PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son 10 yılın en iyisi: Candan Erçetin

kartales26
02-01-10, 00:25
http://www.ntvmsnbc.com/id/25033476/ inanmıyorum bu jüriye nasıl olur da karma son on yılın en iyi 10 albümü arasına girmez anlayamıyorum...

jix_melis
02-01-10, 00:28
saçmalık resmen yaa karma resmen son 100 yılın en güzel albümü türkiyede

jetaime
02-01-10, 00:36
bu ne yaaa
tarkan yok ne kadar sacma bir sey

Buzlukahve
02-01-10, 00:37
bu medyanında tarkan a gıcığı var resmen adam daha napsın, ölürüm sana, kıl oldum abi, karma,dudu, bunlar tr nin önünü açtı be ufku genişledi avrupaya açıldı tarkanın sayesinde ama medyanın yaptığına bak akıllarınca tarkanı önemsemiyorlar ama hepsinin arabasında kesin tarkan albümleri vardır

trknmania
02-01-10, 00:38
kime göre ??neye göreee????tarkan dururken candan erçetin nasıl seçilir??bu ne demektiirrr???şaşkınlık içerisindeyim şu an:S yahu şaka mı bu???:7::7:

starzu
02-01-10, 00:47
aman ya saçmalık işte:16:tamam iyi şarkıcı ama albümleri kaç satmış listelere girebilmişmi her şarkısı bilinirmi bir kısım çok bilmiş listesi işte:13:

jetaime
02-01-10, 00:56
evet herkes arabanin'da tarkan cd'si var

starzu
02-01-10, 01:02
kime göre ??neye göreee????tarkan dururken candan erçetin nasıl seçilir??bu ne demektiirrr???şaşkınlık içerisindeyim şu an:S yahu şaka mı bu???:7::7:

bir nisanada çok var ama neyin şakası bu olsun biz yine gülelim:18:

trknmania
02-01-10, 01:05

bence de gülelim:18::18::18:biri dalga geçiyor olmalı:))

fatihvefatih
02-01-10, 02:29

Bencede gülelim bu ne demek oluyor şimdi, herhalde gülmemiz için açıkladılar böyle saçma sapn bir listeyi :18:

*HiLaL*
02-01-10, 02:51
Ya Nedense Türkiyede TARKANIN degerini biLemiyorLar. CekemedikLerinden snIRIm.. HIIIIIIIIIIIIIC takmamak lazmm bu oyLarI falan.. Kim ne derse desin TARKAN gönLmzde 1. degiLmi zaten :))

meryem_17
02-01-10, 13:29
Ya Nedense Türkiyede TARKANIN degerini biLemiyorLar. CekemedikLerinden snIRIm.. HIIIIIIIIIIIIIC takmamak lazmm bu oyLarI falan.. Kim ne derse desin TARKAN gönLmzde 1. degiLmi zaten :))

Sana aynen katılıyorum :20::20: kim ne derse desin :54::35::52::30::35::48: Her zaman gönlümüzün 1.si :1::1:

Yakisikli89
02-01-10, 14:53
Müzikal anlamda cok kaliteli bir albümü, milyon satmis olan bir albümü nasil ilk on'a sokamazlar anlamiyorum.

RaSKaS
02-01-10, 15:12
Son on yılın en iyi alümleri , filmleri vs . vs. ntvmsnbc birçok konuda yaptığı sıralamada beni şaşırttı.Bu sıralamaları kimler yapıyorsa toplumun beğenilerinden ziyade kendi beğenlierine göz önüne almışlar galiba.

engobay
02-01-10, 16:08
evet karma gerçekten çok iyi bir albümdü,,,tarkan ı kimse çekemiyor...ntv jürisi kendini entellektüel sanan (...)dolu....10 kişilik jüriyle kimse kimseyi seçemez...yeşim salkım ne demişti bir kere biz kral tv de istediğimiz kişiyi bir numara yapıyorduk...hakan uzanla evliyken...eskiden yeşim salkım hep bir numara oluyordu...şimdi ilk 10 bile giremiyor...örnekler çoğaltılabilir ....

twilight
02-01-10, 17:03
saçmalık...son on yılın en iyi albümü Karmadır.Evet,Candan Erçetin çok güzel bir bayandır seside vardır Allah için.ama o listede olması saçmadır.Mor ve Ötesi - Dünya Yalan Söylüyor dışında albüm de yok o listede...hepsi saçmalamış...

Bamboo
02-01-10, 18:06
bencede karma'nın olmaması çok saçma neye göre seçmişler ki..

ayrıca böle seçimler öle 3-5 kişinin kararına göre değil albümlerin satışı,liste başarıları aldığı ödüllere göre falan belirlenir yanii.. türk müzik tarihinin en iyi pop albümünün olmaması saçmalığın daniskası olmuş resmen...

start_the_fire
02-01-10, 18:23
ya arkadaslar kalmadı artık bu saçma sapan tahammülüm yani ne bicim bir iş anlamadım kötü konusmak da istemiyorum adama illahi gel bana kötü laf kullan diyorlar Tarkan kral tv video müzik ödüllerinde kuzu kuzu ile birinci oldu inanmıyorum anlamıyorum yani onlar anca kendilerini kaldırsın bence herşeyin sabrı bir yere kadar , Tamam Candan ERÇETİN iyi bir sanatcı iyi bir sesi var tarkan kadar değil Karma albümü kadar hic bir albümü tutmadı inanamıyorum ya böyle sacma bir sonuç mu olur ya Vay be sizlerden duyduğuma tarkan hic yokmus vayy be tarkana kıl olmus sanırım bunlar anlam veremiyorum gerçekten hürriyet gazetesi atıp tutuyor saten ben öyle bakıp geciyorum inanmıyorum cünkü inandıracak tek bir haber yok..