PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın sonu MJ gibi olacak

mage
03-12-09, 17:09
Metin Özülkü; "Tarkan'ın sonu Michael Jackson gibi olacak. Halktan, seyircisinden, müzik sektöründen koptu. Ciddi ve tehlikeli bir iletişim kopukluğu yaşıyor. Hızla yalnızlığa doğru sürükleniyor. Ulaşılmaz olmak her zaman değerli değildir. Arada bir Amerika'dan paraşütle Türkiye'ye inmek iyi değil" dedi.
http://resimler.haberler.com/haber/562/tarkan-birkac-yila-silinir-gider_b.jpg

Kaynak: mynet (http://haber.mynet.com/detay/foto-analiz/tarkanin-sonu-michael-jackson-gibi-olacak/483086/1#haber-baslik)

Zara
03-12-09, 17:40
aman yaaa! bu adam ne dediyinin farkindami! bide MJ nin sonu neymis MJ hiç bir zaman unutulmadi unutulmiycak! Tarkan öyle kolayca unutulacak bi sanatçimiydiki bi kaç yilda silinib gitsin! Tarkan hiç bi zaman silinmiycak unutulmiycakda Tarkan Türkiyenin MJsi o asla unutulmaz sonsuza dek yasiyicaktir

özge
03-12-09, 18:07
bu adamda canı sıkıldıkça tvde unutuldukça Tarkana laf atıyo artık saçmalamayı bıraksın..MJ yanlız mı öldü o kadar sevenleri onu unuttumu bunların hiç biri olmadı gerçek star unutulmaz...kendisi star vasfına sahip olmadığı ve unutulduğu içinn böyle şeyler sölemesi gayet normal tabi

szr67
03-12-09, 18:08
doğru söylemiş neden çünkü;TARKAN tv röportajında benim hayatımda michael jackson'a benziyor demişti.

MEGASTAR
03-12-09, 18:10
bu adam ne dedigini bilmiyor... Olum konusunda Allah Tarkan i MJ e benzetmesin ama MJ dunyanin bugune kadar gordugu en buyuk starlarindan biridir eger Tarkan in muzik hayat i MJ gibi olcak sa buna Insallah derimmmmm

özge
03-12-09, 18:12
doğru söylemiş neden çünkü;TARKAN tv röportajında benim hayatımda michael jackson'a benziyor demişti.

doğru ama MJ yanlız ölmedi hayranları tarafındanda unutulmadı unutulsaydı konser bileti çıktığı gün tükenmezdi hayranlık böyledir bence

starzu
03-12-09, 18:27
bazı insanlar susmayı ne zaman öğrenecek:15:

eskalen
03-12-09, 18:29
Tarkanin bir yerde Turk medyasina karsi bir antipatikligi var bu gercek...Yurtdisinda bircok programa ve showlara konuk olup cikiyor...Ama turk tv lere cikmiyor, hele beyaz cagirdi gelmedi negtaif kutuplar biraz daha uzerinde...Turkiye'ye aslinda bir kusmuslugu derinden var gibi...Kendini ulasilmaz yapmasi deger kazandirdir zaten halen de kazandiriyor...Ama bir arastirma yapilsa kamuoyunda genel olarak Tarkan'in Turkiye halkindan kopuk oldugu sonucu cikar gibime geliyor...Ki bunu az cok hayranlar olarak bizler de hissediyoruz...Bunu sole aciklamak gerek, Her sanatcinin kendi politikasi...Bu yeni albumde birkac programa konuk olup olmayacagi bence ayri bir merak konusu....

starzu
03-12-09, 18:42
bazı arkadaşlarımız tarkanın festival ve otel konserlerine bile karşı çıkıyor bu kadar görünmesin diye acaba tv lerede çıkarsa daha fazla tepki alır biz tarkanın ulaşılmaz olmasını seviyoruz benim fikrim bir kaç prgramda görünse iyi olur ama bizim tv deki yayınları göz önüne alırsak benim aklıma beyaz showdan başka program gelmiyor ne yapsın yani evlilik programınamı çıksın yada derya baykalın programında çorbamı karıştırsın
söylermisiniz adam akıllı bir program:23:

Hüli 82
03-12-09, 18:55
ha buda takdi kafayi Tarkana,herkez kendine önce bi baksin.

MassConfusion
03-12-09, 18:55
Önce Galatasaray'a laf attılar yemedi artık Tarkan'a sıra geldi.

Bamboo
03-12-09, 19:00
bu ülkede zamanında inönü stadyumunu doldurarak konser verebilen tek türk sanatçısı tarkandır.. bunu bi daha yine tekrarlayabilecek tek kişi yine tarkandır... bu kadar hayranı olan birinin unutulacağını düşünmek aptallıktan başka birşey değildir....
MJ meselesine gelince,mj dünya müzik tarihinde bi çağdı bir devirdi ve de asla unutulmadı unutulmayacakta tarkanın da sonu mj'ye benzeyecek tabii çünkü tarkan da türk müzik tarihinin en önemli sanatçısı ve yurt dışın da türkiyeyi temsil eden en başarılı ismidir ve tarkanda türk müziğinde bi çağdır bi devirdir asla unutulmayacak asla da yeri doldurulamayacaktır bunu artık şu metin gibi şahıslar kafalarına soksalar ii olur ...

denizmavisi
03-12-09, 19:01
her tv programına değil ama 3-4 senede bir, çok kaliteli bazı programlara katılmalı bence çünkü halktan özellikle biz fanlarından bile çok kopuk bundan her zaman şikayetçiyiz şu 2 senedir yaptığı gereksiz küçük konserlere çıkacağına böyle bir yol izleseydi hem daha samimi gözükür hem de bizlerden çok uzak kalmamış olurdu bence ayrıca metin özülküye de hiç katılmıyorum canı sıkıldıkça Tarkan ile ilgili gereksiz şeyler söylüyor yani Tarkan üzerinden reklam yapmaya çalışıyor :16:

badboyserkan
03-12-09, 19:02
Soylenen seyler bir nevi dogru bir nevi asparagaz sozler. Dogru olani, tarkanin fanlari olsun Turk medyasi ile olsun ciddi bir iletisim kopuklugu ve kendini cekme yozlastirma durumu var. Yanlis olani ise, Tarkanin micheal jackon gibi sonu olmaz.Oyle bir yozlama hayat tarzi yok. Olsa olsa o durumu yasayan bu ulkede Bulent Ersoy olur.

fatihvefatih
03-12-09, 19:10
Arkadaşlar bu haberi www.hurriyet.com'da magazin sayfasında okuyun, bide aynı haberin fotoğraf sayfasıda var, "Tarkan'ın şöhretle Dansı" başlığı altında. İnanın benim daha önce hiç görmediğim birçok Tarkan fotoğrafı mevcuttu, bütün fotolara heyecanla baktım, inanılmaz güzel fotoğraflar var içinde, mutlaka hurriyet.com'a bakmalısınız, acele edin derim :=)

fatihvefatih
03-12-09, 19:11
Bide hurriyet.com'da yorumlarıma bakın (Fatih Asan yazanlara), Metin Özülkü'ye gereken cevabı vermişmiyim sizce :=)

kartales26
03-12-09, 20:25
benim tahminim bu metin denen adamın tarkan'a bir kuyruk acısı var ne zaman görsem tarkan'a sallıyor he zaman 1-2 seneye kadar biter diyor bu adamın derdini bir anlayamadım acaba tarkan bu adama bizim bilmediğimiz bişey mi yaptı...

tarkantutkunu
03-12-09, 20:30
Bu adam neden devamlı Tarkan hakkında konuşuyor gerçekten merak ettim

ece**
03-12-09, 20:39
her tv programına değil ama 3-4 senede bir, çok kaliteli bazı programlara katılmalı bence çünkü halktan özellikle biz fanlarından bile çok kopuk bundan her zaman şikayetçiyiz şu 2 senedir yaptığı gereksiz küçük konserlere çıkacağına böyle bir yol izleseydi hem daha samimi gözükür hem de bizlerden çok uzak kalmamış olurdu bence ayrıca metin özülküye de hiç katılmıyorum canı sıkıldıkça Tarkan ile ilgili gereksiz şeyler söylüyor yani Tarkan üzerinden reklam yapmaya çalışıyor :16:

ay hep düşüncelerimi okuyosun sen ya :) her konuda hemfikir çıkıyorum seninle:4: katılıorum sana....

_trkn_
03-12-09, 20:57
Mıchael Jackson'un sonu kötü olmadı
sadece öldü, yoksa çok ünlü bir stardı..
Tarkan'ın böyle olması daha iyi, diğer şarkıcılar gibi olmasın Tarkan,
kendini ağırdan satsın.

Arkadaşlar bu haberi www.hurriyet.com'da magazin sayfasında okuyun, bide aynı haberin fotoğraf sayfasıda var, "Tarkan'ın şöhretle Dansı" başlığı altında. İnanın benim daha önce hiç görmediğim birçok Tarkan fotoğrafı mevcuttu, bütün fotolara heyecanla baktım, inanılmaz güzel fotoğraflar var içinde, mutlaka hurriyet.com'a bakmalısınız, acele edin derim :=)

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=24886&rid=2369

Çoğu fotoğrafları TarkanColl.com'dan almışlar.

bounce
03-12-09, 21:22
Michael Jackson asla ama asla yalnız ölmedi..basında şimdiye kadar ne çıkmışsa MJ hakkında hepsi hikaye insanlar da inanıyor sonra da ''MJ yalnız öldü ,parası yoktu,açlıktan sürünüyor'' gibi çamurlar atıyorlar...yalnız asla ölmedi 3 tane çocuğu,ailesi ve milyonlarca hayranı vardı.-MUSTAFA KEMAL ATATÜRK için bile bunu söylemişlerdi yalnız öldü diye,ki TURGUT ÖZAKMAN çatır çatır cevabı vermişti-
adam müzik dünyasından,basından uzak kalması ''allah belasını versin bu magazinin,her cümlemde art niyet aramayın,hep samimiyetimden yararlanıyorlar yokum artık aramayın bi süre'' demiştir.ona yapılanlar başkasına yapılsa herhalde intihar ederlerdi.
ama baktı ki yine yokluğundan yararlanıyorlar hemen ''ben daha ölmedim,boşaltın sahneleri geri geliyorum(THİS İS İT)'' dedi. sonrası malum..
TARKAN a dönersek tabiiki bu kadar ara vermesin ,asla ama asla türkiye de herhangi bi programa çıkmasın ama sadece tek başına vereceği bi konser olur ona eyvallah derim(devilscream bahsetmişti.)...TÜRKİYE de bir programa çıksa hep aynı soruyor soracaklar:
-albüm nasıl gidyor
-hayat nasıl
-eşcinsel diyorlar ne diyorsun(bunu kesin soracaklar) TARKAN ın da tepesi atacak yanii..
sadece turneler yapsın,albümlerini çıkarsın,magazinle fazla haşır neşir olmasın(sınırında ne aşırı ne de çok uzak).yüzünü çok eskitmesin...

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=24886&p=8&rid=2369
TARKAN ve MUSTİ aynı yerde mi askerlik yapmış...VAY ANAM VAY!

sukranuzal
03-12-09, 21:23
yanlış hatırlamıyosam bir iki yıl öncede 'tarkan bi kaç seneye silinir demişti' ama hala sinmedi .....

trknmania
03-12-09, 21:36
oofff yaaa yine mi aynı şahıs ve yine mi aynı yorum:7::7::7:ne sanıyor bu adam kendisini yaa...önemli bir şahıs olmadığı için söylediklerini duymazdan geliyorum...

devilscream
03-12-09, 21:38
Türkiye'nin en büyük(!) müzik eleştirmeni konustu
Sağolsun Tarkan'i da yorumlamis,arada kendisi hakkinda da yorum yapsin
müzik piyasasinda onu ölümsüz yapacak neyi var diye
Cünkü Tarkan'i ölümsüz yapacak efsane olmus cok şeyi var...

sally
03-12-09, 21:53
Metin Özülkü kendisine baksin önce Müzik piyasasinda hangi sarkisi hitt olmus.Asil kendisi bitmis bi sanatci

denizmavisi
03-12-09, 22:07
hiç sinirlenmeye gerek yok arkadaşlar kimin ne olduğunu herkes biliyor napsın işte kedi uzanamadığı ciğeri mundar edermiş o misal, Tarkan kim o şahıs kim...

Bamboo
03-12-09, 22:33
bounce katılıyorum tarkan bi programa çıksa ne sorcaklar ki hee eşcinselmisin,askerlikten kaçtınmı,sevgilin olması için bilgeye gerçekten para ödedinmi,ingilizce albümün neden başarısız oldu,metamorfoz neden çok satmadı gibi abuk subuk sorularla tarkanı canın sıkacaklardır.. ee tabii tarkanda haklı olarak hiçbir programa çıkmak istemiyor.. hem tarkan doğru sölüyo doğru düzgün bi talk show yok ki bu ülkede... böle çıkamadığı içinde metin gibi kendini bi b.k zannedenler tarkana çamur atıyo... yok tarkan bitmiş,yok olcakmış mış mış ta miş miş...

Ferya
03-12-09, 23:25
Agzi olan konusuyor diye buna derler iste.Düsün artik Tarkanin yakasindan.

**MegaStarkan**
04-12-09, 00:19
Yurt disinda Tarkan'in Michael Jackson ile kiyaslandigi duyulursa baya bir gülünc bir nokta olur... Türkiye capinda olabilir ama cokta abartmamak lazim; artik bir son vermek gerek bu tür kiyaslamalara.

Tarkan'in halktan kopmasi icin ilk önce halkin icinde olmasini gerektirir... böyle bir durum hic söz konusu olmadigi icin ve hep ulasilmaz star ruhunu tasidigi icin söylenen sözler mantiksiz. Halkin icinde ve disinda olmak gündemde olmak demek degildir. O kitlesinin icinde, bir kismi kemiklesmis ve bu oldugu sürece - her ne kadar bizleri sanal ortamda gerekdigi kadar önemsemede - kimsenin onun kopdugunu iddia edemez.

Metin Özülkü'un bu tür polemiklere girmesi yasina yakismamis... sürekli bu tür antipatik aciklamalar yapmasi da gereksiz. Kendisi pop yapmiyor, basari olarakta ayni seviyede degiller... bu yüzden nedenler merak konusu.

scorpioness
04-12-09, 01:45
Yeterli reytingini aldı sanırım yoksa bu şahıs Hürriyet'e anasayfadan nasıl haber olcaktı sanatıyla mı :28: ,yorum yapmaya değmez.

the_answer3535
04-12-09, 10:14
hadi metinim sen işine al ercanı yanına kumda oynayın

meryem_17
04-12-09, 12:02
aynen önce kendine baksın snra Megastarımızı eleştirsinnn

SESA
04-12-09, 13:04
Tarkanın sonu MJ gibi olcaksa ne mutlu milyonlarca hayranı hayatındada öldüğündede onun yanındaydı müzikal anlamda yaptığı çalışmalarla hep ses getirdi MJ
Ama Tarkanın türkiyeden koptuğu bi gerçek inzivaya çekildi
eskiden konserlere gittiğinde havaalanlarında fln ropörtaj verirdi çalışmalarıyla ilgili fln bu son albümün üstüne onlarca şey yazıldıktan sonra medyaya bi açıklama yaptı
ama bi bakımdan hak vermek lazım albüm tanıtımı için bi programa çıksa program yok doğru düzgün o da bu tip promosyonları yurtdisındaki şovlarla yapıyor

özlemmis
04-12-09, 13:19
Tarkana kafayı takmayan yokki maşallah. Bu metin özülkü kim oluyor ya fırsat buldukça tarkana sallıyor belliki gündeme gelmek istiyor.Hiç kaale alınacak biri değil.

hilfa
04-12-09, 13:36
Michael Jackson asla ama asla yalnız ölmedi..basında şimdiye kadar ne çıkmışsa MJ hakkında hepsi hikaye insanlar da inanıyor sonra da ''MJ yalnız öldü ,parası yoktu,açlıktan sürünüyor'' gibi çamurlar atıyorlar...yalnız asla ölmedi 3 tane çocuğu,ailesi ve milyonlarca hayranı vardı.-MUSTAFA KEMAL ATATÜRK için bile bunu söylemişlerdi yalnız öldü diye,ki TURGUT ÖZAKMAN çatır çatır cevabı vermişti-
adam müzik dünyasından,basından uzak kalması ''allah belasını versin bu magazinin,her cümlemde art niyet aramayın,hep samimiyetimden yararlanıyorlar yokum artık aramayın bi süre'' demiştir.ona yapılanlar başkasına yapılsa herhalde intihar ederlerdi.
ama baktı ki yine yokluğundan yararlanıyorlar hemen ''ben daha ölmedim,boşaltın sahneleri geri geliyorum(THİS İS İT)'' dedi. sonrası malum..
TARKAN a dönersek tabiiki bu kadar ara vermesin ,asla ama asla türkiye de herhangi bi programa çıkmasın ama sadece tek başına vereceği bi konser olur ona eyvallah derim(devilscream bahsetmişti.)...TÜRKİYE de bir programa çıksa hep aynı soruyor soracaklar:
-albüm nasıl gidyor
-hayat nasıl
-eşcinsel diyorlar ne diyorsun(bunu kesin soracaklar) TARKAN ın da tepesi atacak yanii..
sadece turneler yapsın,albümlerini çıkarsın,magazinle fazla haşır neşir olmasın(sınırında ne aşırı ne de çok uzak).yüzünü çok eskitmesin...

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=24886&p=8&rid=2369
TARKAN ve MUSTİ aynı yerde mi askerlik yapmış...VAY ANAM VAY!

bu kadar güzel bi yoruma sadecebravobravo demek düşerbravobravo

Yakisikli89
04-12-09, 14:16
Tarkani Michael ile kiyaslamasi bile gurur verici. Ne mutlu ki onu michael'in seviyesinde görüyor. Ama sonun'a katilmiyorum ;) Tarkan tarihe yazildi, hatdaha kazildi! Ve hic bir zaman unutulmuyacak.

ece**
04-12-09, 14:21
-albüm nasıl gidyor
-hayat nasıl

ağzına,klavyene sağlık ya.walla ne denir ki bunların üstüne..net olarak özetlemişssin herşeyi..katılıorum !

karma_elcin
04-12-09, 19:56
bu adam da durup durup Tarkan hakknda atıp tutuyo sanane yaa kendi önündeki işini yap Tarkan kafasına göre takılır size mi sorcak ne yapması gerektiğini yeter beee!

TheLastAirBender
04-12-09, 21:41
:11::11: dogru tarkan silinir gider ölür hatta ama arkasında onla beraber ölecek çok fanı var MJ gibi...kendini seven kaç kişi var acaba bide onu söylesin :18::18::28:

emrepulcu
05-12-09, 01:35
millet sıyırmış herkes dört gözle tarkanın bitmesini bekliyor..türkiyede hangi sanatçı tarkanın başarılarına ulaşmış reklam anlaşmaları kaset satışları verdiği konserler aldığı ödüller kimde var inanın en azından şu ınternete onlem alınsaydı tarkanın albüm satışları eskısı gıbı 2-3 mılyon arasında dolasırdı eskıden de korsan vardı ama bu rakamlara ulasıyordu ınternet cok daha agır oldu butun sanatcılar ıcın....tarkan ne unutulacak ne de bıtecek o da en az mj kadar ıyı bır sekılde anılacak buda kapak olacak kafayı sıyırmış olanlara

belfü
05-12-09, 01:42
gereksiz bir açıklama olarak gördüğüm için cidiye almıyorum.ağzı olan konuşuyor kimse kimsenin kaderini bilemez Allahtan başka ve Allah iyi insanları herzaman korur Tarkan gibi.......

princeofpersia
05-12-09, 11:33
Ya bu eda metin cinslerinden nefret ediyorum yemin ediyorum tarkan için gidip onları ben susuturcam artık yeter yaa efsaneler unutulmaz onlar kendi kaderin yansınlar kenar mahalle cocukları:14::7:

özlemmis
05-12-09, 14:40
şu tarkana laf atanlara bir kafa atasım var

tarkaseksüel
05-12-09, 16:08
bence doğru soylemiş
adam resmen kopuk bizden...