PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hınçal Uluç'tan,Özdemir Erdoğan'a Cevap!

tarkantutkunu
30-12-09, 16:40
http://img9.imageshack.us/img9/3818/ulucdec09.jpg

Tarkan Dünya Star'ı değil diyen Erdoğan'da yazısında Hınçal Uluç yer vermiş
İşte o kısım

Biz genelde böyleyiz.Siyasette ,Sanatta başarılı bir isim varsa aşağıya çekmeye bayılıyoruz.

Herşeyde böyleyiz.Birbirimizi kıskanıyoruz. Özdemir Erdoğan'ı okuyorum

''Tarkan star değil.Gittiği yerlerde Türkler var diye yazmış.
Meksika'da kaç tane Türk yaşıyor?New York'ta diskotekte benden başka Türk yoktu Tarkan çalıyordu.Tarkan
dünya çapında bir yıldız olabilirdi,olmadı. Kendi kusuruda var ama Türkiye'nin tavrı bu

babeface2
30-12-09, 16:46
Bende katılıyorum hıncal uluç ilk defa güzel yazmış Tarkan dünyaca ünlü bir star olabilirdi ama olamadı...

tarkaseksüel
30-12-09, 17:11
bende tam şimdi bu haberi ekleyecektımm ...
hızlı çıktın :))

twilight
30-12-09, 17:14
keşke olsaydı ya...keşke tek rusya,fransa,ispanya falan deilde,amerika falan da olsaydi...ama keskeyle olmuyor...tarkanin da oldugu gibi,tarkanin ekibinin de hatasi...

starzu
30-12-09, 17:28
birilerinde yanlış aramaktan vazgeçin dünyaya şarkı söylemek o kadarda kolay deyil arkan olucak maddi gücün olacak ahmet ertegün gibi bir müzik dehası bile tarkana arka olmadı mutlaka biyerlerden destek alınmalı ki bu desteyi tarkana ülkesi bile vermedi kimse tarkandan mucize beklemesinki bu saatten sonrada çok zor:15:

hıncal uluçun okuduğum ikinci harika yazısı birincisini okumadıysanız bence okuyun
http://www.tarkancoll.com/forum/helal-sana-hincal-abi-t3336.html

start_the_fire
30-12-09, 19:44
starzu dediğine katılmıyorum arkadasım tarkan yeniden güneş gibi doğacak bu albümde yine yeniden herşeyin başlangıcı olacak eminim , bu dilli düdükler yüzünden tarkanın dünya çapındaki düsüse sebep oldu , ama tarkanın gözü açıldı diye düsünüyorum ki öyle oldu gelecek bu albümde herşey farklı olacağından eminim hıncal uluc'a da tesekkürler bu cevap adına . starzu iyi düsünmelisin Ablacım bazı düsünceleri kafandan silmelisin .. Tarkan eskiden ne ise simdide o tarkan kimse doğru yanlısı anlamıyor türkiye tarkana sahip cıkmadı doğruları konuşalım bizim türk insanları birilerini kaybettikten sonra değerini anlıyor , tarkanımız yaşlandıktan sonra , bu tarkana laf yapanlar geriye dönecekler Tarkan , aksu yıldız tilbe, serdar ortaç gibi sanatçıları arayacaklar

Benim suan ki pOp sanatcım geleceğe ışık tuttuğum tek bir isim var Murat boz günler geçtikçe kendisini yeniliyor tıpkı tarkan gibi hic bir albümünde düşüs yaşamadı yaşamayacaka cünkü arkasında Tarkan var.

Bamboo
30-12-09, 20:02
sğlsun güzel cevap yazmış..

starzu
30-12-09, 20:18
tarkan güneş gibi doğacak demişsin benim gözümde hiç batmadıki doğsun hep ışıl ışıldı gözümde:17:
....kimse tarkandan mucize beklemesin derken(zamanında esirgedikleri desteyi göz ardı etmesinler zamanında tarkan için listelere para verip giriyor diyen zihniyetler şimdi ne yüzle tarkandan dünya çapında başarı bekliyorlar) anlamında dedim şimdi kimsenin tarkandan bişey beklemeye hakkı yok:7:
.....tarkandan sadece biz sadece onu yürakten seven bizler onun çok daha fazla başarılı olmasını isteyebiliriz tarkanda bunun farkında:8:

devilscream
30-12-09, 21:18
Kendisini hiç sevmesemde ara sira güzel şeyler yaziyor
Gerçekleri söylemis...

TheLastAirBender
30-12-09, 22:06
teşekürler haber için güzel cevap olmus..:)

TorNadO
30-12-09, 23:17
Hiç bi yorumunu kale almıyacağım biridir.H.Uluç
Bugün bu yazdıklarının hepsini kendisinin yaptığına çoğu kez şahit olduk

Hani birini savunurkende birazda kendimize bakmalıyız.

Zaten Tarkan'ın kimsenin savunmasına ihtiyacı yok

''Tarkan'' bu ülkede ben Star'ım diyenlerin hepsinde daha Star vede bununla övünmedi hep gündemde hergün haber böyle biri daha Türkiye'de ne zaman var oldu.

Bakan'ı ziyaret'e gider tüm basın ordusu beraberinde gider
Hasankeyf'e gider tüm basın onunla gelir.
Trt'de yılbaşı çekimleri olay olur. basın ordusu peşindedir

var mı böyle biri daha?

Dünya Star'lığını tartışmadan önce yada onun hakkında yazı yazarken birazda düşünerek yazsın insanlar.

Eğer sevgi bekliyorlarsa saygı göstersinler.

Tarkan öncesi ve sonrası vardır Türkiye'de

M.Ö ve M.S gibi

sally
31-12-09, 00:59
Sagolsun güzel cevap yazmis :1:

ece**
31-12-09, 13:54
güzel yazmış hıncal amcamız :) doğru demiş, olabalirdi ama olmadı diye..

Hüli 82
31-12-09, 20:32
iyi cevab vermis haber icin sagol

jetaime
31-12-09, 20:43
iyi bir cevap vermis yaa