PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Popçular Bana Gelsin BedavaDans Öğreteyim

denizarya
07-01-10, 23:46
Habertürk'te Hülya Avşar'ın Programına Konuk Olan Dans Eğitmeni Tolga Han, Popçu Olup da İyi Dans Eden Bir İsim Olmadığını Söyledi.

Serdar Oratcin sahne şovları için yeni bir grup hazırladıklarını anlatan Tolga Han, "Kenan Doğulu da dansçı kullanıyor sahne performanslarında. Tarkan da kullanıyor arasıra ama kendileri gelmiyorlar" dedi.

Bazı şarkıcıların kendisinin dans okuluna geldiğini ifade eden Tolga Han, "Benim kapılarım, sürekli herkese açık. Bir maddi çıkar bekleyerek değil fakat gelen sanatçı arkadaşlarımız istikrarlı gelmiyorlar" dedi.

Para almayacağım, söz veriyorum. Ben onları yetiştireceğim, dansçıları da vereceğim ama gelsinler" şeklinde konuştu.

televisiongazetesi.com

denizarya
07-01-10, 23:48
Bi kere tarkaniin dansciya ihtiyaci yok...tarkanda o dans yetenegi var...kuzu kuzu zamaninda ve ondan önce nasil iyi dans ettigini gördük..ayrica tarkan dans eytimi almistir zaten zamaninda

mage
08-01-10, 00:44
bence son günlerde dansıyla buna ihtiyacı var hiç sallamamaya basladı tarkan dansını bu ne özgüvendir anlamıyorum sen bu dansları yapmasan kim senşin sahnene güzel der?...

özlemmis
08-01-10, 10:37
şuan tek dans eden Tarkan dedi bu arada izledim o programı

hilfa
08-01-10, 11:00
:17:Tarkanım sahnede danscı çok nadir kullanıyor çünkü sahneyi kendi dolduruyor :29:diğerlerinin ihtiyacı var :5:dans etmesede varlığı yeter:29::24:

meryem_17
08-01-10, 12:06
:17:Tarkanım sahnede danscı çok nadir kullanıyor çünkü sahneyi kendi dolduruyor :29:diğerlerinin ihtiyacı var :5:dans etmesede varlığı yeter:29::24:

Hay ağzına sağlık diyorum başkada diecek söz bulamıyorum sana aynen katılıyorummmm canımm :20::20::20:

twilight
08-01-10, 12:30
:) Tarkan'ın dansçıya ihtiyacı yok...Bin Shakira,Bir Tarkan etmez dans konusunda...

start_the_fire
08-01-10, 14:10
tarkan simdi ki yaptığı konserleri izlediğim de dans ettiğini görmüyor , bu yaşından dolayı kaynaklanabilir ama tarkanın zamanında dans eğitimi aldığını ve kuzu kuzu albümünde nasıl dans ettiğini gerçekten cok iyi biliyoruz böyle haberlere ihtiyacımız yok tarkan cok iyi dans eden birisi belki ileride kendi dans gurubunu acar diye düsünüyorum biliyorsun tarkan gün doğmadan hic beklenmeyecek şeyler yapıyor Emiri cıkartığı gibi

szr67
08-01-10, 14:55
bedavamı hahahaha gülerim ben buna ayrıntıyı söylemiyor bak çakal dans dersi verecek sonra turnelere katılacak hakkı olan parayı sponsor verecek çakal paraya ihtiyacım var demiyosunda

Tarkan paraciklarina kiyip ne dans dersi alir, nede danscilara para yedirir:28:

ece**
08-01-10, 15:53
eskisi kadar süper bir dans sergilemese de tarkan hala sahneyi dolduruyo bence..dansçı istemem ben zaten sahnede tarkan dan başka kimseyi görmyo gözüm.yanınmda duran insaanı bile :D sanki sadece tarkan we ben warmışım hissi bürüdüğü için beni tarkan yeterlidir :) :5:

siboss1992
08-01-10, 17:17
millet gercekten havalara girmis..
Tarkanin da güüüyyaaa egitime ihtiyaci varsa o mükemmel birisi olmasi lazim herhalde..
Vay diger sanatcilarin halinee

Bamboo
09-01-10, 01:38
iide bu adam hiç bi zaman çok ii dans etmedi ki.. o gelsin de tarkan ona dans dersi versin, bence ilk önce onun derse ihtiyacı var...

eLiF
09-01-10, 16:07
tarkan ona ders versin :)

sally
09-01-10, 23:54
Tarkanin dansciya ihtiyaci yok kendisi cok iyi dans ediyor

jetaime
09-01-10, 23:58
evet tarkan ona ders verecek