PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atv Ana Haber Bülteni - Narenciye

Yakisikli89
09-11-09, 21:06
...

Az önce ATV ANA HABER BÜLTENI'nde Tarkan'in Narenciye icin yaptigi reklam filmini gösterdiler.

Reklam Filmin gördügüm kadariyla yüzeysel icerikligi:

Normal anne ve kiz süpermarket'de alisveris yaparken, kiz kendisini adeta yeni bir 'rüya alemi' nde buluyor: Tarkan, portakallar, yapraklar, cicekler vs mevcut (Resimler Bölümünde Narenciye Resmine bakiniz ..)
kiz tarkani görünce sasiriyor, cigliklar icinde kaliyor ve tarkanin kollarina kosuyor ki tarkanda bunu görünce cok güzel bi sekilde gülüyor ve bütün samimiyeti ile kiza kollarini aciyor.
Diger kisa sahnelerde portakallar havada ucusuyor ve Tarkan onlara ulasmaya calisiyor.
Klibin en güzel yani ise, Tarkanin sesinden rusca sarki duyacak olmamiz..

Acele paylasmak istedim. Aklimda tek bu sahneler kaldi. Taabiki degisiklikler olabilir, ama aklimda kalan resimler bunlari gösteriyor :29: Benden baska görenler iceriklige yeni biseyler ekliyebilir yda düzeltebilirse sevinirim :20:

pare pare
09-11-09, 21:12
Ben FOX-da gordum . . . cok guzel amma sarki bence rusca anlasilamiyor . . . ne biliyim !

inci tanesi
09-11-09, 22:07
turk kanallarinda da donucek mi bu reklam?

trknmania
09-11-09, 22:11
yaaaa ben kaçırdıımmmmm:((ama allahtan bir arkadaş facebook profilime eklemiş....ama pc'm bozuk ordan da izleyemiyorum:((yarın izliycem artık meraktan ölmezsem eğerr:)teşekkürler haber verdiğin için:)))

MEGASTARİX
09-11-09, 22:43
Arkadaşlar youtube girin arama bölümüne tarkan narenciye yazin çikiyor oradan izleyebilirsiniz

starzu
09-11-09, 23:48
:6:olamaz tv bozuldu ya göremedim

Tar-Khan
10-11-09, 05:34
full izlemedim ama sarkiyi güzel okumus...
:D umarim ruslar bayilir...

trknmania
10-11-09, 10:45
ancak izleyebildiiimmmmm.....!ty pastoy'deyişine kurban yaaaaaa:))allahım mükemmel olmuş reklam:))))

haluk seki
10-11-09, 11:28
dün izledim çok güzel olmuş da tarkan 1 milyon dolar aldı diyorlar

meryem_17
10-11-09, 11:33
bende dün akşam show twde grdüm mükemmel ötesi bi reklam filmi olmuş artıı 1 milyon dolar az bile kalır Megastarımıza bnce.

ece**
10-11-09, 13:11
3 ayrı reklam filmi çekilmiş zaten :) otobüslerin üzerinde, dergilerde,billboardlarda da fotoğrafları olacakmış..:)

eLiF
10-11-09, 17:52
çok çok güzel olmus reklam!! gerçi tarkana bakmaktan reklamda olanları anlayamadım ama=) kıyafetine hareketlerine bakıslarına sesine kısacası herseyine bayıldım :4:

Tugcee
12-11-09, 08:11
muhtesem olmus reklar orda bi kucuk kzi sevior cok kiskandim onu.... onun yerinde olmak isterdm.... partakallar kurban olsun TARKANIMA yaaa... :10:

SESA
12-11-09, 09:53
reklam güzel olmuş ve heryerde yer alacak fotoları

Zara
12-11-09, 21:50
Rusyanin hangi kanallarinda yayinlanacakmis acaba kimse bilmiyormu?

fatihvefatih
12-11-09, 23:51
Rusyanin hangi kanallarinda yayinlanacakmis acaba kimse bilmiyormu?

Rusya'da 4 tane saygın ve ulusal kanalda yayınlanacak, isimlerini bilmiyorum ama Türkiye'nin Show Tv'si, ATV'si, Kanal D'si ve Star'ı diyebilirim sana :)))

flores
13-11-09, 17:23
Rusya'da 4 tane saygın ve ulusal kanalda yayınlanacak, isimlerini bilmiyorum ama Türkiye'nin Show Tv'si, ATV'si, Kanal D'si ve Star'ı diyebilirim sana :)))

hahahaha cok iyi anlatdin kanalil adlarini