PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avşar ile Ersoy polemikleri

belfü
09-01-10, 15:51
Bir haftadır süren Bülent Ersoy-Hülya Avşar tartışması gitgide alevlendi.

Böbrek yetmezliği sebebiyle kaldırıldığı Bahçelievler'deki JFK Hastanesi'nde bir haftadır tedavi gören Bülent Ersoy önceki gün taburcu oldu. Ersoy, hastaneden çıkar çıkmaz "Bülent Ersoy'u hiç sevmem" diyen Hülya Avşar'a için açtı ağzını yumdu gözünü."40 derece ateşle geçtiğimiz hafta 2 buçukta hastaneye geldim. O andan itibaren de hastanedeyim. Şu an da iyiyim çok şükür." diyen Ersoy, doktorunun "Zor bir hastaydı hiçbir şey yemedi" şeklindeki eleştirisine "İçim almıyorsa ne yapabilirim. Halbuki benim için de hep çok yemek yiyor derler. Yiyemiyorum. Doktoruma da yiyemediğimi söyledim. O tavrımı koydum. Bu zorluksa,zorum o zaman." şeklinde yanıt verdi.

Hastanede kaldığı bir hafta boyunca kendisini ziyarete gelen İbrahim Tatlıses, Sibel Can, İzzet Yıldızhan, Tarkan, Ebru Gündeş, Oya Aydoğan, Armğan Çağlayan gibi dostlarına da teşekkür eden Ersoy, "Herkes ilgi ve alaksını fazlasıyla gösterdi. Hepsi sağolsun.Hastalığım da ne kadar sevilip sayıldığımı bir kez daha gördüm.Demek ki bu yaşı dolu dolu yaşamışım. Çok ama çok mutluyum.Mutluluğumu hiçbir şey bozamaz." dedi. http://www.magaxin.com/Turkiyeden/avsar-ile-ersoy-polemikleri.html

meryem_17
09-01-10, 16:12
Çok teşekkürleer haber için . :20:

twilight
09-01-10, 16:22
ah tarkan ah sana ne bülent ersoyun hastalığından...dünya starı olacağım diye düştüğün işe bak...

jetaime
09-01-10, 16:43
ah tarkan ah sana ne bülent ersoyun hastalığından...dünya starı olacağım diye düştüğün işe bak...

bende boyle dusunuyorummmm:20:

Bamboo
09-01-10, 17:04
ben sizin gibi düşünmüyorum başklarını düşünmek erdemliktir bunun dünya starı olmaklla alakası yok çok iyi yapmış bence...

bounce
09-01-10, 17:36
gercekten TARKAN haberiymiş!

start_the_fire
09-01-10, 17:39
Bülent Ersoy'a gecmis olsun dileklerimi iletiyorum divaya ama böyle polemiklere gerek yok örnek veriyorum gülben ergen ile hülya avsarın polemiklerinden bıktık artık taklitleri cıktı ve hala hülya avsar bıkmadı bu polemiklerden sürekli gündemde kalmanın çabalarının anlayamadım gitti reyting yapmak amacı bilemem bir arada bu askerlik Muhabbetinden sonra nefret ediyorum hülya avsardan siyasete gerek yok özür dilerim ama öyle yani

TheLastAirBender
09-01-10, 20:58

bu yorumun gerçekmi yoksa şakamı .. tarkanı neresinden eleştirsem diye bi açıgını aramayın lütfen gazeteciler gibi

meryem_17
10-01-10, 12:32
Bencede bunun dünya starı olmakla hiç ama hiç alakası yok Tarkan bu ziyareti diwamızı sewdiği için yapmıştır die düşünüorum. Çünkü tarkan bugüne kadar menfaati için hiç kimseye boyun eymemiştir...

özlemmis
10-01-10, 15:51
sağlıkla ilgili gitmiş ziyaret etmiş onun altında bile bişey arıyorsunuz.Siz insanlığınızımı kaybettiniz