PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ne varmış benim imajimda degismeyi dusunmuyorum

günışığım
21-09-09, 12:56
http://i34.tinypic.com/2jfwvis.jpg

http://www.bugun.com.tr/haber-detay/78695-tarkan-hayranlarini-uzecek-haberi.aspx

M-Yildiz
21-09-09, 13:09
Sahidende ne varmis ki imajinda ?

özge
21-09-09, 13:16
bencede ne varmışş imajındaa gayett hoş tabiki beğenende olur beğenmeyen de herkez beğencek diye birşey yok..beğenmediler diyede saçını değiştiricek hali yok

HakanÇelik
21-09-09, 13:17
İmajında ne olduğunu anlaması için aynaya bakması lazım, hiç bakmamış galiba...

trknmania
21-09-09, 13:45
ben bayıldım zaten bu imajına:)))değiştirmesin bencede:))benim için bir sorun yok....

TarkanColl
21-09-09, 13:54
Bizi ciddiye alma sen Tarkan... :16: Biz kimiz ki sadece hayranlarınız...

Ciddiye alacağın çok yakının zannettiğin kişiler var hayatında...

dilaraer
21-09-09, 14:46
en son ciddiye alincak kisiler hayranlaridir zaten,pfff...

tamam-"degistirmiyorum, begendim, bi süre böyle kalcak" demeye hakki var elbette, saygi duyariz...ama o saygiyi acikcasi bizde bekleriz, "begenmedik" demeye hakkimiz var, herseyi begenicez diye bisey yok ya...

umarim bu lafi söylediyse farkli bi anlamda, baska bi olaya demistir - ilk defa Tarkan ile hayranlarinin arasini acma cabasinda bulunmus olmazlar ne de olsa...
ama cidden hayranlarina yönelik "ciddiye alincak konular degil" dediyse, maalesef cok ayip etmis olur...

acaba bizde onu ciddiye almazsak n'olur?!

cerkain
21-09-09, 14:49
eğer o söleri tarkan kullandıysa onun için bişiler yapan hayranları oldukça üzdüğü kesin...

denizmavisi
21-09-09, 14:53
sen bizi ciddiye alma Tarkan böyle devam et:16: yakında biz de seni ciddiye almıcaz bunu unutma

Dark_blue
21-09-09, 15:26
hehe kizmis bayaa , cok üstüne gidiyolarr

Hüli 82
21-09-09, 15:43
bu yeni imaj hic yakismiyor tarkana.yakinlari yakismadini söylemiyormu

askmeleyi
21-09-09, 16:11
ben bayıldım zaten bu imajına:)))değiştirmesin bencede:))benim için bir sorun yok....

kesinlikle katiliyorum tugce sana:)) hayranlarin onu elestirmesi, "igrenc" falan soylemesi dogru degil bence ve kizacagini tahmin etmistim. benim icinde bir sorun yok . onu her haliyle seviyorumm :)

hilfa
21-09-09, 16:16
bu sözleri Tarkanın söylediğine inanmak zor :5:imaj için söyleyebilir ama hiç bir zaman hayranları için böyle konuşmaz:6:

Ferya
21-09-09, 16:38
en son ciddiye alincak kisiler hayranlaridir zaten,pfff...

tamam-"degistirmiyorum, begendim, bi süre böyle kalcak" demeye hakki var elbette, saygi duyariz...ama o saygiyi acikcasi bizde bekleriz, "begenmedik" demeye hakkimiz var, herseyi begenicez diye bisey yok ya...

umarim bu lafi söylediyse farkli bi anlamda, baska bi olaya demistir - ilk defa Tarkan ile hayranlarinin arasini acma cabasinda bulunmus olmazlar ne de olsa...
ama cidden hayranlarina yönelik "ciddiye alincak konular degil" dediyse, maalesef cok ayip etmis olur...

acaba bizde onu ciddiye almazsak n'olur?!

Sana katiliyorum .Biz hayranlari olmasak Tarkan da olmaz.

trknmania
21-09-09, 16:43
ama bu sözleri tarkanın söylediğine inanmıyorum ben...tarkanım her röportajında der ki:'benim için hayranlarımın ,beni sevenlerin ne düşündüğü önemli...başka insanların eleştirilerine aldırmam..' o yüzden bu röportaj pek de inandırıcı gelmedi bana..:(

TarkanColl
21-09-09, 16:44
Bende gazetecilerin yalanı olduğunu düşünüyorum. Tarkan bu güne kadar böyle cümleler kurmadı... Kurmamalıda...

ozgee
21-09-09, 17:03
carptırılıyor bence tarkanın sözleri

bounce
21-09-09, 17:16
TARKAN ın böyle bi cümleyi ''DİKKATE ALINACAK ŞEY DEĞİL '' hayranları için dememiştir.sadece magazinde çok büyütüldü anlamına getirmeye çalışıyor.

asd1234
21-09-09, 17:43
Bu imajı ben de beğenmedim,ama hayranları olarak biz,Tarkan'ın da kendi zevkleri,düşünceleri olduğunu bazen unutuyoruz. Evet biz onu çok sevdiğimiz için eleştiri yapıyoruz,evet bizim fikirlerimize önem vermeli ancak tepki aldı diye birden bu imajını değiştirmesini bekleyemeyiz.[Ki bence böyle yapması kendine güvenmiyor gibi görünmesine neden olabilir]. Kendi de söylemiş zaten, şimdiye dek her tepki aldığında değişikliğe gidecek olsaydı ohoo..Hem Metamorfoz'daki kısacık saçlarını kaçımız beğenmiştik,hatırlayalım bir kere. Biraz bekleyelim ve görelim diyorum ben. Ayrıca Bounce'a da katılıyorum Tarkan "Dikkate alınacak şey değil" cümlesini onun sevenler için kurmamıştır,kurmaz.

MassConfusion
21-09-09, 17:59
Tarkan bizi kaybetmeye çalışıyor galiba...

Dark_blue
21-09-09, 18:37
yeni imajiyla bi videosu yokmuya ?

*HiLaL*
21-09-09, 18:39
HakLI yanii.. Kar$Maya hakkmz yok ama biz kar$madK sadece fikrimizi söyLedik okadar. Kendisi begendiyse icine sindiyse mutLuysa bizim icinde Hava Ho$$$$

Ama TarKanIn bizim icin öyLe dedigine aCIkcasI inanmIyOrum o Yapmaz demezz.. bizi cok seviyor oda..:6::6:

karma_elcin
21-09-09, 18:42
Tamam başkaları için insan kendini değiştirmemeli Tarkan haklı, o da bi birey oyle istiosa yapsın ama çok "komik" olmuş Tarkan için bu kelimeyi söyleyebiliceğim hiç aklıma gelmemişti :( Tarkan bugüne kadar ne yaptıysa yakışmıştı çünkü kendine yakışanı yapıyodu ama burda berbat olmuş Tarkan bi aynaya bak Allah aşkına yakıştırdın mı yani kendine bu saçı??? Örneğin Justin'in saçları kıvırcık adam saçlarını tek model yapıyo çünkü başka saç modeli yakışmıyo haddini biliyo :D Tarkan niye saçı için bu kadar kıvranıyo ben onu anlamadmmm?? :)

_trkn_
21-09-09, 18:54
bence yeni imajı çok güzel olmuş

yiğit
21-09-09, 19:19
bencede hayranlarına demememiştir..

emrepulcu
21-09-09, 19:38

tarkanın öle bi açıklama yapıp yapmadıgını gercekten bilmeden olumsuzluga düşmev yada bu tarz cevaplar vermek bence yanlış.kaldı ki oda bir insan yani çok fazla abartıldıgını düşünüyorum eleştirelerin dozunun,istedeğini yapamıcak mı bu adam kendi çıktı o noktaya belki biraz rahat ve özgür kalmak istiyordur üzerindeki yük çok ağır hiçbirşeyi kafaya takmak istemiyordur..sanki bizlerin giyimleri saçları heran güzel mi herşey acaba bize gerçekten yakışıyormu isteyen istediğini yapar TARKAN herzaman TARKANDIR......

emrepulcu
21-09-09, 19:49
sana katiliyorum .biz hayranlari olmasak tarkan da olmaz.

biz olmasak da olur o okadar kolay deil onun bitmesi bukadar yildir eleştirlen bir insan görmedim ama hala en iyisi o metamorfoz okadar eleştirildi ama birinci oldu satişta...hele şu korsan ve internet yayginliğinin oldugu bir ortamda...artik hiçbir allahin kulu tarkanda dahil 3-5 milyon satiş rakamlarina ulaşamaz bu onlarin kötü oldugu anlaminada gelmez bunu herkes atliyor satişa göre deil konsere göre sese göre degerlendirin artik eskiden satiş baz aliniyordu ne ölürüm sana ne aacayipsin su yillarda çiksaydi satacagi rakam 500 600 bini gecmezdi ozaman onlarada mi kötü albüm denecekti...birakin adam istediğini yapsin bukadar baskiya rağmen en krali o helal olsun ona.....

TEVETOGLU
21-09-09, 20:10
Bence de imajını değiştirmesine gerek yok.

muck muck
21-09-09, 20:24
Tarkan bu halini beğeniyorsa Tarkan'a ya gözlük lazım,ya da peruk :14:
Metamorfoz halini beğenmediğime öyle pişman oldum ki...
"Devir değişti,tabii Tarkan da değişti"...Değişmeseydi daha iyi olrudu ama napalım,kendi seçimi...Biz de O'nu saçsız hayal ederiz.. :14:

scorpioness
21-09-09, 20:28
Tam olarak böyle bir cümle kurduğunu düşünmüyorum.

Ferya
21-09-09, 21:20
biz olmasak da olur o okadar kolay deil onun bitmesi bukadar yildir eleştirlen bir insan görmedim ama hala en iyisi o metamorfoz okadar eleştirildi ama birinci oldu satişta...hele şu korsan ve internet yayginliğinin oldugu bir ortamda...artik hiçbir allahin kulu tarkanda dahil 3-5 milyon satiş rakamlarina ulaşamaz bu onlarin kötü oldugu anlaminada gelmez bunu herkes atliyor satişa göre deil konsere göre sese göre degerlendirin artik eskiden satiş baz aliniyordu ne ölürüm sana ne aacayipsin su yillarda çiksaydi satacagi rakam 500 600 bini gecmezdi ozaman onlarada mi kötü albüm denecekti...birakin adam istediğini yapsin bukadar baskiya rağmen en krali o helal olsun ona.....

Bi Star hangisi olursa olsun,bu TARKAN icin de gecerli hayranlari oldugu sürece vardir hayranlarin olmazsa Albümleri alan olmazsa konserlere giden olmazsa!Nerde kalir o kisinin ünlü olmasi??Megastar da olsa bir gün söne bilir!Tabiki Tarkanin böyle olmasini istedigim yok,ama senin yazdigin icin aciklik getirmek istedim.En krali o diyorsun tabiki bundan süpem yok Tarkan bir numara,ama birakinda elestiri sevenlerinden bizlerden gelsin.

inci tanesi
22-09-09, 00:27
kizar tabi ya biktirdilar sonunda... bukadar da bi insana yuklenilmez ya GUNAH

princeofpersia
22-09-09, 00:29
Zaten bu tür eleştiriler yüzünden tarkan albüm çıkaramaz oldu:(:(

**MegaStarkan**
22-09-09, 00:35
Bir starin imaji ciddiye alinicak bir konu aslinda. Bunu farkli görmesi sadece cevap verebilmek icin söylenmis bir cümle, zaten kendisi de bunun farkinda olmasaydi sürekli bir degisimde olmazdi. Olumlu olumsuz elistiriler de tat verir. Daha önce bir konuda belirtdigim gibi Tarkan bu konumda oldugu icin pek elistirilere acik olmayan bir stara dönüsüyor ki elistiriler insanda bir azim yapar, basari farkinda olmadan elde edinilinir. Canlarim olarak hitap eden kitlesine bu sözleri sarf etmez, saygisizlik olurdu. Onun ilk tepkisi magazincileredir, onlara kendini güclü göstermek cabasidir. Oda bir insan, farkindandir herkesin begenmedigini ve görülen o ki savunma mekanizmasi devereye gecmis; her ne kadar bir olgun aciklama olmamis olsada. Arti sirf begenilmedigi icin imajini degistirmesi aslinda benim acimdan ve her insanin gözünde bir tutarsizlik olurdu. O bir marka, her sekili tasimali zamanla yakisir gözümüz alisir. Tarkan'da en cok güclü kisilik kimligini özlüyorum.

inci tanesi
22-09-09, 00:49
Ya ben Tarkan'imin bizim icin soylemedinden eminim.Aslinda ben hayranlarinin onu taniyamadigina cok uzuluyorum

sEçİl
22-09-09, 01:46
ayy bir an şoklara gırdım ama dusundukce we bır taraftan sarkılarını dınledıkce mantıklı dusunmeye basladımm Tarkan gıbı bır adam bu zamana kadara kıslıgıylede owgu toplayan tarkan onu bu kadar cok sewen hayranlarına bole laf solemez tabıkı elestrmek herkezın yaptıgı bır sey bır star cnku ama onunda bır sabrı war we sonuna kadar hak werıorum hemen deıstrmemesını ımajını tarkanımm yaa gercektennn her hareketı kısılıgını yansıtıyooooo=)her ne kadar ımajı hiç begenmedıysemde bır sure gzlerıne bakarak ıdare edebılırım yanii=)

tarkaseksüel
22-09-09, 02:02
ben begenmıştım imajını ama o şekılde soylemışse...
hayran olarak bi düşünmemiz lazım..

İZMİRLİ
22-09-09, 11:31
Sen milyonlarca hayranı olan bir sanatçısın, sırf sen beğendin diye bu imajı yapman kusura bakma ama çok çok saçma...Her zaman yanında olduk ARTIK bizi dinlemenin zamanı geldi...Hayranlarının %90' nı bu halini beğenmedi bundan ötesi var mı?

_trkn_
22-09-09, 13:21
kendi beğenmişse sorun yok sizi ilgilendirmez ki onun saçı ayrıca çok güzel olmuş tekrar söyliyorum saçına değil müziğine bakın

siboss1992
22-09-09, 19:10

Aynisi benim aklimdanda gecti ebru ablaa

ece**
22-09-09, 20:52
demek öyle tarkan...ben biliodum zaten "yine" kaale alınmıcağmızı...sen hiç takma ciddiye alma zaten...bizde burda gün gelip birbirimizi yiyelim...ayıp ettin tarkan...

emrepulcu
22-09-09, 22:43
Bi Star hangisi olursa olsun,bu TARKAN icin de gecerli hayranlari oldugu sürece vardir hayranlarin olmazsa Albümleri alan olmazsa konserlere giden olmazsa!Nerde kalir o kisinin ünlü olmasi??Megastar da olsa bir gün söne bilir!Tabiki Tarkanin böyle olmasini istedigim yok,ama senin yazdigin icin aciklik getirmek istedim.En krali o diyorsun tabiki bundan süpem yok Tarkan bir numara,ama birakinda elestiri sevenlerinden bizlerden gelsin.
eger bir sanatçı 50 100 kişinin saçını kılığını begenmemesiyle bitiyorsa zaten onun herhangi bir başarısı sözkonusu bile değildir tarkan albüm çıkardığında çok büyük bir kesim tarafından dinleniliyor sadece hayranları dinlemiyor onu kulaga hoş gelen hertür müziği sevenler de dinliyor(bütün şarkıları kalite oldugu için) sonuçta tarkanı dinleyen herkes sadece tarkan hayranımı hayır herhangi bir sanatçıya fan olarak baglı olmayan çok insan var...kaset ve konserlerine sadece biz fanları ilgi alaka göstermiyorki fan olmayıpta kosere gelen albüm alan çok kişi var TARKAN SADECE 300 500 KİŞDEN İBARET DEİL...benim demek istedeğim adamı biz fanları olarak bukadar sıkarsak bunaltırsak ne faydamız olacak onun enbaşta bir insan olduğunu unutmamalıyız o seçimlerinde özgür olmazsa ne mutlu olur ne de başarılı....sanki adam esrarkeş alkolik olmuşta bitmiş gibi tavır takınılması çok saçma ....ayrıca hiçbir sanatçıyı sevenleri yaratmadı bu iş okadar basit deil albümleri iyi olduğu sürece devam eder bitmez yani saçla başla olacak iş deil bunlar ben dinlemezsem başkası dinler sen o bu dinlemezse başkası dinler emin ol yaptığı işi bozmadıgı sürece....

emrepulcu
22-09-09, 22:44
kendi beğenmişse sorun yok sizi ilgilendirmez ki onun saçı ayrıca çok güzel olmuş tekrar söyliyorum saçına değil müziğine bakın

aynen katılıyorum arkadaşımm...

au13
23-09-09, 00:57
bu sozler kesinlikle Tarkana ait olamaz.. Dushunun ona yaklashtigimizda bizi hic redd ettimi??? Ben Tarkanin bir insani kiricak soz soylediyini duymadim hele fanlarina karshi Tarkan cok saygili ve onlari gercekden cok sevdiyi her halinden belli. Bu bizi ondan uzaklashtirmak icin bir yalan bence inanmiyorum:16::13::13:

Tugcee
23-09-09, 02:52
offf bnce gusel deisik olmus

madheart44
23-09-09, 12:17
Tarkanın hayranlarını hafife alma ve hiçe sayma tavrını hiç beğenmedim...Sanatçıyı sanatçı yapan hayranlarıdır bunu unutmasnlar...Hayran kitlesi olmadıktan sonra kendi başına şarkı söylese ne olur söylemese ne olur....

centrino
23-09-09, 18:38
Tarkanda ne yapsa tepki alıyor adam agzıyla kuş tutsa nasıl tuttun degil niye bu saçmalıgı yaptın denilecek duruma geldi AL İŞTE ADAMI O KADAR SIKTIKKİ ÜLKE DEGİŞTİRDİ AMERİKADAN GELMİYOR TARKAN KAL AMERİKADA ORDA ALBİM YAP BURDA DEGERİN O ZAMAN ANLAŞILACAK BAŞKA ÇARE YOKK.

emrepulcu
23-09-09, 19:30
Tarkanda ne yapsa tepki alıyor adam agzıyla kuş tutsa nasıl tuttun degil niye bu saçmalıgı yaptın denilecek duruma geldi AL İŞTE ADAMI O KADAR SIKTIKKİ ÜLKE DEGİŞTİRDİ AMERİKADAN GELMİYOR TARKAN KAL AMERİKADA ORDA ALBİM YAP BURDA DEGERİN O ZAMAN ANLAŞILACAK BAŞKA ÇARE YOKK.
aynen katılıyorum arkadaşım onun bir insan olduğunu bazı fanları göz ardı etmeye başlamış en büyük zararı aslında kendi bazı fanlarından görmeye başladı senin benim gibi düşünen fanlarından değil...o özgür ruhuyla bu noktalara geldi onu kısıtlarsan asla verimli olamaz...sese müziğe bakın tipe kılığa değil bence o ne yapsa yakışıyor kimisi çok yakışıyor kimisi daha az ama o kendi ne isterse onu yapma hakkına sahip....

emrepulcu
23-09-09, 19:34
Tarkanın hayranlarını hafife alma ve hiçe sayma tavrını hiç beğenmedim...Sanatçıyı sanatçı yapan hayranlarıdır bunu unutmasnlar...Hayran kitlesi olmadıktan sonra kendi başına şarkı söylese ne olur söylemese ne olur....

bütün fanları sen le aynı kanıda değil sadece fanları konsere gitmiyor yada albümünü sadece fanları almıyor kaliteden hoşlanan herkes gidiyor alıyor....sen 300 500 kişi gitmese bişe kaybetmez ...bırakında adam kafasına göre takılsın ya hem o açıklamaları tarkanın ağzından birebir kim duymuşki böle eleştirebiliyorsunuz...

trknmania
23-09-09, 19:36
aynen katılıyorum arkadaşım onun bir insan olduğunu bazı fanları göz ardı etmeye başlamış en büyük zararı aslında kendi bazı fanlarından görmeye başladı senin benim gibi düşünen fanlarından değil...o özgür ruhuyla bu noktalara geldi onu kısıtlarsan asla verimli olamaz...sese müziğe bakın tipe kılığa değil bence o ne yapsa yakışıyor kimisi çok yakışıyor kimisi daha az ama o kendi ne isterse onu yapma hakkına sahip....

kesinlikle katılıyorum sana emre....

TarkanColl
23-09-09, 20:14
Bence Tarkan'a en büyük zarar bu güne kadar ne yaptıysa "çok güzel çok beğendim" diyen kişilerden geldi. Ben birebir yakınında değildim hiçbirzaman. Yakınında olup da tarkan'a yakışmayan şeyler için bile cesaret edip "olmamış" diyemeyen insanlar verdi asıl zararı...

Her zaman uzaktan sevdim destekledim onu. Gazetelerde kötü yazılanlara cevap verdim, hep Tarkan'ın tarafında oldum. Herhalde içinizde Tarkan'ın en çok albümü bende var. 17 yıllık arşivim var. 17 yıldır Tarkan'ı düşündüğüm kadar ailemi ve hatta kendimi dahi düşünmedim. Hep kendimden ödün verdim 1. sırayı tarkan'a verdim. Kimse "onu senden çok seviyorum" diye iddia edemez. Benim fanlığım veya hayranlığım tartışılamaz, buna ben izin vermem... Şimdi birkaç genç arkadaşımız çıkıp da şu an Tarkan'ı eleştirdiğim için benim fanlığımı kategorize etmeye çalışıyor... Lütfen üslubunuza ve klavyenizden dökülenlere dikkat edin...

Şu son 3-4 senedir Tarkan'ın belki farkında olmadığı bir tutum içine düşmüş görüyorum kendisini. Ve çok üzülüyorum. Benim bildiğim Tarkan resmen gitmek üzere. İçinde bulunduğu bu durumdan sıyrılmasını, gerekiyor ise çevresindeki herkesi uzaklaştırıp kendine gelmesini diliyorum... Bizler onunla 24 saat birlikte değiliz. Her an kafasını doldurmuyoruz yani. Sesimiz çıkmaya başladıysa birşeylerin yolunda gitmediğini anlaması lazım. "Tabi bunu anlamasına izin verilirse..."

cafer
23-09-09, 20:38
ağzına sağlık çok güzel yazmışsın.sonuna kadar katılıyorum sana

enrique
23-09-09, 21:42
Tarkanin ne yapmaya calistigini anlamiyorum. Bir insan istese bile kendini bu kadar berbat hale sokamazdi. Artik ümidim falan da kalmadi yeni albümden. Murat bile cok daha güzel sarkilar bulmus. Aferin Tarkan böyle devam et !!

emrepulcu
23-09-09, 21:56
tarkanın fanlarıyla ilgili ağzından kötü bişe duyan varmı birebir soruyorum duyan varsa bana göstersin.benim derdim sen bizi sallama tarkan biz kimizki diyenlere bişeyleri anlatabilmekti bilmeden etmeden eleştiremez kimse tarkanı o kendi seçimi istediğini yapamıcaksa(mantık çerçevesinde)ne anlamı kaldıkı sanatçı ruhunun insanlık duygusunun..bide ben öle ben daha çok seviyorum polemiğine girmem çok komik kaçar gerçekten kimse bilemez kim daha çok seviyor sevmiyoru ben herkesin tarkanı sevmesini isterim ama sevmiyene de saygı gösteririm...tarkan zeki biridir herkesin olunlu olumsuz yorumuna bakıp hareket etmez çok titiz oldugu herkles tarafından bilinir albüm gecikmeleride hep bu sebeptendir...tarkanı asla bitti olarak görmedim çünki milletin her dediğine tarkan gibi bakamayı ögrendim her4kese göre ben hayatımı yönlendiremem aynen onun gibi...

_trkn_
24-09-09, 01:05

evet Tarkan türkiyede çok üstüme geliyolar amerikaya gitmek zorunda kaldım gibi birşey demişti artık bırakın tarkan"ı istediğini yapsın bu kadar üstüne gitmeyin :13:

catlaq bebeq
24-09-09, 11:30
ne olursa olsun yakisiyor ona yakinda tekrar yeni imajla görürüz

Tugcee
25-09-09, 07:13
bncede ya bu Tarkan sonucta ne sekilde karisimiza cikacai belli olmuor. her haliyle bizi sasirtior ve bizde bu gune kadar onu bole tanidik bole sevdik. o bizim biricik MegaStarimiz.. Seviyoruzz Seniii...

RaSKaS
26-09-09, 13:27
ciddiye alınacak konular değilmiş ....
yoruma gerek bırakmamış.

gülcan
26-09-09, 13:49
E olsun napalım yani Tarkan beğendiyse bizim içinde sorun olmaz biz onu her haliyle severiz:) Hem ben de ne kadar yakıştıramasamda bu saç tipini alışmaya başladım:) Haber için teşekkürler..

sparrow
28-09-09, 21:32
ya bu sözleri Tarkan söylemiştir tamamda belli işte gazeteciler odran kırpmış burdan kırpmış yazmışlar onun söylediklerini..Tarkan söyledi bunları diye yemin etseler başları ağrımaz..ama sizde niye hemen triplere giriyorsunuz ya tamam Tarkan öyle olsun biz kimiz ki diye :D film gibi.. durun Tarkan açıklayabilir belki :D bkz:durun açıklayabilirim !:D

SESA
29-09-09, 15:01
her yaptığı yenilik ç.ok tartışıldı aynı zamandda tutldu her zaman farklı şeyler yapmayı seviyor Tarkan
fakat kimse umrumda deil sözü birazcık şaşırttı beni inş birebir sölememiştir bu cümleyi yoksa ayıp etmiş olur milyonlarca hayranın var onlar yanında olmasa tek başına nereye kadar bişeyler yapabilirsinki

SELİN ARSLAN
03-10-09, 14:19
Onu gerçekten sewenler burda olsun lütfen .. Bu ne yaa!! Mllete karşi onu savunmamz gerekrken adamin moralini bozuyosunz . Bz onu sewenler ne yaparsa yapsin . Iyi gnde de kötü gününde de yaninda olmaliyiz ...

TarkanColl
03-10-09, 14:41
Sen hiç kafanı yorma, onu gerçekten sevenler burada...:27:

Senin gibi 9 ayda bir mesaj yazanlardan daha samimi herkes...