PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayranlarından Tarkana İmaj Önerisi

me_like
21-09-09, 19:02
Fan Klübü üyeleri internette tepkilerini dile getirirken, bir hayranı da imaj önerilerinde bulundu...

Ünlü sanatçı Tarkan’ın New York’ta sergilediği yeni imajı hayranları tarafından beğenilmedi. Tarkan’ın hayranları fan sitelerinde forumlarda yazdıkları yorumlarda şaşkınlıklarını dile getirirken “Kendini niye çirkinleştirdin anlayamadık” diye soruyorlar. Pemela Beyazgül rumuzlu bir hayranı ise karakalemle Tarkan’a yakıştırdığı imajları çizerek forum sitelerinde beğeniye sundu. İşte hayranlarının hayal ettikleri Tarkan imajları ve yorumları...

KEL OLSAN DAHA İYİYDİ

Kusura bakmayın ama bu ne ya?.. Tarkan bu saçlar sana hiç yakışmıyor.. O kadar güzel ve harika bir yüzün var ki bu tarz stillere gerek yok. Kafanı kel yapsaydın daha harika olurdu. - Mass Confusion

ÇOK ÇİRKİN OLMUŞ

Kendini çirkinleştirmek için elinden geleni yapıyorsun. İğrençç tabiki... Şimdiye kadar birçok imaj denedi ama bu gerçekten çok kötü. Böyle yakışıklı bir adam nasıl bu hale gelir, halen anlayabilmiş değilim. - Denizmavisi

FOTO MONTAJ SANDIM

İnternette yeni saç stilini görünce foto montaj olduğunu zannettim, geğilmiş. Çok şaşırdım, hâlâ da kendime gelemedim. Valla ne yalan söyleyeyim, Prens Erkan’ın saçları daha güzel. - Muck muck

GÖRMEK iSTEDiKLERi TARKAN’I KARA KALEMLE ÇiZDiLER

Yalvarırım kendine gel

En kötü hali. İnanmadım görünce döndüm 50 kere baktım! Hiç olmamış. Beterin beteri vardır. Kendine gel Tarkan’ım yalvarırım! Keşke bizi biraz önemseyip ciddiye alsa. - Ece

Türkiye’ye böyle dönme sakın

Bence çok kötü valla, umarım Türkiye’ye bu halde gelmezsin, sakın Türkiye’ye böyle döneyim deme. Metamorfoz tarzı bundan kat kat iyiydi ki o saçlar çok eleştiri almıştı. Ne olur yine bizim Tarkanımız ol. - Gamze

Resmen Punkçı olmuş

Her halini çok beğendim ama bu maalesef. Saçları punkçılara benzemiş resmen! Ne yapıyorsun Tarkan’ım Kendine gel ne olurrr... - Hilal

http://www.usakgundem.com/haber/41856/hayranlar%C4%B1ndan-tarkana-imaj-%C3%B6nerisi.html

denizmavisi
21-09-09, 19:18
meşhur olmuşuz vay beee

tarkantutkunu
21-09-09, 19:24
özeelliklede en kötü yorumları seçmişler

trknmania
21-09-09, 19:36
özeelliklede en kötü yorumları seçmişler

evet yaa sinir oldum...hayranlarıyla tarkanı karşı karşıya getirmek için fırsat kolluyolar resmen yaa...neden yeni imajını beğenenlerin yorumlarını yazmıyorlar...çünkü o zaman tarkanı öven bir yazı yayınlamış olurlar..bu da hiçbirinin işine gelmiyor:7::7::7::14::14::14:

Yakisikli89
21-09-09, 20:01
Giciklik olsun diye kötü yorumlari bulup secmisler -.-

bounce
21-09-09, 20:11
MASS CONFUSİON , ECE,DENİZMAVİSİ,MUCK MUCK,GAMZE,HİLAL
meşhur oldunuz.ama TARKAN foruma gelip size kızmasın:))

muck muck
21-09-09, 20:14
bnm adim da geçmiş uhuuuuu ünlü oldum :P

dilaraer
21-09-09, 20:25
Tarkan'i hayranlarindan, hayranlarinida Tarkan'dan sogutmaya calistiklari bu haberden artik belli oldu...
Yerden göge sigdiramazken kimse fanclublari dolasip yorum toplamiyodu nedense...
"Tarkan'in hayranlari bile o'nu artik begenmiyo" demeye mi getirmeye calisiyorlar?!

Bu yorumlari burda toplayip haber yapan arkadas(lar)imiz bunuda okusun bi zahmet: Cabalariniz bosuna! Sackesimi gelip gecer, hele ki sözkonusu Tarkan ise! Tarkan'i sackesimi, sakali, kiyafeti falan icin degil, bugün Türkiye'nin en kaliteli sanatcilardan biri oldugu icin seviyoruz!
Sizleride anlamak gerekiyor aslinda...Adam magazinci gözüyle pek kar getirici degil, ondan zaten böyle aslinda büyütülmesi gerekmeyen konulara tutunup ortaligi karistiriyorsunuz! Elinize ne gecer bilmiyorum ama istesenizde ne Tarkan hayranlarindan vazgecer, ne de biz o'ndan...Bu sevgi imaja bagli olan sevgi degildir!
Bunuda yayinlayin, göreyim sizi - ama nerdeeee!!

scorpioness
21-09-09, 20:31
Hakikatten bişeyler dönüyor ama ne bianda medya gündemine oturduk aynı medya daha evvel nerdeydi???

trknmania
21-09-09, 20:34
Tarkan'i hayranlarindan, hayranlarinida Tarkan'dan sogutmaya calistiklari bu haberden artik belli oldu...
Yerden göge sigdiramazken kimse fanclublari dolasip yorum toplamiyodu nedense...
"Tarkan'in hayranlari bile o'nu artik begenmiyo" demeye mi getirmeye calisiyorlar?!

Bu yorumlari burda toplayip haber yapan arkadas(lar)imiz bunuda okusun bi zahmet: Cabalariniz bosuna! Sackesimi gelip gecer, hele ki sözkonusu Tarkan ise! Tarkan'i sackesimi, sakali, kiyafeti falan icin degil, bugün Türkiye'nin en kaliteli sanatcilardan biri oldugu icin seviyoruz!
Sizleride anlamak gerekiyor aslinda...Adam magazinci gözüyle pek kar getirici degil, ondan zaten böyle aslinda büyütülmesi gerekmeyen konulara tutunup ortaligi karistiriyorsunuz! Elinize ne gecer bilmiyorum ama istesenizde ne Tarkan hayranlarindan vazgecer, ne de biz o'ndan...Bu sevgi imaja bagli olan sevgi degildir!

ahh ahhh bunları yayınlayacak yürek hangisinde var acaba..hiçbirinde yok bence.. onlar ancak reyting peşinde koşturup dursunlar...gerçeklere gözlerini kapatsınlar..bakalım tarkanın yeni albümü çıktığında da forumumuzu takip etmeye devam edecekler mi...

bounce
21-09-09, 20:35

ness in dediği gibi''BİRŞEYLER DÖNÜYOR FORUM DA''
TARKAN ve hakkımızda hayırlısı.
özel bi not:ben TARKAN a bi cd vermiştim dinlemesi için.önceki haberleri buradan yapan medyaya sesleniyorum.''CİHANIN SANA GÖNDERDİĞİ ŞARKIYI NE YAPTIN TARKAN? DİNLEDİN Mİ DİNLEMEDİN Mİ?''şeklinde bi haber yapamazlar mı?:24:

scorpioness
21-09-09, 20:40
ness in dediği gibi''BİRŞEYLER DÖNÜYOR FORUM DA''
TARKAN ve hakkımızda hayırlısı.
özel bi not:ben TARKAN a bi cd vermiştim dinlemesi için.önceki haberleri buradan yapan medyaya sesleniyorum.''CİHANIN SANA GÖNDERDİĞİ ŞARKIYI NE YAPTIN TARKAN? DİNLEDİN Mİ DİNLEMEDİN Mİ?''şeklinde bi haber yapamazlar mı?:24:

:18::18:çok iyi di kardeşim

_trkn_
21-09-09, 20:59
Bu gazetecide en kötü yorumlari koymuş tarkan"i çok sevdiğimizide yazsana işine gelmiyo demi amaciniz tarkan"i küçük düşürmek !!!

Ferya
21-09-09, 21:05
Evet ya o kadar iyi güzel yorumlar varken nerdelerdi.Simdi en kötü elestirileri almislar.Bu isin kokusu cikar yakinda.

denizmavisi
21-09-09, 21:09
İstediklerini yapsınlar Tarkan ile aramızı açamazlar bizler sadece beğenmediğimiz şeyleri dile getiriyoruz bazen fazlaca eleştiri de yapabiliyoruz ama bu Tarkan'dan soğuduğumuz anlamına asla gelmemeli:15: biz onu her zaman çok seviyoruz :10:magazinciler de artık Tarkan ile ilgili haber bulamayınca biz fanlarıyla ilgili haber yapmaya başladılar yazık

TarkanColl
21-09-09, 21:16
Uşak iliyle ilgili bir site haber yapmış. Kesin bizim üyelerden birisidir o mesajları ekleyen. Ulusal olmadıkça büyütülmemesi gereken bir şey bence.

Ulusal gazetelerden veya internetteki sitelerden haber yapmak isteyen kişilere benim de söyleyeceklerim var. Bizim yazdıklarımız-eleştirilerimiz tamamen iyi niyetli yazılardır. Biz 17 sene öncede Tarkan hayranıydık, şimdide Tarkan hayranıyız. Hayranlığımızda azalan birşey olmadı. Haber yapıcam gündemde duracağım diye bizleri kullanamazsınız. :13:

szr67
21-09-09, 21:16
işin matrağına kaçmayın demekki üyeler arasında basından insanlar geziyor.bir de onu düşünün :9:

muck muck
21-09-09, 22:09
işin matrağına kaçmayın demekki üyeler arasında basından insanlar geziyor.bir de onu düşünün :9:

Bence öyle düşünmeyin,eskiden foruma tıklayınca,buraya giriş hakkınız yok çünki üye olmadınız yazıyordu,şimdi ise haberleri görebiliyoruz ama işte yorum yapmanız yada forumdan daha iyi yararlana bilmeniz için üye olnuz yazıyor...Tamam,medya tarafından takip edilmek güzel bir şey,mesela imajı beğenmedim çoğu kişide beğenmedi bu haberi Tarkan görebilir ama tarkan bunu yanlışta anlayabilir.Artık sevmiyorlar galiba beni diyebilir,bunlar en iyi yorumlar bunların kat kat kötü olanları olabilir diyebilir.Basın güzel bir şey,doğru kullanılırsa..

hilfa
21-09-09, 22:59
:21:biri Tarkancoll'u gözetliyor:21:Tarkan bu güne kadar basını ciddiye almadı ki şimdide alsın O hayranlarına güvenir:20:

onursamed
21-09-09, 23:15
benim yorumu yazmalılardı:Dtamda övdüydüm:D:D

MassConfusion
21-09-09, 23:50
Ben en baştayım :6:... Tarkan'la bizim aramızı neden açıyorlar ya...:6:

inci tanesi
21-09-09, 23:51
:9: Cok sasirdim acikcasi,bnm bildigim buraya sadece Tarkan hayrnlari uye oluyo,burda yazilanlari bi tarkan hayrani media ya sizdirmissa cok ayip :13:

Pamela_beyazgul
21-09-09, 23:57
evet bende cok sasirdim. Lutfen arkadaslar bundan sonra oyle kotu seyleri yazmayalim .

**MegaStarkan**
22-09-09, 00:09
Objektif bir sekilde yazilmis olsaydi sorun yoktu; cogu kisi tarafindan begenilmedi ilk anda, dogrudur. Aslinda olay bize sanal ortamin cezasiz takipsiz bir alem olmadigini gösteriyor. Herkes cikarlarin pesinde; iyi veya kötü önemsiz. Forumumuz kaynak olarak gösterilmedigi sürece okuyan da asilsiz, uydurulmus bir haber olarak algilar ki buda yazarin deneyemi olmadigini gösterir. Yorumlar hepsi insani tepkiler, forumun monoton olmadigini kanitlayan, tartismalara yol acan yorumlar. Bu yüzden büyütülücek bir konu degil, Tarkan'da bunlari kaldirabilicek kapesitesinde. Gözümüzü yumarak, toz pembe foruma dönemeyiz. Yapici elistiriler olmali.

Rumeli59
22-09-09, 00:20
http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?P=8&cid=26494&rid=4369

eskalen
22-09-09, 00:31
1-Tarkan saclarini bole yapti diye eyvah tarkan elden gidiyor gibi gibi alakasiz acimasiz elestiriler yani vur dedik oldurdun be abi gibi yorumlar yazmanin hic bir anlamli yok kaptirmamak lazim kendimizi!!!!
2- Magazinciler saniyorsam fotograflari bizim siteden buldular....cunku fotolar bir yabanci payslasim sitesinde alindi...Ama burada soyle soru da geliyor akla? bizim site bi anda nerden cikti? cok mu takip ediyorlardi bizim siteye sanki her gun ??? Yani burda tuzak var gibi... Birkac negatif yorum yapan arkadasimizlarimizi da kullanarak destekci olarak ustune gitmeye calismislar.
3- Ayrica Medya Tarkan hakkinda hele album ve konseri yoksa zor haber buluyor hakkinda...Tarkan ile iligli bi acik gorsun dallandira dallandira haber yaparlar...Aynen su anki durum gibi...
4- Bi de aslinda forumda bir "basin odasi" gibi bir bolum olsa fena olmaz...Magazinciler hic olmazsa ugrayacagi yer burasi olur :) Forum bundan oncede gazetelerde ciktigindan aslinda basin yansimalari gibi bir bolumun olmasi fena olmaz Su ana kadar hangi gazete nerde cikti tarih gibisinden falan yani gelen yeni kayit olan uyeler acisindan ve forumun gucu acisindan mutlak olumlu katki saglar ;)

ozgee
22-09-09, 00:37
medya yapmıs gene yapıcagını hayranlarıyla arasını acmaya calısıyorlar bu seferde ama burdaki herkes tarkanı sevdigi icin onu daha iyi yerlerde görebilmek icin yanlıs gördügü seyleri elestirerek uyararak elinden geldigince yardım etmeye calısıyor eger hala hayranları tarkan icin önemliyse bu elestirileri bu yönde anlıcagından eminim hem sadece medyaya kulak vererek böyle bi yargıya varmaması gerekir zaten tarkanın

Dark_blue
22-09-09, 02:00
ben begendim bi cok arkadasta benle ayni fikirde hayranlari begenmedi diye bi genelleme yapip tarkanin üstüne gitmesinler fazla ;)

sEçİl
22-09-09, 02:59
wayy adamlara bak ya usenmemıs toplamıslar yorumlarıı unlu oldular walla=)yaa ewet ya adaletsız olmuss begenen arkadaslarımızda wardı onların yorumlarıda yazılmalıydı haksızlık burda baslıo :5:çok ayıp yanıı bu ısın ıcınde kımler warsa bu yapılan elesırıler hep yapıcı elestrılerdır ama bu tarkanı begenmıoruz anlamına gelmıyor bızı dusman etmeye calısan medyaya seslenıorum bahsettıgımız TARKAN lutfen farkına warın artık bu işler sacla kıyafetle bıtseydııı ooooooo bızım tarkana olan hayranlıgımız hç bır zaman bu tarz gorsellıklerle bıtmezz dger yorumlarıda okumanızı tawsıye ederım haber yapıcaksanız:13::13::15:

günışığım
22-09-09, 03:40
bundan boyle yorum yaparken-elestirirken kelimeleri daha bir dikkat ederek ozenli yazmaliyiz

_trkn_
22-09-09, 09:50
bence bu gazetecilere birşey yapın Tarkan"la hayranlarının arasını açmaya çalışıyorlar sanki hayranları bileartık onu sevmiyor demeye çalışmışlar !!!!!

_trkn_
22-09-09, 10:29
yorumlardan çok güzel olanlarda vardı gazeteci koymamış çok sinirlendim şimdi bi bakın

http://www.tarkancoll.com/forum/tarkanin-saclari-t12056.html

asd1234
22-09-09, 16:22
Biz bugüne dek Tarkan'ı saçları için mi sevdik? Ya da giydiği kıyafetlere göre mi belirledik onu dinleyip dinlemeyeceğimizi?? Tarkan bizim dediklerimize önem vermeli ama onun da bir insan olduğunu,onun da kendi düşünceleri/zevkleri olduğunu unutuyoruz bazen,değişiklik olsun demiş ve saçlarını böyle bir şekle sokmuş olabilir bence.Evet bir megastar için imaj,saç,kıyafet önemli ancak onu dinleyip dinlemediğimizi,hele hele sevip sevmediğimizi biz bunlara göre belirlememeliyiz bence. Şimdi tutup hayranları beğenmedi diye bir anda saçlarını değiştirmesi tutarsızlık,hatta kendine güvensizlik olmaz mı Tarkan için? Metamorfoz dönemini hatırlayın arkadaşlar kaçımız o kısacık saçları yakıştırdık Tarkan'a? Ya da kaçımız o gri takım elbise için "Çok iyi" dedik? Tarkan o zaman birden imajını değiştirdi mi,hayır! Şimdi de değiştirmemeli,kaldı ki bu albüm için falan yapılmış kalıcı bir şey bile değil. Bence biz böyle bir durumda direkt "Tarkan bizi kaybetmeye çalışıyor,bizi dinlemiyor bize önem vermiyor" demek yerine biraz bekleyip görelim düşüncesinde olmalıyız.[Dikkate alınacak şey değil cümlesini Tarkan'ın hayranları için kurmayacağını biliyoruz,her zaman önemli olan fan'lerimin ne düşündüğüdür diyen bir insan böyle demez.] Tarkan bizi gözden çıkaramaz,kaldı ki ne biz onu bırakırız ne o bizi bırakır. Tarkan bize önem vermiyor olsa ya da biz Tarkan'ı sesinden,şarkılarından çok imajıyla değerlendiriyor olsaydık bugün farklı şeylerden bahsediyor olurduk. Biz Tarkan'ı saçları için sevmedik,saçları yüzünden de Tarkan'dan vazgeçmeyiz!..

love_speak
22-09-09, 17:12
arkadaşlar iğrenç olmuş ya bu benm görüşüm karşı çıkabilirsiniz ama gerçekten iğrenç saçlarını uzatırken tekrar neden kestirdi ve bu hale geldi inanamıyorum resmi gördüğümde acayip şaşırdım bu tarkan mı diye kendine gel tarkan lütfeen!!

siboss1992
22-09-09, 19:05
ayy tarkan eger bunlari okuduysa ne duruma dusmustur..:S
zaten gelmedi kac senedir simdi daha hhic gelmez

muck muck
22-09-09, 20:04
ayy tarkan eger bunlari okuduysa ne duruma dusmustur..:S
zaten gelmedi kac senedir simdi daha hhic gelmez

nasıl ? Tarkan nereye gelmedi ?
öyle demişsiniz ama insanların eleştirmeye hakkı var...
Ki,Forumun duavinleri(adminleri)bu saçı beğenmemişse kötüdür.
Ha,beğenene saygım var ama isterse Tarkan görsün,kendi saçları ben karışamam ama bu saça 10 üzerinden puan versem - lerde puan veririm :23:

tarkaseksüel
22-09-09, 20:12
meşhur olduk be yawww....

ece**
22-09-09, 20:20
wayyy meşhur olmuşuzz beee :)) benim yorumumuda almışlar :Dama bence ii oldu ya tarkan biraz dikkate alır belkş bizleri ..yapıcı eleştrilerdi hepsi.ama tarkan yine kaale almıcağı için sorun yok...

Tugcee
23-09-09, 02:51
oha ya sok oldummm napmaya calisio bunlar yaaa :(

Tugcee
23-09-09, 03:01
Resmen dillik dudukler otmuss yaaa sunlara bakkk bu ne ya fanlar resmen Tarkana karsi gibi olmus burda.. ne sacmalik bu yaaa ... Allah su magazincileri bildii gibi yapsin.. Bizi kimse Tarkandan sogutamaz biz onsuz oda bizsiz yapamaz.... bunu bilsinler artkkk... adam koskaca Mega Star yaaa. ne yapsa yakisiooo...

prenses_elaa
23-09-09, 12:02
tarkan hayranları da böyle yorumlar yazarsa artık ne diyeyim ayrıca bu saç modelide her saç modeli gibi tarkana yakışmış