PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurovisiona Tarkan yakışır!

TarRkan
29-06-09, 18:05
Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar. Sitenizin yeni üyesiyim ve bu da ilk mesajım. Bir Eurovision Fanı ve Tarkan sever olarak bu duyuruyu yapmayı görev biliyorum. Eurovisiondream adlı fan sitesi bir kaç anket düzenliyor. Sonuçlarına göre Trt hareket edecek ve 2010 Eurovision stratejimiz belirlenecek. Üye olmadan anketlere oy verebilme hakkınız var.
Sizden ricam ilk anket ''Eurovision 2010'da Temsilcimiz kim olsun?''da tabi ki Tarkan seçeneğini işaretlemeniz.
Yine anasayfada sağda 3. anket ''Eurovision 2010'da Şarkımızın- Temsilcimizin seçimi nasıl olmalı?''da ''Ünlü sanatçıları yarıştırmalı; Halk ve Profesyönel Jüri oylamalı. '' seçeneğini işaretlemeniz. Bu sayede kim katılırsa katılsın temsilcimizi ve şarkımızı biz seçme hakkına kavuşacağız.
Tekrarlıyorum anketler Trt tarafından incelenmekte ve sonuçlar Trt'nin kararlarında çok etkili olacaktır.
Sitenin linki de burda:
http://www.eurovisiondream.com

Bol müzikli günler dilerim!

devilscream
29-06-09, 18:38
Öncelikle forumumuza hoşgeldin ;)
Tarkan'in eurovision hakkinda düsüncesi belli zaten
Eurovision için siyasi bir yarisma olduğunu düşünüyor ki biz fanleride genel olarak öyle düsünüyoruz
Tarkan'in katilacagini sanmiyorum...
Benim oyum Murat Boz'a :)

R4istLiN
29-06-09, 18:38
Tarkan Eurovision'a katılmaz çünkü bu yarşmanın bi şarkı yarşması değil siyasal bir yarışma olduğunu biliyor.

szr67
29-06-09, 18:43
Hadise eurovisionda 1ci olamadıysa kimse bu yarışmanın altından kalkamaz yarışmada müziğe oy verilse direkt tarkan gitsin demek isterdim

mordum
29-06-09, 18:54
eurovision tam bir sacmalik bence!müzikle hiçbir alakası yok!

ecemaşkısı
29-06-09, 21:31
Öncelikle forumumuza hoşgeldin ;)
Tarkan'in eurovision hakkinda düsüncesi belli zaten
Eurovision için siyasi bir yarisma olduğunu düşünüyor ki biz fanleride genel olarak öyle düsünüyoruz
Tarkan'in katilacagini sanmiyorum...
Benim oyum Murat Boz'a :)

Harfi harfine katıLıorm .. :20:

MEGASTAR
29-06-09, 22:04
Tarkanin eurovision a katilmasini istemem ama yinede ankette 1. olmasini istiyorum:D

Zara
30-06-09, 00:12
bende katılmasını istemıyırum

tarkaseksüel
30-06-09, 00:44
kesınlıkle tarkanı işaretlemicem çünkü istemıyorum...

flores
30-06-09, 11:20
Hadise eurovisionda 1ci olamadıysa kimse bu yarışmanın altından kalkamaz yarışmada müziğe oy verilse direkt tarkan gitsin demek isterdim

demek istiyorsun hadise tarkanda guclu ki, o kalkamadi tarkan da kalkmaz?!hadise tutdugu yere laiqdi.cunki performansi iyi olsada sesi kotu.

ece**
30-06-09, 12:09
saçma sapan dolapların döndüğü artık müzikle hiçbir alkası kalmamışl bu yarışmaya kesinlike katılmasını istemiorum tarkanın katılmazda zaten belli bişe o yüzden gerek yok oy'a falan...birincide olur..!

ByBlueMoon
30-06-09, 12:42
Bende çoğu arkadaşımla hem fikirim Tarkanın bu yarışmaya katılacağını düşünmüyorum..

kevser
30-06-09, 15:05
demek istiyorsun hadise tarkanda guclu ki, o kalkamadi tarkan da kalkmaz?!hadise tutdugu yere laiqdi.cunki performansi iyi olsada sesi kotu.

onu demek istediğini sanmıyorum çünkü hadise hem fizik olarak hem ses olarak hem de mükemmel ingilizcesiyle ayrıca sadece Türkiyede tanınmıyo olmasıyla bu sene gerçekten favoriydi ama olmadı çünkü yarışan müzik değil artık bunu herkes biliyo o yüzden tarkanın kesinlikle katılmamasından yanayım
düşünsenize her yerden 2 3 puan fln gelirse ben evde kafayı yerim yani:D