PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan sayesinde rusya pazarinda basari

denizarya
08-01-10, 22:27
Bu yıl narenciye alanında bizi mutlu eden diğer önemli gelişme ise Rusya tanıtım kampanyamızın meyvelerini almaya başladığımızın işareti oldu. Rusya'da çok popüler olan Tarkan'ın Türk narenciyesini temsil ettiği reklâm filmi Rus televizyonlarında gösterilirken aynı zamanda bilbord ve otobüs giydirme reklâmı kampanyaları da Rusya'nın en büyük iki şehri olan Moskova ve St. Petersburg'da yürütülmüştür. Rusya genelindeki 12 dergiye de yine Türk narenciyesini tanıtan reklâmlar verilmiştir. Narenciye sezonunun başlangıcından itibaren yürütülen bu kampanyalar daha şimdiden hedeflerin aşılmasını sağlamıştır. Rusya'ya yapılan narenciye ihracatı geçen yıla oranla miktar bazında yüzde 39 değer bazında ise yüzde 33 arttı. Sadece bu rakamlar bile hiçbir yoruma gerek bırakmıyor aslında. Krize rağmen böyle bir başarı sağlanması bizi çok mutlu etti ve gelecek yıllar adına da umutlandırdı." şeklinde konuştu.

2009 yılında toplam 802 milyon dolarlık narenciye ihracatı yapıldığını hatırlatan Kavak, bu rakamın bir önceki yıla göre miktar bazında yüzde 43, değer bazında ise yüzde 37'lik artışı temsil ettiğini söyledi.

CIHAN

twilight
08-01-10, 23:02
Kim demiş bunu onu anlamadım ben ? :D
Ama Tarkan herşeyi arttırır o apayrı...
Tarkan yine gösterdin başarını...helal be...

start_the_fire
08-01-10, 23:33
Tarkanımla 7 yaşında başlayan sevgim 18e kadar devam etti bundan sonrada edecektir ölene kadar ve bu yattığı başarıları bir yenisini daha ekledi diye düsünüyorum ki öyle oldu helal olsun tarkanıma cok gurur duyuyorum tarkanımla ya büyük bir insan gerçekten tarkan olmasa idi nasıl bir insan olduğumu bilemezdim gerçekten tarkan bam başka bir insan benim icin süpersin megastarım....

Bamboo
09-01-10, 01:32
tarkan=başarı.. :)

sally
09-01-10, 23:53
Tarkanin sayesinde oldu

pare pare
10-01-10, 00:21
haber icin tesekkurler . . . Tarkandanda bu beklenirdi

MassConfusion
10-01-10, 13:27
Tarkan'ın bu türlü reklamlardan Türkiye'nin çok büyük faydası olacağına inanıyorum.