PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan bu sezon ''beyaz show''a çıkıcak..

özge
10-10-09, 12:53
Dün beyazı izledim arkadaşlar ve bir seyirci bağlandı telefonla..muhabbet kuşuma bile öğretdim Tarkan beyaz showa gelsin diye bağırıyor..Tarkan artık gelmeyi düşünmüyor mu dedi.Beyazda Tarkana kuşu gönderirsek belki gelir ama şakaa bir yana Tarkan bu sezonda inşallah gelicek dedi...

Demekki Beyaz sonunda ikna etti Tarkanı...

ece**
10-10-09, 13:04
ewet bende izledim.hatta kadında; tarkan,kuşu bile almaya tenezzül etmez dedi.beyazda;yookk yook inşallah gelicek bu yıl dedi dediğin gibi amaa inşallah gelir yaa çok istiorumm beyaz'da tarkanımı görmeyii :)))

pare pare
10-10-09, 13:37
İnsallah bakalim nolucak . . .

muck muck
10-10-09, 13:45
Beklemeyin boşuna,biliyorum o kuşu ben...Gelmeyecek!

MassConfusion
10-10-09, 15:31
Gitmesin ya boş verin

MEGASTARİX
10-10-09, 15:33
Tarkan beyaz showa falan çikmaz unutun gitsin

denizmavisi
10-10-09, 17:05
bende çıkmasını çok isterim ama biliyorum ki çıkmayacaktır

SESA
10-10-09, 17:21
çıksa iyi olur ama hiç sanmıyorum

printemps
10-10-09, 19:43
çıksın artık, beyaz showu gençler izliyor ama tarkan trt gibi gençlerin izlemedigi bi kanalı tercih ediyo

tarkaseksüel
10-10-09, 19:43
ben izlicektım unutmuşum izlemeyi yaaa...
tühh.. sahnesi dekor nasıl dı ??

Hüli 82
10-10-09, 19:54
cikacani sanmiyorum ciksaydi coktan cikardi

trknmania
10-10-09, 20:09
çıkmasın bence:(çünkü beyaz show eski tadını vermiyor artık...

günışığım
10-10-09, 20:28
Tukurdugunu yalamaz tarkan turkiyede talk show yok demisti simdi cikarsa tarkana ayip walla =)

Dark_blue
10-10-09, 23:32
Cikacaktir...

inci tanesi
10-10-09, 23:40
Ben de Tarkan'imi Beyaz show da gormek isterim ama simdiye kadar cikmam dedi simdi cikarsa medyanin dilinden kurtulamaz(tukurdugunu yaladi) dereler.En iyisi cikmasin yeni bi bas agrisina gerek yok bence ama gene de Tarkan en iyisini bilir.

sally
11-10-09, 00:09
Beyaz insallah gelecek dedi ama tarkanin programa cikacagni sanmiyorum

Ferya
11-10-09, 00:22
Sanmiyorum,simdiye kadar neden cikmadi,simdiden sonra da cikmaz.

*HiLaL*
11-10-09, 01:13
CIkacagIna inanmIyOrum ama CIkmasnI cok istiyOrum

scorpioness
11-10-09, 23:42
Orada görene kadar inanmam yine hüsran olabilir Beyazıt için.

Tugcee
12-10-09, 08:45
bnde ckmasini isterim ins gelir yaaa.. Yakinda olan arkadaslar izlemeye gidinn...

Bu isin insallah'i, masallah'i yok arkadaslar. Tarkan oraya cikip ne yapacak. Hangi konuda sohbet edecekler. Yeni ne yaptiki, ne anlatacak? Hadi geçen sene albüm vardi, bu sene ne var? Acikcasi ben maymunluk izlemek istemiyorum. Iltifatlar, samimiyetsiz gülüsmeler, tekrar iltifat, tekrar, tekrar... jest üstüne jest, telefon baglantilari bilmemneler. Yani tahmin edebiliriz sanirim neler olcak. 1-2 kiytirik surpriz yapilir, Tarkan Beyaz Show'a cikmis olur iste.
Hem zaten Tarkan cikmak istese bile HiTT begenmiyodur hazirlanan program akisini. Titizler, yada tutucular, biliyosunuz...

Ne biliim iste, ben ciksada pek süper bi program olacagini sanmiyorum, Tarkan nedense Türk televizyonlarinda kasiyo kendini, pot kircam, agzimdan fena bisey cikcak diye korkuyo, rahat olamiyo.

Illa bi TV projesi olcaksa, 1 saatlik televizyon belgeseli yapilir ozel ve profesyonel hayati hakkinda.

trknmania
12-10-09, 14:06
Bu isin insallah'i, masallah'i yok arkadaslar. Tarkan oraya cikip ne yapacak. Hangi konuda sohbet edecekler. Yeni ne yaptiki, ne anlatacak? Hadi geçen sene albüm vardi, bu sene ne var? Acikcasi ben maymunluk izlemek istemiyorum. Iltifatlar, samimiyetsiz gülüsmeler, tekrar iltifat, tekrar, tekrar... jest üstüne jest, telefon baglantilari bilmemneler. Yani tahmin edebiliriz sanirim neler olcak. 1-2 kiytirik surpriz yapilir, Tarkan Beyaz Show'a cikmis olur iste.
Hem zaten Tarkan cikmak istese bile HiTT begenmiyodur hazirlanan program akisini. Titizler, yada tutucular, biliyosunuz...

Ne biliim iste, ben ciksada pek süper bi program olacagini sanmiyorum, Tarkan nedense Türk televizyonlarinda kasiyo kendini, pot kircam, agzimdan fena bisey cikcak diye korkuyo, rahat olamiyo.

Illa bi TV projesi olcaksa, 1 saatlik televizyon belgeseli yapilir ozel ve profesyonel hayati hakkinda.

işte bu yaaa!!!valla seninle aynı fikirdeyim duygu..beyaz show'da insana doğru dürüst şarkı bile okutmuyorlar.ee şöyle bol bol şarkı söyleyemeyeceği bir yere çıkıp da 2 saat ne konuşucak tarkan...zaten herşeyi medyanın önünde yaşıyor...herkes herşeyini billiyor..katılması çok gereksiz olur bence...

MerveGül
12-10-09, 14:29
İnş bir an önce Tarkanıda beyaz showda görürüz :) Belki Sibel ablayla birlikte aynı programda konuk olur =)

Yok artik... kankigiller muamelesinden son derece bunaldim.

sukranuzal
13-10-09, 18:24
beyaz showa falan çıkarmı bilmiyorum ama bence tarkan sibel canın yeni yapıcağı programa katılabilir gibi geliyo

TEVETOGLU
13-10-09, 19:25
Tarkan Beyaz Show'a çıkarsa izlerim tabi.Bence çıkmak için yeni albümü beklemesin.Yeni albümü bekliyorsa da kendi bilir tabi. :)

ece**
13-10-09, 19:48
beyaz showa falan çıkarmı bilmiyorum ama bence tarkan sibel canın yeni yapıcağı programa katılabilir gibi geliyo

öyle bi program mı başlayacakmış ?? tarkan bence beyaz'a öncelikle çıkmalı.adamın yıllardır girmediği şekil kalmadı tarkan gelsin diye..beyaz'a saygısızlık olur:12:

sukranuzal
14-10-09, 18:54
sibel can show tv de şarkı söylemek lazım adında program yapıcakmış

tarkantutkunu
14-10-09, 23:46
Tarkan'ın içe dönük dünya'sını mutlaka Tüm Türkiye merak ediyor en çok merak edilen adam Tarkan
2 saat'lik bir program ve Tarkan'ın kariyer'i işlenicek övgüler dizilicek
şuan için çok mu gerekli hayır çünkü ortada bir proje yok ama proje oldugu zaman
Beyaz'ı tercih etmesinde bir sakınca görmüyorum aslında herkez bunu yapıyor
yeni albüm yapan Beyaz Show'a çıkıyor ama Tarkan diğerleriyle kıyaslamıcak kadar büyük bir kitleye sahip

bakalım önümüzdeki günler neler göstericek

tarkaseksüel
15-10-09, 15:22
ben bebeyaz shoew on yıldır süregelen bir show programı.
artık marka olması gerekıyordu türkiyede
sadece seckın kişilerin katılabileceği bi program olmalıydı geçen zamana bakılacak olursa
tarkan, sezen,ajda gibi starların katılması gereken bi program ama beyaz show artık
yeni albumu çıkan, facebook ta en çok tıklanan videolardaki kişileri çağırarak bişeler yapmaya çalışıyor
ajdar bile çıktı beyaz show a düşünsenize...
ellen degeneres show var o show harıka yaa konuları birbirinden ünlü kişiler
kadın sahne kurdurup konser tarzında programlar bile yapıoyr...
britney, madonna. beckham, lady gaga, beyonce bunlardan bazıları

neslihan yıldız
30-06-10, 14:32
hadı canım çıkmaz tarkan güvenmıyor onlar karızma çızme peşinde