PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan-Yeni-Imaj???

Dark_blue
23-08-09, 01:15
Merhabalar arkadaslar , tarkani yeni albümüyle nasil bi imaj da görmek isterdiniz ? , ( tabiki albüm olsunda imaj hic önemli degil :) örnegin ; sac sekli olarak söyle birsey düsündüm , BEYAZ ve siyah Karma bi ton , ' salina salina ' klibinde hatirlicaksiniz saclar dik o halde , veya saclar kirmiziyken ki hali gibi taranmis olabilir.Beyazimsi tonlar bence yeni albümde tarkana cok iyi gidicektir hem albüme olgunluk katabilir dinginlik getirebilir.Yüzüne ise o olgunlugun yaninda kipir kipir biri oldugunu gösterecek Kasina örnegin bi ' piercing ' takabilir.Tarkanin disindada tr de ki popculara yakismicani düsünüyorum.Cünkü o Tabulari yikmayi bilen biri.... Simdi sizlerin fikirlerinizi Merak ediyorum ???

trknmania
23-08-09, 01:21
valla ben son saç şeklini çok beğendim yeni albümünde de böyle bir imaj içinde görmek istiyorum tarkanımı daha genç daha dinamik bir görüntü sağlamış bu imajı kendisine...ama biliyorum ki albüm zamanı yine bambaşka bir tarzla çıkacak karşımıza..hatta şu an bile saçlarına yeni bir model yapmış olabilir biz hala dün geceki modeli tartışıp dururken:)))valla artık hızına yetişemiyorum tarkanımın:))))

sEçİl
23-08-09, 01:45
bence karmadakı gıbı uzun olsunnn sole salına salına solesın şarkılarını yada hiç farketmez su ankı sacları olmasında nasıl olursa olsun adam gzel hersey yakısoda bu olmamışş=)

dudu_dilli
23-08-09, 11:01
Ben tarkanın saçları dikik olmasını ortadan enselerin uzatmasını istiyorummm kulaklarını kapatmasını istiyorummmm ozaman harika oluyorr gülümse kaderine klibini hatırlayalım bence süperrrrrrrr İllah yeni bir style istiyorsanızz Tarkancığımın önleri hic olmamıs yanlarını kestirmis onları uzatması gerek ve her yerin aynı olması gerek ortadan ara makasla sekillendirmesi gerek güzel bi sekil olur ama bu saç modeli cok kötü hic beğenmedim Mıcheal jackson gibi yapmak istedi herhalde bir bakın mıcheal fotolarına

İZMİRLİ
23-08-09, 13:01
şimdi ki hali hariç her şekilde görmek isterim:=)))

MassConfusion
23-08-09, 20:24
Olgunluk olgunluk ... Olmaz ya Tarkan çocuk gibi olgunluk Tarkan a gitmez... 50 yaşınada gelse Tarkan hep çocuklar gibi neşe dolu olur... Olgunluk Tarkan a göre değil...

eylül
23-08-09, 21:15
hiç fark etmez şu albumü bi elime alsam şarkıları dinleyip klipleri izlesem çok ii olcak şimdilik isteğim bu nasıl bi stille çıkmış olması hiç önemli deil...

Sayka
23-08-09, 21:47
Ben sahsen cok da uzun olmayan dik saci yakistiriyorum,daginik gibi bir az,ne biliyim havali dursun..aslinda ona her sey yakisiyor))simdiki sacini da beyendim deyisik bi sey olmus,ama her halde yeni albumle deyisecek tarzini))albumu de sabirsizlikla bekliyorum))

au13
24-08-09, 00:08
bu gune kadak hic yapmadigi yeni bir model ve yeni bi giyim tarzi yapmasini isterdim. Rock da olabilir

ece**
24-08-09, 00:39
şimdiki hali olmasında aman deim !! :)) amaa ah oo kuzu kuzudaki we hazır kart zamanındaki uzan saçlı hali yokmuu..ayy hastayım o imajına...dua ediorum ki tekrar öle olsunn yeni imaj olmamasına razıyım ben !!! .))) uzun saç bi erkeğe ancak bukadar yakışır ! (ki erkekte uzun saçı hiç yakıştıramam)

tarkaseksüel
24-08-09, 01:28
seçil in profil resmındekı halı süper

trknmania
24-08-09, 01:31
uzun saçlı halini hiiiç sevmiyorum tarkanımın...kısa saçlı çok sexy bencee...inş.yeni albümde kısa olur saçları..amiiinnn:)))