PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan tv?

smh
21-12-09, 20:44
arkadaşlar facebookta bi hayranı tarkan tv çok yakında yazmış bir kanal olabilir yada belki bir site bu konuyla ilgili herhangi bir bilgisi olan var mı?

**MegaStarkan**
21-12-09, 21:37
O kisiye yazman daha mantikli olmaz mi? O sahisin adini yazarsan en azindan güvenilir bir kaynak mi diyebiliriz... belkide öylesine yazilmis bir iletidir.

TheLastAirBender
21-12-09, 21:46
arkadaşlar facebookta bi hayranı tarkan tv çok yakında yazmış bir kanal olabilir yada belki bir site bu konuyla ilgili herhangi bir bilgisi olan var mı?

kanal mı :9::9: öle bişe olacagını sanmıyorum da websitesi ne zamandır güncellenmedi hala beklemedeyiz www.tarkan.com

eskalen
21-12-09, 22:00
Yapmayın arkadaşlar inanmayın böyle şeylere artık!!!!! Mantıklı düşünürseniz bunun gerçekliğine ihtimal verilebilir mi? Hayranlık duygusunu sömüren kişiler, bunları ortaya çıkaranlar...

twilight
22-12-09, 00:43
yok artik...
bi kere hic bir kanal 24 saat tarkan yayini yapmaz...
hep ayni sarkilar calarsa reytingler cok düsük olur...
ama tarkan tv yerine tarkan fm olabilir gibi düsünüyorum...2 - 3 saat tarkan sarkilari yayinlarlar,hava durumu felan filan da verirler..gerci o zaman da tarkanla ilgisi kalmaz ama...yok yok böyle iyi...

trknmania
22-12-09, 10:32
şakadır arkadaşlar yaa...inanmayın böyle palavralara:)

meryem_17
22-12-09, 12:32
ewet hakikatten plawra ama keşke öle bişi olsaaa tarkanımın 24 deil 48 sattt izleerimmm ahhh keşke gerçek olsa n güzel bişi olurdu hem ne war bundaki ibrahim tatlısesin twsi war tarkanımın ondan bi ekisğimi war htta fazlası war bence :(

Bamboo
22-12-09, 13:48
banada inandırıcı gelmedi...

Yakisikli89
22-12-09, 13:53
Herkez tarkan üzerinden yapilan bir reklam'in pesinde. Inanmayin bu tür haberlere derim ben .. :)

TorNadO
22-12-09, 13:58
Tarkan Tv derken internet üzerinden yayın yapan Tarkan videolarının yayınlanacağı bir kanal olabilir dicem çünkü niye ''Serdar Ortaç'' geçenlerde böyle bişeyden bahsetti kendisi için sadece benim seçtiğim internet üzerinden yayınlanıcak Ortaç tv 'miydi artık tam olarak hatırlamıyorum

Belki bunu Tarkan'ın için daha güzel olacagını düşünmüş olabilir.

Gerçi kendi resmi web sitesine bile yıllardır gereken özeni göstermiyen Tarkan'dan böyle şeyler beklemek hayalcilik olur vede gereksiz.

Dvd bekliyoruz, Yıllardır henüz teşebbüs bile etmedi hep lafta kalıyor.

ece**
22-12-09, 19:41
iannamyaın böyle şeylere yaa...biri kafa buluodur :)

MassConfusion
22-12-09, 21:43
Saçmalıktan başka bir şey değil bence böyle şeylere inanmayın.

MEGASTARİX
23-12-09, 16:33
olsa güzel olur aslında

M-Yildiz
26-12-09, 01:58
arkadas dogru söylüyor olabilir

http://turkcepoptv.tr.gg/

tarkaseksüel
26-12-09, 12:14
arkadas dogru söylüyor olabilir

http://turkcepoptv.tr.gg/eğer ki gerçekse iyi olurvalla ama boyle basıt bı gorunumde kalmamalı

marjinalserkan
26-12-09, 14:02
Arkadaslar bu haberi facebookta ben yaydım, cunku kanal benim ekibim tarafında acılıp yürütülecektir. kanal ilk etapta sadece internet üzerinden yayın yapılacak (frekans ve diger yayın hakları alındıgında TV'ye gecilecek). TV'de sadece tarkan'ın klipleri, konserleri, hayranların videoları ve haberleri yayınlanacak.

Amerikada aralarında CNN ve diger büyük kanalların altyapısını olusturdugu bir serverdan alan sahibiyiz, herhangi bir gider söz konusu olmadıgı gibi geliride düsünmüyoruz, bir çogunuz tarkan üzerinden prim yaptıgımızı ve para kazanma fikirleri olabilir ama bu kanalın sunucusuda kameramanıda hayranları olacak biz sadece yayını yapacaz.

aranızda inanmayanlar cogunlukta :) bende onlara bekleyip görün diyorum

bugun dünyanın hangi sanatcısına özel TV acılmıs?
Tarkan bunlara değmez mi?

tarkaseksüel
26-12-09, 14:36
e hayırlı olsun o zaman hepimize hadı bakaılmm...

smh
26-12-09, 15:41
demek ki verdiğim haber doğruymuş=) peki tarkanında fıkrını almak gerekmez mi?

marjinalserkan
26-12-09, 16:04
gerekli bilgiler menejerine gönderildi cevabını bekliyoruz