek...Sesi olsa şarkıcı dicem de,onun sesi sinek vızırtısndan daha kötü...

Bu arada arkadaşım keşke kaynak belirtseydin ;)

meryem_17
11-01-10, 18:18
ne demiş ki herşeyin altında bişeyler aramayın Tarkan'a laf filan atmamış...

Bende kötü bişi dedğini sanmıyorum o adam zaten kendi halinde :21:

belfü
11-01-10, 18:34
insansanız eğer şayet etrafınızdaki insanlara karşı dostlarımıza arkadaşlarımıza insanlık vazifemizi yaparız tarkanın yaptığı bu harekete bence sonderece insani tarkan kocaman güzel bir yüreği olan bir melek:22: valla ben mustafa topaloğlunu pek anlamıyorum zaten ne yaptığı belirsiz ne söylediğide .........

MassConfusion
11-01-10, 20:50
Benim anlamadığım olay bu insanlar profesyonel sanatçılar , koca gün televizyonlarda olan insanlar neden birbirlerine taş atıyorlar anlamıyorum. Konuştuğu laflar sokak lafları bildiğiniz çocuk lafları bence utanılması gerekir.

Yakisikli89
11-01-10, 21:37
Ayip etmis diyorum. Baska birsey demiyorum.

asd1234
11-01-10, 22:37
Şu haberin en azından sadece Tarkan'la ilgili kısmını alabilirdiniz,bütününü görmeye gerek yoktu. Fikrimce TarkanColl'da Bülent Ersoy ve Mustafa Topaloğlu'nun birbirlerine söyledikleri yer almamalı.

jetaime
11-01-10, 23:24
evet cok ayippp

the_answer3535
12-01-10, 04:54
Banane Mustafa nın bülente ne dediğinden.Tarkan a da kötü bişey dememiş bence