PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TarkaN MardaN PalacE 2010 !

pare pare
30-12-09, 20:59
ANTALYA-TARKAN MARDAN PALACE DA

http://img163.imageshack.us/img163/2291/tarkan.png
Yılbaşı tatilinden umutlu olan Oteller, yılbaşı gecesi konser programlarını belirlediler. Yılbaşında Tarkan, Antalya’da bulunan dünyaca ünlü ve dünyanın en pahalı oteli Madran Palace da sahneye çıkacak. Tarkanı yılbaşında izlemek isteyenler 500 ile 1.000 Euro arasında ücret ödeyecekleri açıklandı.
Türkiye ve Kıbrıs’ta bulunan birçok otel yılbaşı programını belirledi. Yılbaşı gecesi Tarkan, Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov’un 1.4 milyar dolara yaptırdığı Mardan Palace da sahne alacak. Tarkan programını izlemek isteyenler oturma düzenine göre 500 Eurodan başlayan ve 1.000 Euroya kadar çıkan bir ücret ödenmesi gerekir.
Kıbrıs’ta İbrahim Tatlıses Kaya Artemis de sahne alırken, Petek Dinçöz’ü seyretmek isteyenler Kalamis Resort’te izleme şansını yakalayacaklar. Yılbaşı programını netleştiren diğer sanatcılar Zerrin Özer Güral Sapanca da ve Fedon Klasis Golf Otel’de sahneye çıkacaklar. Öykü ve Berk Kardeşler Grand Yazıcı’da sahne alırken, Yonca Lodi ise Hotel Almira’da sahneye çıkacak.
Yeni Yıl programı için ETS Tur özel tatil paketleri sunuyor. Bunların içerisinde 3 gece konaklamalı, uçuşlar ve transferler dahil Kıbrıs turları düzenlenecektir. ETS Paketlerinden olan İbrahim Tatlıses’in sahne alacağı Kaya Artemis Otel’de yılbaşı gecesinin bedeli 960 lira. Yeni yıla Ziynet Sali ile girmek isteyenler Merit Crystal Cove’da 1.170 lira ödeyecekler. Tercihini Mercure Hotel’den kullanmak isteyenler Linet ile Yılbaşı programına 1.570 lira, Malpas Hotel’de sahne alacak olan Fatih Ürek’i dinlemenin fiyatı ise 1.235 lira. Sıla’yı ise Club Acapulco’da dinlemek için 865 lira ödenmesi gerekiyor. Bu Fiyatların sadece Yılbaşı Balosu fiyatlarını kapsadığını belirten ETS Tur, konaklama dahil değildir açıklamasında bulundu.
ETS Tur’un yılbaşı gecesi için özel yurtdışı turları da bulunuyor. Bu yılbaşını yurtdışında geçirmek isteyenler, seçimini Sicilya turundan yana kullanmak isterlerse 279 Euroluk fiyatlardan yararlanabilirler. Eğer daha uzaklara gitmekten yana iseniz 1.299 euroya New York turuna katılabilirsiniz. Buna benzer daha 14 farklı program hazırladıklarını ifade eden ETS Tur yetkilileri,Yılın son gününün Perşembeye gelmesi nedeni ile bu yılki yılbaşı tatilinin uzun olmasından dolayı taleplerin arttığını belirtiyorlar.

TARKAN MARDAN PALACE 2010 TIKLA (http://www.mardanpalace.com/)

trknmania
30-12-09, 21:01
biri beni MARDAN PALACE'a ışınlasın lütfeeennnnn:))

inci tanesi
30-12-09, 21:25
nerde bizde o kismet yaaa offf neyse konserlerinde izleriz Tarkanimi artik

Bamboo
30-12-09, 23:41
offf bende gitmek istiyom yaa...

jetaime
30-12-09, 23:46
bende ama 2 ocak calisicam lol
ama dusunuyorumki cok pahali yaaaa

ece**
31-12-09, 13:55
beni oraya bırakın gidin ben aç susuz havasız herşeysiz durabilirm :))zaten tarkanı görünce nefesim tek'liyo :D

MassConfusion
31-12-09, 14:03
Çok istiyordum oraya gitmek ama 1000 euro malesef yok =)

jetaime
31-12-09, 14:14
cok para 1000 euro yaaa ?

twilight
31-12-09, 15:14
1000 Euro yaklaşık 2.300 bin gibi bir TL fiyatı oluyor... ;)
Bazı arkadşlar çok demiş ama Tarkan için değer ;)

pare pare
31-12-09, 19:45
1000 Euro yaklaşık 2.300 bin gibi bir TL fiyatı oluyor... ;)
Bazı arkadşlar çok demiş ama Tarkan için değer ;)

Evet Tarkan icin deger bravo

start_the_fire
31-12-09, 21:48
Ayyy Birşey dikkatimi çekti arkadaslar Lütfen gerçekten Nedense Tarkanın Türkiye Biletlerinde Hep aynı resim Kullanıyor. Arkadaslar neden acaba çok merak ediyorum yani , dikkatinizi çektimi bilmem ama gerçekten Mesela bursa doritos konserindede aynı resim vardı , ve diğer doritosa konserlerindede aynı resim vardı neden hep aynı resim kullanılıyor acaba , Çok farklı bir düsünce bence iyi dikkatimi çekti yani

pare pare
31-12-09, 22:17
Ayyy Birşey dikkatimi çekti arkadaslar Lütfen gerçekten Nedense Tarkanın Türkiye Biletlerinde Hep aynı resim Kullanıyor. Arkadaslar neden acaba çok merak ediyorum yani , dikkatinizi çektimi bilmem ama gerçekten Mesela bursa doritos konserindede aynı resim vardı , ve diğer doritosa konserlerindede aynı resim vardı neden hep aynı resim kullanılıyor acaba , Çok farklı bir düsünce bence iyi dikkatimi çekti yani

Son Baku konserindeki biletlerde de bu resim vardi . . . Rusya konserlerinde de cok sik kullaniliyor . . . Ilginc bu tarkanin istegimi acaba ??????
Iyi dusunmushsun arkadashim

*HiLaL*
31-12-09, 22:25
MegaStarIn farkI.. Bende isterdim gitmek yaa :((( Ama bizi a$ar vallahi.. gidenLere bol bol egLence diLerim

meryem_17
01-01-10, 13:02
Aşsada aşmasada Megastarıma herşey deyer :10::10::10: :20::20:

twilight
01-01-10, 13:50

tarkan uzun zamandır metrajlı fotoraf çektirmedi...böyle de düşünebiliriz...
yani sadece meamorfoz albümündeki fotolar ve klip setlerindeki fotolar kullanılabilir durumda,yoksa son 1 yıldır tarkanın fotoğraf çektirdiğini görmedim ben...partilerde,düğünlerde falan çekiniyor ama onlar kullanılmaz heralde...
bence gayet iyi bir resim...2005 yılının resmi ama,yaknda değişir...kısmet...

jetaime
01-01-10, 16:51
kimse gitmedi mi ?

flores
02-01-10, 14:54
bence cok filan deyil Tarkanin BAkudeki konserinde konser salonunda sadece izlemek icin 400 dollar idi biletler.Otel icin bu kadar para az bile bence. ama param olsa onun 2 katinin veririm onun ucun.cunku Tarkan konserlerinde insan sanki manevi zefk,qida aliyor.Ama bunun bir kotu yani da konserden sonra ise insan sanki bir bosluga dusur .bende oyle:)

pare pare
03-01-10, 00:56
bence cok filan deyil Tarkanin BAkudeki konserinde konser salonunda sadece izlemek icin 400 dollar idi biletler.Otel icin bu kadar para az bile bence. ama param olsa onun 2 katinin veririm onun ucun.cunku Tarkan konserlerinde insan sanki manevi zefk,qida aliyor.Ama bunun bir kotu yani da konserden sonra ise insan sanki bir bosluga dusur .bende oyle:)

Katiliyorum sana . . .:20: