PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Madonna'dan F.Özpetek'e övgü. Tarkan'a sans?

Yakisikli89
25-11-09, 02:12
Dünyaca ünlü pop müzik yıldızı Madonna, İtalya'da yaşayan yönetmen Ferzan Özpetek' övgü yağıdırdı.

Madonna, "Fox" televizyonunda yayımlanan röportajında, yönetmen Ferzan Özpetek için "O bir dahi" yorumunda bulundu.

İtalyan sinemasından sevdiği isimler sorulan Madonna, Marcello Mastroianni ismini söylerken, yenilerden ise Özpetek'i sevdiğini belirtti.

"Kutsal Yürek ve Karşı Pencere'nin yönetmeni kimdi?" diye röportajı yapan İtalyan sunucuya soran Madonna, "Ferzan Özpetek" cevabı üzerine "O bir dahi" şeklinde konuştu. Bu arada Ferzan Özpetek'in son filmi "Serseri Mayınlar"ın (Mine Vaganti) montajının da tamamlanmak üzere olduğu, filmin gelecek Mart ayında İtalya'da gösterime gireceği belirtildi.

-cnn.turk-

Özpetek, İtalya'da Tarkan'ı tanıttı
02.05.2002
İtalyan devlet televizyonu Rai1'e konuk olan yönetmen Ferzan Özpetek, Tarkan'ı tanıttı. Rai1'in yayınlanan sanat-magazin programının sunucusu Paolo Limiti, Roma'da yaşayan Özpetek ile, filmleri, başarıları ve sinema dışındaki çalışmaları hakkında bir saat süreyle sohbet etti.

Programda, Özpetek'in Tarkan'ın "Hüp" şarkısını çektiği klip de yayınlandı. Limiti, Özpetek'e, "Neden Tarkan'ı İtalya'ya çağırmıyoruz. Burada da konser verebilir ve çok sevileceğinden eminim" dedi.

Özpetek, "Tarkan'ın dünya çapında tanınan büyük bir star olduğunuve çok yoğun bir programı bulunduğunu" belirtti.

Programda, İtalyan vatandaşlığı da olan Özpetek için, "Dünyaca ünlü yönetmeniz, filmleri dünyanın her yerinde gösteriliyor" denildi.

-hurriyet-

Haberleri kiyaslamak istedim. Madonna birisini agzini aldi mi onu dünyaca ünlü yapiyor. Bakiniz Ricky Martin'e. Onunla bir duet yaptiktan sonra, Ricky'nin Amerikada Yildizi parladi. Yada Sacha Baron Cohen, Madonna'nin klibinde oynadiktan sonra onunda yildizi parladi ..

Gönül isterki Ferzan Özpetek Tarkan'a cekmis oldugu klip ile Tarkani zamaninda italyaya tanittigi gibi, belkide Madonnaya da tanitir...Tanitamasa bile Madonna merakla Özpetekin yaptigi diger isler üzerine bilgi edinir...Madonna tarkani kesf eder??

:) ve... bir düet olusur ?? Bir Hayal??:9:

au13
25-11-09, 12:46
cok guzel haber teshekurler hayallerine bende katiliyorum inshAllah oyle olur madonna Tarkandan iyisini bulucak?? duet super olur gercekten:1::1:

hilfa
25-11-09, 13:19
hayaller başarının ilk basamaklarıdır Tarkanımın hayalleri hep gerçek oluyor :1:sadece zamanın gelmesi yeticek:19: görünüşe bakılırsa onada bişey kalmadı:36:

SESA
25-11-09, 13:33
Tarkan son zamanlarda tüm dünyanın ilgisini üzerine çekti ve farklı sürprizlerle müthiş bi dönüş yapacak.

MEGASTARİX
25-11-09, 15:10
Tarkan son zamanlarda tüm dünyanın ilgisini üzerine çekti ve farklı sürprizlerle müthiş bi dönüş yapacak.

kesinlikle katılıyorum tarkan dünya pazarında tekrar yükselişe geçti

tarkaseksüel
25-11-09, 15:17
inşalahh inşalahh...

meryem_17
25-11-09, 16:22
aminnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

gokhantevetoglu
25-11-09, 19:23
zamanla hersey cok daha guzel olacak...bekleyıp gorelım...

flores
25-11-09, 23:44
noldu bir ara soylendi ki tarkanin dueti shakirayla olacak.ama sonra ses cikmadi.bence olsa super olurdu

Bamboo
26-11-09, 14:36
kim ne derse desin tarkan her zaman en iyisini bilir en iyisini yapar çok seviyorum onu.. :21:

ece**
26-11-09, 15:23
[B][I]inşallah hadi bakalım... "herşey mümkün eğer inanırsan..." diyorum :):9:

MassConfusion
26-11-09, 17:13
Hayatta her şey olur.Sadece sabretmek gerekir.