PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan´la Mustafa Sandal´in arasi nasil?

Lorenser
30-08-09, 14:46
ilMsj5swEFM

İZMİRLİ
30-08-09, 16:19
eski hali supermiş valla o günleri özledik...paylaşım için tşkler...

levent_taka61
30-08-09, 17:14
hiç yanyana fotoları varmı ben var diye hatırlıomm ...

trknmania
30-08-09, 18:50
yaaa nefret ediyorum şu mustafa sandaldan allahım yaaa!!!!bir düşse tarkanımın yakasından artık yaa....tarkanım ne de güzel söylemiş....tarkanın adını anıpta reklam yapmaya kalkmasın artık şu mustii:5::5::5:...sinir beynime çıkıyor her seferinde yaaaa.....:14::14::14:

haber için teşekkürler Lorenser:)))kaçırmıştım ben sayende izlemiş oldum:)ellerine sağlık:)

Dark_blue
31-08-09, 01:33
kac yildir tarkanla anilmaktan bikmadi gitti...ama artik basinda umursamiyor o taslari :))

*HiLaL*
31-08-09, 02:30
Ya Ben bu Mustafa SandaLI neden SevemiyOrum?? ismini duydugum anda tüyLerim diken diken oLuyor sinir küpüne dönyüorummmmm ayyyy ayyyyyyyy

PayLa$m icin te$ekkürLer

Miracle
31-08-09, 04:23
What he Said about Tarkan ?? translation Plz ..

tarkaseksüel
31-08-09, 14:10
genelde tarkanhayranları sevmez musti yi bende şahsen

ece**
31-08-09, 14:34
şua adamda ne ses ne görsellik yıllardır hiç bişey bulamadım..bulamıcamda heralde..bi türlü sewemedim bu adamı bi iticilktir gidio...tarkan olmasaydı kimin üstünden geçinirlerdi acaba oda merak konusu... :)

Hüli 82
31-08-09, 16:29
haber icin tsk,

bounce
31-08-09, 23:25
daha MUSTİ ne desin!!!!
ARAMIZDA SORUN YOK DİYOR...
BEN SEVİYORUM MUSTİYİ

hiç yanyana fotoları varmı ben var diye hatırlıomm ...
GÖRÜNTÜLERİ VAR RESİM YOK DA...
GÖRÜNTÜ DE ŞÖYLE...
TARKAN VE MUSTİ ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAYINCA HAMAMA GİDİYORLAR.HAMAMDAN ÇIKARKEN BASIN A RÖPORTAJ VERİYORLAR KALABALIK BİR BASIN VARDI..
TARKANIN ÜZERİNDE KREM RENGİ Bİ SWEET VARDI.MUSTİ DE DE ŞAPKA!

dudu_dilli
01-09-09, 13:21
trkanmania bende sana katılıyorum nefret ediyorum mustafa sandaldan ben ya hic beğenmiyorum tarkan ile fotorafı olduğunu ve hic yanyana geldiğini hic görmemiştim ya görmemde saten hic beğenmiyorum onu cünkü

trknmania
01-09-09, 19:16
GÖRÜNTÜLERİ VAR RESİM YOK DA...
GÖRÜNTÜ DE ŞÖYLE...
TARKAN VE MUSTİ ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAYINCA HAMAMA GİDİYORLAR.HAMAMDAN ÇIKARKEN BASIN A RÖPORTAJ VERİYORLAR KALABALIK BİR BASIN VARDI..
TARKANIN ÜZERİNDE KREM RENGİ Bİ SWEET VARDI.MUSTİ DE DE ŞAPKA!

hatırlıyorum o görüntülerii:))süperdi tarkanım yaa:)))

gülcan
01-09-09, 19:22
Bende ne link ne de resim hiç birşey gözükmüyor. ?
Ama fikrimi söyliyim Mustafa Sandal'a zamanında bende sevmezdim Tarkan'a laf atıyor ya da onunla adı anılıyor diye ama şimdilerde herkes kendi işinde Mustafa Sandal'ın şimdiki albümündeki bazı şarkılarıda çok güzel..