PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a ne oldu?

eskalen
02-10-09, 18:49
http://img190.imageshack.us/img190/1839/fc321bdbf2fc4670818c1df.th.jpg (http://img190.imageshack.us/i/fc321bdbf2fc4670818c1df.jpg/) Sengul Baliksirti

http://img190.imageshack.us/img190/6740/665877656250.th.jpg (http://img190.imageshack.us/i/665877656250.jpg/)

Tarkan'a ne oldu?

Tarkan'ın yeni saç modeli, gittiğim kuaför salonunda tartışılıyordu, kulak misafiri oldum. Orada çalışan genç çocuklar, "Çok yakışmış. Çünkü o Tarkan. O saç modelini biz yapsak tuhaf durur ama o bir star. Tepeden tırnağa farklı zaten. Dolayısıyla bu model onda aykırı durmuyor" diyorlardı. Doğru. Star dediğiniz insan, tabii ki herkesin gittiği yoldan gitmeyecek, yeniliklerin öncüsü olacak... Ama... Biraz da yakıştıracak. Tarkan'ın Amerika dönüşü havalimanında çekilen fotoğrafını görünce "Bu ne?" dedim. (Bence Tarkan hep giyinik dolaşsın...) Bu arada kadınlar poz verirken dudakları dolgun çıksın diye 333 derler. Tarkan ise ağız hareketleriyle başka bir şey yapmaya çalışıyor ama ne olduğunu çözemedik!

Kaynak:Sabah/Gunaydin

_trkn_
02-10-09, 19:22
bu kadar çok üstüne gitmeyin Tarkan'ın:13:
zaten yeni imajı 1 ay konuşuldu bence çok güzel olmuş ama Tarkan çok yenilikçi bir insan eminim ki yeni albüm çıkınca yine imaj değiştirecektir çünkü hep imaj değiştiriyor.

Dark_blue
02-10-09, 19:42
663 diyo :) bu ne ya :D

gence
02-10-09, 19:43
Tarkanın dudakları çok güzel.333 demesine gerek yok:)Olduğu gibi poz versin yeter

ece**
02-10-09, 19:43
tarkan'a bişey oldu evet ama tarzına bişey oldu şahsına veya sesine yorumuna hiç bişey olmadı hala tarkan tarkan yani :)ewet uçuk bi model bende beğenmedim hiç ama sıkıldım da artık bu saç muhabbetinden Amma da olay oldu bu saç...umarım ki kendine gelir bian önce gelmezsede yapacak bişey yok karşılıksız sewiorum napiimmm :))

bounce
02-10-09, 19:46
ne olmuş????

denizmavisi
02-10-09, 19:47
ah Tarkan ah bu dilli düdüklere niye malzeme veriyorsun ki

İZMİRLİ
02-10-09, 20:32
Heyyy gidi Tarkan Heyyy...Son 2 senedir, eleştirmeyen kalmadı, bazılarına hak veriyorum, ama çoguda saçma sapan şeyler yüzünden eleştiriyor...Bende yeni imajını beğenmedim ama Tarkan bu, bügün uzun saçlı yarın kısa, bir sonraki gün dazlak, bir sonraki ay başka bir şekilde...Demem o ki bu kadar da abarmanın anlamı yok, estetik ameliyatı olmadı altı üstü saç şeklini değiştirdi...

emrepulcu
02-10-09, 20:59
TARKANIN yakında nefes almasına da karısacaklar..Eminim yarı açık cezaevinde insanı böle bunaltmıyorlardır...valla böle boş muhabbetlere iyi dayanıyor,insan hata üstüne hata yapar ya böle boş eleştirler işittikçe, kimseyi takmasın böle boş muhabbetlerde sadece mantıklı eleşti konularnı dikkate alsın..ki bunu da yapıyordur ..BU KİŞİ AYNDI ANDA HERKESİN FARKLI İSTEKELERİNE HİTAP EDEMEZ BEN ONU O OLDUĞU İÇİN SEVİYORUM (saçlı,saçsız,küpeli,küpesiz....vb)TARKAN=TARKAN

serennn
02-10-09, 21:05
walla yaa bunların hepsi dilli düdük tarkanımın dediği gibi... şimdi de şey diyolar eski şöhretini kaybeden tarkan şimdi de dikkat çekmek için imajını değiştirdi gibisinden konuşuyorlar insanın asabını bozuyorlar... tarkanım öyle bi albüm yapsa kii waryaaa ortalık yıkılsa şu dilli düdüklerin de çenesi kapansaa artık yeter..

muck muck
02-10-09, 21:05
=) Görende Tarkan etek giydi sanır,sadece sıradan bir saç değişikliği...Aylardır abartıldığı gibi abartılıyor...Sıradan bir saç modeli bu kadar abartıldıysa,Tarkan saçını mora boyatsaydı 10 yıl konuşulurdu heralde...Ne var ki bunda,onlar saçını istedikleri gibi yapsa Tarkan bir şey der mi ? Hayır.O zaman onlarda demesinler!

MassConfusion
02-10-09, 21:42
Bu konu fazla uzadı ya

Dark_blue
02-10-09, 22:37
Hergün ayni haberi yapmaktan bikmazmi insan ya habercilik bumu :)

Tugcee
03-10-09, 08:26
offf harbiden uzaktikca uzattilar yeter artk yaaa

SELİN ARSLAN
03-10-09, 14:11
Günlerdr giremiodum coll'a,netim yoktu. ... Ama olan bitenleri hep takip ettim arkdaşlar. Bazi fanlarin artniyetli olduklarini düşünüyorum .. Bu ne biçim bi sewgidr ki tarkanin yaptiklarina karşi kötü yorumlar yaziyosunuz.. Tarkanin saçi da başi da çok güzel olmuş .. Hayata at gözlükleriyle bakmayin.bu onun tercihi ve ne yapsa yakişiyo. Kelde olsa çirkinde olsa o tarkan . Bz onu ''o'' olduğu için sewiyoruz.we ne yapsa destek olmaliyiz. Ona karşi olanlara pirim yaptirmamak için uğraşmamaiz gerekirken saçma sapan insanlar neler yaziyolar ... Ona kötü eleştiri yapan herkesi kiniyorum . Herkes haddini bilmeli.