PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbul kültür baskenti acilis konseri

denizarya
06-01-10, 21:36
ISTANBUL KÜLTÜR BASKENTI ACILIS KONSERI

PROTOKOL Haliç'te eğlenirken, İstanbullular da meydanlarda olacak. Tarkan, Taksim Meydanı'ndaki konserde sevenleriyle buluşacak. Taksim'de ayrıca 'Ateş Show' adlı bir etkinlik düzenlenecek. Kadıköylüler 'balon' gösterisi ve Mor ve Ötesi'nin şarkılarıyla coşacak. Gecenin en renkli meydanı ise Sultanahmet... 3 imparatorluğun beşiğinde Mehter Takımı ile Mercan Dede buluşacak. Beylikdüzü'nde Şaman Dans Grubu gösterisi yapılacak. Nil Karaibrahimgil, Kıraç ve Zara'nın ise konser mekanları ise henüz belli olmadı.

BU ORGANISASYONU TARKANIN SIRKETI DÜZENLEYECEK!!!

http://www.superpoligon.com/haber/14607
http://www.hitt.com.tr/

Yakisikli89
07-01-10, 02:01
Hepsi ayni günde mi olucak. Bari digerler göseriler ve konserler tarkan'dan sonra olsaydi :)

denizarya
07-01-10, 02:49
Hepsi ayni günde mi olucak. Bari digerler göseriler ve konserler tarkan'dan sonra olsaydi :)

yook ani yerde degil konserler..3 ayri yerde düzenlenecek
:21:

günışığım
07-01-10, 03:48
Televisyon verecekmi acaba konseri

İZMİRLİ
07-01-10, 10:31
İstanbul da yaşayanlar ne kadar şanslı, her türlü etkinlik orda...Kaçırılmıycak etkinlikler var bence istanbullu arkadaşlar hepsine gitsinler...

start_the_fire
07-01-10, 14:16
herşey istanbulda saten uf bir kere bursada olsa söyle tarkan gelse of ya

eLiF
07-01-10, 16:41
çok güzelmis etkinlikler istanbulda olmak vardı..

denizarya
07-01-10, 16:45
kesin televizyonda yayinlanir..haber bültenlerinde olsun..magazinde olsun yayinlanir..en güzeli tabi canli yayin olurdu ..ama nerdeeee

mage
07-01-10, 17:17
HErhangi bi kanal canlı yayın yaparmı acaba?

eskalen
07-01-10, 19:07
Arkadaslar ben sunu anlamiyorum ve belirtmek istiyorum; Istanbulda bir etkinlik olunca bilhassa Tarkan konseri olunca bir sans muhabbeti oluyor....Cok sansli Istanbullu'lar!! Yahu ben ileride bir gun Adanada ya da Ankara'da ya da Izmir'de de yasayabilirim...O zaman bende Istabullu'lar cok sansli derim...Noldu peki simdi hicbir sey!...Ayrica Istanbul'da oluyorsa olur, yarin da izmir de Ankara'da Adana'da vs oluyorsa olur...Ben adana'da ankara'da izmir'de Tarkan konseri oldugu zaman cok sansli ya izmir ankara demiyorum neden diyim ki? Hatta ne guzel o illerde arkadaslarimiz da Tarkan konserine gidebilecek diyorum ben ki ne guzel ki o illerinde bir degerlili var! Bunun bir sansla ilgisi yok, o ilin yasami konumu vs. ile ilgisi var...Yarin bir gun gelir baska ilde yasayan birisi de gelip Istabul'da yasar, O zaman o direk en sansli Istanbullu'lar kategorisine mi dusmus oluyor?... Yani bir kiskanclik tarzina giriliyor gibi hava oluyor bu rahatsiz edici degilde yani artik bIktIrIci..Cunku her defasinda cok duyuyorum bu tarz seyleri...Tam tersi sans demek yerine Istanbul, Iyi secim ne guzel olacak Tarkan'a tam yakisir vs gibi yorumlar cok daha yerinde olur gibime geliyor.. Bu arada Sanki izmir'de veya bursa'da ya da Ankara'da bir etkinlik, konser olmuyor...Sadece Tarkan degil baska cok guzel etkinliklerde oluyor...Sonra tum gunah cikarmayi gidip -bi de Tarkan konseri olunca hele- Istanbul'a atiyorsunuz...Bu biraz adil degil! Ne yapalim Istanbul'u Etkinlik diyarindan cikaralim mi??? Cok sansliyiz ki biz Tarkani Istanbul'da her dakka goruyoruz!! Ben hatta ayda bir goruyorum cok ama cok sansliyiz...Ve yine cok sansliyiz ki Konser desen her ay bir Tarkan konseri var. Ama yok boyle degil hayat Istanbul'da!! Tarkan=Istanbul degil!! Boyle mi saniyorsunuz Istanbul'u sahsen anlamiyorum... Diger illerimiz de en az Istanbul kadar degerli...Tarkan'da oralarda da ne konserler verdi...Vermeye cokca da devam eder insallah...

Bu arada Tarkan olur ya yeni album icin Istanbul'da lansman yaparsa vallahi bizim sucumuz yok :D

twilight
07-01-10, 19:31
Gökhan abi'ye katilmakla birlikte,konsere gidenlere iyi eglenceler diliyorum :) ama ben gidemicem... video,resim vs. beklioruz...

meryem_17
07-01-10, 19:48
Aynen sana katlıorumm gidemioz bari resimlere bakmakla yetinelim :(:( ::( nyse istda olanlara iii eğlencelerrrr :( :(

Bamboo
07-01-10, 20:03
İstanbul da yaşayanlar ne kadar şanslı, her türlü etkinlik orda...Kaçırılmıycak etkinlikler var bence istanbullu arkadaşlar hepsine gitsinler...

evt ama o şansı kullanamayack insanlarda var mesela benim gibi... :(

TorNadO
07-01-10, 22:14
Halk konseri Takvim'de ve saat: 20:00'de evet Cumartesi gibi pek sağlıklı olmucak ama bakalım umarım güzel olur.

siboss1992
08-01-10, 17:21
Canli yayin olsa mükemmel olurdu ya..
Tarkanin sirketi böyle birsey organize etmesi süper

MassConfusion
08-01-10, 19:00
Bende Bursa'da oturuyorum ama konsere gideceğim.

xurush'nine
08-01-10, 19:26
Arkadaslar,bu konsere gidenler eve gelir gelmez duygularini paylassinlar uzakta olanlarla.Hemencecik, firsat buldugunuz gibi yazin ne olur!Simdiden dort gozle bekiyorum(Bak komsunun da gozunu odunc aldim ona gore..) :9: Isallah Istanbul bu defa guler(bazen agliyor ya..) ve cok ugurlu etkinlikler olur!
Tarkana bol bol enerji ve sonsuz basari,Istanbullulara guzel,eglencelu,dolu dolu gunler diliyorum!Ama en buyuk yildiz Taksimde parlasin! :21: