PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Yeni yurtdışı konserler listesi

szr67
18-09-09, 22:29
3 ekim 2009 tarkan kibris

7 kasim 2009 tarkan almanya

18 kasim 2009 tarkan ekaterinburg-rusya

20 kasim 2009 tarkan st petersburg-rusya

21 kasim 2009 tarkan moskova-rusya

trknmania
18-09-09, 22:34
kıbrıs konserine az zaman kalmış...umarım süper bir konser olur..:)bakalım orda nasıl bir imajla karşımıza çıkacak:))

Rumeli59
18-09-09, 23:36
7 kasim almanyada mi!?!?!?:12::12::12:

Dark_blue
19-09-09, 00:09
Rusya konserleri agirlikli bi takvim...

Yakisikli89
19-09-09, 01:27
Almanya? Hangi Sehir acaba?

dilaraer
19-09-09, 02:00
7 kasimda konser icin degilde bana cay icmeye gelmek icin almanyada buluncak:P
hakkatten ya - 7 kasimda konser varda nerdevar acaba:21:

MassConfusion
19-09-09, 02:09
Tarkan hadi ya tekrar dön kendine eski haline gel Şıkıdım Şıkıdım oyna sahnede biraz şımar

ece**
19-09-09, 12:39
her konserde farklı saçla görürsek şaşırmayın =))

Hüli 82
19-09-09, 16:07
almanyada aceba hangi sehirde olcak konseri ki ?

İZMİRLİ
19-09-09, 18:45
Hep aynı şey, almanya , kıbrıs, rusya listede bi azerbaycan eksik...

bounce
19-09-09, 19:23
hep aynı şey, almanya , kıbrıs, rusya listede bi azerbaycan eksik...

aynen içimi okumuşsun..

denizmavisi
19-09-09, 19:36
keşke albümü çıkardıktan sonra yapsaydı şu konserlerini

M-Yildiz
19-09-09, 19:38
Arkadaslar öyle diyorsunuz da, Tarkan ciksin Italya'da Irlanda'da Ispanyada kime konser versin. Tamam oralarda da elbette hayran kitlesi vardir. Ama bu konserler beles düzenlenmiyor. Isin ekonomi tarafini arastirmadan yorum yapmayalim :)
Tarkan'da istemez mi dünyanin dört bir kösesinde konser vermek ? Ama onun da bir bildigi vardir..

Dee, Danimarka yine listede yok!! :p

sally
19-09-09, 21:01
7 Kasim da hangi sehirde konser verecek ??

muck muck
19-09-09, 21:27
Hep aynı şey, almanya , kıbrıs, rusya listede bi azerbaycan eksik...

Ay Evet..hep aynı hep aynı hep...Madem dünya starısın,git İtalyada İspanyada konser ver be adam...4 -5 yılda bir veriyor dünya şehirlerinde,hep Kıbrıs hep Almanya..ya tamam oralarada gitsin,ama biraz dünya şehirlerie de yer verse ya.hiç madonnayı almanyaya gittiğini gördünüz mü hem de yılda 12 - 13 kere...kadın Japonyada bile konser veriyor hemde 100 binlere..Ee Tarkan da yapsın..ne farkı var Madonnadan..hatta eksiği dğeil fazlası bile var,iğrenç saçları :14:

**MegaStarkan**
19-09-09, 22:05
Tarkan'i dünya capinda gercekten basarili olan kisiler ile kiyaslamaktan vazgecelim... Tarkan Türkiye capinda bir megastar, dünya capinda digerleri yer aliyor. M-Yildiz'in dedigine de katiliyorum.

hilfa
19-09-09, 23:57
7 kasim almanyada mi!?!?!?:12::12::12:

Ebuşummm artık gidersin:36:

Rumeli59
20-09-09, 00:04
Ebuşummm artık gidersin:36:

7 Kasim´de Tarkan´na davet ettim birlikte yemek yicegiz :4:

Tugcee
20-09-09, 07:26
offf ya yine amerika yok ya geldi iste bide konser verip gitse nolcakkk yine goremiorumm ya :(

szr67
20-09-09, 10:56
hatırlarsanız tarkan 2006 yılında dubai de bir konser vermişti.Konser sonrası Ntv Televizyonuna yaptığı röportajda aynı şu cümleleri kurmuştu.''Biletlerin satıldığını duyunca ekipçe çok sevindik'' eğer ki bir megastar dünya stardı dediğimiz kiş bilet satışından korkucaksa onun starlığından şüphe ederim star dedğin kendinden emin kaprisli havalı yerleri gökleri inleten biri olmalı tarkan bu cümleyi kullandıkdan sonra tarkan şüpheler aramaya başladım.Daha önce burda bende dil döktüm habire aynı yerlerde konser veriyor diye ama herkez bana kızmıştı ezbere konuşmadığımı görüyosunuz artık gözlemlerim ne yazıkki hep tarkanın alehine.1000 defada daha söylerim yinede söylerim ekip değişmeden tarkan kendine gelemez.

*HiLaL*
20-09-09, 19:17
Almanyada hangi $ehirdeeee???

Ferya
20-09-09, 19:40
7 Kasim Almanya da ama hangi sehir de??Keske önce albüm cikarsaydi.

bounce
21-09-09, 01:44
DAHA DERİNDEN BAKINCA BU KONSERLERDEN BAŞKA YURTDIŞI KONSERİ VEREMEZ TARKAN.ZATEN VERDİĞİ KONSERLERDE HEP GURBETÇİLERİMİZE-SADECE RUSYA HARİÇ-
MESELA 2008 YILINDAKİ FRANSA DAKİ KONSERİ BİLETLERE TALEBİN AZ OLMASINDAN DOLAYI GERCEKLEŞMEDİ.TARKAN BU SAATTEN SONRA 1000 KİŞİYE KONSER VERMEZ,VERMEMELİ!!!BU NEDENLE LATİN AMERİKA,BATI AVRUPA VE ABD KONSERLERİ TAMAMEN ÜTOPİK!

tarkan'i dünya capinda gercekten basarili olan kisiler ile kiyaslamaktan vazgecelim... Tarkan türkiye capinda bir megastar, dünya capinda digerleri yer aliyor. [
çok haklisin.mesela michael jackson 1992 de bükreş(romanya) de konser veriyor.koskoca stadyum da iğne atsan yere düşmeyecek.sanirim 40.000 kişi gelmiş konserine.
Tarkan 2006 da da bükreşte konser veriyor.4000 kişi sanirim.
Yani 10 da 1 'i.
Gercekçi olmak lazim.tarkan türkiyenin en önemli stari.dünya stari m.j

tarkaseksüel
21-09-09, 01:57
iyi eğlenceler....

Yakisikli89
29-09-09, 12:57
Almanya'nin hangi sehiri. Haberi paylasanin bunu buraya yazmasini istiyorum.
Tskler simdiden.

Ganador
29-09-09, 13:45
Bildigim kadariyla Turkiye disi konser icin Tarkanin ayri bir menaceri var o organize ediyor konserleri.

Guney amerikada veya baska dunya ulkelerinde konser verebilir.Hindistanda mesala hatri sayilir bir hayrani var ayrica bollywood filmlerinde sarkilarinin kopyasi cok kullaniliyor.Ama bunlar hep promosyon isi,mesala guney amerika,asya veya diger yerlerde insanlar gidip Tarkanin albumunu alabiliyormu? Hayir cunku oralara dagitilmiyor.Onun icin adam internettenmi hayran olacak konsere gelsin diye bekleyecek.

Aci olan sey potansiyel var ama icraat yok,ayni eksende donup duruyor ondan zaten insanlarin tepkisi,is yapmayacak bi adam olsa ne diye parmaklarimizi yoralim..

ece**
29-09-09, 16:12
başka ülkelere de gitsin diosunuz ama kimse bedawaya çalışmıo yada sudan çamurdan olmuyo yapılanlar.herşeyin yüklü bi maliyeti war ..her ülkede çok fazla hayran kitlesi yok ki tarkanın hatta tanınmadığı yerlerde war..dediğiniz ülkelere gidip bilet satamadıktan sonra ne anlamı olur oralarda konser wermeye kalkışmanın.ama azerbaycan düşüncenize bende katılıorum

_trkn_
29-09-09, 17:30
Ay Evet..hep aynı hep aynı hep...Madem dünya starısın,git İtalyada İspanyada konser ver be adam...4 -5 yılda bir veriyor dünya şehirlerinde,hep Kıbrıs hep Almanya..ya tamam oralarada gitsin,ama biraz dünya şehirlerie de yer verse ya.hiç madonnayı almanyaya gittiğini gördünüz mü hem de yılda 12 - 13 kere...kadın Japonyada bile konser veriyor hemde 100 binlere..Ee Tarkan da yapsın..ne farkı var Madonnadan..hatta eksiği dğeil fazlası bile var,iğrenç saçları :14:

Tarkan"ın bu kadar üstüne gitmene hakkın yok ! dünyanın her yerinde konser veriyor o dünya starı değil demene hiç hakkın yok ayrıca tarkan türk ama yabancı ülekelerde konser veriyor madonno yabancı ama türkiyede konser vermyor hayran sayısı çok az ama tarkanım öylemi dünyanın her yerinde çok hayranı var saçınada hakaret etmişsin iğrenç demişsin Tarkan beğenmişse sorun yok yeter artık bu kadar üstüne gitmeyin Tarkan"ın !!! :13::13:

_trkn_
29-09-09, 17:33
DAHA DERİNDEN BAKINCA BU KONSERLERDEN BAŞKA YURTDIŞI KONSERİ VEREMEZ TARKAN.ZATEN VERDİĞİ KONSERLERDE HEP GURBETÇİLERİMİZE-SADECE RUSYA HARİÇ-
MESELA 2008 YILINDAKİ FRANSA DAKİ KONSERİ BİLETLERE TALEBİN AZ OLMASINDAN DOLAYI GERCEKLEŞMEDİ.TARKAN BU SAATTEN SONRA 1000 KİŞİYE KONSER VERMEZ,VERMEMELİ!!!BU NEDENLE LATİN AMERİKA,BATI AVRUPA VE ABD KONSERLERİ TAMAMEN ÜTOPİK!

çok haklisin.mesela michael jackson 1992 de bükreş(romanya) de konser veriyor.koskoca stadyum da iğne atsan yere düşmeyecek.sanirim 40.000 kişi gelmiş konserine.
Tarkan 2006 da da bükreşte konser veriyor.4000 kişi sanirim.
Yani 10 da 1 'i.
Gercekçi olmak lazim.tarkan türkiyenin en önemli stari.dünya stari m.j

siz nasıl tarkan hayranısınız :9:

tarkan bir dünya starı bir kere stadyumda100 bin kişiye konser verdi ve şarkıları tüm dünya listelerinde bir numaradan girdi ayrıca dünyanın her yerinde konser veriyor ama mıcahel jakson star bile sayılmaz ayrıca Tarkan"ı en çok rusya seviyor diyorlardı çoooook haklılar türkler Tarkan"ı yerin dibine vuruyor...

muck muck
29-09-09, 18:04
Tarkan"ın bu kadar üstüne gitmene hakkın yok ! dünyanın her yerinde konser veriyor o dünya starı değil demene hiç hakkın yok ayrıca tarkan türk ama yabancı ülekelerde konser veriyor madonno yabancı ama türkiyede konser vermyor hayran sayısı çok az ama tarkanım öylemi dünyanın her yerinde çok hayranı var saçınada hakaret etmişsin iğrenç demişsin Tarkan beğenmişse sorun yok yeter artık bu kadar üstüne gitmeyin Tarkan"ın !!! :13::13:

Bakın bakim,dünya stari deil demis miyim ! Bi ara Tarkan'in avrupada ne kadar tiraj yaptigini herkes iyi biliyor.Ameirka,asyada da satan ßirisi TarkaN..Sadece biraz daha konser olayini abartmasi lazim..Almanya - kibris hep..İspana - italya yok mu ?? ben onu soruyorum..yoksa diğer ülkelerde de(eskisi kadar başarılı olmasa da ) başarılı olduğunu biliormmm
hem Saçını kimse beğenmedi..Adminler bile saçı beğenmemişse,saç kötüdür...

**MegaStarkan**
29-09-09, 21:40
siz nasıl tarkan hayranısınız
tarkan bir dünya starı bir kere stadyumda100 bin kişiye konser verdi ve şarkıları tüm dünya listelerinde bir numaradan girdi ayrıca dünyanın her yerinde konser veriyor ama mıcahel jakson star bile sayılmaz ayrıca Tarkan"ı en çok rusya seviyor diyorlardı çoooook haklılar türkler Tarkan"ı yerin dibine vuruyor...

Artik milletin hayranligini yargiliyarak argüman etmekten vazgecin. Dünya bu arada cogunlukla Almanya, Hollanda, Avusturya, Azerbaycan ve Rusya ile ibaret degil...

Adminler bile saçı beğenmemişse,saç kötüdür...
Bu birsey ifade etmiyor, önesürülmesi gereksiz ve yetersiz tatmin edici bir cevap olmasi icin. Bizi araya katmayin.

Ganador
29-09-09, 22:15
Konserin olmasi icin promosyon olmasi lazim,album satilmiyor cogu ulkede konseri nasil olacak.Isim geregiyle cok gezen bir insanim Tarkanin yurt disindaki kitlesi hic az degil,tanimayan yok desem yeridir.Avrupada ozellikle herkes biliyor,mesala gecenlerde asyada bir ulkede Tarkandan bahsederken avrupanin sayili popstarlarindan denildi Turkiyenin degi..

Birazda vizyonla ilgili bir sey,almanyada ve kibrista konser vermek tatmin ediyor demekki...

eskalen
29-09-09, 22:26
Tum yorumlardan su anlasiliyor bence; Kimse kimsenin goruslerine "saygi" duymuyor! Elestiri olabilir ama saygili ve yapici olmali...Tarkan dunya stari deseniz de demeseniz de kendinizi boca harciyorsunuz... Cunlu gercekten bu tur munakasali yorumlamalar tam bir "laf ebeligi", gercekten gerek yok inanin hemde hic bir yarar saglamaz bolesine tartismalar...Sabah kadar tartisin bir sonuc cikaramazsiniz...Sadece gorusunu bildir yeter ama duzeyli ve olgun olsun... Umarim sonra bana buyukluk taslama bize demezsiniz! cunku sonra konular kilitleniyor bos yere yazik yani yonetim arkadaslarimizda bu yorum kirliligini yani munakasini istemiyor sanirsam ...Dogru yani kim ister ki??...Ki bu sirf benim degil diger arkadaslarimizinda istedigidir bence...Cunku hergun bu forumda cesitli konulara yorumlar yapiyoruz takip ediyoruz ama sahsen bole mesajlar, yorumlamalar gormeyi sevmiyorum ve biraz rahatsiz ediyor beni! Forumun kurallari bosuna degildir yani sonra gergin atmosfer olusuyor isin en kotu yani bu zaten, Insanin o konunun altina yorum yazasi gelmiyor inanin!!

badboyserkan
29-09-09, 23:02
Tarkan,bugun(30 eylul) new york-istanbul seferi tarifeli ucagi ile geceleyin istanbula geliyormus.Ilk kez yeni imaji ile kibris cikartmasi yapacak olan tarkan, konseri icin ayri bir heyecani varmis.

sEçİl
30-09-09, 03:04
Tarkan,bugun(30 eylul) new york-istanbul seferi tarifeli ucagi ile geceleyin istanbula geliyormus.Ilk kez yeni imaji ile kibris cikartmasi yapacak olan tarkan, konseri icin ayri bir heyecani varmis.

:21::20:ayyy gelsin yaaaa çok özledikkkkkkk burda olması ayrı bir mutluluk walla tesekkurler haber içinnn;):8:

ece**
30-09-09, 12:42

hoşgelmişşşş:)) ülkesi gibisi warmıymış yaww :4: bu ülkede olması bile mutlu edio insanı :4: kıbrısta da müthiş bi konser werecek "yine" :) belkide başka başka bi imajla hatta :):4:

Tugcee
03-10-09, 08:32
yaaa amerikaya geldide konser vermeden geri gitti :( cok uzuluorum biz nasil gorcez onu yaaa :(