PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kanal dyi açın

starzu
01-08-09, 12:05
magazin dede tarkan roportajı vaaar kaçırmayın:4:

albüm yok singl yok yazı kaçırdığını içine sinsin istediyini söyledi hepimize geçmiş olsun:16:

Lorenser
01-08-09, 12:32
ben video kayiti yaptim izleyemeyenler icin upload yapicam

ece**
01-08-09, 12:33
zaten tarkan ne zaman sözünde durdu ki ? neciyiz biz burda onuda anlamadım ya:16:bukadar zamandır beklioruzz sıngle'ın nesi warmışta ondanda wazgeçmiş anlamadım :16:zaten çıksaydı kafamı yaracaktım hiç şaşırmadım aslında bu duruma..:16::13: okadar saçma sapan yerlerde konser wermeyeydide yazı kaçırmasaydı..:16::13:

dudu_dilli
01-08-09, 12:35
Arkadaslar Az önce Kanal D Magazin Programında MegaStar Tarkan Çok özel Açıklamalarda Bulundu ve Tarkanın Yeni Albüm hakkında Sezen Aksu ile İyi bir Çalışma halinde olduğunu söyledi

Ve üzülerek söylemek istiyorum Tarkanın söylediğine göre bu yaz Albümü rafa kaldırdığını seneye bomba gibi bir Albüm ile geleceğini söyledi :16:

dudu_dilli
01-08-09, 12:38
Arzu Ablacım Tarkanın yeni albümü seneye olacakmış inşallah ve sezen aksu ile düet yapacağını söyledi 12 sene oldu şaka maka bir albüm yapma zamanı geldiğini söyledi tarkan

dudu_dilli
01-08-09, 12:39
ECE Hanım Sözlerine dikkat edermisiniz Tarkan her zaman sözünde durdu okey kimseyede hesap verme gibi bir durum söz konusu bile değil lütfen yorumlarına dikkat eder misin biraz kırıyorsun bizi:20:

yasinenessahin
01-08-09, 12:40
zaten tarkan ne zaman sözünde durdu ki ? neciyiz biz burda onuda anlamadım ya:16:bukadar zamandır beklioruzz sıngle'ın nesi warmışta ondanda wazgeçmiş anlamadım :16:zaten çıksaydı kafamı yaracaktım hiç şaşırmadım aslında bu duruma..:16::13: okadar saçma sapan yerlerde konser wermeyeydide yazı kaçırmasaydı..:16::13:

aynen ama ben beklerim eğer eskisinden daha güzel bir albüm olucaksa bence beklettiğine değicek

starzu
01-08-09, 12:44
Arzu Ablacım Tarkanın yeni albümü seneye olacakmış inşallah ve sezen aksu ile düet yapacağını söyledi 12 sene oldu şaka maka bir albüm yapma zamanı geldiğini söyledi tarkan

evet canım izlerken nefes bile almadım :20:

mordum
01-08-09, 12:48
işte bu olmadı!seneye albümü almıyorum,salak yerine koyuyo bizi insan bi single'la hayranlarının gönlünü alır ya!!!

mordum
01-08-09, 12:50
yanlış yaptı!

ece**
01-08-09, 12:50
ECE Hanım Sözlerine dikkat edermisiniz Tarkan her zaman sözünde durdu okey kimseyede hesap verme gibi bir durum söz konusu bile değil lütfen yorumlarına dikkat eder misin biraz kırıyorsun bizi:20:

dikkat etmem gerektiği zamn dikkat etmemi söleceyecek yönetim uyarır beni zaten kafanı yorma sen arkadaşım :20: birazda yapıcı eleştri nedir bunu anlamak gerekir:20:

dudu_dilli
01-08-09, 13:04
Bu yorumlarını Tarkanın özellikle okumasını Çok istiyorum Tarkanın sıkıntıları olduğunu biliyoruz ve Tarkana destek Olacağına Köstek oluyosun

ece**
01-08-09, 13:07

Bu yorumlarını Tarkanın özellikle okumasını Çok istiyorum Tarkanın sıkıntıları olduğunu biliyoruz hepimiz ve Tarkana destek Olacağına Köstek oluyosunuz

tamam haklısın sen ok...:12: burda tartışıpta konu dışına çıkmaya hem gerek yok hemde ardarda yazdıklarımızla burayı işgal etmeyede hem gerek hem hakkımız yok..herkes girdi bu haberi okudu yorumunu yaptı yada yapacak olay bundan ibaret..herkesin görüşü kişiseldir kimse kimseye hesap sormuo...burayı dahada bu muhabbetle doldurmamak için burada bitiriorum..

szr67
01-08-09, 13:13
sibel can'a ve emire vereceği parçaları albüm olarak sunsaydı şimdi 1numaradaydı top 10 larda metamorfoz gibi ne olduğu belli olmayan şarkılar çıkaracaksa hiç yapmasın.Türk sanat müziği albümü yapmasını yeğelerim vakit geçer en azından

RaSKaS
01-08-09, 13:21
Şaşırmadım.Diğer albümlerinde de bu tür ertelemelere şahit olmuştuk.içine sinmediyse çıkartmayabilir.Albümünü almayacam gibi tepkim de olamaz.Geç te olsa Tarkan en iyisini , en içine sinen albümü çıkaracaktır ve şarkıları dillerde dolanacaktır.Bundan şüphem yok.Bu yazı veya seneyi albümsüz geçirmek istemezdik ama Tarkan'ın içine sinmeyen bi albümü dinlemektense biraz daha bekleyip daha iyisini dinlemeyi tercih ederim.

starzu
01-08-09, 13:34
Şaşırmadım.Diğer albümlerinde de bu tür ertelemelere şahit olmuştuk.içine sinmediyse çıkartmayabilir.Albümünü almayacam gibi tepkim de olamaz.Geç te olsa Tarkan en iyisini , en içine sinen albümü çıkaracaktır ve şarkıları dillerde dolanacaktır.Bundan şüphem yok.Bu yazı veya seneyi albümsüz geçirmek istemezdik ama Tarkan'ın içine sinmeyen bi albümü dinlemektense biraz daha bekleyip daha iyisini dinlemeyi tercih ederim.

sana katılıyorum hiç acelem yok ne zaman içine sinerse ozaman çıkarsın ben beklerim:23::12:

Ganador
01-08-09, 13:53
kesin konussa daha iyi olur aslinda.Desinki 2010 yazinda cikicak album,her sefer bu yaz cikicak cikmadi olacak olmadi...belliydi cikmayacagi bu kadar kisa zamanda ne zmn gorulmus album cikarttigi..neyse yapacak bi sey yok

denizmavisi
01-08-09, 14:32
artık Tarkan'ın sözüne hiç güvenim kalmadı 2010 der aklına esip 2011 de çıkarır:11: o yüzden artık albümlerini de hevesle beklemicem zaten en sonki ile hayal kırıklığı yaşattı bundan sonraki de ne zaman çıkarsa çıksın:12:

özlemmis
01-08-09, 14:33
Arkadadaşlar niye kızıyorsunuz belliki çok titizleniyor tarkan normalde 3 yıl bekler albüm için.Albümü iyi olsunda seneye olsun Tarkan ne yapacağını bilir.

özlemmis
01-08-09, 14:37
Neden Tarkan'a bu kadar yükleniyorsunuz anlamadım o herşeyin en iyisini yapmak için titizleniyor siz ise demediğinizi bırakmıyorsunuz.Tarkan normalde albümlerini 3 senede bir çıkartır biliyorsunuz Tarkan hayranlarına bu laflar hiç yakışmıyor.Albümü güzel olsun çok tutulsun ben 2 sene bile beklerim.

özlemmis
01-08-09, 14:39
Bu arada bu haberin videosunu sabırsızlıkla bekliyorum.

trknmania
01-08-09, 15:25
neden hiç şaşırmadım acaba?biliyordum çünkü böyle olacağını...ama bence hayatında aldığı en ama ennn doğru kararlardan biri oldu bu...en iyisi albümün yazın çıkması....

*HiLaL*
01-08-09, 16:14
iyi.. bir kez daha hayaL KIRIKLIGINa ugradIk sagOL TARKAN'm..

trknmania
01-08-09, 16:24
hiç şaşırmadım..biliyordum böyle olucanı:(((ama bence bu seneyi es geçmekle en doğru kararı verdi tarkan...tamam biraz hayal kırıklığına uğrattı hepimizi ama bu yaz bitti zaten....seneye yepyeni tarkan şarkılarıyla coşmayı bekliyoruz sabırsızlıklaa:)))

starzu
01-08-09, 16:28
evet ya canınızı sıkmayın iyi tarafından bakın önümüzdeki yıl albüm garanti:10:

**MegaStarkan**
01-08-09, 16:29
Cikmicagini biliyordum... bi' yönden iyi oldu. Bu konulari aslinda resmi web sitesinden hayranlarina önceden aktarsa daha da sinirler yatisir. Elistiri yapan arkadaslari anliyorum. Forumumuz yapici elistirilere acik, fikir ve görüs akisi yasiyoruz burda. Bunlari kisitliyarak toz pembe hayran sitesine dönüsemeyiz. Forumda takip edildigi icin alinan kararlarin hayranlarda ve toplum da ne gibi tepkiler topladigini ölcmek icin cok iyi bir platform. Ayni sekilde diger hayranlarin Tarkan'i savunmasi da renkli, monoton olmayan bir forum sagliyor. Bu yüzden yönetime yapilan basvurular, müdahale istekleri ve diger kisisel aciklamalara kayitsiz kalinicaktir.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

trknmania
01-08-09, 16:30
evet ya canınızı sıkmayın iyi tarafından bakın önümüzdeki yıl albüm garanti:10:

yeeesss:10:seneye mükemmel olucak herşey:10::10:belki seneye bende tarkanımın konserine gidebilicem:36::36::36:

sarıpapatya
01-08-09, 16:45
Niye bukadar şaşırdınız ben onu anlamadım açıkçası tabiki ertelenicekti! Ayrıca şu saatten sonra çıkarmasın zaten, daha öncede söylediğim gibi seneye yaza kalsın albüm kışın çıkarmasında, bu yaz böyle geçti artık...

TheLastAirBender
01-08-09, 17:10
tebrik ediyorummm iyiki cıkarmaadıı 1 yılda cıkan albümleri görüyoruz en dogru kararı verdi yine..umarım seneyede cıkarmaz ondan sonraki yıl cıkarsın hiç olmazsa her şarkıda ayrı bi tat oluyor..

İZMİRLİ
01-08-09, 17:53
Alıştık artık albüm'ün ertelenmesine...Ayrıca TARKAN iyice zayıflamış çok kötü gözüküyordu, biran önce kilo almalı...

İZMİRLİ
01-08-09, 17:56

söylediklerinin her kelimesine katılıyorum, fakat hayırlısı böyleymiş diyelim...;(UMARIM HARBİYE KONSERİNDEN SONRA TARKAN SAĞDA SOLDA KONSER VERMEYİ BIRAKIR VE ALBÜME ODAKLANIR)

trknmania
01-08-09, 19:00
tebrik ediyorummm iyiki cıkarmaadıı 1 yılda cıkan albümleri görüyoruz en dogru kararı verdi yine..umarım seneyede cıkarmaz ondan sonraki yıl cıkarsın hiç olmazsa her şarkıda ayrı bi tat oluyor..

mert öyle deme yaa:11:seneye çıkartsın albüm o kadar bekleyemem çat diye çatlarım orta yerimden:4::4:

starzu
01-08-09, 19:32
mert öyle deme yaa:11:seneye çıkartsın albüm o kadar bekleyemem çat diye çatlarım orta yerimden:4::4:

aaa sabırlıyım beklerim dediysem o kadarda bekliyemem hakkaten çatlarım:9::11:

*HiLaL*
01-08-09, 19:59
MEcburen bekLicez =) hayIrLsI budur beLKide.. TARKAN'mm biLir i$ini ;)

özge
01-08-09, 20:05
bencee seneye çıkarması iyi oldu bu saatten sonra çıkarsa konser olmayacak fazla zevk alamıycaz ama seneye albüm çıkar konserler başlar süperr olur yaza albüm yetişirsee dahada güzel olur

qiZémtévétoqLu*
01-08-09, 21:08
Ya arkadaşlar ben tam sonuna denk geldim kacırdım yaa off :(
biri bana upload edebilir mi ??? :(

madheart44
01-08-09, 21:41
Bu kadar tartışmaya ne gerek var bunu anlayamadım...Adam herkes gibi basit albüm peşinde değil bırakında rahat rahat işine baksın...İsteyen alır istemeyende almaz sıkıntı yapmanıza ve birbirinizi kırmaya gerek yok...

Yakisikli89
01-08-09, 23:05
Isterse 2088 de cikarsin. Her sene ayni sey. bomba gibi bomba gibi bomba gibi. Bomba gibi gelicegim diyor, hani nerde geldigi yok. Bari bize dereyi göstermesin, bizde pacamizi sivamiyalim. Single cikacak ümidi ile avutuyordum kendimi onuda rafa kaldirmis. off :(

Not: Bu arada hepimize iyi catlamalar :) 2088 i bekliyecegiz :18:

babeface2
01-08-09, 23:49
Tarkan maalesef kendine yazık etti yanlış yönlendirildi artk herşey için çok geç bu hatayıda yaptı, ben 90 lardaki tarkanı seviyordum ve 2001den bu yana ciddi bir düşüşte sıradan bir şarkıcılağa gidiyor..

bounce
01-08-09, 23:51
vardır bi bildiği TARKAN ın.
aslında bekletmesi benim hoşuma gitti.çünkü demekki METAMORFOZ daki gibi bi an önce bitirip hemen sunmanın yanlış olduğunu gördü(tabii bence)
ölürüm sana ve karma 4 sene aralardan sonra geldi.
onun için ben bekleyebilirim bi sene daha tarkanı.

bounce
01-08-09, 23:55
neyini bekliceksin yaşı geldi 37 şimdi 38 olcak...

yani?...........

babeface2
02-08-09, 00:09
neyini bekliceksiniz anlamıyorum 37 yaşında şu an ve seneye 38 olcak olmadı bence 40 yaşında çıkarsın ben beklerimm

yasinenessahin
02-08-09, 00:10
ben video kayiti yaptim izleyemeyenler icin upload yapicam
hadi kardeşim ne zaman koyucan siteye videoyu bekliyorum

tarkaseksüel
02-08-09, 00:11
şamadımm bejklenenıyaptı hatta

babeface2
02-08-09, 00:16
bence 40 yaşında çıkarsınn

**MegaStarkan**
02-08-09, 00:17
Bu yas olayi ne alaka simdi bozuk plak gibi tekrarlaniyor sormasi ayip?

babeface2
02-08-09, 00:21
ewt tarkan albümü gibi geri sarıyorum bende objektif olun megastar dediğimiz insanın yaşı 40 a dayanıyo ortada son yıllarda yaptığı bi başarı yok hala beklerim diyosunuz ozaman bekleyin 7 sene sonra çıkarcak hatırlarsanız 45 e kadar yolu var yaşlada çok alakalı

**MegaStarkan**
02-08-09, 00:32
Bi' an baglantiyi tam kuramamistim. Sorununu anladim. Tarkan'in derdi keske sadece bu olsaydi albümü ertelerken... cok geriye sarmiyalim her zamanin ayri bir tadi var. Dis görünüsü degisir, yasli olur ve belki dinamik olamaz... fakat sesine en az zarar gelicektir.

Ganador
02-08-09, 00:36
Yasla ne alakasi var...Ajda hala sarki soyluyor sesi degistimi sahneside cok iyi ayrica..Tarkandaki ses varken 70 bile konser verse doldurur.

Ben anlayamadigim sey eger cikarmiycaksa neden bu yaz geliyorum single album diye konusmalar yapiyor ve surekli erteliyor.Bu hastalik 10 senedir var yeni bi sey degil.2010 yazinda cikaricam de kimse erken cikar demez zaten ama cikaricam deyince bir beklenti olusuyor ve olmayinca herkes hayalkirikligina ugruyor.

Bana sorarsaniz istedigi sarkilari bulamiyor,gecen seferde bu yuzden kendi sarkilariyla cikti.Bir daha begenilmemeyi goze alamiyor ve erteliyor surekli.Bari arada bi DVD konser cikart,sanat muzigi albumu cikart bosuna geciyor hep gunler.

babeface2
02-08-09, 00:38
Bence çok yazık etti kendine, yeteneğine şimdi gerçekten bir dünya yıldızı olarak hayal ediyordum ben onu bu yıllarda ( 2009 ) beni hayal kırıklığına uğrattı maalesef, onun gibi birisi gelmez ama türkiyeye buraya kadar gelebiliniyor demekki...:(

uniqe
02-08-09, 00:55
Yıllardır albümlerin ertelenmesine alışmış olmanız gerekir zaten. Bu dinleyiciye saygısızlık mıdır? Tartışılır.. Ama dünyadaki örneklere baktıgımızda büyük starlar değil albüm tarihlerini, attıkları adımları bile twitter ile fanlarıyla paylaşmakta. Lakin Tarkan'ın yıllardır sistematık işleyen bir web sitesi bile olmadı.. Oldugunda da pek ilgi alaka gösterilmedi, güncel tutulmadı. Bence bu dinleyiciye saygısızlıktır.

Bunun dışında diğer starlara baktıgımızda albüm satışlarından beklentiler azaldıgı için "marka" olarak farklı ürünlerini de pazarlamaktalar. Örneğin madonna'nın web sitesinde "icon" fan grubuna üye olmanın yıllık bedeli sanıyorum 47 dolar. Madonna her ay exslusive üyelere dergi hazırlamakta, kimseyle paylasmadıgı fotograflarını göndermekte vs..
Bunun dışında dünyada DVD teknolojisi bitti artık. Vcd-Dvd derken malesef Tarkan bu treni de kaçırdı. Stadyum konserleri, büyük görsel showların olduğu, dahası yaşının genc enerjısının daha fazla oldugu yılları bu anlamda kaçırdı. Şimdi dvd yapmaya kalksa bile zaten anında korsan olacak ya da internetten download edilecek, ucuz ürün reyonlarına düşecektir. Kaldı ki Justin vs artık blu-ray teknolojisini kullanmakta. Justın'in takım elbisesi yerıne stratejılerını alırsanız daha basarılı olursunuz.

Bunun dışında Justın'ın de Madonna gibi fanları ile iletişimi üst düzeyde.
Özet olarak Tarkan maaleswef 2000 lı yılların iletişim nimetlerinden faydalanamadı, marka değerini koruyacak adımlar atamadı. Kazandığını sanata yatırmadı-yatıramadı.
Şuan için tek alametifarikası konser performansı. Türkiye'de sahne kurulumları ve sponsor problemleri sebebıyle Tarkan bu anlamda önde gidiyor. Lakin yaşının 40'a gelmesi ve 3-5 sene sonrasında sahne performansında da gözle görülür düşüş olacagından tehlıke sınyallerı calmaya basladı. Evet sesini kaybetmeyecektir ama 90lı yıllardaki şaşalı günleri de çok arayacaktır. Bir değinmek istediğim konu da artık azıcık maceracı olmak gereklılıgıdır. Yani yılda 20 tane almanya konseri yapmak yerıne, risk alıp neden italya, güney amerika ya da avrupa'nın baska kentlerine gitmez anlamıyorum. Artık konu para olmamalı, baska iddiaların peşine düşmeye yetecek kadar parası da var zamanı da.
Şarkı yazarken deyimler sözlüğü okumak yerıne baska kitaplara yönelmeli, daha derin daha maceracı yaşamalı. Dilli Düdükler'le yere düşen marka değerini toplamaya 90lardakı o nefis şarkılar yetmeyebilir...

bounce
02-08-09, 01:01
Bana sorarsaniz istedigi sarkilari bulamiyor,gecen seferde bu yuzden kendi sarkilariyla cikti.Bir daha begenilmemeyi goze alamiyor ve erteliyor surekli.

inan trt avaz konserinde ankara da diye 2 gece de şarkıyı tamamladım.gerci şarkı bir senedir vardı ama kayıt + mix felan yatmadım uğraştım
hatta konserde UYGAR ATAŞ ın asistanı DEMET YOLAÇ a verdim cd yi.sonra UYGAR ATAŞ A da söyledim.
ukalalık olarak algılanmasın ama kime dinlettiysem tarkanın mı bu şarkı demişti.
ama demekki beğenmedi.ama en azından ben denemiştim.hayali bile güzeldi TARKAN arayacak ve CİHAN şarkını beğendim okuyabilir miyim diye?
HAYAL OLDU.

starzu
02-08-09, 01:05
umudunu kaybetme belki bigün senin şerkınıda söyler bellimi olur:24:

babeface2
02-08-09, 01:15
'uniqe' sana katılıyorum güzel bir analiz yapmışsın beğenerek okudum tebrik ederim,
Bu saatten sonra kimse kimseyi kandırmasın tren kaçtı, ben çok üzlüyorum mesela,
Bir idoldü tarkan sokaktaki adamın imajını değiştirdi kendinden çok güzel konuşturdu başarılı işler yaptı ama kendini yenilemeyi unuttu sırf cebe para koymasını bildi yanlış yönlendirildi,

Son olarak unutmamalı o güzel günleri 90 lı yılları...

Ganador
02-08-09, 01:16
Benim aldigim duyum(kaynagi bende sakli) Sezenden istedigi sarkiyi alamiyor.Bunu bana dediginde inanmadim ama sonra bu iki tane sarki vardi sanima inanma oburunu hatirlamiyorum,baskalari okudu sarkiyi gercekten hic tutacak tarafi yoktu.Tarkanda bu sarkilari begenmedi kendisi cikardi ama iste bi daha ayni riski goze alamaz bence cunku nereye kadar eski sarkilarla idare edicek.

uniqe cok guzel bir analiz yapmissin 2 kere okudum yazini.Gercektende bir iletisim sorunu var Tarkan ve dinleyenleri arasinda,web sitesi yok su anda mesala yakinda fln diyor ama orda duyurabilirdi ilk once sevenlerine albumum olmayacagini anca havaalaninda yakalanirsa basindan ogreniyoruz.Tamam yuzunu eskitmiyor roportaj vermiyor ama nasil iletisim kurulucak bu sekilde anlamiyorum.

Konserlerle ilgilide butun dunya uzerinde dinleyeni var Tarkanin.Bugun meksikaya gitsede konserine gidenler olur,italyada da Hindistanda da...Almanya gibi 10 000 kisi gelmez 1000 kisi gelir ama sonucta oralara ulasmis olur.Bence asil sorun menajeri uygar ates kendisi takip ettigim kadariyla cok dar goruslu ve surekli kesin garanti para kazanacagi islere kanalize ediyor.

Son olarak Tarkan herzman Tarkan degeri degismez bence,rakibi yok.Vokalde Turkiyede tek yanina yaklasicak birisi yok ama artik bunlar yukarda bahsettigimiz konulara ozur degil

babeface2
02-08-09, 01:19
Hala sezen diolar duyum diolar konser diolar, doğru olsa ne olur yalan olsa ne olur istersen tarkanın kardeşi ol napalım bende bi sürü duyum aldım görüştüğüm insanlar oldu ama bitti dioruz bitti, şimdi foruma harbiye konseri çok güseldi die haberler yansıtılr bu seneryoda böyle devam eder. taki sonu tam olarak görene kadar....

Ganador
02-08-09, 01:23
babeface sacma sacma konusma...surda bir sey tartisiyoruz analiz yapiyoruz.Sabahtan beri bozuk plak gibi ayni seyi soyleyip durma Tarkan nereye bitti bugun konser verdi yine kapali gise..album tutmayip yenisi gecikincemi bitiyor.Biraz fikir yaz yazdigini kanitla ayni seyi tekrarlayip durma yoksa niyetinin iyi olmadigini cikarticam bu konusmalarindan.

babeface2
02-08-09, 01:26
nediosun sen ya yazılarınızı okuyorum yok duyum aldım yok şurdan bu haber geldi nesiniz paparazzimi amatör olarakmı yoksa profosyonelmi rakamlarla gerçeklerle konuşuyorum ben saçma saçma duyumlarla değil, şuanda bile 2 kişi forumda gerçekleri gördü senin gibilerde hala duyumlarla uğraşıyo işte, tartışmayı başlatanda benim, benim kadarda kimse tarkanı sevemez emin ol

Ganador
02-08-09, 01:30
Bozuk plak gibi yasi gecti bitti Tarkan deyip duracagina elestiri yapicaksan bunun backgrounduna gore yap.37 yasina geldi demek elestirimi yani simdi 65 yasinda Ajda hala konser verirken,Tarkan bitti demek elestirimi kotu niyetmi? Tarkan bitti diyorsan bunu acikla neye gore bitti baska ulkeyemi gidiyor artik muziklemi ugrasmiycak nasil bitti? Atip tutacagina bunlari acikla.acikliyamiyorsanda fazla uzatma ayni seyi soylemeye devam et

babeface2
02-08-09, 01:39
saygısızlık yapmak istemiyorum, şimdi cevaplıyım seni muhattap alıp sonrada artık susayım,,

Ajda nerden çıktı bi kere tarkanla ajda bir mi ajda gençliğinde tarkan kadar başarılımıydı radikalmiydi profosyonelmiydi 2side farklı kulvardalar tarkanın hayalleri ve bizim tarkan hakkındaki hayallerimizle ilgili konuşuyorum ben tarkanın kıyaslandığı kişi ajda yada ahmet mehmet olamaz zaten,

Hayaller bitti o ingilizce albümler milyonlar satan albümler konserlerde geride kaldı,
Bir türlü çıkış yakalamayan şarkılar yok yerinde sayıyor hala,
Gören görüyo boş boş yazan yazıyo bekleyen bekliyor işte,...
duyum alırsan merakla bekliyorum ona göre yaz lütfen :)

yasinenessahin
02-08-09, 01:51
inan trt avaz konserinde ankara da diye 2 gece de şarkıyı tamamladım.gerci şarkı bir senedir vardı ama kayıt + mix felan yatmadım uğraştım
hatta konserde UYGAR ATAŞ ın asistanı DEMET YOLAÇ a verdim cd yi.sonra UYGAR ATAŞ A da söyledim.
ukalalık olarak algılanmasın ama kime dinlettiysem tarkanın mı bu şarkı demişti.
ama demekki beğenmedi.ama en azından ben denemiştim.hayali bile güzeldi TARKAN arayacak ve CİHAN şarkını beğendim okuyabilir miyim diye?
HAYAL OLDU.
ha ha senin şarkını mı okuyacak ? :18: fazla uçmadın mı acaba ? ama bi yandan da tebrikler çoğu kişi senin kadar cesaretli olamaz. azmin seni hedefine ulaştırır bir gün belli mi olur ... bravo

bounce
02-08-09, 02:03
ha ha senin şarkını mı okuyacak ? :18: fazla uçmadın mı acaba ? ama bi yandan da tebrikler çoğu kişi senin kadar cesaretli olamaz. azmin seni hedefine ulaştırır bir gün belli mi olur ... bravo

yasin arkadaşım gecen de art niyetli bişey yazmıştın.ikidir yapıyorsun
arkadaşım ben mutlaka beğenecek diye göndermedim ki.
benim sadece hayallerimden biriydi bu bi gün tarkana şarkı göndermek.
BEN CD Yİ VERDİM.HA BEĞENİR BEĞENMEZ ORASI AYRI DAVA.
AMA SENİN YAZDIĞIN MESAJ HOŞ DEĞİL.KEŞKE DAHA OLUMLU YAKLAŞSAYDIN.

dudu_dilli
02-08-09, 02:07
Neden Tarkan'a bu kadar yükleniyorsunuz anlamadım o herşeyin en iyisini yapmak için titizleniyor siz ise demediğinizi bırakmıyorsunuz.Tarkan normalde albümlerini 3 senede bir çıkartır biliyorsunuz Tarkan hayranlarına bu laflar hiç yakışmıyor.Albümü güzel olsun çok tutulsun ben 2 sene bile beklerim.

Bu sözlerine katılmamak olmaz bende tarkanımı eleştirenlere bunu söylemeye çalışıyorum tarkanın arkasında olmalıyız saten her zaman öyleyiz öyle değilmi

au13
02-08-09, 02:43
Bu sözlerine katılmamak olmaz bende tarkanımı eleştirenlere bunu söylemeye çalışıyorum tarkanın arkasında olmalıyız saten her zaman öyleyiz öyle değilmi

Bende sana katilirorum tum yureyimle. Her sheyde bir hayir var. Tarkan bugune kadar hic kotu bir album cikarmadi hepsindede uzun sure calishdi bunun ucunde albumleri guzel oluyor zaten. Bence ona tam destek vememiz lazim Tarkan hayranlarinada bu yakishir zaten Allah yardim etsin ona albumunu bekliyorum sabirsilikla TARKANIMIZA BOOL SHANS DILIYORUM:10:

yigit
02-08-09, 05:24
Karma gibi bi albüm gelicekse seneye çıkarmasının hiç bir yanlışı yok.Yeter ki özlediğimiz 90 lar popun o natural halini yakalar ve eskiden olduğu gibi bomba bir albümle karşımıza çıkar diye umuyorum.Tarkan çıtayı pop müzikte çok yükseltti bu yüzdendir ki Tarkan Metamorfoz albümüyle çok eleştirildi.Karma gibi bir albüm Türkiye'ye gelmedi.Tarkan dahi bunun üstüne çıkamadı.Umarım yeniden gönülleri fethedicek ve hem kendisinin hem de hayranlarının içine dolu dolu sinicek bir albüm olur.

*HiLaL*
02-08-09, 05:50
Az önce euro D de gösterdii magazinin tekrarInI a$Kmmmmm süperdii =)

haskimm
02-08-09, 12:13
bounce valla sarkını cok merak ettim acaba bizimle paylaşma imkanın var mı?

redjingle
02-08-09, 13:05
Ben zaten mesela güzel şeyler beklenen biri köytü bişeyler yaptığı zaman derim ki, ya arkadaş, bu şarkıyı dinlemediniz mi, şarkının bi özelliği olmadığını görmüyomusunuz, tutmayacağını, iyi bi şarkı olmadığını, şarkının bir ruhu olmadığını farketmiyomusunuz..da, albüme koyuyosunuz.Yani kötü şarkı ya da şarkıları albüme koyanları hiç anlamıyorum.Bu yüzden bu noktada, Tarkan'ı bir kez daha taktir ettim, demek ki, şarkı yok ya da olan şarkılara inanmadı ve çıkarmadı.Olması gereken de bu.Güzel şarkı yoksa sırf albüm çıkarmak için albüm çıkarılmamalı.Bu kadar basit.Helal olsun.

Ganador
02-08-09, 14:09
Bencede istedigi sarkilari bulamadi veya bir seyler eksikti ondan erteledi.

kayhaN
02-08-09, 16:12
Bir bildikleri vardır elbet bizler gibi onlarda düşünüyordur herzaman yanındayız yıpratmıyalım lütfen

flores
02-08-09, 17:23
telem-telesik ,basdan soydu bir albumdense ,ne var ne var bu yaz cikarsin daha iyiki ustunde birazda islesin cok iyi bir album cikarsin.biz gozleyerik.Ama bir sartla ki cok guzel olmali.esasda metamorfozdan :) Ugurlar Tarkana

Mega_Star
02-08-09, 23:48
belliydi zaten tarkan 3 sneye bir yeni albüm çıkartıyor. yeni albüm en az 2010 unun sonunda hazır (31-12-2010) bari dudu danda güzel bişe olsa

bounce
03-08-09, 00:04
bounce valla sarkını cok merak ettim acaba bizimle paylaşma imkanın var mı?

teşekkürler ama şu an için mümkün değil.
lütfen ukalalık olarak algılanmasın

ece**
03-08-09, 00:10

emir için tarkanın weliahtı die konuşuolar ya sakın sen emir'in yerini almayasın tarkan weliahtı olarak :) hadi bakalım tarkan fanımız bounce'da tam destek hep destek :)) :27:

inci tanesi
03-08-09, 00:43
Arkadaslar herkesin fikri kendine gore dogrudur... ben yapilan bu kotu elestirileri bazi tarkan hayraniyim diyen arkadaslara yakistiramadim.Eyer cikartamicam dediyse albumu demek ki bisey var,sizce o bizi bile bile uzer mi?Bence asla

eylül
03-08-09, 14:11
Bende çok üzüldüm ama Tarkan böyle bişeyi istediyse bir bildiği vardır asla O'na kızamam

catlak_proof
04-08-09, 01:16
eee zorla korsan kullanmak zorunda birakıyo insanları yaa boyle yaparsa bende korsan dinlerim... :S:S:S:S:S

UYARI:
Lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim. Korsan ve korsana dair her yorum bu sitede yasaktır.

Tarkancoll Fan Club Yönetimi
HakanÇelik

starzu
04-08-09, 01:30
:13:korsana hayır:13:

tarkaseksüel
04-08-09, 02:41
sendoğru zamanı bilirsin onda şüphem yok ama evet bekle sonuna kadar hatta biz merak etsekte bizimle paylaşma zaten şarkıyı biz duyduktan sonra şarkı yayılır da yayılır sanal alem burası o zamanda tarkanın soylemesının bı anlamı yok boyle bi durumda soylemezde zaten kim olursa olsun. şarkıyı yuzyuze goruştüğünde dinlettir yanında mp3çalargibi bieş olsunbence onun dinlemesını bekleme sen teklıf et...

trknmania
04-08-09, 14:31
[QUOTE=catlak_proof;160957]eee zorla korsan kullanmak zorunda birakıyo insanları yaa boyle yaparsa bende korsan dinlerim... :S:S:S:S

:13::13::13:neeee tarkanın korsan albümünü almak mı?bu sence tarkan hayranına yakışan bir cümlemi arkadaşım:13:tarkanın korsan albümünü alıp,onun emeğini çalıp sonrada gönül rahatlığıyla dinlemeye vicdanın el vericek yani öylemi??:9::9::9::9:
çok şaşırdım ve çok üzüldüm:11:tarkanın korsan albümünü alacağıma ömür boyunca eski orjinal albümlerini dinlemeyi tercih ederim:15: