PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Minik kalpler için yarın sahnede

belfü
06-12-09, 03:32
badboyserkan arkadaşımız yazmıştı ama bu gün gazetelerde aynı haber aktarılmış Tarkan, yarın Minik Kalplerle Elele Derneği’nin Çırağan Kempinski Otel’de düzenleyeceği baloda sahneye çıkacak.

Şarkıcı, bu program için günlerdir hazırlık yapıyor. http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/13111442.asp

MassConfusion
06-12-09, 04:38
Minik kalpler için büyük konserler vermeyi denese daha iyi olur.

szr67
06-12-09, 11:51
Swiss otel de çıkacak bugün

meryem_17
06-12-09, 13:23
mükkemmel ötesi bi konser wereceğine eminim Megastarımızzzınn ahhh bugünn swiss otelde olmak wardııı yhaa :(

eLiF
06-12-09, 14:34
çok güzel bir davranıs tam da tarkan'a yakısır =)

MEGASTARİX
06-12-09, 23:31
mükkemmel ötesi bi konser wereceğine eminim Megastarımızzzınn ahhh bugünn swiss otelde olmak wardııı yhaa

yha allah aşkına ne mükemmel konseri otelde sahneye çıkıyo bnce tarkanın orada konser vermemesi gerek minik kalplere yardım edicekse eğer arkdaşında dediği gibi büyük konserlerle yardım etmeli

starzu
06-12-09, 23:54
yha allah aşkına ne mükemmel konseri otelde sahneye çıkıyo bnce tarkanın orada konser vermemesi gerek minik kalplere yardım edicekse eğer arkdaşında dediği gibi büyük konserlerle yardım etmeli

bence zenginler hep orda olacak belki daha etkili olur yardım için iyi tarafından bakmak lazım dimi canım:20:

meryem_17
07-12-09, 12:18
bence zenginler hep orda olacak belki daha etkili olur yardım için iyi tarafından bakmak lazım dimi canım:20: yani haticeye deil neticeye bakmalıyız çünkü tarkan bi işe girdimi o iş mutlaka sağlamdır bu konser ister otelde weya başka bi yerde olsun fark etmez arkadaşın dedğine aynen harfi harfine katılıyorummmm.