PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm hakkinda son dakika bilgisi

jesusrock1985
31-12-09, 00:04
MERHABALAR ARKADAŞLAR
AZ ÖNCE TARKANIN YANINDA ÇALIŞAN BİR PERSONELİ ONA ÇOK YAKIN OLAN BİR PERSONELİ İLE GÖRÜŞTÜM ..
aynen şöyle sordum :: son günlerde albüm hakkında ocakta çıkıcak diye bir dedikodu yayıldı dedim sizin birginizi varmı var ise eğer bir mahsuru yoksa söylermisiniz dedim ..
personel :: HAYIR OCAKTA ÇIKMAYACAK BAHARDA ÇIKACAK DEDİ..

KUSURA BAKMAYIN BU ÜZÜCÜ HABERİ VERDİĞİM İÇİN..
:15:

jetaime
31-12-09, 00:09
hmmmmm baharda bende boyle dusundum
ama olsun

bounce
31-12-09, 00:19
bence üzücü bi haber değil tam tersi sevindirici bi haber..hava ısınmaya başlarken çıkmalı
zaten ocak'ta çıkarması imkansız..görürsünüz baharda da çıkmayacak..sarkacak.içime sinmedi diyecek...temmuz da felan çıkacak. ben öyle hissediyorum

jetaime
31-12-09, 00:22
bence üzücü bi haber değil tam tersi sevindirici bi haber..hava ısınmaya başlarken çıkmalı
zaten ocak'ta çıkarması imkansız..görürsünüz baharda da çıkmayacak..sarkacak.içime sinmedi diyecek...temmuz da felan çıkacak. ben öyle hissediyorum

:20: bende senin gibi

trknmania
31-12-09, 00:25
bence de bu sevindirici bir haber...:)))inşallah yaz albümü olur bu albüm...amiinnn:))

Bamboo
31-12-09, 00:29
bencede baharda çıkması çok güzel sğlasn...

jetaime
31-12-09, 00:31
ama bir sey sorabilirmiyim bu kisi ne kadar yakin tarkana

jesusrock1985
31-12-09, 00:53
çok yakin ve sürekli birlikte ..
Emin olabilirsiniz bu konuda..

sally
31-12-09, 01:08
Alistik artik beklemeye 2 senedir albüm bekliyoruz yaza kadar insallah cikar

fatihvefatih
31-12-09, 01:16
Alistik artik beklemeye 2 senedir albüm bekliyoruz yaza kadar insallah cikar

2 Senedir albümün çıkmasını bekliyoruz demişsin, tam 2 sene önce çıkarmıştı Metamorfoz'u, hemen 1-2 ay sonra yeni albüm çıkarmasını beklemek mantıklı değil, biraz abartmışsın ya da 6 aydır beklediğimiz yeni albüm sana 2 sene gibi gelmiş :))

denizmavisi
31-12-09, 01:19
Tarkan'ın albümü elime geçmeden hiçbir habere inanmam artık:15: bahar geldiğinde yaz der, yaz gelince kış der öyle geçip gider alıştık artık sözünde durmamasına...

Ne Tarkan'a, nede yaninda calisanlara inanmiyorum vede güvensiz üstelik önyargili yaklasiyorum... Bahar'da cikacaktirda hangi baharda acaba, 2010? 2011? 2012'de zaten yokuz:28:

jetaime
31-12-09, 01:40
Ne Tarkan'a, nede yaninda calisanlara inanmiyorum vede güvensiz üstelik önyargili yaklasiyorum... Bahar'da cikacaktirda hangi baharda acaba, 2010? 2011? 2012'de zaten yokuz:28:
:28::28::28::28::28:

cok komik
super marrant

denizarya
31-12-09, 01:42
merhabalar arkadaşlar
az önce tarkanin yaninda çalişan bir personeli ona çok yakin olan bir personeli ile görüştüm ..
Aynen şöyle sordum :: Son günlerde albüm hakkında ocakta çıkıcak diye bir dedikodu yayıldı dedim sizin birginizi varmı var ise eğer bir mahsuru yoksa söylermisiniz dedim ..
Personel :: Hayir ocakta çikmayacak baharda çikacak dedi..

Kusura bakmayin bu üzücü haberi verdiğim için..
:15:

ama sibel can, emir ve haatte tarkan albümün bittigini nerdeyse söylemiste ve cok yakinda cikacagini söylemistii:6:

Ferya
31-12-09, 04:05
Ben Albümü ellime almadan inanmam.Ama yaz albümü olmasini cok isterim en azindan 2010 yazi Tarkan in sarkilariyla geciririz.

TheLastAirBender
31-12-09, 04:27
bencede böylesi daha iyi olmuş yazın başında çıkartırsa dahada iyi olur arkasına bide konserler geldimi ooh en azından yazı tarkanla geçirmiş oluruz ..:)

twilight
31-12-09, 05:35
Konustgunuz kisi Uygar mi,cünki aynilarini bana da söyledi...Hatta daha daha baska seyler de söyledi onları burada söyleyemem.Albüme gelirsek,İlkbahar hattta bence yazın çıksın.

devilscream
31-12-09, 14:29
Güzel bir albüm olsun da ne zaman cikarsa ciksin diyorum ben :)

jix_melis
31-12-09, 14:55
daha daha baska seyleri bizede söylesen :D:D

yiğit
31-12-09, 16:16

içime sinmedi :18::18::18::18:

SESA
31-12-09, 16:45
valla beklemekten sıkıldım ama bahar albümü olması güzel

ece**
31-12-09, 18:11

kesinlikle.bende öyle hissediyorum ne yalan söyleyim..

tarkaseksüel
31-12-09, 18:12
ben sevındım şahsenn baharda çıkacak olmasınaa :))

Hüli 82
31-12-09, 20:30

bende sana katiliyorum :27:

TorNadO
31-12-09, 21:12
Önceden olsa sabrım kalmadı bir an önce çıksında dinleyelim derdim,
şimdi hem Tarkan'ın albüm çıkartmada ki genel tavrını bilmemden hemde gerçekten çok üst düzey bir albüm olmasını istememden ne zaman çıkacağını pek takip etmiyorum

Tarkan'dan orjinal birşeyler bekliyorum yani üzerinde çok çalışılmış danslarından giyiminden saç stilinden konser programından çıkacağı yerlere kadar programlı bir çalışma olması

Tarkan'ın Tarkan isminin değerini kokur.

Ama şunu kimse beklemesin basın asla Tarkan albümüne dört dört lük demiyecek
yine eleştirilicek ve yine en kötüsünü yazacaklar.
Dinleyici ve Tarkan takip edenler gözlerini yumum kulaklarını kapatıp bu yorumlara kendi kulaklarını vererek albümü dinlemeli ve kendisi beğenmeli

Son zamanlarda fanlar dahil olmak üzere basının etkisi altında kalındıgını ve Tarkan'a haddien fazla eleştiri yöneltildiğini düşünüyorum

Siz herkez devamlı büyüyor ve değişiyor o yüzden her dönemi farklı değerlendirmeliyiz.
değişmiyen tek şey değişimdir.

start_the_fire
31-12-09, 21:55
Valla Tarkanım ne zaman albüm alırsa o zaman alırım bende tarkan herşeyin farkında , tarkanı eleştirmeyelim aksine bağrımıza basalım ki , kendine gelsin , Bu 2 sene diyen arkadasım tarkan kaç senede bir albüm kullanıyor biliyor musun ki yazmışsın oraya yine sensiz , ölürüm sana , kuzu kuzu , dudu , bu albümler kaç senede cıkmıs bir bak istersen metamorfoz ile dudu albümün arasında ki seneye bakıver istersen lütfen lütfen

türkan
01-01-10, 00:50
bence de güzel yazı fıkır dıkır geçiricez ne güzel:))ama biraz daha sabır

ercn
01-01-10, 02:17
bu habere inanmıyorum

jetaime
01-01-10, 02:28
bu habere inanmıyorum

neden acaba ?

ercn
01-01-10, 02:38
inanmam için bi sebep yok bende bi tarih verebilirim heyecan olsun die

fener01
01-01-10, 02:42
evet dogru söylüyor,,
sana katiliyorum

ercn
01-01-10, 02:51
yetkili kişilerin ağzından duymadıkça bu tarz haberleri sallamayalım arkadaşlar hayal kırıklığına uğramayalım sonra

jesusrock1985
01-01-10, 03:00
tarih belirmedi özellikle ki sonradan aksilik olur uzar diye..
tarkanın en yakınında olan bir personelle görüştüm ve eminmisin diye de çok sordum..
oyüzden sallama haber olmadığını duyurmak isterim..

ercn
01-01-10, 03:22
ne iş yapar o personel asistanı filanmı?

meryem_17
01-01-10, 13:10
yalan wea doğru herkesin dedği gbi bnde albüm çıkmadan böle haberlere inanmak istemiorum eyer gerçeksede tarkan herşein en iyisini bilir yazın çıkmasıda ayrıcada daha mantıklı ne diyelim bize herzmanki gbi bklemek dşüo

xurush'nine
01-01-10, 18:50
2 Senedir albümün çıkmasını bekliyoruz demişsin, tam 2 sene önce çıkarmıştı Metamorfoz'u, hemen 1-2 ay sonra yeni albüm çıkarmasını beklemek mantıklı değil, biraz abartmışsın ya da 6 aydır beklediğimiz yeni albüm sana 2 sene gibi gelmiş :))

"Bekleyen dervis ... " halimle sabretmek nedir cok iyi bilirim.Ama arkadasimiza kesinlikle hak veriyorum. Bir seyi cok beklersen bir gun bile bir yil gibi geliyor,dogrudur.
Metamorfoz cikali 2 sene diyoruz ,ama Tarkan ortaligi fazla bos birakmadi ki,arada kucuk kucuk hos surprizler yapti sevenlerine:Kisin albumun ardindan yazin remix'i cikti.Daha sonra "Uyan" i cikardi,Emir,Sibel Can derken ,ortada pek fazla bir sey yok gibi geliyor,ama bayagi bir calismalari oldu.Ben son iki sarkisini da cok begendim,mesela.Ayrica yeni albumu de bir kenara birakmadi ki,surekli uzerinde calisiyor,daha iyi yapma arayisinda.
Beklemek cok zordur,tamam,ama duruma bir de onun gozunden bakmamaiz lazim,-sevenleri olaganustu bir seyler bekliyor ondan,sevmeyenlerse(her kes gibi vardir mutlaka) pusudalar,ille de bir acigini bulsunlar da hemen yerden yere vursunlar diye.Ayrica Ekonomik kriz de var.Kotu sartlar dunyadaki tum mega yildizlari etkiledi.Ve Tarkan bu sartlarda en iyisini ,en guzelini sunmali..Yani o kadar da kolay degil,arkadaslar.Bu yuzden Tarkan'a kolay gelsin deyelim..
Ama en anayisli halimle bile ben de sizler kadar her dakika,her gun heyecanla,sabirsizca bekliyorum yeni albumunu.Hayirlisi...

haluk seki
01-01-10, 20:00
zaten ocak'ta çıkarması imkansız..görürsünüz baharda da çıkmayacak..sarkacak.içime sinmedi diyecek...temmuz da felan çıkacak. Ben öyle hissediyorum

evet dediğin doğru :4: