PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan eşsiz bir yildiz

MEGASTARİX
15-10-09, 21:16
Değerli okuyucularım bu hafta biraz Tarkan dan yazmak istedim sizlere evet şu bildiğiniz dünya starı Tarkan. Herkes son zamanlarda Tarkan için artık bitti, eskisi gibi değil, demode oldu gibi sözler ve yazılar ortaya çıkmaya başladı peki değerli okuyucularım herkes bu adama bitti vs. gibi şeyler söylüyor ama hala Tarkan üzerinden reklam yapmaktan vazgeçmiyorlar. Ben Tarkan hayranı falan değilim sadece kendimce doğruları yazıyorum şu anda Türkiye sınırlarında şimdiye kadar yetişmiş en büyük star Tarkan dır, bu tartışılmaz ve yut dışında da en fazla sevilen ve tanınan Türk sanatçısıdır.

En son aldığım istihbarata göre Tarkan ve Sezen sıkı bir çalışma içerisindeymiş ve yılbaşı gibi albümün çıkması planlanıyormuş. Ayrıca değerli okurlarım bir konuya da dikkatinizi çekmek istiyorum. Bu gün bazı kişilerce Tarkan ile kıyaslanan kişilerin aslında bırakın Tarkan ile kıyaslanmayı onların sanatçı olduklarını bile düşünmüyorum. Örneğin Serdar Ortaç şarkıları birbirinin kopyası ve yeni şeyler üretemeyen hep yabancı müziklerin üzerine söz yazan bir şarkıcı. Mustafa Sandal son yaptığı albümlerin hiç birisi tutmadı konserlerinde canlı performansı sıfır sürekli detone oluyor. Diğerlerinin isimlerini sayamaya bile gerek yok. Yani kısacası şu anda Tarkan rakipsiz ama biz ona sahip çıkıp destekleyeceğimiz yerde sürekli olumsuz düşünceler ve söylemler içerisindeyiz . Bu böyle olmamalı yazık her şeyden önce emeğe saygı göstermek gerek. İşin özü Tarkan gibi yıldızlar kolay yetişmiyor o yüzden böyle bir yıldıza destek olmalıyız her alanda köstek değil.

MURAT BEŞER
MİLLİYET

trknmania
15-10-09, 21:22
murat beşer'in ellerine sağlık valla...tam da düşündüklerimi kaleme almış..
ama umarım tarkan albümünü yılbaşında çıkartmayı düşünmüyordur...bunu hiç istemem...yaz abümü istiyorum ama dolu dolu bir yaz albümü istiyorum..karma gibi bomba bir albüm istiyoruuummm:)))
ve murat beye katıldığım bir nokta da dünya starlığıyla ilgili...evet tarkan şu anda müzik piyasasında dünyaya açılan tek kapımız...ama maalesef bizden başka bunu anlayan ve tarkanın bunca emeğine saygı duyan kimsecikler yok...çook yazık çoookkk....:(((

Ferya
15-10-09, 21:44
Dogru söze nedirbravo

**MegaStarkan**
15-10-09, 21:47
Cogu hayranin argümanlarini kullanmis, güzel yazmis.

au13
15-10-09, 22:51
aferin ona bir insani bu kadarmi iyi anlatilir sonunda dogruyu goren qazetecide cikdi:21::21:

fuatuslu
15-10-09, 23:19
helal olsun söyleyemediklerimizi söylemiş

özge
15-10-09, 23:37
bunları biliyoruz zatenn ama bazılarınaa iyi bir hatırlatma olmuşş..

günışığım
16-10-09, 02:45
yazarin yazisini ayakta alkisliyorum yuregine saglik.

Dark_blue
16-10-09, 02:48
cok güzel bi yazi olmus tebriklerrrrrrrrrrr , bi yanda sürekli detone olan sarkicilar diger yanda star Tarkan ;)

printemps
16-10-09, 10:43
bu dogru sözlere eklenecek başka bişey yok

serennn
16-10-09, 12:45
çok güzel söylemiş walla ağzına sağlık..bunlar bizim bildiğimiz şeyler ama keşke bu yazıyı herkes okusa ve artık bişeylerin farkına varsaa

ece**
16-10-09, 13:41
güzel söylemiş..bilindik şeyler bunlar...yüreğine sağlık.

SESA
16-10-09, 14:13
Kalemine sağlık Murat Beşer daha ne diyelim

Bamboo
16-10-09, 14:21
aman iyi bi yazı gördük şürükürler olsun tanrım...:54::35::52::30::35::48:

denizmavisi
16-10-09, 14:48
güzel yazmışbravo Tarkan kimseyle kıyaslanamaz her zaman zirvedeki tek isim albümü de sabırsızlıkla bekliyorum umarım çok bekletmez

hilfa
16-10-09, 14:58
bravobazıları kör olmayı seçselerde güneş balçıkla kapanmıyor bravobravo

muck muck
16-10-09, 16:14
=) Yazı tek kelimeyle kusursuz! Türkiyede böyle yazar mı kalmış bee...!
Evet Tarkan eşsiz bir yıldız,Hatta Tarkan dünyada Güneş'ten sonraki en parlak yıldız.

flores
16-10-09, 18:31
offfffffff ele bir ureyimizi oxuyub.cox sagolsun

Pamela_beyazgul
16-10-09, 19:12
Cok dogru seyleri soylemis Murat Beser!!! Ona cok tesekkurler ediyorum!!!

MEGASTAR
19-10-09, 15:06
Vay be ne yazi yazmis helal olsunbravo

TheLastAirBender
19-10-09, 17:07
çok güzel bir yazı yazmış teşekkrler paylaşım için ..bravobravo:20:

eLiF
19-10-09, 19:16
tarkan hayranı değilim demiş ama bir tarkan hayranı gibi konuşmuş=)
ayrıca türkiye'de gerçekleri gören birileri de varmış!!

inci tanesi
20-10-09, 01:09
Vay be gozlerime inanamadim dogru mu bu okuduklarim,gazeteci oturup tarkan hakkinda dogrulari konusmus.Gorebildigi icin bu gazeteci arkadasi tebrik ederim

Sayali15
20-10-09, 16:10
Tarkan!bu insan tum sevenlerinin kalbinde buyuk bir iz birakmish.Bu insani unutmaq hich bir zaman olamaz.Uca RAbbim Megastarimiza uzun omurler versin.Her zaman mutlu olsun,gulsun ve sevinsin.Ayricalikla,sevenlerinin ehatesinden eskik olmasin.Amin inshallah!Opdum Tarkannnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmiii iiiiiiiii.:10::29::20:
Ashkim Tarkanim.Seni choooook hemde daha daha daha choooooook seviyorum.

*HiLaL*
20-10-09, 18:44
Harika Bir yazI oLmu$ ya.. inanamaDIm görünce Bir Gazeteci TARKAN'I kötüLemiyOrda onun GercekLerinden bahsediyOr inanILmaz muhte$em bir$ey..
Biz bunLarI cok iyi biLiyoruz ama biLmeyen yada biLmek istemeyen okadar cok ki$i var ki, onLarIn gözüne gözüne sokmak lazIm bu yazIyI..

Cekemeyen Anten TaksIn =)))

Seni SeviyOrum MegastarImmmm

dudu
21-10-09, 14:36
evet mustafa sandalın canlı söylemeyediğine bizzat şahit oldum temmuzun başındaki ankara konserinde izledim çok kötüyd.ü parçayı cd den çalıyolar musti üstüne söylüyodu ve çok kötüydü.

gokhantevetoglu
30-10-09, 00:17
dogru soze daha ne denır...tarkan ın degerını ulke olarak cok daha ıyı bılmemız lazım...tarkan dan sonra yuzlerce kısı cıktı hepsını tarkan la kıyasladılar ama kım kaldı sımdıye tarkan dan baska hepsı fos cıktı o yuzden sonuna kadar destek...

asd1234
30-10-09, 01:00
Bizim düşündüklerimizi -aslında gerçekleri- kaleme almasına sevindim. İyi yazmış.

prenses_elaa
30-10-09, 09:24
aferin bu adam güzel konuşmuş keşke bu yazıyı herkez okusa sylemek istediklerimin çoğunu söylemiş