PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya'nın Tanıdığı Türkler...

mage
19-10-09, 04:19
Arkadaşlar mynet de bii bölüm var Dünya'nın Tanıdığı Türkler diye girdim o bölüme . Tam 8 kişi geçtim ve karşımda TARKAN var. Gerçekten gurur verici tablo . Diğer sanatçılarla ( Serdar , musti , kenan vsvs) Tarkanı kıyaslayanlara tokat gibi bir cevap olmuştur umarım
:1:

http://img5.mynet.com/ha5/t/tarkan.jpg

Türk sanatçılar hem popüler, hem klasik müzikte hatırı sayılır bir yere sahip. Pop müzik sanatçısı Tarkan, parçaları ve klipleriyle dünya gençliği tarafından tanınıyor.

Kaynak:mynet

_trkn_
19-10-09, 10:00
onun için başarısını çekemiyorlar, Tarkan bir Dünya starıdır. :20:

MassConfusion
19-10-09, 10:14
=) Bunun için Mynet'e gerek bence ama genede iyi olmuş.

tarkaseksüel
19-10-09, 12:09
bunu herkes biliyorr :))

ece**
19-10-09, 12:37
ooooo ooooo O'da (onlar'da) biliyooorrr :)))))))

meryem_17
19-10-09, 12:43
Hber için çok teşekür edrim ama mynet'e göre bişi yok :54::35::52::30::35::48: zaten bir Dünya Starıdır :10::10: bazı ünlülerde starım die geçinenlere buu haberde kapakkk olsun:28::28:

au13
19-10-09, 12:52
teshekurler bu gerceyi herkes kabul etse iyi olur

MEGASTAR
19-10-09, 15:08
Ya Tarkan in Turkiye de rakibi yok bunu anlasinlar artik

fatihvefatih
19-10-09, 17:22
Arkadaşlar mynet de bii bölüm var Dünya'nın Tanıdığı Türkler diye girdim o bölüme . Tam 8 kişi geçtim ve karşımda TARKAN var. Gerçekten gurur verici tablo . Diğer sanatçılarla ( Serdar , musti , kenan vsvs) Tarkanı kıyaslayanlara tokat gibi bir cevap olmuştur umarım
:1:

http://img5.mynet.com/ha5/t/tarkan.jpg

Türk sanatçılar hem popüler, hem klasik müzikte hatırı sayılır bir yere sahip. Pop müzik sanatçısı Tarkan, parçaları ve klipleriyle dünya gençliği tarafından tanınıyor.

Kaynak:mynet

Arkadaşım bu habere ben konu açacaktım benden hızlısın :))) Evet Tarkan bir dünya yıldızı, onunla kıyaslananları göremedik listede acaba neden :))))

mage
19-10-09, 18:22
Arkadaşım bu habere ben konu açacaktım benden hızlısın :))) Evet Tarkan bir dünya yıldızı, onunla kıyaslananları göremedik listede acaba neden :))))

Önemli olan tarkan :)

günışığım
19-10-09, 19:40
bilindik birseyi haber yapmislar =)=)

Yakisikli89
19-10-09, 20:05
Cok güzel. Tsk ederim. Hehe. Herkez duysun ve okusun. Kapak olsun!

bounce
19-10-09, 23:16
evet yurtdışında TARKAN tanınıyor..
ancak MUSTAFA SANDAL da tanınıyor...

Ferya
19-10-09, 23:43

Evet bu dogru,bundan birkac sene öncesi alman Müzik kanalinda (Viva) Mustafa Sandalin moonlight klibi cikiyordu günde en az 10 kez.

fatihvefatih
20-10-09, 00:30

Mustafa Sandal bir-iki şarkısıyla yabancı ekranlara çıkabilir hemde öylesine dinleyip geçtikleri bir sanatçı olarak yani kalıcı olamazlar Tarkan gibi, bizde Türkiye'de bi çok yabancı şarkıyı çalıyoruz-dinliyoruz zaman zaman ama isimlerini bile hatırlamıyoruz çünkü bir daha aynı başarıyı yakalayamıyorlar ve silinip gidiyorlar oysa tarkan öylemi, Tarkan her albümüyle her şarkısıyla yabancı basının ilgi odağı arada çok fark var hemde çok! Ama Mustafa Snadalıda severim efendi biridir, yine Tarkan'dan sonra yurt dışında başarılı bir kaç işe imza atmış ender Türk Sanatçılardan biridir. Ama Tarkan, o bir MEGASTAR'dır!

tarkantutkunu
20-10-09, 00:32
Ben Tarkan'ın bir numara oldugunu düşünüyorum Dünya çapında tanındığıda kesin
Şımarık en bilineni

mesela Şuna katılmam Dünya Star'ı hayır değil!
evet aranan tüm özellikler var ama Dünya star'ları gibi malesef büyük turneler yapıp batı ülke'lerini fazla dolaşamıyor. bunun içinde sebepler var tabiki
hem türk oluşu hem Amerika'lılar kadar bütçeleri olmayışı vs vs

o halde şuna
%100 katılıyorum Türkiye'nin Dünya star'ı evet bu söz doğrudur.
Tarkan müthiş bir insandır ve bir idoldür dansları mimikleri
beste yapmakta ki beceri tipi giyimi herşeyiyle

bundan 20 sene sonra bi gence kimi örnek alıyorsun idol olarak soruldugunda Tarkan diyecek her 5 kişiden biri hal böyleyken

Tarkan'ın star'lığı ve yaptıkları ortadadır
zaman insan görmek istediği gibi görür ve öyle bilir.

kim yazmış yazmamış açıkcası fazla önemsemiyorum
benim düşüncem bu

bounce
20-10-09, 00:38
Evet bu dogru,bundan birkac sene öncesi alman Müzik kanalinda (Viva) Mustafa Sandalin moonlight klibi cikiyordu günde en az 10 kez.

üzerine söylenecek söz kalmamış..
aslında bizim milletimizin çok kötü bir huyu var -ki bunu TARKAN da bir röportajında söylemişti- değerlere destek verilmiyor
yurt dışında yaşayan ferya bunu onaylamış halen MUSTAFA SANDAL tanınmıyor diyorsunuz..buradaki kişi MUSTAFA SANDAL-TARKAN ÇEKİŞMESİ değil..tamamen ''SEZARIN HAKKI SEZARA''olgusu...
acaba TARKAN hangi şarkılarıyla tanınıyor..ŞIMARIK(KİSS KİSS,yabancılar böyle söylüyor) ve ŞIKIDIM.var mı daha ötesi..hem TARKAN COME CLOSER albümünde ŞIKIDIM ve ŞIMARIK ı söyleyecekti.ŞIMARIK iyi olmayınca bu şarkıyı albüme koymadı.
TARKAN ve MUSTİ avrupa da tanınan tek iki TÜRK..adamlar neleri başarmış..
biz halen nelerle uğraşıyoruz!!!
işte bizim ülkemiz de bundan kalkınamıyor...
meyve veren ağacı taşla,kıskan,kötüle.....bu çok küçük bir örnek
sonra da vuruyoruz dizlerimize ''neden domuz gribi aşısını BATI'dan bekiyoruz,neden KANSERE BATILI DOKTORLAR çare buluyor.....

Ferya
20-10-09, 00:54
Veeeeee Gentelman le beraber düet leri var ve bu sarki da alman Viva müzik kanalinda cok cikti Isyankar sarkisi.You tube ta var ama nasil ekleyebilirim buraya bilmiyorum.Sonucta 2 Sarkisiyla Isyankar ve aya benzerle tanindi almanyada.Musti pek sevilmedigi icin malesef pek konusulmuyor.Hatta Isyankar sarkisi almanyada 6 siraya gelmis.

tarkantutkunu
20-10-09, 21:31
üzerine söylenecek söz kalmamış..
aslında bizim milletimizin çok kötü bir huyu var -ki bunu TARKAN da bir röportajında söylemişti- değerlere destek verilmiyor
yurt dışında yaşayan ferya bunu onaylamış halen MUSTAFA SANDAL tanınmıyor diyorsunuz..buradaki kişi MUSTAFA SANDAL-TARKAN ÇEKİŞMESİ değil..tamamen ''SEZARIN HAKKI SEZARA''olgusu...
acaba TARKAN hangi şarkılarıyla tanınıyor..ŞIMARIK(KİSS KİSS,yabancılar böyle söylüyor) ve ŞIKIDIM.var mı daha ötesi..hem TARKAN COME CLOSER albümünde ŞIKIDIM ve ŞIMARIK ı söyleyecekti.ŞIMARIK iyi olmayınca bu şarkıyı albüme koymadı.
TARKAN ve MUSTİ avrupa da tanınan tek iki TÜRK..adamlar neleri başarmış..
biz halen nelerle uğraşıyoruz!!!
işte bizim ülkemiz de bundan kalkınamıyor...
meyve veren ağacı taşla,kıskan,kötüle.....bu çok küçük bir örnek
sonra da vuruyoruz dizlerimize ''neden domuz gribi aşısını BATI'dan bekiyoruz,neden KANSERE BATILI DOKTORLAR çare buluyor.....

Ben Musti'nin herhangi bir başarısını hatırlamıyorum
şarkısı listeler'e girmiş olabilir. veya Alman Music kanal'ında günde en az 10 kez çalmış olabilir.

Tarkan yurt dışı başarıları ile Mustafa Sandal'ın yaptıklarını aynı kefeye koymak
olaya objektif bakıcam derken bazı yanlışlıklar yapmak

Musti gitsin Rusya'da büyük konserler versin veya Konserlerinde yüksek performanslar yapsın veya Tarkan kadar albüm satsın
herşeyiyle taktir toplasın tartışılsın
o zaman bende Musti'ye eyvallah derim kaldı ki

şarkılarına bişey demek istemiyorum dinlenebilir şarkıları bir hayli fazladır.
ama ne ses olarak ne tip olarak ne sahne performansı nede Kariyer başarıları bakımından

Tarkan'a kafa tutabilecek biri olmadı olamaz.
bigün başka bir genç çıkar gerçekten taktir toplar bizde alkışlarız

ama Tarkan ve Mustafa Sandal yanyana yazılırken
cümlelerde seçici olmak lazım yurt içi veya dışı farketmez.

bounce
20-10-09, 23:43
Ben Musti'nin herhangi bir başarısını hatırlamıyorum
şarkısı listeler'e girmiş olabilir. veya Alman Music kanal'ında günde en az 10 kez çalmış olabilir.

Tarkan yurt dışı başarıları ile Mustafa Sandal'ın yaptıklarını aynı kefeye koymak
olaya objektif bakıcam derken bazı yanlışlıklar yapmak

Musti gitsin Rusya'da büyük konserler versin veya Konserlerinde yüksek performanslar yapsın veya Tarkan kadar albüm satsın
herşeyiyle taktir toplasın tartışılsın
o zaman bende Musti'ye eyvallah derim kaldı ki

şarkılarına bişey demek istemiyorum dinlenebilir şarkıları bir hayli fazladır.
ama ne ses olarak ne tip olarak ne sahne performansı nede Kariyer başarıları bakımından

Tarkan'a kafa tutabilecek biri olmadı olamaz.
bigün başka bir genç çıkar gerçekten taktir toplar bizde alkışlarız

ama Tarkan ve Mustafa Sandal yanyana yazılırken
cümlelerde seçici olmak lazım yurt içi veya dışı farketmez.

ya arkadaşım halen aynı şeyi sürdürüyorsun..
1)MUSTAFA SANDAL 2003 te dünya turu yapmıştır..rusya kazakistan çin v.s vis...
2)ben TARKAN-MUSTİ SAVAŞI tarzı bişey demedim.
3)TARKAN ın almanyada katıldığı programa mustafa sandal daha önce katılmıştı..TARKAN ın bounce şarkısını seslendirdiği programa MUSTAFA SANDAL da aynı aya benzer şarkısıyla katılmıştı
yurt dışında bu ikisi tanınıyor...halen bir başarısı yok de!
bir de burda konu MUSTAFA SANDAL değil...bir başkası da olsa tepkim aynı olacak,tanınıyor kardeşim adam hakkını vermek lazım!
TARKAN sahne olarak 1 numara..ancak burda tartışılan musti nin mi tarkanın mı sahnesi iyi tartışması değil..dünyada tanınan TÜRKLER.

_trkn_
21-10-09, 00:12
Tarkan"la mustafa sandal kıyas kabul etmez
Mustafa Sandal"ın klibi yabancı yerlerde gösteriliyor olabilir ama asla Tarkan gibi kalıcı olamaz
mustafa sandal tüm dünyada konser vermiyor bi 2003 yılında vermiş :D
Tarkan"ın avrupadan aldığı bir oda dolusu ödülü var, mustafa sandal türkiyeden bile ödül alamıyor, başarılı değil
Tarkan ise her albümde imaj değiştiriyor, herkesi kendine hayran bırakıyor
world müzic ödülünü bile aldı Tarkan
mustafa sandalın yabancı yerlerden 1 ödülü yok böyle dünya starı olunmaz
Tarkan"ın başarılı anlatmaya kelimeler yetmez...

Ferya
21-10-09, 00:24
ya arkadaşım halen aynı şeyi sürdürüyorsun..
1)MUSTAFA SANDAL 2003 te dünya turu yapmıştır..rusya kazakistan çin v.s vis...
2)ben TARKAN-MUSTİ SAVAŞI tarzı bişey demedim.
3)TARKAN ın almanyada katıldığı programa mustafa sandal daha önce katılmıştı..TARKAN ın bounce şarkısını seslendirdiği programa MUSTAFA SANDAL da aynı aya benzer şarkısıyla katılmıştı
yurt dışında bu ikisi tanınıyor...halen bir başarısı yok de!
bir de burda konu MUSTAFA SANDAL değil...bir başkası da olsa tepkim aynı olacak,tanınıyor kardeşim adam hakkını vermek lazım!
TARKAN sahne olarak 1 numara..ancak burda tartışılan musti nin mi tarkanın mı sahnesi iyi tartışması değil..dünyada tanınan TÜRKLER.

Aynen sana katiliyorum.Ama ne yaziki burdakileri konuyu anlamis degil.

bounce
21-10-09, 01:04
Tarkan"la mustafa sandal kıyas kabul etmez
Mustafa Sandal"ın klibi yabancı yerlerde gösteriliyor olabilir ama asla Tarkan gibi kalıcı olamaz
mustafa sandal tüm dünyada konser vermiyor bi 2003 yılında vermiş :D
Tarkan"ın avrupadan aldığı bir oda dolusu ödülü var, mustafa sandal türkiyeden bile ödül alamıyor, başarılı değil
Tarkan ise her albümde imaj değiştiriyor, herkesi kendine hayran bırakıyor
world müzic ödülünü bile aldı Tarkan
mustafa sandalın yabancı yerlerden 1 ödülü yok böyle dünya starı olunmaz
Tarkan"ın başarılı anlatmaya kelimeler yetmez...

artık tartışamıyorum sizinle!!!!
cevapta vermeyeceğim..
okuyun önce ilk mesajı..sonra ben ne yazmışım onu okuyun..

fatihvefatih
21-10-09, 01:36
Arkadaşlar sakin olalım, evet Mustafa Sandal'da başarılı bir sanatçımızdır, lütfen birbirimizi üzmeyelim, bende zaman zaman sinirli tavırlar sergiledim forumda ama anladımki bunun kimseye faydası yok, hepimiz aynı amaç için burdayız biricik Megastarımız için! Bu nedenledirki birbirimizi sevmeliyiz, bu forumda pozitif bir enerji oluşturmalıyız ki bu olumlu enerji Tarkan'a kadar ulaşsın ve BOMBA GİBİ BİR ALBÜMLE YENİDEN KARŞIMIZA ÇIKSIN, LÜTFEN YAPMAYAIN YA!!

sally
21-10-09, 12:19
Bunu herkes biliyor