PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ~ Aşk Kapımda Yeni Albümü !

badboyserkan
28-11-09, 01:50
Ünlü pop şarkıcısı Tarkan'ın yeni albümü "Aşk Kapımda" yakın zamanda piyasalara sürülecek.Yıldız şarkıcı 15 şarkılık albümü için Sezen Aksu'dan 3,Yıldız Tilbe'den 2 şarkı aldı.Megastarın diğer şarkıları kendisine ait.
Megastar Tarkan yeni albümüne verdiği isim olan "Aşk Kapımda" çok konuşulacak.

Magazin

fatihvefatih
28-11-09, 01:57
Bu haber doğru mu arkadaşım, ne albümü ne single'ı????? Konuya iyice bir açıklık getirir misin, ne zaman çıkmış single, ne zaman dinlemil Naim Dilmener?? Valla bişey anlamadım ben!!!

starzu
28-11-09, 02:01
ya ne zaman yayınlandı singl bu saatemi çıktı piyasaya anlamadım gazetelere bir gözatalım neler oluyor:5:

bounce
28-11-09, 02:17
Popstar Tarkan yeni albümüne verdiği isim olan "Aşk Kapımda" çok konuşulacak.
inşallah konuşulur ama single nerde yahu?
düzeltme:bi kaç kez daha okudum yazılanı eğer şarkı vasatsa neden çıkarıyor ki ....bile bile lades demek olmuyor mu?
bekleyeylim görelim ama inşallah albümü olumlu anlamda çok konuşulur.

tarkaseksüel
28-11-09, 02:21
sürpriz yapmasın bizee
ama daha tarkan.com açılmamış..

http://www.radikal.com.tr/ek_haber.php?ek=cts&haberno=81 (http://www.radikal.com.tr/ek_haber.php?ek=cts&haberno=81)

aradim buldum, 2001 mayisinda kuzu kuzu icin yazilmis bir haber...
bu iki haber birbirini tutmuyorr kuzu kuzu için yazılmış bir haberi yeni bir album çıkmış gibi değiştirmişlerr

fatihvefatih
28-11-09, 02:30
Popstar Tarkan yeni albümüne verdiği isim olan "Aşk Kapımda" çok konuşulacak.
inşallah konuşulur ama single nerde yahu?
düzeltme:bi kaç kez daha okudum yazılanı eğer şarkı vasatsa neden çıkarıyor ki ....bile bile lades demek olmuyor mu?
bekleyeylim görelim ama inşallah albümü olumlu anlamda çok konuşulur.

Aynen, madem şarkı vasat neden çıkarıyor, hiç bişey anlamadım bu haberden, serkan attı ortaya bişey gerisini biz çıkaralım, gece gece moralim bozuldu, baksanıza şarkı vasatmış :(((( Tarkan bu son şansındı, son son son :((((

fatihvefatih
28-11-09, 02:32
hem www.tarkan.com nasıl açılmaz yaaa, bu nasıl sanatçılıktır, nasıl nasıl nasıl!!!! Olmaz olsun böyle sanatçılık, Tarkan albüm bu seferde kötüyse ben bittim, tabi haliyle sende bittin :((((

yiğit
28-11-09, 02:38
allah allahhhh...madem şarkı vasat bile değil ne diye single yapmışş...
al işte yaaa..napıolar anlamıyorum...

fatihvefatih
28-11-09, 02:44
allah allahhhh...madem şarkı vasat bile değil ne diye single yapmışş...
al işte yaaa..napıolar anlamıyorum...

Yiğit ben araştırdıyorum 1 saattir Tarkan'ın single çıkardığına dair bir bilgiye ulaşamdım, sende bakar mısın sana zahmet. Evet seninde dediğin gibi napıyor Tarkan, napıyor yaaa, şarkı çok kötüymüş nasıl olurda bu kadar kötü eleştiriler alan şarkıya single yapar anlamıyorum ki :((((

yiğit
28-11-09, 02:49
Yiğit ben araştırdıyorum 1 saattir Tarkan'ın single çıkardığına dair bir bilgiye ulaşamdım, sende bakar mısın sana zahmet. Evet seninde dediğin gibi napıyor Tarkan, napıyor yaaa, şarkı çok kötüymüş nasıl olurda bu kadar kötü eleştiriler alan şarkıya single yapar anlamıyorum ki :((((

vala deminden beri tarkan yazıyorum naim dilmener yazıyorum aşk kapımda yazıyorum 2009 2010 y[B]azıyorum flaş yazıyorum hiç bişe çıkmıyoo hiç bişeeee..:13:

ama tarkanı yere göğe sığdıramayan naim bey bile vasat diyorsa ooff ki offfff:16:

fatihvefatih
28-11-09, 02:58
vala deminden beri tarkan yazıyorum naim dilmener yazıyorum aşk kapımda yazıyorum 2009 2010 y[B]azıyorum flaş yazıyorum hiç bişe çıkmıyoo hiç bişeeee..:13:

ama tarkanı yere göğe sığdıramayan naim bey bile vasat diyorsa ooff ki offfff:16:

Aynen dostum, çok doğru söyledin Naim Dilmener bile beğenmediyse hatta ve hatta vasatın bile altında diyorsa korkarım bu bir devrin sona erdiğinin işaretidir :((( Çok üzüldüm Yiğit inan sabaha kadar uyku girmez şimdi gözüme, bayramı zehir etmek diye buna denir, Megastar dediğimiz bir müzisyen nasıl böyle bir gaflete düşer hiiiç anlamış değilim, bu demek oluorki Tarkan kendi kendini fesh etti :(((

hermes
28-11-09, 03:24
Naim Dilmener in hic begenmedigi 10 album o sene en cok satan 10 album oluyor... Bu gercegi aklinizda tutarak bir daha okuyun;)

blanket
28-11-09, 03:33
http://www.radikal.com.tr/ek_haber.php?ek=cts&haberno=81

fatihvefatih
28-11-09, 03:44
http://www.radikal.com.tr/ek_haber.php?ek=cts&haberno=81

blaknet çok teşekkürler yüreğime su serptin :)))

Bu arada bir çift sözümde serkan'a olacak, neden yalan bir haberi burada yayımladı allayıp-pullayıp, serkan çok ayıp ettin hemde çooook, böyle bir haber vererek bizleri aldattın insan konunun başlığına hiç Tarkan'ın son albümü çıktı der mi!! çooom ayıp ettin serkan hemde çook:13:

denizmavisi
28-11-09, 03:45
gece gece biri şaka mı yapıyor bize:9: ne single ya baharda albüm bekliyoruz hem Tarkan'ın bu albümde hata yapma lüksü yok ölürüm sana gibi patlayacak bir albüm bekliyor herkes yani Tarkan'ın 2.doğuşunu bekliyoruz umarım hayal kırıklığına uğratmaz bizi :11:

günışığım
28-11-09, 04:57
bayram sakasi =)

Yakisikli89
28-11-09, 06:20
Bence hic hos bir saka degildi. Ama neyse ..
Tarkan Bomba gibi dönücek :4: Bundan emin olun ..

prenses_elaa
28-11-09, 10:51
ya ne zaman çıktı benim niye haberim yok hem tarkanın u albümünün süper olması lazım ayrıca adam dinlemişmiki vasat diyor

prenses_elaa
28-11-09, 10:52
üff kalbime inecekti bu byram şakası deil eşşek şakası olmuş

TheLastAirBender
28-11-09, 11:47
yaa bende noluyor dedim birden nerden cıktı single falan dicekdim ki allahtan tek tek yorumları okumusum:18::18::18::28:

flores
28-11-09, 12:22
hem www.tarkan.com nasıl açılmaz yaaa, bu nasıl sanatçılıktır, nasıl nasıl nasıl!!!! Olmaz olsun böyle sanatçılık, Tarkan albüm bu seferde kötüyse ben bittim, tabi haliyle sende bittin :((((

haahhaaa tamam tamam sinirlenme bir az su ic.:21: tarkani bir gun yaxindan gorseydik butun icimizi dokerdik.yanindaki butun iscilerimni hepsini cikartsin.onlar is falan gormuyorlar.ben de burda sinirlenmisim ki duyunca tarkan gelen yil Bakude bir eylence merkezinde konser vericek.noldu Tarkan evvel ancaq stadyumlarda veren sanatci indi nerde veriyor.

MEGASTARİX
28-11-09, 12:27
yalan haber olduğu belli saten çünkü geçenler tarkan kendi ağzıyla açıklama yaptı yılbaşından sonra çıkacak dedi ve ekledi şımarığı sallıycak dedi

MonaRıza
28-11-09, 12:41
Kaynak nerede? Kaynak olmadığına göre bu uydurmasyon yazıyı ekleyen arkadaş hazırlamış diyebilir miyiz?

İZMİRLİ
28-11-09, 12:43
Single falan çıkmadı, çıkmıycakda rahat olun arkadaşlar galeyana gelmeyin...

meryem_17
28-11-09, 12:44
albümün çıkmasına yakın böle şaka olur mu yaw yüreğime iniodu as kalsın lütfen böle haberler eklemein arkadaşlar şaka bile olsa :(

--JOHNSON--
28-11-09, 12:48
yok ya hiçbişey çıkmadı nerden çıktı bu single olayı..

özlemmis
28-11-09, 13:06
Ben bu habere inanmıyorum arkadaşlar.

brutalboy
28-11-09, 13:07
5-6 gün evvel havalimanında Tarkan'la ayaküstü 5 dk. sohbet etme şansı yakaladım,albüm baharda dedi...:)))

esuexile
28-11-09, 13:50
o da amma uzattı ama yani. bi diyo aralık sonu bi diyo yılbaşından sonra bi diyo baharda :t

yiğit
28-11-09, 14:23
NAİM DİLMENER (Arşivi)

Herkesin büyük bir heyecanla beklediği Tarkan'ın single'ı nihayet yayımlandı. Hem albüm hem de single, geçtiğimiz Aralık ayında olmalıydı piyasada ama sürekli olarak o tarihten bu tarihe atılıp durdu. Beş-altı aylık bir gecikme ile de nihayet single piyasada. Bunu da, herhalde albüm takip edecek. Kuşlar başından beri Tarkan ve ekibinin dişe dokunur bir şey üretemediğini söylüyor, zaten bunun sıkıntısı ile projenin sürekli olarak o aydan bu aya ertelenip durduğunu kulaklara fısıldıyordu. Single'dan anlaşıldığı kadarıyla da kuşlar fena halde haklılarmış. Albüm nasıldır Allah bilir, ama önümüze sürülen şarkı vasat bile değil. 90'ların superstar'ından beklenmeyecek kadar hafif, basit ve sıradan bir şarkı bu. Tarkan yazmış şarkıyı; herhalde bütün başarısının altında Sezen Aksu imzası görmekten sıkılmıştı ve bu sefer ben yapacağım dedi. Muhtemelen öyle dedi ama yapamadı. "Kuzu Kuzu", yeni bir "Şımarık" ya da "Şıkıdım" muadili bir şarkı olabilmenin kıyısından bile geçemiyor. Oradan buradan toplanmış duygusu veren bir şarkı bu; bir yere varacak ya da bağlanabilecek diye umar ya da beklerken bir türlü bir şey yapamayan, sürekli olarak tekrarlanan acayip sıkıcı bir şarkı bu. Remix'ler de şarkıyı ayrı bir noktaya çekememişler. Şarkı bu hali ile dışarda bir parça bile rüzgar estirebilecek gibi gözükmüyor.

Ama önce dinle
Albüm ve single defalarca ertelenip dururken, Tarkan ve ekibi, projenin hedefinin yalnızca ülkemiz değil bütün dünya olduğunu, bu nedenle de dikkat etmek gerektiğini söylüyorlardı. Bütün dünyada aynı anda satışa bir single ya da albüm sürmek elbette kolay değil, hele hele biz yapacaksak, bu nedenle son derece anlaşılır bir sebep gibi durmaktaydı söyledikleri. Ama bunu nedense beceremediler. Single bütün dünyada değil, yalnızca bizim buralarda satışa sunuldu. Fransa'nın en büyük zinciri Fnac'in sitesi Fnac.com, Amazon'un Almanya şubesi Amazon.de ve Belçika'nın en büyük sitelerinden Frontstage.com bu şarkıdan pek haberli gibi gözükmüyorlar. Fransa, Almanya ve Belçika, Tarkan'ı en sıkı şekilde bağırlarına basan ülkelerdendi. Sözünü ettiğim üç sitede de, değil bugün - yarın piyasaya çıkacak, önümüzdeki birkaç ay içinde satışa sunulacak albümler bile şu an tanıtılıyor ve sipariş kabul ediliyor. Haziran ayı içinde çıkacak olan Khaled ve Cheb Mami'nin albüm ya da single'ları şimdiden baş köşelerden tanıtılıyor okurlara. "Kuzu Kuzu" dan ise ses yok. Belki Tarkan da, bu şarkının çok hafif kaçtığını gördü ve iç pazarı artık daha fazla bekletmeyeyim diye düşündü. Bu şarkının bu hali ile (bu mix ve bu düzenlemelerle) dışarda herhangi bir başarı şansı yok. "Aaa Tarkan'ın yeni single'ı çıkmış" diye çığlık atıp bunu satın alabilecek bir grup eski hayran çıkabilir ama öyle listenin tepeleri ya da ilk onu hayal gibi gözüküyor. Şarkının orijinal versiyonunu Ozan Çolakoğlu düzenlemiş, sıradan bir şarkıya kuş kondurabilmenin imkânı yok, Çolakoğlu da konduramamış. Remix dendi mi ilk akla gelen isim olan Kıvanç K (burada artık 'Kivanch K') bile bir şey yapamamış. Kıvanç K'nın adı, en ölü parçayı bile ayağa kaldıran birine çıkmıştır oysa. "Kuzu Kuzu" için yaptığı tam 8'36"lık mix, ülkemiz müzik piyasasının görüp görebileceği en sıkıcı, en bunaltıcı mix; tekdüzelikten kırılıyor, bir türlü bitmiyor. "Bu şarkıyla artık Avrupa'ya açılırım" diye düşünmüş olan ve ismini Kıvanç'tan Kivanch'a terfi ettirerek buna da inanmış gözüken müzisyenin hevesleri ne yazık ki bir başka bahara ya da şarkıya kalacak. Adına mix dediği bu şeyden Avrupa'da çok var. Böyle bir mix ile ancak Eurovision'da bir şeyler elde edilebilirdi ki o tren de kaçtı, Yunanlıların Antique'i bunu yaparak üçüncü oldu bile... Birkaç şey daha: Şarkının "Kuzu Kuzu" kısmı bana Kenan Doğulu'nun "Sımsıkı Sıkı Sıkı" şarkısındaki "Sıkı Sıkı" bölümünü hatırlattı. Şarkı bir ara yerde de, Mustafa Sandal'ın Reyhan Karaca'ya yazdığı "Gidesim Gelmiyor" şarkısına sapacak gibi yapıp son anda frene basıyor... Şarkı yazmak zor iş, daha önce hit olmuş şarkılar ayarında bir şeyler yazmaya kalkmak ise daha da zor. Şarkısında "gururumu ateşe verdim" diyen Tarkan'ın, bunu asıl gerçek hayatta yapması gerekirdi. Bu şarkıyı mırıldanarak Sezen Aksu'nun kapısını çalması daha hayrına olurmuş... Demek ki gururun sahiden ateşe verilmesi o kadar da kolay bir şey değil.
Kuzu Kuzu / Tarkan / İstanbul

benim anlamadığım neden bu 2001 yazısını değiştirip buraya koydunuz???hemde basın bülteni adı altında..
sonra bu kısımları silip magazin adı altında değiştirdiniz???

hilfa
28-11-09, 14:26
:21:Yiğidom gece 2 de haber verdiğinden beri uyuyamamıştım şimdi gülüyorum halime:21:Serkan da çıkan haberi yayınlmış ne yapabilir ki arkadaşlar haber bu:27:bu kadar bekledik biraz daha bekleriz yeterki Tarkanım laf söyleyenlere kapak olabilecek bir albümle geri gelsin:29:

princeofpersia
28-11-09, 15:58
:17:İnşallal şarkıları ve kendini karma albümünde olduğu gibi yılın sanatçısı olur Tarkan:24::27:

**MegaStarkan**
28-11-09, 16:14
Konu kilitlenmistir ve silinicektir

Kaynak yetersiz, basligi acan üye tarafindan da saka niyeti ile yazilan bir yazi degil.