PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni albümde yeni isim

yiğit
10-11-09, 15:58
tarkan'ın yılan hikayesine dönen türkçe pop albümüne sezen aksu,yıldız tilbe,ozan çolakoğlu söz ve bestelerinden sonra zamanın harun kolçak,yeşim salkım..şimdilerde ise sezen aksu,ışın karaca,funda arar,aşkın nur yengi,özcan deniz gibi isimlerle çalışan söz yazarı GÜNAY ÇOBAN eklendi..
HADİ HAYIRLISI...bekliyoruz...

şimdi kaynak diyeceksiniz ama
'isim verme lütfen çok başım ağrıyor herkes msj çekiyor' dedi..
hatta facebookta tarkan tevetoğlu sayfasına birisi yazmış bende nerden öğrendin diye msj çektim...

yiğit
10-11-09, 16:00
Günay Çoban ismi çoğu kişiye yabancı gelebilir ama müzik camiası onu çok yakından tanıyor. Sezen Aksu'nun 'Hükümsüz', Funda Arar'ın 'Camdan Kalp', Ebru Gündeş'in 'İyi Şanslar', Özcan Deniz'in 'Nasip Değilmiş', Aşkın Nur Yengi'nin 'Meleklerin Duası', Niran Ünsal'ın 'Göçebe', Işın Karaca'nın 'Sevgiliye Son Sözler' ve Hülya Avşar'ın 'Mendil'i gibi pek çok ünlü şarkı hep Günay Çoban'ın kaleminden çıkma... İMİŞŞŞŞŞ...

yiğit
10-11-09, 16:01
VE BİR RÖPORTAJI:SABAH GAZETESİ
* Sezen Aksu dışında kimi özel buluyorsunuz? Mesela Tarkan için ne düşünüyorsunuz?
Boğazına bülbül kaçmış onun! Allah'ın en özel kullarından biri Tarkan. Muhteşem bir ruh, özel programlanıp gönderilmiş dünyaya. Sesi ve varlığıyla insanlara iyi gelen, şifa dağıtan bir büyücü o! En büyük hayranı ben ve Sibel Can

Sabah / Günaydın

trknmania
10-11-09, 16:15
hadi hayırlısı bakalım daha neler duyucaz:))sağol haber için yiğit::)))

fatihvefatih
10-11-09, 16:28
Hayırlısı olsun ne diyelim, galiba Tarkan bu sefer çok ses getirmeye kararlı!
Heyecanlı bekleyiş devam ediyorrrr!!!

ece**
10-11-09, 16:39
VE BİR RÖPORTAJI:SABAH GAZETESİ
* Sezen Aksu dışında kimi özel buluyorsunuz? Mesela Tarkan için ne düşünüyorsunuz?
Boğazına bülbül kaçmış onun! Allah'ın en özel kullarından biri Tarkan. Muhteşem bir ruh, özel programlanıp gönderilmiş dünyaya. Sesi ve varlığıyla insanlara iyi gelen, şifa dağıtan bir büyücü o! En büyük hayranı ben ve Sibel Can

Sabah / Günaydın

bu röportajı biliorum bende...hadi hayırlısı bakalım albüm çıksın da bakalım bi..

haluk seki
10-11-09, 16:40
günay çobanın şarkıları çok güzel olur hadi ben yaşlanmadan çıksın albüm

MassConfusion
10-11-09, 17:09
Kaynak olmadan da inanamayız ki herkez başka telden çalıyor.

pare pare
10-11-09, 19:18
Super olur insallah bekliyoruz artik para sorunuda yok nede olsa bizden sakliyamazsin Tarkan 1.000.000 $ :D:D:D albume hiz ver nolur !

denizmavisi
10-11-09, 19:22
albüm muhteşem şarkılarla dolu olsun da isterse afrikalı besteci olsun hiç fark etmez önemli olan şarkıların güzelliği

bounce
10-11-09, 19:32
yiğido diyorsa vardır güvendiği bir şeyler.

eskalen
10-11-09, 20:01
Ozcan Deniz'in Nasip degilmis sarkisi Niran Unsal'a ait degil mi? Ben Nasip Degilmis sarkisini Niran Unsal'in agizdan dinledim, bestecisi de oydu! Guney Coban'in cok buyuk sarkilari imza attigi bi gercek zaten...

mage
10-11-09, 20:17
yakında ajdar flnda çıkcak dur bakalım :D

İZMİRLİ
10-11-09, 22:08
Bence geniş kitlelere ulaşabilecek sözler yazmıyor,(En azından Tarkan'ın yeniden ortalıgı yıkıp savurması anlamında) ayrıca Tarkan'ın tarzınada bence uygun değil...Eğer çok söz yazarı arıyorsa mete özgencil Tarkan için çok daha uygun bir seçim olur...

tarkantutkunu
10-11-09, 23:04
Tanımıyorum!

bu albümün hemen çıkmasından ziyade yeri ve zamanı güzel ayarlanmalı
Single ve sonrasında Albüm bekliyorum

direk albüm'ü yayınlamaz umarım

yiğit
10-11-09, 23:17
yiğido diyorsa vardır güvendiği bir şeyler.

vala BOUNCE bende 'abi'nin yalancısıyım...bi değişiklik olmazsa ki tarkan sürekli şarkı ekleyip çıkarıyor...bu adamın şarkısı mevcotmuş şu anda

au13
10-11-09, 23:43
haber icin teshekurler:22: ama yeni isimlerle calishmasi iyi olur bu albumun ne kadar farkli olucagindan haber veriyor

**MegaStarkan**
11-11-09, 00:39
Eğer çok söz yazarı arıyorsa mete özgencil Tarkan için çok daha uygun bir seçim olur...
Haklisin ondan bi' sarki almasini bende cok istiyorum ama sanirim olmaz. Aralari iyi degil, en azindan Özgencil'in bi' repörtajindan bunu sezdim. Herkes Sezen, Nazan ve diger ünlüleri sayarken cok ünlü olmayan ama yinede kaliteli sarkilar yazan siradisi sanatcilara yönelmesi de iyi olur.

bounce
11-11-09, 01:45
Herkes Sezen, Nazan ve diger ünlüleri sayarken cok ünlü olmayan ama yinede kaliteli sarkilar yazan siradisi sanatcilara yönelmesi de iyi olur.

kenan beni tarf ettin sanki.

bu arada TARKAN kimle çalışıyorsa bişeyler oluyor bir daha o kimseyle TARKAN çalışmıyor.nazan öncel mete özgencil ümit sayın ... bir tek sezen aksu istisna.

SESA
11-11-09, 12:48
ismini duydum ama herkesin diline dolanacak Tarkanın tarzına uygun şarkılar yapacağını zannetmiyorum
zaten albümle ilgili herşey muamma oldu çıksada rahatlasak...

meryem_17
11-11-09, 13:16
bncede harfi harfine sna katılıorum snaaaa çıksada rahatlasakkkkk