PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Timati grubu, antalya'nin kemer'de konser............

belfü
15-12-09, 16:28
RUSYA'da müzik listelerinde bir numara olan Timati Grubu, Antalya'nın Kemer İlçesi'nde Tarkan'la birlikte aynı sahnede Rus hayranları için konser verecek.Kemerin gözde eğlence mekanlarından Club Kemer Aura, Rusyada gençlerin hayranlık duyduğu iki önemli ismi aynı sahnede buluşturmak için çalışmalara başladı. Rus müzik listelerinde çıkardıkları her albümü çok beğenilen hip hop grubu Timati, dün gece Aura'da verdikleri partide Rus hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı. Günler öncesinden duyurulan konser için gelen rezervasyonlarla tamamen dolan kulüpte sahneye gece yarısından sonra çıkan grup üyeleri, sabahın ilk ışıklarına kadar sahnede kaldı. Rusyada hit olan eski ve yeni şarkılarını seslendiren grup üyelerinin fotoğraflarını çekebilmek için Rus tatilciler birbirleriyle yarıştı.
Club Kemer Aura'nın sahibi Adnan Şeker, Rusların büyük hayranlık duyduğu iki ismi kulüpte sahneye çıkarmak için devreye girdiğini belirterek, "Tarkanla görüşmelerimiz sürüyor. Ünlü hip hop grubu, Tarkanla aynı sahneyi paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyacaklarını söyledi" dedi. Tarkanın da Serdar Ortaçın da Rusyada geniş bir hayran kitlesi bulunduğunu belirten Şeker, iki ismin de Timati ile birlikte sahnede harikalar yaratacağına inandığını kaydetti.
Tarkanın gelen teklifi kabul etmesi halinde, Tarkan ve Timati grubu Kemerde Rus hayranlarıyla buluşacak
http://www.uzmanhaber.com/Magazin/4619-Timati-grubu-Antalyanin-Kemerde-konser-verdi-.html

Timati hip hop'cu, grup degil. Üstelik Rusyada pek cok abukluk yapan biri, sahsen duyduklarim ve okuduklarim kendisine karsi onyargili olmami sagladi. Muzigi hos, ama kisiligi ve hareketlerini begenmiyorum.:15: Antalyada binbir türlü eglenirler artik :14:

twilight
16-12-09, 01:36
Timati ? Memati gibi bi şey xD İlginç...Neden olmasın...İlk kez duyduğum birisiyle nie konser versin ki ? hemde hiphop'cu ? hiphop müzigi hic sevmem...düsünsenize tarkan "o yeah o dostum come on" felan sarki sölüomus xD yok artik...Timati olmasin,Timberland olsun...

djan
16-12-09, 09:53
Timati hip hop'cu, grup degil. Üstelik Rusyada pek cok abukluk yapan biri, sahsen duyduklarim ve okuduklarim kendisine karsi onyargili olmami sagladi. Muzigi hos, ama kisiligi ve hareketlerini begenmiyorum.:15: Antalyada binbir türlü eglenirler artik :14:

Haklisin Timati grup degil bir kisi..Soytarinin kendisi bence..

meryem_17
16-12-09, 19:33
bende tarkanın onların teklifini kabul edeceğini samıyorum ki doğrusuda bu olur bence.

Pamela_beyazgul
18-12-09, 20:26
bu eski haber degilmi?