PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni albüm!!! Son dakika haberleri!

fatihvefatih
04-11-09, 15:16
Arkadaşlar 04/11/2009 tarihinde (bugün) Hitt Müzikten aldığım bilgilere göre:

1) Tarkan'ın Yeni Albümü için seslendireceği şarkılar şimdiden hazırmış, hatta şöyle ifade edeyim bir albüm için gerekli olan 10 ya da 12 şarkıdan fazla sayıda şarkı halihazırdaymış, tek sorun bu şarkılar arasından hangilerinin albümde yer alacağının henüz belirlenmemiş olmasıymış, ve şimdi sıkı durunnnnnn Yeni Albüm tamda istediğimiz gibi kesinlikle Nisan ya da Mayıs/2010 tarihinde Müzik Marketlerde yerini alacakmış. :))))))))))) :20:

2) Bu albümde eski özlediğimiz Tarkan ve yeniliklerle dolu bir Tarkan'ı bir arada bulacakmışız, yani başka bir ifadeyle eski ve yeni Tarkan karışımı bir albüm olacakmış. :))))))))))

3) Yeni albümün şarkılarının söz ve müziklerinin kimlere ait olacağı kesinlik kazanmamakla birlikte, Sezen Aksu'dan da şarkı ya da şarkılar yer alabilirmiş. Ya da söz-müzik tıpkı Metamorfozdaki gibi tamamen Tarkan'a da ait olabilirmiş, albümde hangi şarkıların yer alacağı netlik kazanmadığından bu konuda henüz netlik kazanmamış.

4) İngilizce bir Single çalışması ise şu anda gündemde yokmuş.

BU HABERLERE ÇOOOKKK SEVİNDİM HEMDE ÇOOOOOK, ÖZELLİKLEDE YENİ ALBÜMÜN NİSAN YA DA MAYIS 2010 TARİHİNDE MÜZİK MARKETLER YER ALACAĞINA VE ESKİ TARKAN'DAN DA İZLER TAŞIYACAĞINA ÇOOOK SEVİNDİM HEMDE ÇOOOOOKKKKKKKKK!!! :)))))))))))) :21:

özlemmis
04-11-09, 15:38
siz bu bilgileri nerden aldınız acaba hergün bişey söyleniyor malum..

SESA
04-11-09, 15:45
valla artık neye inanacağımızı şaşırdık tarihten tutunda şarkıların kime ait olacağına kadar bi sürü şey söylendi ama hala belli değil

ozangüney
04-11-09, 16:05
bence sezen aksu şarkılarını kesin koycak her yeni albüm sorusunda sezen de var cvbı verdi çünkü

fatihvefatih
04-11-09, 16:06
siz bu bilgileri nerden aldınız acaba hergün bişey söyleniyor malum..

Tüm bu bilgileri Hitt Müzik çalışanı bir arkadaştan aldım, bilgiler güvenilir bir kaynaktan merak etmeyin, bu arkadaş Metamorfoz albümünün çıkış tarihinide aylar öncesinden yılbaşı diye söylemişti ve tamda dediği gibi olmuştu, biliyorsunuz albüm 25 Aralık'ta çıkmıştı.

onursamed
04-11-09, 16:08
yıldız tilbe var dı hani.ingilizce single yoksa ben tok um.

au13
04-11-09, 19:22
haber icin coooooook teshekurler. InsAllah her zamanki gibi tam farkli bir albumle yine bizi mutlu eder :1:

MassConfusion
04-11-09, 20:26
Umarım dediğin gibidir.

_trkn_
04-11-09, 21:20
albümün mayısta çıkacağına hiç sevinmedim :p
beklemek istemiyorum, bari ocakta çıksaydı...

Hüli 82
04-11-09, 21:26
haber icin tsk umarim bu haber dogrudur

onursamed
04-11-09, 21:40
doğru değildir ya.sezen aksu,y. tilbe.değişik sesler olsun bence albümde biraz.ingilizce single kesin olsun.

denizmavisi
04-11-09, 22:17
Sezen'den en azından hareketli bir çıkış parçası almalı bence ve kendisi son röportajında albüm 1-2 ay sonra çıkacak demişti gerçi Tarkan bu sözüne güvenmemek lazım ama yine de ben albümü yılbaşında ya da ocak ortalarında bekliyorum mayısa kadar uzatacağını sanmıyorum açıkcası haber için de tşk

yiğit
04-11-09, 22:45
Kabak tadi verdi ya...haziran,temmuz,ağustos,eylül,ekim,kasim...
Bu aylari albüm çkacak die bekledik..aralik deniyordu şimdi nisan mayis oldu...
Eğer hep kendi şarkilarini koyacaksa boşa bekletmesin bizi..

sally
04-11-09, 23:22
Bakalim hangisi dogru cikacak yazilanlarin

Ferya
04-11-09, 23:29
Bakalim hangisi dogru cikacak yazilanlarin

Evet bencede

ece**
04-11-09, 23:29
iyice bişeyi çıktı ya bu işin...lafım sana değil fatih üstüne alınma sakın! bu çıkan haberlere lafım.tarkanın tepkisizliğne lafım! kabak tadı verdi artık..temmuz ağustos eylül ekim...aralık,yeni yıl..mayıs mart ooofff tarihlerden beynimiz döndü artık.ama SABIRLA bekliorz bakalım 2o1o baharını..

günışığım
05-11-09, 05:37
bakarsiniz hic cikarmaz =)=)

trkntrkn89
05-11-09, 12:47
tamamen uydurma bi haber tarkan ingilizce albüm yapacak amerikada bunu dile getirdi diğer yazdığın herşey yine ortada olan konular.

askmeleyi
05-11-09, 15:23
Bence bunlar hepsi ihtimal son anda ne yapacagi belli olmaz.. artik albumle ilgili hic bir seye inanmiyorum ..:))

meryem_17
05-11-09, 16:25
Offf insan neye inanacağnı şaşırıyor wallahi ya bi 2010 ocak deniyordu şimdide nisan mayıs deniyor hangisi doğru bari tarkan bi açıklama yapsa biizede rahatça beklesek yaw neyse geç olsun da güç olmasın :54::35::52::30::35::48: nasıl isterse öle olur çnkü herşeyin en iyisini kndisi bilir.

Bamboo
05-11-09, 19:10
ingilizce single gündemde yokmuş... hiç şaşırmadım... :(

muck muck
05-11-09, 19:59
Mayis'tan önce cikmaz,cikamaz...Sarkilar okunmussa bile,albüm kapagidir,album ici resimleridir,albume konulacak addir,odur budur,zaten 4 - 5 ay daha sürer...Mayis'ta cikar,sıkmayin caninizi.. ;)

eLiF
05-11-09, 23:03
yazın çıkmasını istiyorum bu yüzden çok sevindim bu habere inş. doğrudur.. kış aylarında albüm çıkarması iyi olmuyor tarkanın hareketli şarkılarıyla 2010 yazını çok güzel geçiririz umarım =)

Tugcee
06-11-09, 07:59
umarim solediin gibi olur... gercekten muhtesem bi album olcakkk cok ama cokk mrk ediorum acikcasii Tarkandan yeni sarkilar dinlemeyi cok ozledimmm... album ciktiinda sabah erkenden muzik marketlerden cdsini almayi cok ozledimmm...cdyi aldktan sonra sarkilari ezberleyene kadar saatlerce dinlemeyide cok ozledim... hadi Tarkanim umarim album istediin gibi olurrr ciksinnn artkkkk :) :10: :1:

mage
06-11-09, 13:51
tarkanın bile açıklamadığı şeyleri sen nasıl öğrenebiliyorsun ki !

pare pare
08-11-09, 13:13
Super bekliyoruz . . .

fatihvefatih
08-11-09, 14:43
tarkanın bile açıklamadığı şeyleri sen nasıl öğrenebiliyorsun ki !

Arkadaşım neden bu kadar agresifsin, burası forum, biz fanlarda haber niteliği taşıyan ve gerçekle bağdaşan herşeyi burada birbirimizle paylaşıyoruz, hem ben Tarkan'ı bu kadar severken neden atmasyon haberler yazayım buraya, bu önce kendime sonra diğer arkadaşlara haksızlık değil mi? Lütfen, ben hepinizi önce insan olduğunuz için sonra da Tarkan Fanı olduğunuz için çok seviyorum, bizim diğer fanlardan farkımız olmalı dimi, özellikle birbirimize karşı yaklaşımımızda, tıpkı Tarkan'ın yaptığı gibi herkese sevgiyle yaklaşmalıyız haksız mıyım arkadaşım, inan sözüne biraz içerlendim ama yinede sana kızmadım hepimiz insanız her anımız birbirine uymayabiliyor, bazen hayat yoruyor bizi ve buna bağlı stresler yaşayabiliyoruz.. Sevgiyle kal canım arkadaşım..

coolx
01-04-10, 14:32
Az kaldı az :)

yasinenessahin
01-04-10, 14:52
benimde aldığım bilgi o yönde.haber kesinlikle doğru mayıs ayında çıkıyor albüm 'KESİN... !!!'

kartales26
01-04-10, 15:40
şu aldığınız bilgileri bizimle bir paylaşsanız kimden aldınız nasıl aldınız reswmi kaynak mı biz de bilelim artık bu albüm de çıkacaksa çıksın artık ben sıkılmaya başladım artık.Hı kesin bir açıklama olsa sorun değil bekleriz örneğin 1 eylül densin kesin çıkacak densin beklemeye razıyız ama böyle belirsizlik insanı sıkıyor.Bu hiç profesyonelce değil.Artık günümüzde sıradan şarkıcılar bile albümlerinin çıkış zamanını söylüyorlar ve o zaman da albüm çıkıyor.Dünyada zirvedeki şarkıcıların albümlerinin çıkış zamanı 1 yıl önceden biliniyor.Bu nasıl iştir anlamıyorum.Bu kadar kararsızlık iyi değil...biz böyle beklerken albümdeki hazır şarkıların milatları dolacak günümüze uymayacak...

start_the_fire
01-04-10, 17:09
Valla fatih bey 1 nisan günü diye yapmayalım lütfen aa kalpten götürceksin sen beni bugün valla a bugüne özel saten en büyük sakayı sevgilimden yedim a geliyorlar sağdan soldan

ece**
01-04-10, 18:11
bişeye nekadar çok titizlenirsen o kadar çok kafan karışır o kadar çok sorun bulursun... fazla beklemek,didiklemek,değiştirmek her zaman için ii bişey değildir...tarkan titizlendikçe tarih uzar... titizlenmesin demiorum ama yeterince titizlendi kanımca... ekle..çıkar...ekle...çıkar...

pare pare
01-04-10, 19:00
Dogrumu bunlar acaba ? Nasil inaniyim ? ((((

yiğit
01-04-10, 20:49
Arkadaşlar 04/11/2009 tarihinde (bugün) Hitt Müzikten aldığım bilgilere göre: demiş arkadaşımız ama bu gün nisan 2010 tarih...noluyo yavvvv...

yasinenessahin
01-04-10, 21:15
Arkadaşlar 04/11/2009 tarihinde (bugün) Hitt Müzikten aldığım bilgilere göre: demiş arkadaşımız ama bu gün nisan 2010 tarih...noluyo yavvvv...

4 Kasım 2009'da bu mesajı yazmış. Parantez içinde bugün yazdığına bakma. Ayrıca bilgi doğru bende 2 gün önce bunu doğrular nitelikte bilgi aldım. Albüm ''MAYIS'' ayında ''KESİN'' çıkıyor ... ama gününü bilemiyorum ...

yasinenessahin
01-04-10, 21:22
şu aldığınız bilgileri bizimle bir paylaşsanız kimden aldınız nasıl aldınız reswmi kaynak mı biz de bilelim artık bu albüm de çıkacaksa çıksın artık ben sıkılmaya başladım artık.Hı kesin bir açıklama olsa sorun değil bekleriz örneğin 1 eylül densin kesin çıkacak densin beklemeye razıyız ama böyle belirsizlik insanı sıkıyor.Bu hiç profesyonelce değil.Artık günümüzde sıradan şarkıcılar bile albümlerinin çıkış zamanını söylüyorlar ve o zaman da albüm çıkıyor.Dünyada zirvedeki şarkıcıların albümlerinin çıkış zamanı 1 yıl önceden biliniyor.Bu nasıl iştir anlamıyorum.Bu kadar kararsızlık iyi değil...biz böyle beklerken albümdeki hazır şarkıların milatları dolacak günümüze uymayacak...

Resmi derken şöyle hitt müzik şirketinden bir yetkili. Albüm 'Mayıs'ta ama gününü bilmiyorum. Ama tahminim ya ortalarında yada ay sonunda. ( Çıkardığı albümlerin çıkış tarihleri genelde böyle olduğu için dedim )

jetaime
01-04-10, 23:17
4 goze bekliyorum bu album cok heycanliyimmm

Inci_Tanem_92
01-04-10, 23:21
Süppper ya ;)

denizmavisi
02-04-10, 22:11
mayısta kesin çıkaracaksa bari doğum günüme denk getirsin ne harika bi hediye olur benim için:21:

fatihvefatih
02-04-10, 22:39
mayısta kesin çıkaracaksa bari doğum günüme denk getirsin ne harika bi hediye olur benim için:21:

Umarım öyle olur :)))))

jetaime
02-04-10, 23:13
kesin mi bu haber ?

smh
03-04-10, 03:32
içimden bi ses albümün çıkmayacağını söylüyor:( içimde öyle bir his yok umarım yanılırım

ozgem__
03-04-10, 14:04
haber için çok tesekkrler..) inş.çok gecikmeden çıkar