PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emir Tarkan'ı Üzdü !!!

ece**
10-11-09, 14:20
http://img5.mynet.com/ha5/t/tarkan-emir.jpg

Tarkan, ilk kez 2006’da seslendirdiği ‘Hepsi Senin mi’ adlı şarkısının sözlerinde ‘Başkası olma kendin ol/Böyle çok daha güzelsin/Ya gel bana sahici sahici/Ya da anca gidersin’ diyordu. Ne var ki Tarkan, 2009’da şarkının sözleriyle ironik bir bağ oluştururcasına klonu kadar kendisine benzeyen Emir’e destek verdi. Emir tipinden şarkılarına, konuşmasından danslarına kadar bütün özellikleriyle Tarkan’ın birebir aynısıydı. Emir’e önce sahibi olduğu Hitt Müzik’den yaklaşık 150 bin TL harcayarak ‘Ben Sen Olamam’ı çıkartan Tarkan, daha sonra albüme adını veren şarkının klibinde rol aldı. Bununla yetinmeyip ücretleri yüksek olan Nazan Öncel, Yıldız Tilbe, Gülşen ve Aysel Gürel’in şarkıları, yine yüksek ücretli Ozan Çolakoğlu, Alper Narman, Fettah Can gibi aranjörler eşliğinde kayıt edildi. Oysa ki megastar Tarkan şimdiye dek HITT Müzik’ten albüm çıkartmak isteyenlerin taleplerini bile yerine getirmemişti.

HER ŞEY EMİR İÇİNDİ

Yıllardır röportaj yapmayan Tarkan, Emir’le ilgili yöneltilen her soruya büyük bir istekle cevap verdi. Tarkan’ın Emir’e bu kadar destek vermesi, “Gerçek bir star doğuyor” şeklinde yorumların yapılmasına neden oldu. ‘Ben Sen Olamam’ adlı albümün satışa çıkmasının, Emir’in yeni pop ilahı olarak lanse edilmesinin üzerinden 6 ay geçti. 20 bin adet basılan ‘Ben Sen Olamam’ albümü beklenen ilgiyi görmedi. Emir Cumhuriyet Bayramı’nda bir alışveriş merkezinin düzenlediği organizasyon dışında konser bile veremedi.

http://haber.mynet.com/detay/magazin/emir-tarkani-uzdu/479239

dudu
10-11-09, 14:48
ne alaka ya hemen konsermi vermek gerek bağladıkları şeye bak.saçma olmuş

trknmania
10-11-09, 14:53
bende tarkanın arkasından bişeyler falan söyledi sandım tarkanı üzdü deyince:))))

daha yeni başlamadı mı emirin konserleri.??..daha çok konser verir herhalde..

denizmavisi
10-11-09, 14:54
taklitler bir yere kadar ün yapar sonrasında unutulmaya mahkumdurlar:16: etrefınıza bir bakın hiç başkalarını taklit ederek zirveye çıkan ve yıllarca orada kalan var mı tabiki yok emir de böyle giderse unutulup gidecek

yiğit
10-11-09, 14:58
ilk 2006 da seslendirmiş HEPSİ SENİN Mİ adlı şarkıyı...yuhhhh habere bak:) haber yazacan araştır bari:)

ece**
10-11-09, 15:00
ilk 2006 da seslendirmiş HEPSİ SENİN Mİ adlı şarkıyı...yuhhhh habere bak:) haber yazacan araştır bari:)

ay cidden yaaa :)) bende sen yazınca dikkat ettim :D

SESA
10-11-09, 15:30
müzik piyasaının gidişatı herkes için kötü sadece Emir için yapılan 20000 lik baskıya bakmamak lazım ayrıca yeni bi isim ve konserleri olur ilerleyen günlerde taklit kısmına gelirsek ne kadar uzun ömürlü olur bilemiyorum ne kadar benzemeye çalışmıyorum desede pek öle durmuyor.
haberin başlığını öyle görünce Tarkanın arkasından atıp tuttu sandım

szr67
10-11-09, 15:38
tarkanda çok tınıyodu sanki hadi yas tutsun bari:4:

trknmania
10-11-09, 16:17

yiğit komedisin yaaaa.....nasıl dikkat ettin ona:)))artık hiç şaşırmıyorum bu gazetecilere yaa:))

eLiF
10-11-09, 17:33

bence de ya arastırmadan haber yapan bir insanın yazdıkları ne kadar ciddiye alınır ki :28:

mage
10-11-09, 18:33
haklı tabi o kadar paraya ben bile star olurdum ... emir sabah proğramlarına katılsın ya belki izdivaç star olur

günışığım
10-11-09, 18:41
emir tam bir tarkan takliti olunca bu kadar oluyor iste iyi olmus bile emir yakinda sonup gidecek asli ise sonsuza dek paryacak...

bounce
10-11-09, 19:45
bence EMİR kendini harcamak istemiyorsa ikinci albümünü asla TARKAN 'ın şirketinden çıkarmamalı.bu albümün promosyonu iyi yapılmalı .ben albümü hiç dinlemedim ama ''eline düştüm'' şarkısı ''ben sen olamam'' dan çok daha iyi düzeyde bir şarkı.
bence EMİR akıllılık yapıp TARKAN a ulaşmış yoksa ve böylece çıkışıyla en azından TARKAN hayranları tarafından ilgiyle izlenmiştir.belki öyle olmasa bizler tarafından ''ADAMA BAK YAHU RESMEN TARKAN A BENZEMİŞ SAÇIYLA BAŞIYLA.BAŞKASI OLMA KENDİN OL EMİR'' diye serzenişte bulunacaktık bunu iyi görmüş.
eğer kalıcı olmak istiyorsa asla ama asla TARKAN la çalışmamalı.burda lafım TARKAN a değil.bakın MURAT BOZ ilk albümü ''TARKAN TARKAN'' röportajlarıyla iyi tanıttı ve hemen sonrasında 2.albümünde TARKAN ın adını almadı.TARKAN ın kanatları altından sıyrıldı ve ileride çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.EMİR de bence bunu göz önüne alıp, iyice düşünmeli.
hem bugün hangi albüm satıyor ki acaba..sanatçıların,aranjörlerin bile çoğu şarkıarı internetten indiriyor.yani artık ''kaç albüm sattı'' olgusu başarının bir kıstası olamaz!

tarkaseksüel
10-11-09, 20:02
emir ilk konserini o bayramda vermemiştir..
o konser ikinci konsserdi ve 3. konserde bu ay içerisinde viyana da olacak...

cihanın mesajını gorunce bi düzelteyım dedım mesajımı
evet cıhan haklı bende onun gibi düşünüyorsum yalnız
tarkan emir e ikinci lbum için bir şarkı daha vermiş... muhtemelen tarkan verdiği sarkıları kendı okuttuğu için bu şarkıyıda kendı okutacak ve benzerlikler yine olacak... yine aynı eleştiriler...
onlarda bunun farkındadırr yalnız yapacak hiç bir şey yok....

cerkain
10-11-09, 20:06
Şu piyasada albüme hiç gerek yok...

tek şarkılık dijital ortamlara verilir... tek şarkıyla gündem yapmak mümkün bence...

hilfa
10-11-09, 23:52
haberin başını okuyunca tamam Emir de diğerleri gibi Tarkanın hakkında konuştu dedim yaaaaa:21:Basın yine abartmış:7:

MassConfusion
10-11-09, 23:59
Bunun Tarkan'la ne alakası var.

au13
11-11-09, 00:04
Bunun Tarkan'la ne alakası var.

Aynen sana katiliyorum

**MegaStarkan**
11-11-09, 00:11
Tarkan'in sirketi promosyon konusunda iyi degil. Cikan albümlerin örnegi cok var... Emir'in tek promosyon noktasi Tarkan idi. Bu arada konser nerde Viyanada ve ne zaman? Benim haberim yok, belki giderim ;)

flores
11-11-09, 11:33
[QUOTE=trknmania;171766]bende tarkanın arkasından bişeyler falan söyledi sandım tarkanı üzdü deyir.

bende ele zann etdim

meryem_17
11-11-09, 12:57
aynen ya bnde murat boz gbi nankörlük yaptı sandım ki bnce emiir öle bi insana benzemio her gittiği programlarda tarkandan öwgüyle bahsedio ya bu kendini gzetci sananlar bıkmadımı tarkanla uraşmakatan yorulmadmı yahuuu bırakın artık sçma sapan alakasız haberler yapmayı alakasız sçma span haberleri okumaktan ben skıldım Kabul Edin artık o bi Megastarr sahip çkın ya nedir bu kıskançlık ya kıymet bilin braz yahu Nankör insanlar Tarkan ülkemiz için neler yapıo siz hala onunla uraşmaktan bıkmıosunuz yaa :13::13::13::13:

siboss1992
11-11-09, 17:06
artik hergün yeni bir sanatci cikiyor..Gercektenn cooooooook
basarili olman lazimki kalici bir sanatci ol..
Emir´e tarkan yardim etmeseydi bu kadar ünlü olmazdi simdi..

badboyserkan
11-11-09, 18:04
Emir'in tek yanlisi guclu bir PR Ve Reklam uygulamasi yapmasi lazim. Bu durumda cok eksik kaliyor. Ayrica birazda piyasada guclu olmak lazim kisiligi itibari ile biraz kendini sineye cekmis birisi olarak kaliyor.Guclu olmanin ve iddiali olmanin isilitisi insanin gozlerinde baslamali yureginde bitmeli. Tarkana sirtini dayiyarak reklam promosyonu asamasi fazla surmez. Zaten emir, ne zaman Tv'de bi programa ciksa konusulacak konular hep belli Tarkan !

tarkantutkunu
11-11-09, 21:05
Murat Boz'dan çok daha iyi başladı diye düşünüyorum

TheLastAirBender
11-11-09, 23:32
murat bozdan gerçekdende daha iyi basladı ayrıca emir bana cok daha sempatik geliyor murat bozdan kalasın teki murat tarkanla bagı falan kalmadı onun hedefi tarkan olamaz gökhan özen olur anca .. emire destek veriyoruz varsın hep tarkanın gölgesinde kalsın en azından murat bozdan on kat daha kişilikli oldugu bi gerçek..

fatihvefatih
12-11-09, 00:39
Emir ileride Tarkan'ın ardından pop müzikte 2. sıraya oturur, bizim basının abartılı ve gereksiz haberlerine kanmayın arkadaşlar, Emir gayet iyi gidiyor bence!

_trkn_
12-11-09, 00:39

2006 yılında Come Closer albümünde hepsi senin mi şarkısının yabancı versiyonu çıktı
onun için öyle yazdılar sanırım :)

umarım yalan haberdir. Emirden daha fazla satış beklerim
tabiki Murat Bozdan iyi, Murat Boz gibi nankör de değil.

tarkaseksüel
12-11-09, 15:06
Tarkan'in sirketi promosyon konusunda iyi degil. Cikan albümlerin örnegi cok var... Emir'in tek promosyon noktasi Tarkan idi. Bu arada konser nerde Viyanada ve ne zaman? Benim haberim yok, belki giderim ;)
emir kasım ayı içinde olacağını söylemişti ama suan tarıhte bı kesinleşmiş bilgi yok... haberdar olunca sanada iletirimmm....

Pamela_beyazgul
13-11-09, 18:53
off ben Tarkana bisey demismi diye sandim, ne alakasi var allah allah

muck muck
13-11-09, 21:35
Tarkan Şıkıdım'ı 2006'da mı seslendirmiş?Hadi be...Öyleyse,biz nasıl 1994'te dinledik :D Allahım bu gazetecilere akıl fikir ver.